>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typowanie max do 1.35

A 0

axl-rose

Użytkownik
Witam
Poszukuje osób którzy typója typy do max 1.35
Aby powymieniac sie pogladami,typami ,pogadac i tp.
Ja gram tym sposobem od ok 2 tygodni,staram sie wybrac jeden typ na dzien w tych granicach ,jak narazie jestem na plusie.
Chetnych zapraszam na rózne opinie,sugestie i rozmowy.
 
X 1

xrazorx

Użytkownik
składaj sobie AKO z 2-3 meczy np. kurs na gospodarzy okolo 1,7-1,9 i daj handicap +2gole na gospodarzy kursy okolo 1,08 grał tak jakiś czas i dobrze idzie
 
G 11

ganman83

Użytkownik
Spruboj metody z podpurka czyli np. 1x jesli zagrasz kursy od 1.26 w zwyz musisz zagrac 3 mecze zeby kurs wyniusl 2 a od 1.2 do 1.25 juz musisz dac 4 mecze. Czemu zawracam ci tym sposobem glowe, popatrzalem jak zarabia Bukmacher I doszlem do wniosku ze jesli gramy np. 3 mecze jest 9 ruznych wynikow my typujac np. Zwyciestwo gospodarzy w 3 meczach mamy 1/3 wynikow a Bukmacher 2/3 I do tego dochodzi fakt ze wystarczy jak Bukmacher trafi 1 wynik to wygrywa wiec trzeba wyrownac jakos szanse I tu wlasnie pomagaja mecze z podpurka gdzie to my mamy 2/3 wynikow a Bukmacher tylko 1/3 moze kursy nie sa oszalamiajaco duze ale zawsze masz tyle samo szansy na wygrana co Bukmacher.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Witam,kolego ganman83 przed dawaniem rad,proponuję zapoznać się z matematyką i podstawami bukmacherki,być może wówczas liczba możliwych wyników w 3 meczach wzrośnie z 9 do 27,do dalszych głupot wypisywanych przez kolegę póki co się nie odniosę,bo już dość się uśmiałem czytając dalszą część posta,odnośnie grania kursów do 1.35 nie jest to dobry pomysł ,rzecz jasna można tak grać i nawet coś ugrać,jednakże w skali długofalowej jest to błędna strategia,zapewne kolega mi nie uwierzy,ale tak jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
G 11

ganman83

Użytkownik
Astana zanim zaczniesz kogokolwiek obrazac I udawac ze jestes mistrzem typowania zapytaj sie o co dokladnie chodzi a nie z gory zakladasz ze wszystko wiesz bo jestes taki mega zajebisty. A wiec nie chodzi mi mlocie zeby stawiac 27 kuponow z tymi samymi meczami ale z roznymi wynikami na kazdym bo nawet tytul systemu temu zaprzecza &quot;typowanie max do 1,35&quot; a stawianie jedneko kuponu z podpurka, wytlumacze ci o co chodzi bo na pewno jestes zbyt zajebisty zeby chcoec to zrozumiec. Stawiajac 10 meczy masz 30 roznych typow z ktorych musisz wybrac 10 I jesli je trafisz wygrywasz kupe siana ALE pozostaje 20 tych ktorych nie postawiles wiec tak jak u gory pisalem masz 1/3 typow a bukmacher 2/3 co jest bardzo nie kozystne I do tego dochodzi ze jesli buk trafi chociaz 1 z tych 20 ty przegrywasz
 
G 11

ganman83

Użytkownik
Wiec trzeba zrobic tak zeby miec wiecej szansy na wygrana, wiec jesli postawisz wszystkie te 1-dynki z remisami to ty wtedy masz 2/3 szans a buk 1/3 I moze z tego systemu nie jestes w stanie ugrac milionow odrazu ale jesli zagrasz go odpowiednio to jestes w stanie wygrac sporo bo szanse wtedy sa wyrownane miedzy toba a bukiem choc buk znowu jesli trafi swoj typ to przegrywasz ale to ty wybierasz co stawiasz za ile I jak wiec wedlug mnie masz szanse 50% na 50% ze ograsz buka.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Kolego,matematyka ma to do siebie,że nie da się obrazić,albo jest racja matematyczna,albo jej nie ma,w wykasowanym już poście kolega pisał o 3 meczach i o 9 różnych wynikach,co jest kompletną bzdurą,w 3 meczach zagranych dwudrogowo mamy 8 kombinacji,trzydrogowo jest ich 27,a nie 9 jak uparcie twierdził kolega,czyli wychodzi zero pojęcia o rachunku prawdopodobieństwa,do dalszych rewelacji się nie odniosę,bo jeszcze nie dorosłem,dzięki Bogu do takiego poziomu.
 
