>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rozwój osobisty - Motywacja, cele w życiu, sukces, praca nad sobą itp.

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik

Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu...

Czas i tak upłynie!
Hej! ;)
Zastanawiałem się w jakim dziale utworzyć ten temat, czy w Off Topic czy jednak tutaj i moim zdaniem bardziej on właśnie pasuje w dziale - Praca, Nauka bo ściśle przecież jest z tym związany.
Temat w ostatnich latach naprawdę się bardzo rozwinął i nabrał olbrzymiego rozmachu. Widać, że jest teraz na to tak jakby moda, trend wzrostowy się utrzymuje.
Dlatego chciałbym zapytać Was? Co o tym wszystkim sądzicie? Słyszeliście cokolwiek o tym? Znacie kogoś itd.? Piszcie śmiało!
Moja opinia jest taka:
Sama idea rozwoju samego siebie, pracy nad własnym &quot;ja&quot;, polepszenia swoich warunków życia, otoczenia, poukładania sobie w głowie jest naprawdę genialna i nie ma sensu tutaj nic krytykować.
Ja wychodzę z założenia, że takie kupowanie tych wszystkich &quot;szkoleń&quot;, wizyt, płatnych konferencji online itd. za kilka tysięcy złotych, nawet po 5 tysięcy lub więcej jest po prostu naiwna. Wielu ludzi nabiera się na to i zostaje takimi &quot;narkomanami motywacji&quot; którzy jeżdżą od &quot;kołcza&quot; do &quot;kołcza&quot; i płacą krocie za szkolenia od rozwoju, a ich życie tak naprawdę stoi w miejscu. Nie oto w tym wszystkim przecież chodzi.
Najsławniejszy Polski trener rozwoju osobistego - Mateusz Grzesiak. Przynajmniej dla mnie facet jest irytujący w swoim zachowaniu, wydaje mi się taki sztuczny, tak jakby plastikowy, ale może na mnie tylko takie wrażenie sprawia. Jednak szanuje go za osiągnięty sukces.
Tony Robbins - Był rok temu w Poznaniu, polecam przeczytać relacje z tego wydarzenia - jego wizyty na scenie bardziej przypominają koncerty niż wykłady. Dla jednych ten facet to guru motywacyjne itd. Na pewno światowy top jeżeli chodzi o mówców motywacyjnych.
Brian Tracy - Tuż obok tego Pana wyżej zdecydowany lider jeżeli chodzi o rozwój osobisty. Był z nim nawet wywiad w tej kawalerce 20 metrowej u &quot;jutubera&quot; Jakubiaka.
Bardzo ciekawy BLOG i wpisy na temat drugiej strony - tej ciemnej tych wszystkich &quot;kołczów&quot; ze ścisłego topu. Warto przeczytać.
Od siebie polecam:
Jacek Wiśniowski - Dla mnie ten facet jest genialny! Polecam obejrzeć jego filmiki na YT. Różnica między nim, a tymi wszystkimi pozostałymi &quot;kołczami&quot; z przysłowiowej dupy jest taka, że on się mocno od tego odcina, on to robi z własnej nieprzymusowej woli bo lubi - pieniędzy nie bierze za to, ostatnio zrobił wykłady za darmo w bodajże niektórych 10 największych miastach w Polsce. Jest to PRAKTYK, a nie TEORETYK jak zdecydowana większość. Milioner, który przebiegł maraton na pustyni, warto posłuchać tego mądrego człowieka.
Wyzwanie90dni - Mnóstwo fajnych krótkich filmików z pozytywnym przekazem. Polecam obejrzeć te bardziej starsze niż te ostatnie, dają mocno do myślenia. Dwóch gości przeniosło się z Polski i żyją w raju dla siebie zwanym Tajlandią.
Nick Vujicic - Nie ma rąk, ani nóg, a jest chyba jedną z najszczęśliwszych osób na ziemi. Daje swoją osobą świetny przykład jak należy podchodzić do życia, z jakim dystansem. Rok temu był w Polsce.
Zapraszam do dyskusji, z chęcią przeczytam opinie negatywne jak i pozytywne ;)
 
