>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Liga Pokerowa WilliamHill - dyskusje

xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Formuła w jakiej odbywają się turnieje to porażka. Dzięki nielimitowanym rebuyom przez 1,5h albo więcej można grać jak idiota i wkupywać się do skutku aż się wygra kilka allinów z rzędu. Skutkuje to tym,że przed add onem jedna osoba ma ponad połowę wszystkich żetonów.

Najpierw miały być freezeouty, fajne są turnieje 1R/1A no ale coś takiego powoduje w efekcie,że to niewiele ma wspólnego z pokerem. Turnieje nie mogą mieć nielimitowanych Rebuyi przez kilkanaście poziomów.
 
L 33

lachim70

Użytkownik
Formuła w jakiej odbywają się turnieje to porażka. Dzięki nielimitowanym rebuyom przez 1,5h albo więcej można grać jak idiota i wkupywać się do skutku aż się wygra kilka allinów z rzędu. Skutkuje to tym,że przed add onem jedna osoba ma ponad połowę wszystkich żetonów.

Najpierw miały być freezeouty, fajne są turnieje 1R/1A no ale coś takiego powoduje w efekcie,że to niewiele ma wspólnego z pokerem. Turnieje nie mogą mieć nielimitowanych Rebuyi przez kilkanaście poziomów.
Dzięki temu masz więcej kasy w puli, ten co chce tracić kasę na R czy A niech traci a ty to wykorzystuj ???? poza tym raczej nie ma to wpływu na rozkład tabeli bo ciągle i tak te same osoby są w czołówce praktycznie nie dokupując żetonów
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
@Nikifor,
dziwne bo jestem na 90% pewny, że odpadłem jako 3-4 od końca a na screenie jest jako drugi od końca, no i też kojarzę, że Oranje szybciej odpadł, ale skoro screen jest to ok nie ma co robić zamętu, ale teraz trzeba od razu po turnieju robić screena.
Dzisiejsze wyniki:

Co do formuły rebuy to uważam, że przy ligach nie powinno być albo max 1R/1A. Tylko o tym trzeba pomyśleć od razu jeśli administracja podziela zdanie i zanotować to przy ustalaniu następnej ligi gdzieś.
 
M 13

machu

Użytkownik
Ja nie pisałem tego w kontekście nawet swojego wyniku bo nie zamierzałem być na dzisiejszym turnieju tylko po prostu jestem prawie pewny,że tak nie było. Aplikacja na pokera Williama ciągle wywala, nie da się normalnie zagrać u nich i jak widać nawet nie potrafi klasyfikacji odpowiednio pokazywać.
 
D 0

dzonypl

Użytkownik
Również jeśli można chciałbym wyrazić niezadowolenie z formuły re buy. Oczywiście sa zwolennicy takiej struktury jednak bardziej wymagająca umiejętności( a nie posiadania duzego bankrollu) jest formuła freezout; ew. z 1 rebueyem i 1 add onem. Foruła taka sprawia że ludzie którzy chcą pograć w pokera a nie lottoi którym zależy na wyniku końcowym szanują żetony bo wiedzą że 2 szansy nie będzie. Wiem że teraz w lidze nic już sie nie zmieni ale może ten post skłoni do rozmyślenia tej propozycji na przyszłość ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Już dzisiaj ostatni turniej w Lidze Pokerowej William Hill. Hasło za chwilę pojawi się w odpowiednim temacie. Powodzenia na stołach.
 
Do góry Bottom