>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turnieje z cyklu ITF (kobiece ITF-y oraz męskie futuresy)

rumak57 271

rumak57

Coach
yscyplina: Tenis Itf Glasgow Kobiety
Spotkanie Li - BEjernau
Typ: 1
Kurs: 2:75
Godz: 12:30
Bukmacher: Bet365
Napisalem analize ale mi sie skasowała wiec 2 raz sie juz tak nie rozpisze wrrr
Obydwie zawodniczki spotkaly sie juz w kwalkach tego turnieju po 3 setach wygrala Bejernau. Obydwie maja ranking zblizony do siebie Li(941) Bejernau(972) i tez maja po 18 lat. Rankingiem bym sie tutaj nie sugerowal bo dziewczyny teraz juz maja mozliwosci na okolice 4-5 setki ale na to potrzebuja jeszcze chwile czasu.
Li w tym turnieju na poczatku wygrala z Siskova ktora moze znow rankinkiegm nie imponuje ale toczyla wyrownane boje z takimi zawodniczkami jak Tomova(475) a to nazwisko znawca itf-ow troche juz mowi. Pozniej przegrala w kwalkach z dzisiejsza rywalka ale do turnieju dostala sie jako LL. Tam juz bylo coraz lepiej najpierw zwyciestwo z Flood(611) 7-6,6-2 by pozniej sprawic niespodzianke i wygrac z rozstawiona z nr 3 w tym turnieju Lehnert (438)7-6,6-3.
Bejernau po wygranych kwalach trafila na solidna Gravouil(876) ale tutaj znow bym sie rankingiem nie sugerowal gdyz w ubieglym mesiacu grala ona w finalem z Bouzkova(386) w Petit_bourg eliminujac na swojej drodze m.in Morazova. Wczoraj wygrala po 3 setowym boju z Sipek(592) i dzisiaj znow skojadzyl lOs ja z LI.
POdsumowujac spodziewam sie tutaj wyrownanego pojedynku i ostrych wymian w meczu na dobrym poziomie. JEdnakze patrząc na kursy nie rozumiem az takiego faworyzowania Bejernau. Uważam ze Li ma tutaj conajmniej 45% szans na zwyciestwo biorac pod uwage jak bardzo sie rozpedza w Glasgow. Dlategotez przycylam sie tez do jej zwyciestwa i wam tez proponuje to pograc
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Finał ITF Baku godz. 9:00
Michal Konecny - Victor Baluda 1 @1,80 (bet365) ⛔
Czech na 310. miejscu w rankingu ATP. Białorusin nr 875.
Czech wygrywa ITF-y. Sporo tego wygrał w 2015 a w tym roku wygrał już w Turcji.
Białorusin gra w Baku chyba po dłuższej przerwie, bo ostatnie wyniki ma zarejestrowane na sierpień 2015.
Generalnie gram bo widziałem Koniecznego w meczu z Gojo i grał porządnie.
 
B 1

bok68

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS- ITF Women Sharm El Sheikh
Godzina: 10.30
Spotkanie: T.KOLAROVA - D.KIM

Typ: D.KIM
Kurs: 1.65
Bukmacher: SPORTINGBET

Analiza:
Zacznę od Kolarovej jeszcze do 2015 roku grała naprawdę przyzwoicie / ITF JUNIORS / na rozkładzie parę juniorek ogarniających ten sport i od początku 2015 zaczęła zjazd pod względem jakości gry , domniemam ze problem wieku , jest masę dziewcząt grających bardzo przyzwoicie gra do lat 16u i później sami wiecie ???? Kolarova jest modelowym przykładem .W Pierwszej rundzie męczyłą się w 3 setach z Japonką która krótko pisząc nie potrafi grać a już drugi set 06 to jakieś kuriozum które daje potężną informację co do stanu pewności Terezy i w pojedynku z przesolidną Koreanką / oczywiście przesolidną jak na 10 tysięcznik ???? / moim zdaniem nie ma najmniejszych szans . Wystarczy że Koreanka przytrzyma w 2-3 uderzeniach i Czeszka prześwietli solidność płotów w Sharmie ???? Co do Koreanki to mądralować się nie będę wystarczy ostatni mecz i jego wynik . Panna Kim ogarnęła zwyciężczynię z Sharmy sprzed 2 tygodni niejaką Wahaczyk która w finale rozprawiła się z aktualną mistrzynią juniorskiego WIMBLEDONU a więc laurke sama sobie wystawiła . Zaczynam zabawę na tym forum ???? Zachęcam do lektury moich typów ????