G 11

ganman83

Użytkownik
Masz racje nie dorosles do poziomu zwylkego goscia lepiej byc takim super gosciem jak ty I obrazac wszystko I wszystkich jesli nie pasuje do twojego super swiata. Jesli jestes taki super to prosze podaj mi zwyklemu gosciowi system gry 1-go kuponu gdzie bede mial wieksza szanse na wygrana niz bukmacher nie wliczajac kursow ponizej 1.20 panie matematyku. Po drugie czytaj ze zrozumieniem w 3 meczach jest 9 roznych wynikow czyli 3 zwyciestwa gospodarzy 3 remisy 3 zwyciestwa gosci to daje 9 mozliwych wynikow I stawiasz z nich 3 na jednym kuponie nie mam pojecia gdzie ty tam wyczytales ze chce postawic wiecej niz jeden kupon.
 
astana 439

astana

Użytkownik
Kolego,też zapomniałem np.rachunek różniczkowy,ale to nie ma znaczenia,bo o tym nie piszę na forum,kolega rozwija temat związany z rachunkiem prawdopodobieństwa nie mając zielonego pojęcia o czym pisze,zdarzenia 2-drogowe mylą się z 3-drogowymi itd.odnośnie systemów gry zwiększających nasze szanse w walce z bukami,to są co najmniej trzy,granie surebetów,granie value,trading no i oczywiście warto być dobrym typerem z odrobiną szczęścia,do tego jeszcze bym dodał umiejętność zarządzania posiadanym kapitałem,która jest przez wielu graczy niedoceniana,a jest w zasadzie najważniejszym elementem gry.
 
polon83 2,7K

polon83

Użytkownik
ganman83, obstawiając 3 mecze na jednym kuponie jest 27 możliwych wyników, spójrz:

MECZ 1 - MECZ 2 - MECZ 3
gospodarze - gospodarze - gospodarze
gospodarze - gospodarze - remis
gospodarze - gospodarze - goście
gospodarze - remis - gospodarze
gospodarze - remis - remis
gospodarze - remis - goście
gospodarze - goście - gospodarze
gospodarze - goście - remis
gospodarze - goście - goście
remis - gospodarze - gospodarze
remis - gospodarze - remis
remis - gospodarze - goście
remis - remis - gospodarze
remis - remis - remis
remis - remis - goście
remis - goście - gospodarze
remis - goście - remis
remis - goście - goście
goście - gospodarze - gospodarze
goście - gospodarze - remis
goście - gospodarze - goście
goście - remis - gospodarze
goście - remis - remis
goście - remis - goście
goście - goście - gospodarze
goście - goście - remis
goście - goście - goście
Ponadto wydaje mi się, że w Twojej metodzie wyrównywania szans między graczem a bukmacherem, nie bierzesz pod uwagę takiego czynnika, jak prawdopodobieństwo trafienia, a ograniczasz się jedynie ilościowo - aby aby trafić tyle samo typów co przegrać co niby miałoby wyrównać szanse z bukmacherem.
 
G 11

ganman83

Użytkownik
Polon83 osoba ktora zalozyla ten temat pisze czy oplaca sie stawiac pewniaki do 1.35 wiec odpisalem jej ze lepiej postawic mecz z podpurka gdzie kurs czesto jest taki sam bo jesli stawiamy pewniaka mamy 1/3 szans na wygrana jesli z podpurka 2/3 I o to tu chodzi stary I tylko o to a jakis gosciu nagle mi pisze o jakis 27 roznych typach I ze to co pisze to bzdury, z ostatnich 10- ciu meczy ktore stawialem 9 mi weszlo I nie sadze zeby mi 9 z 10-ciu pewniakow tak samo weszlo bo kazdy z nas wie jak te mecze sa nie pewne.
 
G 11

ganman83

Użytkownik
Mowisz ze nie biore prawdo podobienstwa trafienia dzisiaj z kumplem stawialem ze gent wygra on dal czyste 1 ja 1 2 bez remisu bylismy w dwojke przekonani ze gent wygra zobacz se wynik. To jest ostatnia wiadomosc ktora pisze jesli ktos chce niech sprubuje sprawdzic to o czym pisze mi to wchodzi narazie.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
nie dość, że błądzisz w złym rozumowaniu, to jeszcze nie dajesz sobie go wybić z głowy, masakra... już nie wspominając o karygodnych błędach ortograficznych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom