>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Przejrzałem Twoje posty z ciekawości, sporty zimowe podlegają między innymi mojej osobie, co prawda nie bezpośrednio skoki, bo nimi się nie interesuję, przykro mi to stwierdzić ale to co Ty wypisujesz w dziale Administracja to są opary absurdu.
Ktoś tutaj nieźle oszalał, próbując coś zmienić - strzelając sobie w kolano. Rozumiem że celem tego jest zachęcenie do pisania w działach, i większej aktywności? Sęk w tym że wy administracjo prawie nic nie robiliście aby zachęcić ludzi do tego aby tam pisali. A sam jestem świadkiem tego że traktuje mnie administracja jak śmiecia pomimo tego że od początku sezonu skoków narciarskich napisałem blisko 80 analiz z czego większość oczywiście trafnych. Tymczasem moje posty są regularnie usuwane, a w moją stronę wysyłane są głupie &quot;pstryczki&quot;.
W dziale skoki narciarskie podałeś dokładnie 91 typów wraz z analizami i chwała Ci za to. Z tym że większość trafnych to już sobie nie dodawaj bo trafiłeś 65% z nich (60 typów), licząc płaską stawką na typ jesteśmy na bardzo małym plusie. Jednak nie to jest tematem. Za dobre typy dziękują Ci userzy, a jestem wręcz przekonany że również moderatorzy za pomocą reputacji, jeśli są dobre typy to jestem pewny że będziesz otrzymywał podziękowania.
Twoje posty regularnie są usuwane? kolejna bzdura wyssana z palca.
Łącznie z działu skoki narciarskie usunięto Twoich 8 postów. Dodam fakt że usunięte przez różnych moderatorów więc nikt nie Ciebie się nie &quot;uwziął&quot; ani nie wysyła głupich pstryczków.
Aby nie być gołosłownym i aby userzy mogli rzetelnie ocenić sytuację, którą opisujesz zrobiłem skrinshot z niektórych usuniętych postów http://oi63.tinypic.com/2a8kbqt.jpg
Jeśli widzieć gdzieś pstryczki w którąś ze stron, to jest z Twojej w stronę innych userów, a usunięte posty stanowią praktycznie zerową wartość merytoryczną i takie posty są usuwane z działów tematycznych, tylko takie.
Teraz każdy user może ocenić to co napisałeś i jak się to ma z prawdą.
-----------------------------------------------------------------------
W temacie wnioski o odblokowanie PW, skierowałeś natomiast atak ad persona w moją stronę na który również Ci odpowiem.
Na forum widzę &quot;rewolucja&quot; - więc postanowiłem w tym momencie również zająć się sprawą mojej osoby. Chciałbym opisać swoją sytuacje, a na końcu zaznaczyć na co liczę. Styczność z forum mam od 2007 roku, kiedy to zakładałem masowo konta na wszystkich forach w internecie. Takie oto szalone internetowe życie 16 latka. Wtedy oto założyłem konto o nazwie Tomcyk1991, jednakże nie korzystałem z niego, ponieważ pierwotnie nie podobało mi się forum. Uważałem że jest za duże i źle się tu odnajdywałem. Po latach zmieniłem jednak zdanie postanowiłem wrócić na forum, a można powiedzieć zacząć sie