>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

MEN'S EHF EURO 2016 POLSKA

Status
Zamknięty.
D 26

donekd

Użytkownik
Panowie , macie jakieś info o odnośnie Marko Koplijara ? Kurs na over 2,5 Marko wynosi 2,40 , gdzie w półfinale wynosił 1,70 przy takiej samej linii . Jest może kontuzjowany czy coś w tym stylu ? Jeśli nie to trochę dziwi mnie ten kurs . Mecz powinien być szybki i zapowiada się overowo , a sam Marko w całym turnieju tylko raz nie rzucił trzech bramek w meczu właśnie z ... Norwegią
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Panowie , macie jakieś info o odnośnie Marko Koplijara ? Kurs na over 2,5 Marko wynosi 2,40 , gdzie w półfinale wynosił 1,70 przy takiej samej linii . Jest może kontuzjowany czy coś w tym stylu ? Jeśli nie to trochę dziwi mnie ten kurs . Mecz powinien być szybki i zapowiada się overowo , a sam Marko w całym turnieju tylko raz nie rzucił trzech bramek w meczu właśnie z ... Norwegią
W meczu półfinałowym zszedł kulejąc u już potem na parkiecie się nie pojawił. Nie wyglądało to najlepiej. Jednak ja nie doszukałem się by dziś go brakowało. Też wypowiadał się po meczu z Hiszpanami i nic nie mówił o swych kłopotach. Jest jednym z ważniejszych graczy i chyba by o tym wspominali.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Błagam skończcie z podawaniem kursów z polskich buków, albo jak podajecie to podawajcie realne kursy, czyli odliczając 12% od kursu... Bo kolega Odlin podaje kurs 1,70 z STS na +1,5 Norwegia, czyli realny kurs wynosi 1,49 (a na Ónibet 1,76) a Niemcy +3,5, które podajesz po 1,50 realny kurs wynosi 1,32 (gdzie na Ónibet 1,64. Jest różnica? Kolosalna.
A teraz do meritum, czyli poszukiwania ciekawych typów.
Norwegia - Chorwacja Kopljar powyżej 2,5 bramki @2,50 Ónibet
Bardzo ciekawy kurs na over Marko. 6-krotnie pokrywał linię, raz tylko nie pokrył w spotkaniu z Norwegami, może właśnie dobierając kurs tym się buki kierują. Moim zdaniem będzie to szybki mecz, a przede wszystkim overowy. Nie znalazłem też żadnych informacji, o absencjach, dolegliwościach, które mógłby mieć Kopljar, a o które pytał kolega Donek, który już podkreślił, że na tę samą linię kurs wynosił poprzednio 1,70. Value jest.
Edit, faktycznie Kopljar utykał po końcowym gwizdku z Hiszpanią, ale wierzę, że został już postawiony na nogi, w rozmowie dla Sportowych Faktów podkreślał, że jest w stu procentach gotowy i skupiony na powrocie do ojczyzny z medalem.

Hiszpania - Niemcy I połowa Niemcy powyżej 12,5 bramki @1,89 Ónibet
Bardzo dziwne to są mistrzostwa. Nikt nie stawiał, że odmłodzona kadra Niemiec może cokolwiek ugrać na tym turnieju, a tu wyszarpany finał z Norwegami i wyjście z tzw. &quot;grupy śmierci&quot;. Obydwie ekipy spotkały się już, gdzie wygrali Hiszpanie trzema bramkami, przy czym bramek właśnie padło, wtedy 61. Oczywiście wynikało to ze słabej skuteczności bramkarzy. Uważam, że dzisiejsze finałowe spotkanie będzie również obfitowało w over bramkowy i pokrycie zakładanej linii już w pierwszej części spotkania.
Edit. 2 -&gt; Kopljar po pierwszej połowie 1 bramka, ale nie to mnie martwi. Źle wyglądał Jego upadek i dłuższa pomoc lekarza reprezentacji, potem do końca już się nie pojawił. Mam nadzieję, że w drugiej połowie jeszcze zagra.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Fajny typ Smudy, że Julen rzuci więcej bramek niż Maqueda. Także polecam to zagrać.
Na dziś na polecam takie coś:
Ivan Sliskovic powyżej 3.5 gola 1.75 unibet
Ivan dostaje dużo czasu na boisku. Norwedzy mają problem z dojściem do zawodnika rzucającego z drugiej linii. Mecz powinien obfitować w dużo ilość bramek i wysokie tempo.
Julen Aguinagalde powyżej 3.5 gola 2.25 unibet
Finał, a w nim najlepszy kołowy mistrzostw. Julen nie miał super skuteczności z Chorwacją, ale widać, że koledzy mu ufają i grają dużo piłek. Mimo pierwszych dwóch nie trafionych i tak przed połową rzucił 4 bramki. Tutaj Niemcy dużo ruszają się w obronie i powstają luki gdzie można do koła zagrać.
Niemcy powyżej 25.5 gola 1.97 unibet
Dla mnie super kurs, nie za wysoki pułap. W pierwszy meczu tych drużyn Niemcy spokojnie go pokryli. Tempo meczu bardzo możliwe, że będzie wysokie. Hiszpanie zmieniają do obrony dwóch zawodników, a nasi zachodni sąsiedzi bardzo szybko przechodzą z udanej defensywy do szybkiego ataku, w pierwsze czy drugie tempo, gdzie zdobywają dużo bramek. A przy zmianach Hiszpanów będzie im tylko łatwiej.

Szkoda, że to już koniec mistrzostw. Bardzo udana impreza jeśli chodzi o organizację. Sam byłem na kilku meczach i można tylko chwalić. Szkoda, że nasz balonik pękł. Musimy powoli po Olimpiadzie budować drużynę od nowa. Jak trenera chciałbym Talanta Duszabajewa z asystentem Piotrem Przybeckim, który kiedyś tą kadrę miałby objąć. Na dziś złapałem super kursy zaraz po wystawieniu na plus 4.5 na Niemców i plus 3.5 na Norwegów. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Niemcy - Hiszpania Typ: Julen Aguinagalde Powyżej 3.5 gola @ 2.10 unibet
Grałem Hiszpanów, że wygrają całe Mistrzostwa więc nie będę powielał typu grając ich zwycięstwo po mocno zaniżonym kursie. Spodziewam się, jednak iż dzisiejsze spotkanie rozegra się na kole. Aguinagalde nie grał na jakiejś super skuteczności przez te mistrzostwa, podobnie zresztą, jak cała reprezentacja, która we wcześniejszych fazach nieco się ślizgał, czy to oszczędzając siły na najważniejsza fazę turnieju, czy też w wyniku deprecjonowania umiejętności rywala. Jednak w starciu z Chorwacją zobaczyliśmy już naprawdę solidny handball w wykonaniu drużyny z Półwyspu Iberyjskiego. Co ciekawe Hiszpanie z uporem maniaka grali na koło do Aguingalde. