>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Wszyscy dazymy do jednej rzeczy, zeby rozwiazac cala ta sytuacje. My jako moderatorzy rowniez szukamy optymalnego rozwiazania. Duzo jest glosow, o tym ze to byla kopalnia typow live. Padly pewne propozycje w naszym gronie, jak to rozwiazac. Teraz kwestia tego, aby to dopracowac odpowiednio. Z tego co widze, to na razie duzo krzyczycie, jak to jest zle, po zamknieciu dntb. W takim razie rzuccie pomysl, jak to powinno wedlug was wygladac. Na pewno wezmiemy to pod uwage i uwzglednimy. Tylko rozmawiajmy jak powazni ludzie, trzymajmy poziom wypowiedzi. Wiekszosc wpisow jakie tu sie pojawiala, to byla szyderczo napisana, a nawet wystepowaly tutaj klotnie. To byl jeden z powodow, dla ktorych zamknieto dntb. Razem powinnismy dazyc do takiego celu, zeby forum trzymalo jak najlepszy poziom, zarowno pod wzgledem wynikow (jakosci typow), jak i merytorycznych wypowiedzi. Troche zimnej glowy panowie.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Nie przypominam sobie, żeby ktoś napisał, że jest coś złego w pisaniu analiz w dzałach. Może mnie oświecisz i pokażesz gdzie??
Miałem ten wasz czat włączony na kompie kilka godzin i tak z doskoku jak byłem na kompie patrzyłem co tam się pisze. Niestety nie zrobiłem screenów i nie napiszę ile osób było zachwyconych tym, że Roger zamyka temat, po prostu niektórzy się cieszyli jakby w totka wygrali a komenty jakie tam szły były wręcz MASAKRYCZNE. Po prostu mega ból dupy, bo ktoś grał w styczniu- jego słabszym miesiącu i sporo przegrał, przecież nikt wam spluwy do łba nie przykładał i nie kazał grać chyba? Na tym forum natomiast wiele osób żałuje, że on zamyka temat ( znacznie więcej niż u was go hejtuje). Co jest złego, że gościu sobie podaje typy które gra, rzadko pisał w DnTB, spokojnie po cichutku prowadził swój dział, nie penerował na cały forum jaki on znawca i ile zarobił- choc miał mega udane miesiące przecież, co złego? To jest właśnie Polska mentalność, komuś sie powodzi lepiej niż mi, to jak mu się noga powinie to nagle radość. To dotyczy nie tylko Rogera, na tym waszym czacie w ciągu jednego dnia DUPE MIAŁO OBROBIONE połowa tego forum i najczęściej dotyczyło to podawania w swoim dziale typów które nie weszły. To jest zachowanie na prawde ludzi mało dojrzalych i w sumie trzymajcie się w swoim gronie, tylko pamiętajcie, że wam (tym porządnym- bo wiele u was osób jest OK ty np. także) też dupe obrobią jak wam 5 typów nie siądze pod rząd, może nie bezpośrednio przy was, ale także to będzie miało miejsce. Póki nie będzie szacunku wzajemnego nie będzie dobrze.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Wszyscy dazymy do jednej rzeczy, zeby rozwiazac cala ta sytuacje. My jako moderatorzy rowniez szukamy optymalnego rozwiazania. Duzo jest glosow, o tym ze to byla kopalnia typow live. Padly pewne propozycje w naszym gronie, jak to rozwiazac. Teraz kwestia tego, aby to dopracowac odpowiednio. Z tego co widze, to na razie duzo krzyczycie, jak to jest zle, po zamknieciu dntb. W takim razie rzuccie pomysl, jak to powinno wedlug was wygladac. Na pewno wezmiemy to pod uwage i uwzglednimy. Tylko rozmawiajmy jak powazni ludzie, trzymajmy poziom wypowiedzi. Wiekszosc wpisow jakie tu sie pojawiala, to byla szyderczo napisana, a nawet wystepowaly tutaj klotnie. To byl jeden z powodow, dla ktorych zamknieto dntb. Razem powinnismy dazyc do takiego celu, zeby forum trzymalo jak najlepszy poziom, zarowno pod wzgledem wynikow (jakosci typow), jak i merytorycznych wypowiedzi. Troche zimnej glowy panowie.
Ale przecież mogliście to rozwiązać w banalny sposób otwierając znów DNTB. Przecież to było idealne rozwiązanie i obyło się bez tej całej szopki. Osoby kłócące się i wyzywające powinny po prostu być karane (wszystkie, bo niektórzy moderatorzy też mają swoje za uszami) i wtedy sprawa by się od razu rozwiązała i nie było by całej dyskusji.
Owszem była tu masa szyderczych wpisów (i dalej będzie ???? ) , bo dyskusja toczyła się z hipokrytami wśród moderatorów. Jesteś pierwszym z nich, który w miarę rzeczowo komukolwiek odpisał i nie przemawia za Tobą taka hipokryzja jak w poprzednich wpisach &quot;władzy&quot;. Sorry, ale niektórzy z &quot;zielonych&quot; lub ich kolegów sami notorycznie łamali regulamin działu i nie dawali sobie sami banów ???? Spiny przed zamknięciem HP były rozpętane przez was w dużej mierze i przez debilne kasowanie postów, które nie były kłótniami, ani wyzwiskami.
Teraz to już trochę późno na jakieś decyzję i otwieranie HP, bo powinniście to zrobić np po jednym dniu. Ludzie mają dosyć i po prostu wyrażają swoje zdanie, bo spotykają się z co raz większym brakiem szacunku z waszej strony i tyle.
Pozdrawiam serdecznie

@Drogba
Boli Cię, że tam dostałeś bana czy o co chodzi :p ? Roger piszę świetne analizy z Siatkówki plażowej i sportów zimowych. Akurat zupełnie nie do niego biłem mówiąc o braku merytoryczności w swoich wpisach. Polecam dział tenis, bo do tego glównie uderzam i niektórych użytkowników, którzy jawnie wprowadzają ludzi w błąd.
Zwisa mi i powiewa kto w swoim dziale z typami co podaje, więc pudło ;)
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
pewne propozycje w naszym gronie, jak to rozwiazac. Teraz kwestia tego, aby to dopracowac odpowiednio. Z tego co widze, to na razie duzo krzyczycie, jak to jest zle, po zamknieciu dntb. W takim razie rzuccie pomysl, jak to powinno wedlug was wygladac. Na pewno wezmiemy to pod uwage i uwzglednimy.
Wystarczy zrobić jedną prostą sprawe. W zasadzie nie ma na forum tak, zeby w danym momencie nie było jakiegos moderatora, a jak brak to zrobić takich typowo na DnTB. Otworzyć znów ten dział i na każdej stronie u góry (lub chociażby początkowej) napisac szczegółowy regulamin i co najważniejsze PRZESTRZEGAC GO. Bany za jakieś przezwiska hejty na zawodników, drużyny mogą wynosić np 3 godziny. Kilka takich banów i typer jeden z drugim nauczy się pokory. Hejty na innych piszących w dziale powinny byc od 1 dnia w górę. O wiele bardziej boli jak ktos dostanie w ciągu tygodnia 5 banów na 1 dzień, niż 1 ban na 2 tygodnie odrazu, bo będzie się bardziej pilnował. Oczywiście w ciągu dnia można zrobić 1 ostrzeżenie- zakomunikowane na PW- bo tak ktos powie, że nie śledził tematu i nie widział. Najważniejsza sprawa KONSEKWENCJA i nie może być równych czy równiejszych, jak moderatorowi się wymsknie, to także dostaje bana na DnTB i tyle. Można jeszcze umieścić na górze DnTB kto ma bana i kiedy mu się kończy.

Nic więcej nie trzeba.
Boli Cię, że tam dostałeś bana czy o co chodzi :p ?
Nie boli mnie, bo nie chce wśród takich osób przebywać, dobrze się stało.


Polecam dział tenis, bo do tego glównie uderzam i niektórych użytkowników, którzy jawnie wprowadzają ludzi w błąd.
Widzisz ja jestem innego zdania. Ludzie sami jak przegrają 2-3 typy od jakiegos użytkownika przestaną go traktować poważnie i wogóle czytać jego wypociny. Nigdy w życiu nie będzie tak, że każdy bedzie pisał merytorycznie. Mamy 3 Polaków i 5 zdań, więc zapomni o takiej zgodzie. Jeden będzie sądził, że Raonić do drewno inny na odwrót i ty tego nie zmienisz. To właśnie osoba która czy te typy ma za zadanie oddzielać prawdę od osobistej interpretacji tego co podał analize.
Ja jestem za selekcją naturalną, ty jesteś za kontrolowaniem wszystkiego.
Oczywiście w takim dziale jak tenis powinna byc dyskusja i powinienes zacytować tę część analizy któa Ci nie odpowiada i merytorycznie skomentować, na dzień dzisiejszy właśnie takie &quot;cytowania i odpowiedzi&quot; są często kasowane i to trzeba zmienic.
Gdyby wprowadzić to co ty chcesz, to wiele osób nie pisało by analiz, bo zaraz zostaną skasowane bo jest w nich cos falszywego napisane. Ale każdy może przedstawić swoją opinię, a nigdy żadna z nich nie będzie odpowiadała faktycznej sytuacji i nie moderatorom to oceniać w ilu % dana analiza jest prawdziwa i może być, a którą trzeba skasować.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Ale przecież mogliście to rozwiązać w banalny sposób otwierając znów DNTB. Przecież to było idealne rozwiązanie i obyło się bez tej całej szopki. Osoby kłócące się i wyzywające powinny po prostu być karane (wszystkie, bo niektórzy moderatorzy też mają swoje za uszami) i wtedy sprawa by się od razu rozwiązała i nie było by całej dyskusji.
Owszem była tu masa szyderczych wpisów (i dalej będzie ???? ) , bo dyskusja toczyła się z hipokrytami wśród moderatorów. Jesteś pierwszym z nich, który w miarę rzeczowo komukolwiek odpisał i nie przemawia za Tobą taka hipokryzja jak w poprzednich wpisach &quot;władzy&quot;. Sorry, ale niektórzy z &quot;zielonych&quot; lub ich kolegów sami notorycznie łamali regulamin działu i nie dawali sobie sami banów ???? Spiny przed zamknięciem HP były rozpętane przez was w dużej mierze i przez debilne kasowanie postów, które nie były kłótniami, ani wyzwiskami.
Teraz to już trochę późno na jakieś decyzję i otwieranie HP, bo powinniście to zrobić np po jednym dniu. Ludzie mają dosyć i po prostu wyrażają swoje zdanie, bo spotykają się z co raz większym brakiem szacunku z waszej strony i tyle.
Pozdrawiam serdecznie
Na ten moment nie ma decyzji czy dntb jest zamkniete chwilowo czy juz na stale. Na pewno odpoczynek i ostudzenie glow zrobi zarowno dobrze moderatorom jak i zwyklym uzytkownikom.
Nie ma co ukrywac, ze my rowniez dorzucilismy kamyki do tego ogrodka, swoje rzeczy mamy na sumieniu. Jednak stwierdzenie, ze spiny byly rozpetane w glownej mierze przez nas jest naduzyciem. Niech sie odezwie ten, ktory jest bez winy w calej tej sytuacji, jaka miala miejsca w dntb, bo na razie nie widac zadnej skruchy i winy, w waszych wypowiedziach jesli idzie o wlasne zachowanie. Czy jestescie zupelnie bez winy? Gdy osoby byly blokowane, to wtedy podnosil sie temat i posty w stylu free...(nick), a przy okazji wielkie oburzenie jak to mozliwe, ze ktos dostal bana. Czesto te osoby wczesniej otrzymywaly ostrzezenie, ze jezeli nie zmienia stylu pisania i postepowania to taka bedzie kolej rzeczy. Nie mowie o banach, ktore byly dawane pochopnie, bo pewnie takowe tez sie zdarzaly. Jednak czesc osob z was, jako tych ktorzy najbardziej protestuja, mieli bana juz wczesniej. Jesli chcecie karania, to musicie sie liczyc z tym, ze jesli nie zmienicie swojego postepowania, to glownie trafi to w was.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ja proponuję nie otwierać już w ogóle tego tematu, nawet jak tam się nie zaczynały wszystkie napinki to i tak tam kończyły. Jeden z drugim myśleli że mogą tam bezkarnie się wyzywać. Pamiętam jak był zamykany shoutbox, problemy były te same. Czas pokazał że ani my (użytkownicy) ani Wy (moderacja) nie dorośliśmy do takiego tematu. Zarówno ja jak (jako przykład śmieszka/szydercy) pierwszy lepszy moderator (dajmy na to Ted, bo często tam siedział) łamaliśmy zasady tego tematu.
Taki Robson (raz jeden zdarzyło mi się zobaczyć jak &#39;wyzywa&#39; jakąś drużynę - szacunek) mi może dać kartkę czy bana ale innemu modowi już nie. A użytkownicy jak widzą że nie działają na równych prawach z zielonymi na forum to się buntują, regulamin jest podobno dla wszystkich jednakowy.
Jak temat wróci będzie tydzień lizania się po jajach i zacznie się od nowa wszystko. Będzie ćpanie mięsa i penerowania na każdym kroku jak było dotychczas.