udzielać. Nie pamiętam który był to rok. Jednakże nie podobał mi się mój nick, zmieniałem go wtedy wszędzie gdzie tylko się dało. W tej sprawie napisałem do administracji, do administratora o nazwie Vader. Otrzymałem wiadomość abym stworzył nowe konto, co było dla mnie zaskoczeniem, ale tak właśnie było. Stworzyłem nowe konto o nazwie RickyFCB na którym udzielałem się przez jakiś dłuższy czas. I przyznam, popełniałem błędy godne ukarania czy to ostrzeżeniem, czy chwilową blokada dyskusji bukmacherskich. Niekiedy o słowo za dużo, niekiedy niepotrzebnie coś. I przyznaje to, jednak pewnego dnia kiedy zostałem zablokowany w dyskusjach bukmacherskich miarka się przebrała. Nie uważałem się za winnego. A zablokowanie dostałem od samego dawid.400
Regulamin forum mówi jasno:
5. Każdy użytkownik forum może posiadać tylko jedno konto oraz nie ma możliwości zmiany nicku po zarejestrowaniu.
Nie wiem co ustalałeś z Administratorem, ja realizowałem regulamin forum w tym zakresie. Ponadto, czasami można przeoczyć że ktoś założył multikonto, jednak w Twoim przypadku było to niemożliwe bo tuż po założeniu nowego konta zacząłeś spamować linkami do innych forum i konkurencyjnych stron. Wobec tego miałeś zablokowane PW. Tak samo jest na tym koncie. Też nie masz za &quot;nic&quot; blokady PW i nie udawaj pokrzywdzonego.
Ponadto blokady na pewno nie mogłeś otrzymać ode mnie bo ja takich uprawnień nigdy nie posiadałem i nie posiadam by blokować PW czy konkretne działy, takie blokady nakłada Administracja forum.
Rozumiem Twoje uprzedzenie do mojej osoby, bo nie pozwoliłem Ci wypromować być może Twojego forum lub strony u nas na forum. Ale na takie działania nie ma zgody i regulamin o tym mówi.
Pozdrawiam serdecznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Zacznę od tego że wypowiadasz się o sytuacji w dziale, gdzie Cie nie ma. Kabaret.
W dziale skoki narciarskie podałeś dokładnie 91 typów wraz z analizami i chwała Ci za to. Z tym że większość trafnych to już sobie nie dodawaj bo trafiłeś 65% z nich (60 typów), licząc płaską stawką na typ jesteśmy na bardzo małym plusie. Jednak nie to jest tematem. Za dobre typy dziękują Ci userzy, a jestem wręcz przekonany że również moderatorzy za pomocą reputacji, jeśli są dobre typy to jestem pewny że będziesz otrzymywał.
Doceniam że poświęciłeś swój czas na podliczenie moich typów. Ja niestety tego nie robiłem, planowałem zrobić to jeśli już pod koniec sezonu. W moich ustach słowa &quot;większość&quot; miały znaczyć że więcej było trafionych, niż nie. I Twoje obliczenia tylko to pokazują. A jeśli chcesz oceniać już ich &quot;klase&quot; to podaj średni trafiony kurs. Pisząc chodziło mi oto że więcej było wku*wiania różnym kasowaniem postów, edytowaniem niż podziękowania. Tylko i wyłącznie oto. I jak widać powyżej były również opinie że tak bywa również w innych działach tematycznych.