64 63 KIM ...tak jak myślałem Tereska w głowie ma motylki ...w 2 secie 3-0 i później totalna zawiecha ????
Przebłyski to za mało na solidność aczkolwiek bez fajerwerków✅✅✅:grin:
 
B 1

bok68

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS - ITF WOMEN HAMMAMET
Godzina: 10.00
Spotkanie:
SANDRA SAMIR - CHANTAL SKAMLOVA
Typ: CHANTAL SKAMLOVA
Kurs: 1.60
Bukmacher: SPORTINGBET
Analiza:

Drobna SŁOWACZKA uciekła dzisiaj spod toporka broniąc parę meczowych i pewnie kamyczek z serca jej spadł , przyjechała po punkciki i kaskę / ma na utrzymaniu w Tunezji chłopaka i sparingpartnera jednocześnie /. Mam nadzieję że jutro też pokaże charakter i wolę walki a to gwarantuje jej spokojne zwycięstwo . Sandra wielka nadzieja faraonów to tez typ wielkiego wojownika , jest niezniszczalna z tym że .....delikatnie pisząc spina się przed Chantal mając w głowie mecz ze stycznia w Kairze gdzie przegrała na własne życzenie a tydzień później Słowaczka ją poprawiła w godzinę. H2H CHANTAL , FORMA - obie przyzwoicie , MENTAL CHANTAL , PARCIE NA KASĘ I PKT CHANTAL , jutro niespodzianki nie będzie POWODZENIA CH.S
 
B 1

bok68

Użytkownik
tego się obawiałem jak rano zobaczyłem że nigdzie tego nie było na prawie żadnym buku , cóż poszedł handel jak nic , nie ma takiej opcji żeby Skamlova ugrała jednego gema w pierwszym secie , miała jednego breaka , przegrała seta różnicą 12 pkt ....laska olała mecz , powody ? nie znaju ...
 
adbreaker 69

adbreaker

Użytkownik
ITF Cartagena
De Minaur A. - Roca B. O. @2 Bet365
Roca w tym sezonie bardzo słabo , na ziemnej od początku roku zagrał 5 meczy co jest śmiechem porównując do przeciwnika . W 1 rundzie pokonał po 3 setach marnego portero , De Minaur pokonał Tabernera też w 3 setach ale poziom jego jest wyższy o wiele niż portero .
Minaur idzie po następny finał jestem tego pewny ... kursy już spadły ale ja widzę w kursie 2 cały czas duuuże value i dlatego gram ;)
 
W 1

wojtiz

Użytkownik
ITF FRANCE F7

Corentin Moutet vs Axel Michon 2 @1.5 bet365

Michon po 3 miesiecznej przerwie wraca na korty, ostatnio walczyl na clayu w Brazylii oraz Argentynie z wymiernymi skutkami na poczatek final Challangera przegrany z mlodszym z braci Melzer, a pozniej jedynie R16 przegrywajac jednak z wyzej notowanymi przeciwnikami. W tym roku na indoorze jeszcze nie gral, co do jego rywala mlody bo 1999r, rowniez leworeczny, ale bez wiekszych sukcessow, ostatnio dotarl do finalu innego ITF&#39;u we Francji przegrywajac z dobrze radzącym sobie w Futuresach zawodnikiem reprezentujacym USA (Sarmiento), we wczesniejszej fazie turnieju nie pokonal nikogo znaczącego. Dla mnie zwyciezca moze byc tylko jeden, a kurs tylko zacheca do gry, wchodze w ten mecz grubo i wierze, ze sie nie zawiode, roznica klas jest znaczna, jak i rowniez doswiadczenie jest na korzysc, duzo bardziej znanego Francuza. C&#39;mon !
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
ITF Reus Hiszpania
Samper Montana J. - Malla B.
Typ: 2 Kurs: 2.50 Bet365
A co powiecie żeby zagrać takie spotkanie na dziś?
Jordi próbuje dziś znów upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.Najpierw o 11:30 finał ITF,a późnym wieczorem mecz w kwalach w Barcelonie. Wydaje mi się,że ważniejszym celem dla niego powinien być awans do turnieju głównego w stolicy Kataloni tak więc o ile przystąpi do tego meczu to nie powinien jakoś wyjątkowo się starać o zwycięstwo jeśli marzy o sukcesie w turnieju większej rangi.
Ja w to delikatnie wchodzę.Mam nadzieje,że się nie mylę ;-)
Wynik: 0:2 ✅✅✅
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Tim Van Rijthoven v Riccardo Bonadio 1 1.66 +Diana Marcinkevica v Freya Christie 2 1.36 kurs 2.26