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
cala ta motywacja jest dla facetow bez jaj. ktos nie ma mocy w sobie bedzie na dole ukladu pokormowego. prawdziwe kozaki nie potrzebuja motywacji. jestes pionkiem to pionkiem zdechniesz.
najbardziej rozwija poznawanie nowych ludzi. najlepiej po francusku bez gumy.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Dobry temat ????
Jacka Wiśniowskiego również polecam. Sposób jego wypowiedzi kontrastuje (zdecydowanie na plus) z tym mainstreamowym coachingiem. Nie robi &quot;wielkiego halo&quot; wokół rzeczy, o których opowiada, nie próbuje tym wszystkim zachwycić, tylko pokazuje, że to jest autentycznie do zrobienia.
Grunt to mieć inspiracje, coś czym możemy zajmować się nawet zarywając noce itp., rezygnując z innych rzeczy. Dla mnie czymś takim są wszelkie działania, dzięki którym używając tylko własnego umysłu jest możliwe wzbogacenie się. Najpierw był to poker, a obecnie betfair. Mam potrzebę niezależności finansowej. Pracę na etacie wyobrażam sobie tylko przez kilka lat, bo uniemożliwiałaby ona dłuższe podróże. Chcę dojść do sytuacji, w której będę mógł pozwolić sobie na to, żeby kilka miesięcy w roku spędzić na szlakach, takich jak na przykład Pacific Crest Trail:
https://www.youtube.com/watch?v=_sO9u4z3ZOU
Być może kogoś to zainspiruje ;)
W temacie rozwoju mogę polecić Alana Wattsa. Wprawdzie nie był on żadnym coachem i materiały, jakie się po nim zachowały (zmarł ok. 40 lat temu) nie są typowo motywacyjne, ale jest w nich dużo mądrości. Był to filozof, który chyba jako jeden z pierwszych przetłumaczył wschodnie filozofie, podejście do życia itp. na &quot;język ludzi zachodu&quot; i je przedstawił właśnie tak, żeby były &quot;do ogarnięcia&quot; dla ludzi wywodzących się z naszej kultury.
https://www.youtube.com/watch?v=BCsKsDE2NWI
 
masajek 14

masajek

Użytkownik
A propo Nicka Vujicica jego zeszłorocznych odwiedzin w Polsce. W poniższym linku wrzucam możliwość zapisu na retransmisję z tego wydarzenia które odbędzie się online 16 marca.
BTW. Nick Vujicic kolejny raz będzie przemawiał w Polsce - tym razem 1 października w Kraków Arenie. Bilety w sprzedaży od 16 marca. Dla zainteresowanych ????
 
N 0

natalia987

Użytkownik
Dla mnie największą motywacją są rodzina i przyjaciele oraz chcę w życiu mieć pracę, dzięki której będę się rozwijać. Myśle,że każdy kto myśli o przyszłości to robi coś już teraz aby była najlepsza ????
 
A 0

adrian018

Użytkownik
Widzę że zapomniałem o &#39;kołczu&#39; takim jak Robert Marchel.
Co prawda on też bierze kasę za swój czas, ale nagrywa bardzo dużo wartościowych filmików na yt za darmo, są fajnie sklejone, przyjemnie się je ogląda i mówi przyjemnie dla ucha i zrozumiale dla każdego, powiem szczerze że sam wiele wiedzy z jego filmików wyciągnąłem i przyczynił się on do mojego samorozwoju, bo akurat jestem w tej tematyce 3lata i bardzo się interesuje motywacją i rozwojem samego siebie. ????
tutaj przykładowy filmik ( on jest monotematyczny, wystarczy przejrzeć jego kanał ) ( linku nie wkleje bo nie mam jeszcze 10 postów )
wpisz na yt Robert Marchel jak jesteś zainteresowany i włącz dowolny filmik, a zobaczysz o czym mówie.
 
H 0

hawk90

Użytkownik
Witam, widzę że polecasz filmy Jacka Wiśniowskiego. Mam pytanie do Ciebie czy słyszałeś może o jego kursie za 3 tyś o nazwie 1 milion ?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mam pytanie do Ciebie czy słyszałeś może o jego kursie za 3 tyś o nazwie 1 milion ?
Słyszałem, odnośnie jego kursów to śledź jego kanał, bądź zapisz się do niego na stronę sukces.pl ewentualnie napisz na Facebooku na jego fanpage bodajże Motywacja Do Sukcesu.
Odnośnie jestem sceptycznie nastawiony do takich kursów które mają uczynić z Ciebie milionera. Niektórzy wiem, że są zawiedzeni tym poradnikiem, bo on tam podobno pokazuje jakieś cuda z przed kilku ładnych lat więc to też się tak na dzisiejsze czasy chyba nie sprawdza.
Jednak jak już napisałem, ja to słyszałem tylko od kogoś, a jak jest naprawdę to nie wiem.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Witam, widzę że polecasz filmy Jacka Wiśniowskiego. Mam pytanie do Ciebie czy słyszałeś może o jego kursie za 3 tyś o nazwie 1 milion ?
Ja Ci powiem na czym ten kurs polega.
Znajdz takich 333 jak ja i bedziesz mial milion ????
A jak chcesz naprawde zarabiac to naucz sie o maszynach CNC i jazda do normalnego kraju. To jeden z wielu przykladow jak nie umiesz grac u buka albo chcesz wystartowac z wiekszym kapitalem.
To nic strasznego ani trudnego - jeden dzien i zasadniczo umiesz choc jak zobaczysz video to trudno uwierzyc. A ja laik bylem po liceum ekonomicznym nawet do LO nie poszedlem wiec matematyka fizyka okrojona
https://www.youtube.com/watch?v=RNPojGFg9-8
 
Do góry Bottom