>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Betgun - Wpłaty i wypłaty

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Minimalna stawka: 1zł
Minimalna wpłata: 16zł
Minimalna wypłata: nie ma min. wypłaty
Rodzaj wpłaty:
• Przelew (realizacja do 2 dni roboczych - bank pobiera prowizję - wpłata od osób trzecich możliwa)
Moneybookers (realizacja w kilka sekund - brak opłat
• Karta kredytowa (realizacja natychmiast - 2,60 % prowizja od kwoty wpłaty - nie można wpłacić kartą od osoby trzeciej)
Rodzaje wypłaty:
• przelew bankowy (realizacja do 2-3 dni roboczych - brak prowizji - wypłata na konto bankowej tej samej osoby, która jest zarejestrowana na Betgun)
Moneybookers (realizacja natychmiast - brak prowizji - na to samo konto MB co wpłacało)
Nie potrzeba wysyłać scanu dowodu osobistego, kasa znika automatycznie z konta
 
A 2

algorytm

Użytkownik
Sprostowalbym to troszke jesli chodzi o wyplaty ????

wyplaty na MB codziennie okolo 9:00 i 21:30

Co za tym idzie? zlecasz rano załózmy o 8 masz po 9 kase. Jesli zlecisz o 11 to kaska na MB bedzie po 21:30 ????

wyplata na konto pon - pt okolo 9:00

zlecasz przed 9:00 masz po 15 ( Mbank PKO ) reszty banków nie sprawdzalem ????
 
A 2

algorytm

Użytkownik
wplaty poprzez mpay - prosto z komorki
warunek : posiadanie konta na dotpay.pl i musi byc zweryfikowane tzn 10 pln trza wplacic na nie z konta bankowego. Po tym mozemy sobie owe konto doladowywac kasa z telefonu ????
 
Baqu 615,1K

Baqu

Forum VIP
ile idą fundusze z tego cholernego buka do MB ? wypłate robiłem około południa $$ nadal nie ma :/

i buka nie polecam, limit 400 zł lub mniej na kupon... śmiech na sali !
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
ile idą fundusze z tego cholernego buka do MB ? wypłate robiłem około południa $$ nadal nie ma :/
i buka nie polecam, limit 400 zł lub mniej na kupon... śmiech na sali !
Wypłaty są realizowane 2 razy w ciągu dnia. Pierwsza jest o 9:00 rano, druga o 21:00 na wieczór. Także powinieneś mieć wczoraj. Być może czytając tego posta, wypłata czeka na Ciebie na koncie MB ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja wypłacałem i po 30 minutach kasa na koncie. Zresztą zawsze tak jest. Najszybszy buk jeśli chodzi o wypłaty. I na mbank i na MB idzie ekspressowo.
 
Baqu 615,1K

Baqu

Forum VIP
21.08.2008 11:34

a ja czekam i czekam :&gt;

p.s.
tak się zastanawiam teraz czy nie pomylili się i nie wypłacają mi tego przelewem, gdyż dodałem konto bankowe u nich, ale to było by o tyle dziwne ze bankowo zaznaczyłem opcję wypłaty przez MB, zresztą z tego co widzę przy wypłacie na konto bankowe pobierają prowizję 2 zł ???? mi jej nie pobrali. napisze do ich supportu :)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No popytaj, popytaj bo dla mnie to bardzo dziwne że masz takie problemy z wypłatą :p Chyba, że wypłacasz jakąś grubą kwotę xD
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
21.08.2008 11:34
a ja czekam i czekam :&gt;
p.s.
tak się zastanawiam teraz czy nie pomylili się i nie wypłacają mi tego przelewem, gdyż dodałem konto bankowe u nich, ale to było by o tyle dziwne ze bankowo zaznaczyłem opcję wypłaty przez MB, zresztą z tego co widzę przy wypłacie na konto bankowe pobierają prowizję 2 zł ???? mi jej nie pobrali. napisze do ich supportu :)
masz przeciez live chat polski to spytaj
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
rowniez zastanawiajaca jest ta wyplata, ja byc moze nie dysponuje tak duzymi sumami jak Ty i wyplacalem od 200 do 500 zl i kasa byla maks 1 h BetGun i Bet365 pod wzgledem wyplat - perfecto ;)

Pozdrawiam i informuj co Ci odpisali.
 
Baqu 615,1K

Baqu

Forum VIP
Pozdrawiam i informuj co Ci odpisali.
napisałem do supka i wypłaciłem na konto bankowe, dziwne, że pobierają 2 zł za tą transakcję, aczkolwiek jest szybka i sprawna - ok 1 dzień do lukasa.

także do wypłat nie mogę się przyczepić :&gt;

p.s.
easy też nie wypłacałem dużo
 
B 0

bodzio232323

Użytkownik
Mam takie pytanie podobne jak kolegaaa , jeśli chce wpłacić 100 zł na pozcie ile wezma prowizji i ile idzie takie przelew 2-3 dni ?
Prosze o odp wiem że to głupiepytanie prosiłbym a odpowiedz dziękuję i pozdrawaim
 
Do góry Bottom