Kurs na młodego holendra to zupełne nieporozumienie spodziewałem się kursy w okolicach 1.3. Co prawna to są korty ziemne ale przeciwnik holendra to słaby Włoch. Oglądałem holendra na hali w Kanadzie i grał rewelacyjnie. Bardzo dobry serwis i mocne kończące uderzenia. W tym turnieju wyeliminował już Greka Tsiitsipasa, który wygrał ITF z przed tygodnia. Włocha nigdy nie wiedziałem, ale wyniki słabe Jak spotka się z zawodnikiem około 300 miejsca w rankingu do gładko przegrywa w 2 setach. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem jest holender mimo że grają na kortach ziemnych


Młoda Brytyjka także dysponuje bardzo dobrym serwisem. Z takimi zawodniczkami jak łotyszka liczę ze w granicach 75 % będzie miał wygranych piłek po pierwszym serwisie po za tym jest w bardzo dobrej formie na rozkładzie w tym miesiąc solidne zawodniczki Barbieri, Ankita Raina, Katty Dunne. Strasznie pechowa porażka z Gjorcheską i Doroshiną nie wykorzystała piłek meczowych. Łotyszka jest w fatalnej formie. Wygrała w tym roku 6 meczów i to z amatorkami.Brytyjka powinna wygrac mecz w dwóch setach
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
ITF Mostoles Hiszpania

Akira Santillan - Antoine Escoffier

Typ: 2 Kurs: 2.55 Sportingbet

Identyczna historia jak całkiem niedawno z Samper-Montaną.
W południe Akira rozgrywa finał turnieju ITF,a późnym popołudniem ma wyznaczony mecz 1 rundy kwali w Madrycie.
Nie trudno wymyślić,że ważniejszym meczem powinien być dla niego jednak mecz kwalifikacyjny (z Youzhnym) stąd jeśli wyjdzie do pojedynku to raczej nie powinien zbyt mocno się wysilać skoro kilka godzin później będzie grał kolejne spotkanie.
Rankingiem panowie są zbliżeni więc myśle,że warto spróbować zagrać jednak na Francuza i ja w to wchodzę. Kurs świetny i wart gry!

Wynik: 4:6 7:6 3:6 ✅✅✅
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Może mi ktoś powiedzieć dlaczego na tunezyjke Jabuer kurs wynosi aż 2.0? Gra u siebie wiec powinna być zmobilizowana aby daleko dojsc. Jej przeciwniczka 18 lat więc jeszcze juniorka bez większych sukcesów nawet w itfach. Czekam na info na temat tego meczu. Z góry dzięki
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
ITF PAń Cagnes-Sur-Mer
Witthoeft C - Maria T.
Typ: DW 2:0 Kurs: 1.90 Bet365
Znów spróbuje zagrać coś w tym stylu jak dwa poprzednie męskie typy.Tym razem stawiam dokładny wynik.
Maria ma dzis mecz kwali turnieju w Rzymie więc trzeba to spotkanie półfinału ITF-u jakos zbyć i przetransferować sie do Włoch.
Zobaczymy czy poraz kolejny będzie trafione.Ja w to wchodze.Grać szybko bo mecz w samo południe
Wynik: 1:6 6:3 6:3 ⛔⛔⛔
No tak start godz. 16:00 więc co rezygnacja?
Chyba marne szanse żeby przeniesli jej mecz w Rzymie
 
tom3kt 100

tom3kt

Użytkownik
ITF PAń Cagnes-Sur-Mer

Witthoeft C - Maria T.

Typ: DW 2:0 Kurs: 1.90 Bet365

Znów spróbuje zagrać coś w tym stylu jak dwa poprzednie męskie typy.Tym razem stawiam dokładny wynik.
Maria ma dzis mecz kwali turnieju w Rzymie więc trzeba to spotkanie półfinału ITF-u jakos zbyć i przetransferować sie do Włoch.
Zobaczymy czy poraz kolejny będzie trafione.Ja w to wchodze.Grać szybko bo mecz w samo południe

Wynik:
Na bukach czas tego meczu to godzina 16 a nie poludnie.
 
Do góry Bottom