>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

arni87 52

arni87

Użytkownik
Bwin takie coś posiada w swojej ofercie. Przedział bramkowy co 15 min, ale nie będziesz mógł łapać zakładek.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
propozycje na weekend.
AFC Bournemouth-Arsenal
Manchester City-Leicester City
Ajax-Feyenoord
Groningen-Cambuur
Ingolstadt-Augsburg
Eintracht Fran…-Stuttgart
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Wczoraj też gralem Seville, ale jak karnego nie strzelili to zwąpilem, heh ciekawe jakie dzisiaj mecze beda ...
a oglądałeś ten mecz chociaż?? przecież tam bramka była pewna. ja nawet lekko podbiłem stawkę po tym niestrzelonym karnym.
na dziś może Excelsior-Willem II w holandii. remis nikogo nie urządza, a obie ekipy wczesniejsze mecze bez bramek. także może coś wpaść.
 
mentos0012 0

mentos0012

Użytkownik
Oglądałem, fajnie cisneli cały czas, ale tego karnego to nie wiezyłem że tak zmaści., werder też mi wszedł, teraz patrze na mecz brighton - brentford, ale nie wieże w gola, chodz gram... ostatno brighton mnie zawiodło.... ...... a jednak brama ;)
brighton - brentford +
 
mentos0012 0

mentos0012

Użytkownik
Panowie,mogli byście mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi zakładkami?
a bozia daru czytania nie dała ? stwiasz na gol np. 20 i 30 minuta dwa kupony a gol pada w 17 minucie czyli masz zakłądke - dwa kupony wchodzą.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Panowie,mogli byście mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi zakładkami?
Jeśli przed meczem postawisz na gol przed 10 minuta, a w np. 5 minucie meczu na gol przed 20 minuta, to gdy drużyna strzeli miedzy 5 a 10 minuta to wejdą tobie obydwa progi i wygrywasz te dwa kupony.
 
mentos0012 0

mentos0012

Użytkownik
propozycje na weekend.
AFC Bournemouth-Arsenal
Manchester City-Leicester City
Ajax-Feyenoord
Groningen-Cambuur
Ingolstadt-Augsburg
Eintracht Fran…-Stuttgart
w tych meczch bedziesz do 1 bramy grał ? czy jeszcze gdzies pojedziesz dalej ?
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
To jeszcze nie są sprawdzone typy, ale zamierzam grać do pierwszej bramki. Zasadniczo to nie wiem jak się mecz potoczy. Jeśli szybko strzela to spróbuje na kolejna.
 
mentos0012 0

mentos0012

Użytkownik
Ajj ten arsenal szalony ;) 2 bramy w 2 minuty, szkoda ze nie zagramel kolejnego progu by było 130 na plus ;), ps. adnie brajan wzsytkie mecze wsiadaja jak narazie.
ps. wczoraj wkorw...lem sie na bayer vs baynern zero goli... :/
 
mentos0012 0

mentos0012

Użytkownik
granada - real madryt ?
bo mecz fc porto - arocura mnie wk****wil nie zdazylem klinkac w kurs i gol w 4 sekundzie...
 
mentos0012 0

mentos0012

Użytkownik
chcialem, ale czytalem statystyki i jak sedzia zaczął mecz to odrazu dalem zeby ogladac mecz, i kliklem na kurs stawka, ciul ... gol...
granada - real ✅
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Np niby weszło, na ajax nie było gry. Za wszystko zagrałem na MU. Niestety nie udało się i byl to mój ostatni kontakt z bukmacherem.(
 
Do góry Bottom