Łącznie z działu skoki narciarskie usunięto Twoich 8 postów. Dodam fakt że usunięte przez różnych moderatorów więc nikt nie Ciebie się nie &quot;uwziął&quot; ani nie wysyła głupich pstryczków.
Aby nie być gołosłownym i aby userzy mogli rzetelnie ocenić sytuację, którą opisujesz zrobiłem skrinshot z niektórych usuniętych postów http://oi63.tinypic.com/2a8kbqt.jpg
Jeśli widzieć gdzieś pstryczki w którąś ze stron, to jest z Twojej w stronę innych userów, a usunięte posty stanowią praktycznie zerową wartość merytoryczną i takie posty są usuwane z działów tematycznych, tylko takie.
Owszem 8 postów - i dla mnie to jest bardzo dużo. Zwłaszcza że każda ta wiadomość nie była &quot;sama do siebie&quot; tylko odniesieniem do kogoś. Raz - ktoś mnie atakuje i wyśmiewa typ który napisałem przed treningiem i kwalifikacjami. Moja odpowiedź ląduje w koszu, a jego atak zostaje. Dalej, ktoś nie sprawdza składów i podaje typ, moja uwaga zostaje skasowana, jego bzdury zostają. Kolejny post i jasno cytuje coś z kogoś postu i udowadniam że piszę głupoty. Mój post zostaje usunięty, jego głupoty zostają. To jest ta sprawiedliwość?
Nie wiem co ustalałeś z Administratorem, ja realizowałem regulamin forum w tym zakresie. Ponadto, czasami można przeoczyć że ktoś założył multikonto, jednak w Twoim przypadku było to niemożliwe bo tuż po założeniu nowego konta zacząłeś spamować linkami do innych forum i konkurencyjnych stron. Wobec tego miałeś zablokowane PW. Tak samo jest na tym koncie. Też nie masz za &quot;nic&quot; blokady PW i nie udawaj pokrzywdzonego.
Jeśli tak było i faktycznie spamowałem - to mogę jedynie przeprosić. Cóż nie było to wczoraj, tydzień, miesiąc a nawet rok. Nie pamiętam. Miałem prawo zapomnieć jeśli to było X lat temu. Zwłaszcza jak opisałem nie korzystałem na początku w ogóle z konta. No i skoro spamowałem to czemu zostało mi zablokowane tylko PW a nie cały dostęp do forum? Noł sens. Niestety bronić się nie będę, bo nie pamiętam. Pamiętam inne rzeczy o których pisałem.
Skoro zacytowałeś regulamin to ja zadam pytanie Tobie. Czy w regulaminie jest uprawnienie aby moderator obrazał inne kluby, zawodników i prowokował? Bo o tym wie nie jeden użytkownik tego forum że to robiłeś. Zadaje pytanie czy dostałeś za to odpowiednia nagrodę? Pozdrawiam serdecznie.
jak ci nie pasuje to zmień forum i nie becz tutaj
Od płakania jesteś Ty. Udowodniłeś to w dziale &quot;dyskusje&quot;. Za co dostałeś ostatnio bana.
moze range ci przyznać męczenniku
Jakby nie patrzeć to na rangę znawca zasługuje kochaniutki. Ale nie biegam za nią.
Jedyne za czym biegam to za szacunkiem do pracy którą wkładam. Ty nie wiesz co to, bo od listopada napisałeś 5 merytorycznych postów w działach. Więc Ciebie to nie dotyczy - mnie jednak tak. Stąd moja dyskusja.
 