Przymierzacie się do zamknięcia tego tematu pewnie co jakieś pół roku, teraz pierwszy szok jest za nami, za tydzień ból dupy się wyciszy.
Forum nie umarło, czyli można żyć bez tego syfu.
Panowie Adminowie (o jak ładnie się zrymowało :grin ???? - pokażcie w końcu jaja i bądźcie konsekwentni. Po co Wam to *****? Może na początku obroty spadną minimalnie ale dacie radę.
Pozdrawiam


i jakiej byście decyzji nie podjęli to życzę wytrwałości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Na ten moment nie ma decyzji czy dntb jest zamkniete chwilowo czy juz na stale. Na pewno odpoczynek i ostudzenie glow zrobi zarowno dobrze moderatorom jak i zwyklym uzytkownikom.

Nie ma co ukrywac, ze my rowniez dorzucilismy kamyki do tego ogrodka, swoje rzeczy mamy na sumieniu. Jednak stwierdzenie, ze spiny byly rozpetane w glownej mierze przez nas jest naduzyciem. Niech sie odezwie ten, ktory jest bez winy w calej tej sytuacji, jaka miala miejsca w dntb, bo na razie nie widac zadnej skruchy i winy, w waszych wypowiedziach jesli idzie o wlasne zachowanie. Czy jestescie zupelnie bez winy? Gdy osoby byly blokowane, to wtedy podnosil sie temat i posty w stylu free...(nick), a przy okazji wielkie oburzenie jak to mozliwe, ze ktos dostal bana. Czesto te osoby wczesniej otrzymywaly ostrzezenie, ze jezeli nie zmienia stylu pisania i postepowania to taka bedzie kolej rzeczy. Nie mowie o banach, ktore byly dawane pochopnie, bo pewnie takowe tez sie zdarzaly. Jednak czesc osob z was, jako tych ktorzy najbardziej protestuja, mieli bana juz wczesniej. Jesli chcecie karania, to musicie sie liczyc z tym, ze jesli nie zmienicie swojego postepowania, to glownie trafi to w was.

No dobrze, że podniosły by się w sygnaturze jakieś napisy #freeKtośTam, ale co by to zmieniło :p ? ban by był i tak.
Nie chodzi mi o to, że zawsze wy rozpętujecie awanti tylko o sytuację w której DNTB zostało zamknięte. Dużo osób nie wyzywało się między sobą, nie kłóciło tylko wyładowało się na was, bo kasowaliście hurtowo posty (pewnie jeden z was, a nie wszyscy no, ale wyszło jak wyszło).
Po prostu mam wrażenie, że niektórzy z moderatorów trochę nadużywają swoją funkcje i może najpierw coś by wypadało zrobić na tym szczeblu, a potem zmieniać użytkowników.
Jak drużyna gra ujowo to się zmienia trenera, a nie zawodników ????

Jak dla mnie też DNTB nie musi być otwierane w ogóle. Bardziej się rozchodzi o traktowanie nas i podejście do userów w tej chwili.
Pozdrawiam serdecznie.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
W mojej ocenie po kilku dniach chłodnych przemyśleń Wasza decyzja (czyli moderatorów i administratorów) jest w pełni nie zrozumiała i tak naprawdę nie widzę żadnego powodu dla którego DNTB miałoby zostać zamknięte. Nie wiem czy ten wpis zaraz wyląduje w koszu poprzez cenzurę czy też rzeczywiście chcecie przeczytać to co myślą inni użytkownicy o tej decyzji więc po prostu napiszę to co ja myślę patrząc z boku.

