>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Sprawa wygląda tak, że od nowego roku punkty wygrane w danym miesiącu (w naszym przypadku styczniu) totolotek dopisuje na początku kolejnego miesiąca (czyli w lutym). Dopilnuje tego, aby na początku lutego dopisali bonusy na konta.
 
kitex 738

kitex

Użytkownik
U mnie też brak.
Z tego co wcześniej pisał Marcin-Odra to totolotek dopisuje wygrane na początku kolejnego miesiąca, czyli na początku lutego powinny się pojawić ;)
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
jak wyżej u kolegów ale spokojnie dopiero 1 luty pewnie jak raz dopisują to musza pozbierać z wszystkich konkursów listy zresztą i tak nic specjalnego z tych pkt teraz nie wyniknie
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Śmiech na sali.
Dostałem 1000 pkt i co? i nic nie mogę zrobić bo by kupić voucher trzeba mieć 9000 pkt!! Wychodzi na to, że jedynie Top 5 jakieś pieniądze dostanie, a osoby z miejsc 6-30 dostanie punkty z których nic nie może zrobić. Naprawdę szkoda robić takie konkursy, bo kasy z niej żadna, nawet głupiego freebeta za 10 zł nie można zagrać. Po co takie punkty ?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
W czasie trwania konkursu pozmieniali zasady i dlatego teraz te punkty sa malo przydatne, to juz kolejny raz tak jest z tymi punktami od Totolotka za konkurs
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Szczerze, to forum mogło sobie darować wysyłanie listy w przypadku zmiany regulaminu totolotka. A nie przystawać na takie warunki. :/
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
forum tu jest nie winne po prostu polski legalny buk za zmienił zasady i powinien te pkt dodać w grudniu, albo jakos logicznie przeliczyć a ze bardzo chętnie w sieci sponsorują konkursy to nic nic dziwnego jak co chwila zmieniają zasady...
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Powiem wam że mi od wczoraj dopisali już ponad 100 tysięcy punktów i sam nie wiem za co w konkursach w sumie wygrałem około 30 tysięcy ale pozostałe 70 tysięcy nie wiem za co..., ale jak od wczoraj zaczęli dopisywać to chyba się nie mogą zatrzymać :p
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
ja dostałęm 8 tys,. nie chcę mi sie sprawdzać czy dobrze policzono... Wszystkie punkty mi anulowano na koniec roku ... więc teraz trzeba znów zbierać.
to co sobie życzę od Totolotka, aby jeszcze sponsorował trochę konkursów, na tym forum..... aby mieć jakiekolwiek szanse na grudniowe przyzwoite zakupy, typu: plecak (prawie 60 tys punktów)... no pieczone skrzydełko musi do siebie przekonywać ten niby legalny bukmacher przez danie jakiejś marchewki na początku. trudno tak od razu z 12% podatkiem się zaprzyjaźnić.....
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
ja dostałęm 8 tys,. nie chcę mi sie sprawdzać czy dobrze policzono... Wszystkie punkty mi anulowano na koniec roku ... więc teraz trzeba znów zbierać.
to co sobie życzę od Totolotka, aby jeszcze sponsorował trochę konkursów, na tym forum..... aby mieć jakiekolwiek szanse na grudniowe przyzwoite zakupy, typu: plecak (prawie 60 tys punktów)... no pieczone skrzydełko musi do siebie przekonywać ten niby legalny bukmacher przez danie jakiejś marchewki na początku. trudno tak od razu z 12% podatkiem się zaprzyjaźnić.....
tylko jest jeden mały problem pod koniec roku większość nagród jest nie dostępna...śmiech na sali troszkę ze nawet nie mozna było lampki do laptopa zamówić, nie wiem ile oni tych nagród maja..ale mało żeby nie dosłać produktu jak uzupełnia zapasy.Ja wczoraj jak bawiłem w sprawdzanie bonusów to sobie przypadkiem kliknąłem na jakiś bonus poniedziałkowy 15% do 40 zakładów masakra z ich klubem...
 
Do góry Bottom