homel 918

homel

Użytkownik
Władca nie zachowuj się jak ****
mimo multikont cie nie wywalili więc siedz cicho i się ciesz ze mozesz swoją propagande tworzyc
nie udawaj pokrzywdzonego
jak ci nie pasuje to zmień forum i nie becz tutaj
bezczelny jesteś jak dziecko z przedszkola któremu się wszystko należy
głeboko w czarnej ***** masz zasady panujące na tym forum a oczekiwania wielkie jak własne ego
moze range ci przyznać męczenniku
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli tak było i faktycznie spamowałem - to mogę jedynie przeprosić. Cóż nie było to wczoraj, tydzień, miesiąc a nawet rok. Nie pamiętam. Miałem prawo zapomnieć jeśli to było X lat temu. Zwłaszcza jak opisałem nie korzystałem na początku w ogóle z konta. No i skoro spamowałem to czemu zostało mi zablokowane tylko PW a nie cały dostęp do forum? Noł sens. Niestety bronić się nie będę, bo nie pamiętam. Pamiętam inne rzeczy o których pisałem.
Zdaje się, że tak samo nie pamiętasz, że nie napisałem Tobie nic o tym, że możesz założyć multikonto.
Tomasz... po zerknięciu na Twoje konto bliżej... daj spokój... sam doskonale wiesz za co masz poblokowane konto(a).
W mojej ocenie już nawet nie ma sensu odnoszenia się do tej kwestii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
egreg 942

egreg

Użytkownik
Jeszcze raz zachęcam do wypracowania wspólnego wyjścia z tej sytuacji, bo nie mierzymy wszystkich jedną miarą i wiemy, że w DNTB udzielały się też normalne osoby.
Przepraszam drogi Modzie, ale naprawdę nie ma sensu wyważać dawno otwartych drzwi, wszystko na ten temat już dawno i wielokrotnie zostało wypracowanie , trzeba tylko wreszcie to zastosować i tyle... Może macie za mało moderatorów do pomocy żeby utrzymać porządek w DNTB ? , ogłoście nabór a chętni się znajdą (tak mi się wydaje)...