Na każdym forum, w każdej społeczności czy to profilu sportowego, czy w pracy, czy na studiach, czy w jakiejkolwiek dyscyplinie życia potrzebny jest dialog i wymiana zdań pomiędzy użytkownikami/ludźmi/kolegami. Zdajcie sobie sprawę z faktu, że Wasze forum tworzy społeczność w której niektórzy uczestniczą od wielu lat (staż niektórych osób wynosi tutaj nawet 10 lat, co dla wielu użytkowników, albo części moderatorów może być połową ich życia). Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że każdy kto siedział tutaj dłużej to trzymało go tutaj tylko i wyłącznie DNTB, które zrzeszało grupę znajomych/starych wyg, których trzymało tutaj przede wszystkim to, że mogli merytorycznie porozmawiać na temat różnych rzeczy ze swoimi znajomymi z sieci (dzięki którym nawiązywały się znajomości, które przeradzały się w normalną znajomość w świecie &quot;rzeczywistym&quot;). Ludzie wchodzili na to forum tylko po to żeby w czasie danego meczu mogli razem podyskutować, pośmiać się, pokibicować, przeżywać emocje, które dostarcza sport, bo często w życiu jest tak, że mało osób z naszego otoczenia żyje sportem tak jak duża część tego forum - my po prostu kochamy sport i lubimy oglądać go pod wszelakimi postaciami, a bukmacherka i zakłady to tylko dodatek do pasji, którą jeszcze raz powtarzam - są emocje, które dostarcza sport. Sami zadajcie sobie pytanie - ilu z Waszych znajomych jest tak zakręconych na temat sportu jak wy? Macie możliwość wymiany zdań i spostrzeżeń na temat jakiegoś meczu z większą liczbą osób? Ja odpowiem za siebie, że nie zbyt dużo osób interesuje się sportem w takim stopniu jak ja. Który z waszych znajomych ogląda piłkę latynoską, jako zapaleniec ogląda snookera, ogląda turnieje w Wenezueli z zawodnikami z 200+ miejsc w ATP itd itd - przykładów można naprawdę mnożyć. Każdy wchodził tutaj po to żeby mógł razem przeżywać sportowe emocje, rozmawiać na temat meczów, wymieniać spostrzeżenia (często podawać swoje). Ile osób szukało pomocy właśnie w DNTB żeby przesłać im streama do dyscypliny/ligi, która nie jest popularna i ciężko to znaleźć? Dzięki temu tematowi osoba, która nie była wciągnięta w takie sprawy dostawała momentalnie odpowiedź i miała rozwiązaną sprawę. W DNTB było wiele osób, którym można było zaufać bez patrzenia na żadne statystyki, H2H, bo wiadome było, że znają się na tym co oglądają i mają olbrzymią wiedzę na dany temat - dlatego wystarczyło spytać jak wyglądają w danym meczu i czy kontrować czy nie i wszystko było wiadome, bo nie wszyscy mają 24/7 żeby siedzieć w tym temacie, albo przed telewizorem i oglądać spotkanie. Jeszcze raz podkreślam, że ten temat w 100% służył do dyskusji, wymiany poglądów, ale przede wszystkim zarabianiu na graniu live i podpytywaniu innych osób (które uważało się za dobre w danych dyscyplinach) o zdanie na temat meczu, który chcieliśmy zagrać.

Teraz pytanie do moderacji i administracji, która według mnie nie jest bez winy. Odpowiedzcie sobie sami - jaka część z Was korzystała z DNTB? Jaka część również płakała podczas spotkań, że kupon nie wchodzi (tak jak i wszyscy, którzy siedzieli na DNTB). Komu zdarzało się chwalić tym, że zwyzywało tenisistę na jego prywatnym profilu na facebooku, bo nie siadł mu kupon? Jaka część z was robiła sobie kpinę w tematach na forum w związku ze statystykami? Jaka część z was usuwała posty, które nie były wam po drodze chociaż często zawarta była w nich prawda? Jaka część z was nie prowadziła swoich tematów na forum (a są moderatorzy którzy naprawdę mają dużą wiedzę i są dobrymi typerami na tym forum, ale nie będę wymieniał po nicku, bo każdy kto tu siedział to wie o kogo chodzi) i siedziała właśnie w HP i wolała wymieniać się tam spostrzeżeniami niż prowadzić swój autorski temat?

Przechodząc do samego meritum &quot;wojny&quot; zdajcie sobie sprawę z tego co w ogole zrobiliście. Z całym szacunkiem, ale jawne czytanie wiadomości prywatnych przez administracje/moderacje to dość duże naruszenie praw osobistych każdej osoby na tym forum. Moim zdaniem powinniście poinformować ludzi o tym, że robicie takie rzeczy, bo w wiadomościach prywatnych mogą być wymieniane różnego rodzaju rzeczy, które nie powinny trafiać w posiadanie osób trzecich poza wysyłającym i odbierającym. Dla mnie to jest zdecydowanie pogwałcenie praw każdego na forum.

Jaki efekt osiągnęło wasze zamknięcie DNTB? Przede wszystkim organizacje osób, które korzystały z DNTB, które aktualnie od kilku dni siedzą sobie same w swoim gronie i mają się dobrze i na dobrą sprawę nic nie straciły. W każdym momencie te osoby mogą przejść z chatu na organizacje różnego rodzaju innych rzeczy. Z czym aktualnie zostaliście? Po pierwsze z problemem na głowie, który jest ciężki do rozwiązania - ludzie czy to na Facebooku czy to na forum pytają co z DNTB, bo wiedzą, że był to bardzo wartościowy temat, który zawierał dużo informacji, pomocy i potencjalnego zarobku. Po drugie w większości odeszły od was osoby, które stanowiły o tym forum od wielu lat, pisały merytoryczne analizy tylko i wyłącznie dla siebie, bo lubiły to robić i robiły to dla was jak i innych użytkowników z tego forum, a nie pobierały za to żadnych, ale to żadnych grantów w postaci freebetów, bonusów czy też po prostu pieniędzy. Zobaczcie co od kilku dni dzieje się w działach tematycznych, panuje tam jeden wielki niewyobrażalny burdel, ludzie zamiast zadawać te proste pytania w DNTB spamują w działach w których robi się śmietnik. Merytorycznych analiz jak na lekarstwo, piszą tam tylko modzi, którzy z wami zostają i którzy muszą dźwigać to w jakikolwiek sposób żeby statek całkowicie nie utonął. Oprócz tego momentalnie pojawiło się mnóstwo hien, które nagle zwiększyły swoją obecność we wszystkich działach na forum, żeby zaprezentować swoją przydatność i wypracować sobie korzyści w postaci awansu na typera/moderatora z powodu &quot;rozłamu na forum&quot;. W waszym interesie powinno być to żeby to forum było kopalnią wiedzy, kopalnią pieniędzy i żeby być najlepszym forum bukmacherskim w Polsce. Z całym szacunkiem do pracy wielu osób to z takimi osobami jakie posiadacie aktualnie na pewno tego nie osiągniecie. Jeśli uważacie, że co niektóre osoby dla których nabijanie reputacji sobie nawzajem każdego dnia, albo osoby które sprzedają swoje typy na blogu za 25zł pakiet (a teraz zwiększyły obroty na forum żeby zostać TOP1 reputacji i napisać to na swojej stronie w osiągnięciach) będą mogły zagwarantować wam to że będziecie najlepszą stroną na polskim rynku to jesteście w dużym błędzie.

