>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Nieautoryzowany przelew

adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Również miałem prośbę o zmianę hasła,to było 2go lutego.
Zarówno stare jak i nowe hasło nie są używane w innych miejscach być może dlatego z konta nic nie zniknęło.
Zastanawialiście się skąd mogły wypłynąć dane?
Ja bezpośrednio przed tym miałem dwie nowe/niestandardowe transakcje, a mianowicie użyłem karty do zapłaty na allegro oraz do zapłaty za bilety na EURO.
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
chcę wejśc na stronę skrill i wyswietla mi się komunikat : dostęp zabroniony... co jest??
i widzę że na innym Ip w ogóle nie można wejść....
 
art_ 18

art_

Użytkownik
Ja również nie mogę dostać się do swojego konta. Komunikat: Twoje konto zostało tymczasowo zablokowane. Zresetuj swoje hasło, aby odzyskać dostęp do konta.

Niestety nie mogę zresetować hasła przez telefon, więc musze poczekać na kontakt mailowy. Mam nadzieje że to jedynie działanie prewencyjne.
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
@Fanatyk_1984 po jakim czasie zgłosiłeś kradzież i po jakim czasie Ci zwrócono? Mnie też niestety dzisiaj okradziono o 10:00, o 11:30 zgłosiłem sprawę telefonicznie.
@Piterro4321 z tego co czytałem na forach i tutaj to widzę że sprawy się kończyły happy-endem.
Godzine po kradziezy zglosilem sprawe do Skrill , byc moze ze zrobilem to w miare szybko , podzialali i oddali mi cala kase , ktora mi zniknela wczesniej .
 
M 0

misieq88

Użytkownik
To świetnie ja zgłosiłem 40 minut po kradzieży telefonicznie i do tej pory nic... 4 lutego shakowano mi konto i okradziono, a jest 13ty...
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Ja również nie mogę dostać się do swojego konta. Komunikat: Twoje konto zostało tymczasowo zablokowane. Zresetuj swoje hasło, aby odzyskać dostęp do konta.

Niestety nie mogę zresetować hasła przez telefon, więc musze poczekać na kontakt mailowy. Mam nadzieje że to jedynie działanie prewencyjne.
jedynie prewencyjnie, ale zadzwon bo na maila sie długo czeka, a wczesniej wysli dokumenty na maila
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Podobna sytuacja.
Włamanie się na konto skrill w ubiegłą niedzielę wieczorem(operacje w 9 min), 4 nieautoryzowane transakcje (wyczyszczone konto z 5000 PLN , 1 x transakcja na neteller, 2 x do polaka na skrill i 1 x na Litwę).
Sprawa zgłoszona telefonicznie we wtorek rano, zmieniłem mail do skrilla,zmieniłem hasło,wysłałem dowód + wyciąg bankowy. Udało im się anulować płatność na Litwę, więc 1500 z 5000 odzyskane.
Następnie zażądali przyłożenia dowodu tożsamości do twarzy i zrobienia zdjęć w celu odblokowania kont.
Obecnie : &quot;
Mamy przyjemność poinformować Pana, że konto Skrill jest w tej chwili znów aktywne i może Pan kontynuować dokonywanie płatności.&quot;

I dodatkowo dostałem ankietę 10 pytań o których wspomnieliście już w tym temacie.
Na jakim etapie odzyskania swoich pieniędzy jesteście ?
Najgorsze to złożenie sprawy na policję.
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
To świetnie ja zgłosiłem 40 minut po kradzieży telefonicznie i do tej pory nic... 4 lutego shakowano mi konto i okradziono, a jest 13ty...
Nawet do nich nie zadzwonisz z zapytaniem na jakim etapie stoi sprawa? Wysyłałeś dokumenty?
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Podobna sytuacja.
Włamanie się na konto skrill w ubiegłą niedzielę wieczorem(operacje w 9 min), 4 nieautoryzowane transakcje (wyczyszczone konto z 5000 PLN , 1 x transakcja na neteller, 2 x do polaka na skrill i 1 x na Litwę).
masz przypuszczenia jakieś, dlaczego cię orżnęli? granie u ruskich buków, podejrzanie maile, które otwierałeś, jakieś dziwne stronki z typami czy coś co mogłoby się przyczynić do wykradnięcia danych?
E: to samo pytanie do Fanatyka i mpm1990
 
M 0

misieq88

Użytkownik
@norbertb dzwoniłem wczoraj, oczywiście nie było osoby, która prowadzi moją sprawę. Wszystkie dokumenty już dawno wysłane, poza zgłoszeniem na policję. Poza tym tu chyba były ze dwie osoby, których nie prosili o zgłoszenie na policji i odzyskały te osoby pieniądze.
Dziś dostałem odpowiedź, że dopóki nie dostaną zgłoszenia na policji sprawa nie ruszy dalej. Więc już teraz wiem że nie odzyskam pieniędzy.
Tylko dziwne, że innym oddają kwoty po 1000-9000 zł a mi głupich 450 nie mogą oddać, no nic tylko się wku*****
Odpowiadając na pytanie zksstal ja nie mam pojęcia dlaczego właśnie mnie. Nie gram ani w ruskich kasynach ani bukach, nie dostaje mejli od Skrill chyba że odnośnie transakcji, co do innych podejrzanych mejli nie otwieram od razu spam a potem kosz, więc nie mam bladego pojęcia.
@Piterro i jak z Policją byłeś wiesz coś przyczepiają się do czegoś ?? W jaki sposób załatwiłeś (tzn w jaki sposób zgłosiłeś) ?? Czy Skrill zwrócił kasę??
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Ja załatwiłem to z angielskim supportem i być może to się przyczyniło do tego że mnie nie prosili o &quot;fuckin&#39; police&quot; ;]
 
Do góry Bottom