Pozdrawiam
 
lukasz.wgw 288

lukasz.wgw

Użytkownik
Kurka chwilę człowieka nie ma i takie rzeczy. No ale do sedna, nie można by dla DNTB zrobić oddzielnego działu? Wywalić go z offtopicu i przenieść niżej co by pozwoliło wprowadzić jakieś nowe ustawienia np. widoczność od 10 postów i miesięcznego stażu na forum, wartości przykładowe ofkors. Doprowadziło by to do tego, że jak ktoś wyłapie blokadę to prędko z multi nie wróci. Zwerbować kilka osób, które zajmowałyby się tylko tym tematem, zwiększyć odrobinę rygor ale też bez przesady, w końcu temat docelowo powstał do luźnej dyskusji (mówię tu o ukróceniu trolli co notorycznie się kłócą, wyzywają itp.) i wsio, wszyscy zadowoleni. Nie ma co też popadać ze skrajności w skrajność bo wiadomo jak jest przy takiej liczbie udzielających się osób. Szkoda by zabić tak aktywny i tętniący życiem punkt tego forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
1. Adrian Mannarino win @1,60
Bardzo fajne kursiwo na Adriana. Jest w niezłej dyspozycji i to wystarczy aby pokonać Evgena, ostatnio wygrał Challengera, pokonując w finale Falle. W Sydney uznał wyższość Mahuta a w AO Groth ko ukuł. W tym roku jego rekord to 5/2, w bezpośrednich pojedynkach pokonywał 2 krotnie swojego dzisiejszego rywala, raz przegrał ale grał na własnych śmieciach Ruska. Donskoy to dobry zawodnik ostatnio w AO narobił problemów Simonowi. Ale powalczyć z kimś a wygrać to różnica.
Dzisiaj też możliwe są 3 sety, ale w ogólnym rozrachunku Adrian wygra, zna swojego rywala, po za tym jest bd. kompletnym graczem. Warto dodać że, Rusek db. się czuję w warunkach halowych, ale mówię więcej do powiedzenia powinien mieć Adrian.....
nie wiem jak wam, ale mi się powoli odechciewa na tym forum siedzieć jak czytam takie rzeczy.. Powinny być chyba testy przed rejestracją.
Przecież ten tekst pisał jakiś totalny, przepraszam, ale debil. Debil nie znający podstaw rodzimego języka, zasad interpunkcji. Nie wiem może się starzeje, ale jak czytam to &quot;coś&quot;, bo ciężko to nazwać wypowiedzią, takiego imbecyla, to mam wrażenie, że połowa tu to niedorozwoje albo dzieciaki z gimnazjum.
Dzielę się tak swoją refleksją, bo niestety poziom forum cały czas spada. Zarówno merytorycznie, jak i pod względem głupiej znajomości ojczystego języka (i poszanowania go!). Wprowadzić weryfikację wiekową, bo inaczej nie widzę tego.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
W tym czasie na spokojnie postaramy się znaleźć alternatywę dla DnTB, służącą szybkiej wymianie informacji na forum.
gdy byłem modem dawałem najwięcej kartek ze wszystkich wtedy, wrócić do tego, kartkować, skoro modzi mają swoje przywileje, to 5sekund na czerwo znajdą,a ilość debilnych płaczków spadnie. KzS wyrzucałem tematy bez statów od razu, bo większość i tak przegląda większość tematów, więc widać kto jak prowadzi temat... wtedy był porządek w moim dziale, teraz mod woli pierdo..ć bzdety o spadaniu kursów o 0.05, czy zachwycać się Pudzianem, czy innym Rogerem...
Strzelacie sobie w stope ADMINISTRACJO jedyny dział, do którego warto zaglądać to DNTB i nie trzeba tam pisać wystarczy obserwować i czerpać garściami. Forum straciło już wielu Firerów Calów Assitaliów i innych nie spier... tego.
Nic dodać, nic ująć. Gdy Vader dowalił mi bana &quot;widzimisie&quot; to jedyna różnica była na &quot;wyloguj-zaloguj&quot; i braku pisania... Już mówiłem Marcinowi i Kamilowi, że muszą pójść właściwą drogą a nie 4.rp z cenzurą i inwigilacją... Człowiek parę dni był w delegacji i co bardziej ogarnięci bany, przypadek ? NIE ! ich trzeba wspierać, a nie dziecinadę &quot;łaaaam&quot; &quot;1-0&quot; itd... Mają dość użerania się z pseudo modami i debilami, to kombinują... Nie chcecie bukmacherki, a pisanie ? To macie...
Forum jest na równi pochyłej, przykład ? Typer roku i otwarcie vipów... Osoba mająca 50% yieldu nie jest dodana do głosowania przez kompleksy kogoś, bo płatne typy ma pod własnym nickiem, a nie pod przybranymi, więc szukajcie, a i tak uja znajdziecie, choć wszyscy ogarnięci przejdą na płatne. Ktoś ma 3mln wyświetleń, ile to kasy dla forum, za nowych, którzy zakładali konta itd... a jest traktowany jak 5.koło bo kasa za rejestracje się zgadza, a kierunek forum jest sportowe,a nie bukmacherskie. Tu połowa znawców jest na minusie, czyli kącik literacki, a nie bukmacherski.
Ostatnio zrobił się z tego zwykły czat, a działy tematyczne kuleją.
To nie jest do końca tak. Komandos itp ludzi którzy wiedzą o co chodzi ma wyjeb..ne na działy, bo są tam debile. Mają typy dnia, więc niech piszą, w działach bzdety powinno się usuwać i sam tak robiłem. Ostatnio w ręcznej napisałem Maćkowi krulowi, że jakiś post jest debilny, to mój post usunął, a lanie wody zostało... Logika ?
Kiedyś vipów przeglądało 200-300 osób, teraz zero odeszło bo i ludzie z forum odchodzą, więc i zyski odejdą, a na końcu odejdą wszyscy...
https://www.youtube.com/watch?v=xP98Kr4Lsgk
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
wersus 18

wersus

Użytkownik
Jeśli DnTB było przez wielu wykorzystywane do zarabiania proszę o stworzenie dla testów nowego tematu np. TYPY LIVE! w którym będzie specjalny regulamin z jasno wyjaśnioną netykietą obowiązującą w tym temacie.
Niech jakiś moderator sprawuje trochę bardziej wnikliwa analizę zamieszczonych tam informacji i zobaczymy czy temat się przyjmie. Nie będzie tam obraźliwych tekstów czy wzmiankach o pogodzie albo o innych pierdołach gdyż temat jasno będzie wskazywał że rozmowa dotyczy tylko typów na żywo.
Każdy rozumie że okres w którym wyłączyliście DnTB jest pewnego rodzaju karą dla wszystkich czerpiących z tematu profity - ale przyznajcie że faktycznie ten wątek był swego rodzaju ikrą tego forum - pomijając powód zamknięcia.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ostatnio w ręcznej napisałem Maćkowi krulowi, że jakiś post jest debilny, to mój post usunął, a lanie wody zostało... Logika ?
Przecież to nie jest tak, ale każdy ma prawo do swojego głosu. Gość coś napisze, poda jakieś argumenty, chociażby z dupy, to po jednym, dwóch, max trzech takich postach ogarnie, że się nie zna i tyle go będzie. Poza tym ludzie też mają swoje mózgi, więc zobaczą, że gość się nie zna i nie skorzystają z jego propozycji. Nie można kasować wszystkiego, co w jakimś stopniu mija się z prawdą, bo w działach zostałoby tylko kilka osób z rangami znawcy plus modzi. Każdy uczy się na błędach i fakt, może niepotrzebnie skasowałem daną uwagę, gdyż to też pozwala komuś na zauważenie czegoś, co robi źle. Ja też uczę się na błędach i ostatnio staram się przeprowadzać uważniejszą selekcję przy kasowaniu postów w moim dziale.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Przecież to nie jest tak, ale każdy ma prawo do swojego głosu. Gość coś napisze, poda jakieś argumenty, chociażby z dupy, to po jednym, dwóch, max trzech takich postach ogarnie, że się nie zna i tyle go będzie. Poza tym ludzie też mają swoje mózgi, więc zobaczą, że gość się nie zna i nie skorzystają z jego propozycji. Nie można kasować wszystkiego, co w jakimś stopniu mija się z prawdą, bo w działach zostałoby tylko kilka osób z rangami znawcy plus modzi. Każdy uczy się na błędach i fakt, może niepotrzebnie skasowałem daną uwagę, gdyż to też pozwala komuś na zauważenie czegoś, co robi źle. Ja też uczę się na błędach i ostatnio staram się przeprowadzać uważniejszą selekcję przy kasowaniu postów w moim dziale.
ale nie każdy może się znać na tym co tu ludzie wypisują w dziale, więc lepiej trzymać herezje, mijanie się z prawdą, lanie wody na siłę i wprowadzać kogoś w błąd? Jeżeli ważniejsza jest pseudo aktywność w działach niż rzetelność przekazu no to nie mam pytań. Ale skoro wolisz stawiać na ilość a nie jakość to prowadź tak dalej dział. A skoro Obserwator wypisał swoje uwagi to jak ktoś kto popełnił te błędy ma się ich oduczyć i wyciągnąć wnioski skoro kasowane są uwagi?
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
ich trzeba wspierać, a nie dziecinadę &quot;łaaaam&quot; &quot;1-0&quot; itd...
Yyy chyba właśnie ta dziecinada dostała bany bo jak inaczej można nazwać wklejanie kuta*** lub haseł &quot;wolna Polska&quot; w temacie Teda w celu weryfikacji że się należy do forumowego ruchu oporu. Napinka i wszelaka szydera również była w dużej mierze dziełem tych samych użytkowników.
Jeśli chodzi o posty i działy to nikomu się nie dogodzi. Jeden wejdzie i napisze że w dziale są sam debilne posty a mod tego nie usuwa i to go zniechęca do przeglądania działu. Drugi wejdzie i napisze że dodał post w dziale ale go zły mod usunął itd. Zawsze komuś coś nie będzie pasować.
Trochę poza tematem, dzisiaj jest jakiś Dzień Pozytywnego Myślenia. Trafiłem na taki oto artykuł odnośnie nawyków chronicznie nieszczęśliwych ludzi - http://www.polityka.pl/galerie/1649408,1,10-nawykow-chronicznie-nieszczesliwych-ludzi.read . Takie typowe Polskie nawyki, jest o narzekaniu, wyolbrzymianiu, zawiści, robieniu z siebie ofiary itd. Nic odkrywczego ale jak ktoś ma chwilę może przejrzeć.
Od siebie natomiast polecam wszystkim (nie tylko userom) więcej luzu i dystansu ????
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
ale nie każdy może się znać na tym co tu ludzie wypisują w dziale, więc lepiej trzymać herezje, mijanie się z prawdą, lanie wody na siłę i wprowadzać kogoś w błąd? Jeżeli ważniejsza jest pseudo aktywność w działach niż rzetelność przekazu no to nie mam pytań. Ale skoro wolisz stawiać na ilość a nie jakość to prowadź tak dalej dział. A skoro Obserwator wypisał swoje uwagi to jak ktoś kto popełnił te błędy ma się ich oduczyć i wyciągnąć wnioski skoro kasowane są uwagi?
Tak jak napisałem, ja też nie jestem nieomylny i obiecałem szerszą analizę kasowanych postów, więc w przyszłości podobnych sytuacji być już nie powinno.

Poza tym nie chodzi o stawianie na ilość, a raczej pozwolenie na wypowiedź każdemu, bez względu czy zna się na danej dyscyplinie doskonale, czy dopiero zaczyna z nią swoją przygodę. Jak wspomniałem każdy uczy się na błędach, więc ten aspekt u kogoś nowego w dziale to wręcz rzecz oczywista.

Osoby bardziej doświadczone powinny wykazać się zrozumieniem i pomóc tym &quot;mniej ogarniającym&quot;. Obserwator to zrobił i to mój błąd, że taką uwagę od razu skasowałem.

Nie ma co się spinać i doprowadzać do agresji pomiędzy użytkownikami. Trzeba sobie pomagać.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Brawo dla Obserwatora.

Tak jak napisałem, ja też nie jestem nieomylny i obiecałem szerszą analizę kasowanych postów, więc w przyszłości podobnych sytuacji być już nie powinno.
Mamy nadzieje że każdy w administracji tak samo jak Ty do tego podchodzi jak Ty.
Poza tym nie chodzi o stawianie na ilość, a raczej pozwolenie na wypowiedź każdemu, bez względu czy zna się na danej dyscyplinie doskonale, czy dopiero zaczyna z nią swoją przygodę. Jak wspomniałem każdy uczy się na błędach, więc ten aspekt u kogoś nowego w dziale to wręcz rzecz oczywista.
Osoby bardziej doświadczone powinny wykazać się zrozumieniem i pomóc tym &quot;mniej ogarniającym&quot;. Obserwator to zrobił i to mój błąd, że taką uwagę od razu skasowałem.
Nie ma co się spinać i doprowadzać do agresji pomiędzy użytkownikami. Trzeba sobie pomagać.
Każdy ma prawo się wypowiadać. Jednakże niektórzy piszą głupoty, szukając dużych kursów dla konkursu jakim jest typ dnia, kompletnie nie znając tematu. Zrozumiałe jest że każdy popełnia błędy, to jasne. Niektórzy jak sam zaznaczyłeś uczą się danej dyscypliny i próbują coś pisać, to dobrze. Ale nie może być tak, że użytkownik który zawraca uwagę, niekiedy może trochę bardziej agresywnie na wypisywane bzdury zostaje przez moderatora określany jako ten zły, cham, prowokator. I co gorsza jego post zostaje usunięty, a tamte bzdury zostają bez żadnego skorygowania. Skoro ktoś tutaj z administracji pisał że to profesjonalne forum. To i w działach powinna być jakaś renoma i klasa. A niektórzy myślą ciągle o ilości, a nie jakości. A każdy widzi że to zła droga.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
niekiedy może trochę bardziej agresywnie na wypisywane bzdury zostaje przez moderatora określany jako ten zły, cham, prowokator.
uwagę zawsze można zwrócić w kulturalny sposób, bez konieczności pisania &quot;przestań pieprzyć głupoty&quot;. Jeśli ktoś nie potrafi tego zaakceptować to widocznie forum nie jest przeznaczone dla niego.
 
J 89

jediusz

Użytkownik
Czemu ma służyć ograniczenie pisania typów w temacie live od 100 postów? Nie lepiej stażem się kierować albo zlikwidować ten zapis? Przecież to trochę bez sensu jak chce podać teraz całkiem możliwy bet to muszę naklepac 90 jakichs literackich wynurzen. Jakby ktoś chciał to polecam asteras vs olimpiakos ov 2,5 po kursie 2,10 i lekko win olimpiakosu po kursie 5,5.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Czemu ma służyć ograniczenie pisania typów w temacie live od 100 postów? Nie lepiej stażem się kierować albo zlikwidować ten zapis? Przecież to trochę bez sensu jak chce podać teraz całkiem możliwy bet to muszę naklepac 90 jakichs literackich wynurzen. Jakby ktoś chciał to polecam asteras vs olimpiakos ov 2,5 po kursie 2,10 i lekko win olimpiakosu po kursie 5,5.
Jeśli jest ktoś na forum 6 lat i napisał 10 postów to jego wkład w życie forum jest minimalny.
Dając próg postów na ten temat ograniczymy liczbę spamerów. Do tej pory ktoś zakład nowe konto, wbijał 10 postów i szalał.
Chcemy skutecznie walczyć ze spamerami, a podniesienie progu postów było decyzją wspólną (modów, administracji i sugestii zwykłych userów).
 
Do góry Bottom