Na koniec chciałem przypomnieć, że wszystkie analizy, posty, spostrzeżenia pisane na tym forum są pisane przez wszystkich za darmo, to oni poświęcają swój własny czas na napisanie kilku zdań i to oni chcą pomagać innym. Profity z tego interesu zbiera tylko i wyłącznie administracja za wyświetlenia, kliknięcia, współpracę z bukmacherami. Nikt nie mówi, że w DNTB panował ład i porządek, bo bywało różnie - ale nie powinno to przeszkadzać nikomu kto ukończył szkołę podstawową. Moderacja jest sama sobie winna zaistniałego stanu rzeczy, nie potrafiliście dopilnować porządku, sami go nie przestrzegaliście, a teraz próbujecie pokazać, że to całe DNTB było &quot;śmietnikiem&quot; tego forum. Według mnie zwyczajnie nie macie racji, bo nie widzicie ile patologii panuje w waszej &quot;społeczności&quot; moderatorów i od tego powinniście zacząć, bo to wy rządzicie na tym forum. Dla mnie sprawa jest prosta - jeśli chcecie żeby cokolwiek tutaj się ruszyło, to po prostu przyznajcie się do własnego błędu i przede wszystkim spójrzcie na siebie.

Pozdrawiam,
kain.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
homel 918

homel

Użytkownik
Ja proponuję nie otwierać już w ogóle tego tematu, nawet jak tam się nie zaczynały wszystkie napinki to i tak tam kończyły. Jeden z drugim myśleli że mogą tam bezkarnie się wyzywać. Pamiętam jak był zamykany shoutbox, problemy były te same. Czas pokazał że ani my (użytkownicy) ani Wy (moderacja) nie dorośliśmy do takiego tematu. Zarówno ja jak (jako przykład śmieszka/szydercy) pierwszy lepszy moderator (dajmy na to Ted, bo często tam siedział) łamaliśmy zasady tego tematu.

Taki Robson (raz jeden zdarzyło mi się zobaczyć jak &#39;wyzywa&#39; jakąś drużynę - szacunek) mi może dać kartkę czy bana ale innemu modowi już nie. A użytkownicy jak widzą że nie działają na równych prawach z zielonymi na forum to się buntują, regulamin jest podobno dla wszystkich jednakowy.

Jak temat wróci będzie tydzień lizania się po jajach i zacznie się od nowa wszystko. Będzie ćpanie mięsa i penerowania na każdym kroku jak było dotychczas.


Przymierzacie się do zamknięcia tego tematu pewnie co jakieś pół roku, teraz pierwszy szok jest za nami, za tydzień ból dupy się wyciszy.

Forum nie umarło, czyli można żyć bez tego syfu.

Panowie Adminowie (o jak ładnie się zrymowało :grin ???? - pokażcie w końcu jaja i bądźcie konsekwentni. Po co Wam to *****? Może na początku obroty spadną minimalnie ale dacie radę.

Pozdrawiam




i jakiej byście decyzji nie podjęli to życzę wytrwałości.
W pełni POpieram cygeiro
Dawniej
za moich czasów
ktoś trzymał za mordę ten temat
Vader [miałem 3 letniego bana za wulgaryzmy które stosowałem po nieudanych typach, nie obrażałem nikogo a ban na prawie 3 lata]
teraz, nawet moderatorzy działu używają przekleństw i ogólnie dyscyplina poszła się jebać
Jak to mówią, wszystko psuję się od góry czyli władzy
oni sobie popuścili, to i reszta przyklasnęła co skończyło się chaosem i rozpadem Hydeparku

Nikomu nie jest potrzebny ten temat.
Będzie spokojnie, zaczną się ludzie udzielać w normalnych tematach a forum nie upadnie, świat się nie skończy bez DNTB.

Zamknąć, zapomnieć i żyć dalej.

Skończyć z festiwalem nienawiści .

Pozdrawiam
Homel
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
W pełni POpieram cygeiro
Dawniej
za moich czasów
ktoś trzymał za mordę ten temat
Vader [miałem 3 letniego bana za wulgaryzmy które stosowałem po nieudanych typach, nie obrażałem nikogo a ban na prawie 3 lata]
teraz, nawet moderatorzy działu używają przekleństw i ogólnie dyscyplina poszła się jebać
Jak to mówią, wszystko psuję się od góry czyli władzy
oni sobie popuścili, to i reszta przyklasnęła co skończyło się chaosem i rozpadem Hydeparku

Nikomu nie jest potrzebny ten temat.
Będzie spokojnie, zaczną się ludzie udzielać w normalnych tematach a forum nie upadnie, świat się nie skończy bez DNTB.

Zamknąć, zapomnieć i żyć dalej.

Skończyć z festiwalem nienawiści .

Pozdrawiam
Homel
Brawo, dlatego zadajemy pytania dlaczego zmiany nie zaczynają się od administracji - tylko od jakiegoś tematu. Są równi i równiejsi na forum. Moderacja może prowokować, wyzywać, przekręcać nazwy klubów i jest &quot;cacy&quot;. Nie dajecie żadnego przykładu, a wymagacie porządku. Bzdura jest gadanie że nie można trzymać porządku, jest tyle możliwości: ostrzeżenia słowne, ostrzeżenie w postaci kartki, zablokowanie na jakiś czas działu, zablokowanie konta na pewien okres czasu. Są możliwości, tylko dobrze trzeba z tego korzystać. Bez tego tematu forum traci 50% na swojej wartości. Można tam było znaleźć trochę humoru, trochę typów, trochę linków do transmisji i troche innych rzeczy. Temat niezwykle przydatny. Dzisiaj rządzi kolesiostwo, administracja wspiera jeden drugiego, i nikt nie potrafi powiedzieć że drugi coś robi źle. Kółko wzajemnej adoracji. Ustalcie zasady - mądre zasady, z odrobiną luzu. Trzymajcie się tego, wyciągajcie konsekwencje i wyrzucajcie jednostki które nie potrafią się tego trzymać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
strzala 377

strzala

Użytkownik
Przeczytałem wszystkie posty od rewolucji związanej z zamknięciem DnTB... Dziwie się tym, którzy w w/w temacie się udzielali a teraz piszą, żeby go nie otwierać... Zgodzę się ze stwierdzeniem, że DnTB były sercem forum.
Nie chcę się powtarzać, pokrótce napiszę tylko, że prawdą jest to co pisali użytkownicy powyżej. To w DnTB prowadzone były jakże ważne, cenne rozmowy o sporcie, to właśnie ten temat pozwalał mnie i na pewno nie tylko mojej skromnej osobie czerpać największe profity... Każdego dnia były tam podawane dziesiątki typów na live które warto było zagrać z różnych powodów, bardzo często zawyżone kursy czy value były podawane jak na tacy...



Okej. Żeby mój post miał jakiś sens napiszę moją propozycję. Uważam, że temat powinien być otwarty ale pod rygorystycznymi zasadami. Powinien zostać napisany od nowa regulamin tego tematu i za wszelkie odstępstwa, obrażanie zawodników, napinanie czy przesadne płacze (itd) banować! banować! i raz jeszcze banować! I to nie na jeden dzień, czy trzy dni. Tylko banować np pierwszy raz, ostrzegawczo na miesiąc a potem już, z grubej rury, na rok. Nie ma poprawy? To na dziesięć lat! ( coś w ten deseń ) z pewnością oczyści to temat z &quot;napinatorów&quot;...


I teraz, to co jest najważniejsze, moi mili... Chodzi o pieniądze! Każdy z nas jest na forum, nie oszukujmy się, dla pieniędzy. Jedni z tego (z bukmacherki) żyją a inni, jak ja, walczą o to żeby do pensji te &quot;pare groszy&quot; wpadało i pozwalało jakoś egzystować w tych ciężkich czasach... Dyskusje na Tematy Bukmacherskie były prawdziwą kopalnią złota... Choć wiadomo, czasem potrafił ten temat utopić pół forum ale o wiele częściej pół forum rozpływało się ze szczęścia, że podany typ &quot;siedzi&quot;...


Może jeszcze nie jest za późno? Odchodzą wartościowe osoby ale... może jeszcze można to odkręcić? Może jeszcze jest nadzieja, że wrócą na forum i dalej będziemy mogli wszyscy razem, ramie w ramie, walczyć o lepszy byt?


Z serdecznymi pozdrowieniami - Łucznik ????
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Wszyscy dazymy do jednej rzeczy, zeby rozwiazac cala ta sytuacje. My jako moderatorzy rowniez szukamy optymalnego rozwiazania. Duzo jest glosow, o tym ze to byla kopalnia typow live. Padly pewne propozycje w naszym gronie, jak to rozwiazac. Teraz kwestia tego, aby to dopracowac odpowiednio. Z tego co widze, to na razie duzo krzyczycie, jak to jest zle, po zamknieciu dntb. W takim razie rzuccie pomysl, jak to powinno wedlug was wygladac. Na pewno wezmiemy to pod uwage i uwzglednimy. Tylko rozmawiajmy jak powazni ludzie, trzymajmy poziom wypowiedzi. Wiekszosc wpisow jakie tu sie pojawiala, to byla szyderczo napisana, a nawet wystepowaly tutaj klotnie. To byl jeden z powodow, dla ktorych zamknieto dntb. Razem powinnismy dazyc do takiego celu, zeby forum trzymalo jak najlepszy poziom, zarowno pod wzgledem wynikow (jakosci typow), jak i merytorycznych wypowiedzi. Troche zimnej glowy panowie.
zróbcie shout boxa wyznaczcie kilka osób odpowiedzialnych za pilowanie poziomu shoutboxa, i za debilne wypowiedzi karajcie permanentnym wykluczeniem z shoutboxa, każdy będzie wtedy grzeczny.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W mojej ocenie po kilku dniach chłodnych przemyśleń Wasza decyzja (czyli moderatorów i administratorów) jest w pełni nie zrozumiała i tak naprawdę nie widzę żadnego powodu dla którego DNTB miałoby zostać zamknięte.
Zaś ja nie widzę żadnego powodu, dla którego DNTB miałoby zostać ponownie po kilku dniach otwarte, zatem bez wypracowania/wprowadzenia tam żadnych modelowych zmian* ( w tym co do praw i obowiązków, które w sposób rygorystyczny byłyby obowiązujące zarówno wobec zwykłych użytkowników jak i moderacji ) w stosunku do stanu poprzedniego.
Bowiem co takiego miałoby nagle zmienić się w postawach, mentalności, ogólnym braku elementarnej kultury osobistej ( czytaj: chamstwie i prostactwie ) tam w przygniatającej większości się pleniącego i produkującego setki wpisów-pomyj z silnymi akcentami rasistowskimi, oddających frustrację wobec zarówno zawodników po każdej przegranej piłce, gemie, secie, meczu, czy też skierowaną wobec innych użytkowników?
Grono znawców bukmacherki piszących na DNTB - w relacji do ogromnej rzeszy płaczków i gimbazy - to zaledwie nikły procent.
Zdajcie sobie sprawę z faktu, że Wasze forum tworzy społeczność w której niektórzy uczestniczą od wielu lat (staż niektórych osób wynosi tutaj nawet 10 lat, co dla wielu użytkowników, albo części moderatorów może być połową ich życia). Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że każdy kto siedział tutaj dłużej to trzymało go tutaj tylko i wyłącznie DNTB.
Bzdura!
I wiem co piszę, bo jestem tu na FB od 10 lat i akurat tę stajnię Augiasza omijałem baaaardzo szerokim łukiem.
I nie ja jeden o tym samym w/w stażu, bo spore grono ludzi którzy byli tu już gdy ja zaczynałem w 2006 - praktycznie nigdy nie udzielało się na DNTB.
Tak więc nie uogólniaj, bo to zawsze jest niepoważne a nawet - jak w tym przypadku - nieprawdziwe.

Z całym szacunkiem, ale jawne czytanie wiadomości prywatnych przez administracje/moderacje to dość duże naruszenie praw osobistych każdej osoby na tym forum. Moim zdaniem powinniście poinformować ludzi o tym, że robicie takie rzeczy, bo w wiadomościach prywatnych mogą być wymieniane różnego rodzaju rzeczy, które nie powinny trafiać w posiadanie osób trzecich poza wysyłającym i odbierającym. Dla mnie to jest zdecydowanie pogwałcenie praw każdego na forum.
Tu święta prawda, bo przeglądanie PW to już jest po prostu k u r e w s t w o!
.................
* co do tych powyżej sygnalizowanych modelowych zmian, to postuluję rozważenie przez Administrację - w celu odbarczenia rodzącego konflikty zagęszczenia dużej ilości użytkowników na małej, choć wirtualnej powierzchni dotąd ogólnotematycznego działu jakim była formuła wspólnego DNTB - wprowadzenie w jego miejsce kilku, więc rozbitych na bloki z dyscyplinami - ale w ich zwartej, bo przyszpilonej postaci.
Każdy z takich bloków to oddzielny wątek tematyczny, zatem po widocznym czasie i autorze zamieszczenia, łatwo będzie dostrzec ew. pojawienie się tam nowego wpisu.
Dyskusje:
piłka nożna live + szybkie info i z niego typ/typy bez analizy; porady uwagi na dany dzień
tenis live + szybkie info, typy, porady uwagi na dany dzień
sporty zimowe (hokej, narciarstwo) live + szybkie info, typy, porady uwagi na dany dzień
kosz, siatka, ręczna live + szybkie info, typy, porady uwagi na dany dzień
inne live + info, typy, porady uwagi na dany dzień
ogólne &quot;na gorąco&quot; pytania/problemy użytkowników ( warunek: nie dotyczące w/w bloków z dyscyplinami )
Wprowadzenie we wszystkich wątkach nowego działu Dyskusji, całkowitego zakazu wyrażania swoich mono i kilku sylabowych pseudo &quot;komentarzy&quot;, oddających jedynie emocje i nic innego nie wnoszących.
Widzę konieczność wprowadzenia przez Administrację (wzorem byłego burmistrza Nowego Jorku Giulianiego) zasady &quot;zero tolerancji&quot;, przynajmniej na początkowy okres funkcjonowania działu Dyskuje-live, co pozwoli zrobić odsiew chcących harcować.
I na koniec: w kilku wpisach pojawił się tekst o tym, że DNTB było sercem Forum Bukmacherskiego.
Otóż jeśli tak poniektórzy myślą, to serce było bardzo chore i musiał się nim zająć kardiolog.
Niech leczenie przebiega w spokoju, zatem wprowadzenie DNTB w śpiączkę farmakologiczną niech trwa aż do znalezienia leku na tę chorobę.
Choć uważam, że przecież to DNTB funkcjonowało przy Forum Bukmacherskim i było tylko jego wątkiem w HYDE PARKU, a nie Forum Bukmacherskie istniało przy DNTB.
Gdyby faktycznie DNTB było sercem FB, to jego zamknięcie automatycznie oznaczałoby śmierć FB, a skoro ono nadal istnieje to oznacza to, że był to tylko organ nie mający żadnego większego wpływu na funkcjonowanie reszty tego organizmu.
P.s: mam szczerą nadzieję, że nie pojawi się tu wpis odbierający mi prawo do pisania o DNTB - bo kto wie czy jego nowa odsłona nie będzie z moim udziałem...
 
sebolo 207

sebolo

Użytkownik
@edi8
Bardzo trafna analiza jak i chłodne podejście do tematu. Widać że, nadawałbyś się na moderatora, jak nie na sędziego rozstrzygającego spory ????
Pierwsza Twoja wypowiedź w temacie i od razu pomysł na rozwiązanie problemu.
Dyskusje:
piłka nożna live + typy, porady uwagi na dany dzień
tenis live + typy, porady uwagi na dany dzień
sporty zimowe (hokej, narciarstwo) live + typy, porady uwagi na dany dzień
kosz, siatka, ręczna live + typy, porady uwagi na dany dzień
inne live + typy, porady uwagi na dany dzień
Ja głosuję za. Od siebie mógłbym dodać jeszcze coś takiego.
Jeśli kiedykolwiek powstanie coś w domyśle co przedstawił edi8 to jestem ciekaw ile osób, które tu pisały na nie dla DnTB by wchodziło na nowy dział &quot;DnTB&quot;. Obstawiam że, 95%. Trzymam kciuki za pomysł ediego i chłodne podejście bez żadnych spięć i podobne pomysły, aniżeli tylko gadanie że, tego nie potrzeba a to jest złe. Znajdźmy wspólnie jakieś wyjście z sytuacji. Edi8 tak trzymaj. Ja jestem za Twoim pomysłem.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Wg mnie zamknięcie całkowicie DnTB to nie zbyt dobry pomysł. Ogólnie zamknięcie go na jakiś czas całkiem niezły. Ale ogólnie powiem tak ci co robią kompletny syf w tym temacie powinni dostać bana na zawsze ci co narozrabiali (tak jak ostatnio) powinni dostać karę na pewny okres. Zamknięcie tego tematu na zawsze to jeszcze większa pożywka dla tych co doprowadzili do zamknięcia go. Tak ująć to, ci co robili bałagan wygrali bo temat zamknięty a ci co w miarę się zachowywali dostali po tyłku.
Kolejna sprawa mówicie że dyskusje w tematach Lig na temat danego spotkania mogą się odbywać, ale zdajecie sobie sprawę że i tam za chwilę będzie jeszcze większy burdel bo na daną kolejkę trzeba będzie sie przedzierać po przez stos stron. Ja osobiście wolę wejść do tematu i poczytać samą analizę niżeli czytać jeszcze komentarze pod nią. Komentowanie w tematach to dobry pomysł ale by to było w formie pod postem w rozwijanym wpisie czyli dana analiza a pod nią opcja komentarza który jeśli chcemy przeczytać rozwijamy sobie i czytamy a nie by przedzierać się po przez kilka stron.
Kolejna sprawa mówicie, że jest pustka w tych tematach ale to nie jest w głównej mierze przez to że każdy przesiaduje tylko w DnTB i czeka na szybką pefke. Problem pustki w tematach to inny tam od dawna był jeszcze większy burdel niż w DntB i nie mówie tu o głupich komentarzach a o głupich analizach poszczególnych osób. Bo dużo analiz wprowadza w błąd, raz że podaje się przewidywalne składy a wpis jest jakim składem dana drużyna wyjdzie to jest duży aspekt przynajmniej dla mnie.
Najlepsza opcja na Dntb to wprowadzenie ostrzejszych kar jak i blokada dla nowo zarejestrowanych osób na forum.
 
szoky 104

szoky

Użytkownik
DnBT to najbardziej przeszkadza tym co się w tym temacie nie wypowiadali albo do niego nie wchodzili. Zamknięcie tematu to najgorszy pomysł na jaki można było wpaść. Wchodzisz teraz wieczorem/w nocy na forum i nie ma żadnego tematu gdzie można byłoby NA LUZIE porozmawiać o meczu, pośmiać się z innymi nocnymi markami albo podzielić typem.
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
OFICJALNIE
Witam, po baniku - nic sie nie zmienilo ????
Mialem pisac cale wypracowanie, ale sobie daruje, zadnych argumentow nie przyjmujecie, a z koniem nie ma sie co kopac, w sumie pomagac wam tez nie zamierzam
to tak krotko, bo jest 1 sprawa ktora mnie nurtuje,
Osobiscie - jezeli nie slucham hip hopu - to go na youtubie nie wlaczam, jezeli mnie cos denerwuje - to tego unikam, jezeli nie podoba mi sie towarzystwo ktore przyszlo na impreze - wychodze, jezeli ktos jest idiota - nie rozmawiam z nim... mozna tak wymieniac przez pol godziny, chce tylko pokazac pewna zaleznosc
w temacie DNTB - nikt nikomu siedziec nie kazal, kazdy ma prawo wyjsc kiedy chce, moze omijac go szerokim lukiem jak edi, a moze tez siedziec tam caly dzien jak ted, komus nie podobaja sie czyjes wypowiedzi ? - jest opcja ignoruj
Dalej... czytam tu o jakims &quot;chorym sercu&quot; &quot;chamstwie&quot; i bog wie co jeszcze, NIE ZAUWAZYLEM - by te cechy rzutowaly na inne dzialy forum, ogolnie jest tak ze wszystko co jest w HP - tam tez zostaje, wiec JA OSOBISCIE pozwolilbym aby (cytujac ramzesa) &quot;te zera i patologia&quot; mialy swoj temat
Podsumowanie jest raczej jasne - kazdy ma swoj wybor, czlowiek jesli chce to wejdzie w ta otchlan forum - czy mu sie spodobaja rzeczy ktore tam znajdzie ? dajcie temu czlowiekowi wybor
Pozdrawiam.

P.S zaraz nastepny post z czescia nieoficjalna
E; czesci nioficjalnej - przynajmniej narazie - nie bedzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Czy jest możliwość stworzenia dwóch tematów do rozmowy? Jednego nt. bukmacherskie, a drugiego na takie bardziej luźne pogadanki. Wiadomo, wielu z nas jest tu żeby zarobić, ale niektórzy lubią sobie po prostu wejść na forum i &#39;popierdzielić&#39;. Oczywiście nie unikniemy takiej sytuacji, że w DnTB będziemy rozmawiać tylko o typach i bukmacherce, ale może to w lekkim stopniu pozwoli odseparować te sprawy?
Kolejna rzecz to na pewno to, że nowi użytkownicy nie powinni mieć automatycznego dostępu do HP. Mieliśmy wiele przypadków kiedy ktoś zakładał konto i tylko siał zamęt na HP. Może ustawić jakiś limit(konto przynajmniej 3msc/pół roku? Myślę, że jeśli chodzi o posty nie mamy co patrzeć na to bo wielu użytkowników ma konto od wielu lat, a np 30 postów.
Na pewno trzeba wprowadzić więcej kar. Nie mówię tu o kartkach bo nie wydaje mi się aby miały one jakiś wielki wpływ na przyszłe zachowanie. Jeśli ktoś dostanie bana na kilka dni to jest szansa, że następnym razem pomyśli 2x przed napisaniem idiotycznego posta.
Ja osobiście używam opcji ignoruj i mi nikt w DnTB nie przeszkadza.
Jestem za ponownym otwarciem DnTB.
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Naprawdę ktoś myśli że dany użytkownik znajdując typ live, będzie zbijał z szybkością F16 żeby wejść w jakiś temat gdzie będzie 12 postów dziennie aby podać typ? ???? No przecież to jest naiwne myślenie. W dyskusjach ludzie podawali typy, komentowali, pomagali tylko i dlatego bo była to forma czatu. Gdzie wielu miało to włączone przez cały czas grania u buka i bycia przy laptopie/pc i co jakiś czas odświeżało bo działo się wiele. Zrozumcie to raz a porządnie że ludzie doceniali tam również pisanie o &quot;byle gównie&quot; i dlatego aktywność i obecność ludzi była większa. Wejdzie na jakiekolwiek forum o byle czym i zobaczcie jak wygląda shoutbox - tu tego nie ma, bo dyskusje to zastępowały. To ma być miejsca spotkań ludzi. I jedyne co trzeba wprowadzić to porządek, kulturę. Edi pisze o kulturze...no przecież to jest zabawne. Skoro sam ma tyle na swoim sumieniu że głowa mała. Ogłady, błagam ogłady. To że forum bez tego działu będzie funkcjonować to pewne. Tylko straty w osoba które przez to odeszły będą nieodwracalne. Pewnych ludzi nie da się zastąpić od tak. I każdy o tym wie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Chyba łatwiej będzie odszukać nowy wpis/typ w równolegle widocznych kilku blokach tematycznych - niż było wyłuskiwać je na poprzednich już podstronach spośród kilkudziesięciu płaczów gimbazy na DNTB.
WładcaŚmieci, skoro tego nie zauważyłeś to informuje Cię, że to jest dyskusja o DNTB a nie o userze edi8, więc pisz na temat i nie odnoś się personalnie - bo sam tą swoją nędzną prowokacją usiłujesz teraz zrobić tu burdel rodem.... z DNTB
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
Do góry Bottom