>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na Żywo - Dyskusja [5]

Status
Zamknięty.
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
Powyżej +169.5
Suma punktów razem z dogrywką
NEW ZEALAND BREAKERS - Melbourne Tigers
Kurs 1.909⛔ 3 kwarta lipna byla⛔
betano
 
marcin5555 1,3K

marcin5555

Użytkownik
⚽ betano
Powyżej 28 minut 2.30 Czas 1 gola poniżej/powyżej 28 minut Brisbane Roar FC - Newcastle United Jets:minus sorry za typa myślałem inaczej h2h tez mówiło ze gol nie tak szybko powinien byc
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Babos - Vinci klasyczne WTA. Vinci powinna wygrać. Na początku było 5-2 dla Babos, po czym chyba stwierdziła, że już wygrała, bo oddawała wszystko po kolei niezależnie czy przy własnym podaniu, czy przy Vinci, w TB też kupa w majtkach, no tyle, że buki nie są głupie i na Vinci już tylko 1.12. Ogólnie więcej nie gram tenisa kobiet, tak jak i siatki kobiet, powinno się tego zakazać ustawowo ;)
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Ktoś nazwał temat &quot; Typy na żywo - Dyskusja &quot;. Zagrałem Babos i skomentowałem mecz, że nie warto, podając przy tym, że dalej chyba no bet, bo niski kurs na Vinci, nie mam zamiaru robić &quot; nowego HP &quot; ;) Poza tym jak ktoś podaje typ, to też fajnie by było móc się ustosunkować w jakiś sposób, no ale dobra ;)
Seoul Knights -2,5 @ 1.80 ⛔
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Co to nowe HP? ???? Bo widzę, że zamknęli a tu normalna dyskusja ????
Rychło wczas ???? No.. ale lepiej późno niż wcale..
Ale to już nie to samo co Świętej Pamięci [*]DnBT
[*]

To temat dla typów live. Zresztą... przeczytaj sobie regulamin na pierwszej stronie tematu.

Z pozdrowieniami!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
[LIVE 1-0]
Siatkówka, Argentyna Serie A1
Personal Bolívar - Ciudad Buenos Aires
Ciudad powyżej 61.5 pkt @ 1,83 1xbet
✅
Fart niesamowity, na początku trzeciego seta niezwykle zmarnowany poszedłem spać, linia oscylowała już w okolicach ~55, a tymczasem Ciudad nawiązało walkę i po przewagach przegrało do 25√ i szczęśliwie ten bet wszedł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Troicki+5,5 @ 1.61 bet365 takie 2,5/10 ⛔. Na razie średnio wygląda Viktor. Jednak jeśli się ogarnie to spokojnie może to wygrać, bo umiejętności dużo większe jak Mahut. Francuz przede wszystkim jest strasznie nierówny, co przekonuje mnie do gry w stronę Serba.
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Mahut traci 3 punty przy swoim serwisie w pierwszym secie, a Wy dalej brniecie w to bagno ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Wychodzę, ale od razu ostrzegam z typami na Bautistę-Aguta. Niby H2H 5:1 dla Hiszpana, ale w 5 meczach Klizan urwał seta. Z logicznego punktu widzenia bardziej opłaca się grać w tym meczu +1,5 seta niż czysty win Aguta po 1,35-1,40. Do tego Bautista stracił już tutaj w dwóch meczach po secie.
Mahut moze to wygrac, ale porownywanie h2h sprzed kilku lat, w dodatku z innymi zawodnikami jakie ma znaczenia? Bo ja nie widze zadnego.
Ty nie widzisz żadnego, a ja widzę ;). Skoro pokonał dwóch zawodników z którymi zawsze ciężko mu się grało to wniosek nasuwa się tylko jeden - facet jest w formie.
Po drugie to każdy interpretuje statystyki, wyniki na własny sposób - rację ma jedynie ten komu wchodzą typy/sprawdza się jego tok myślenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom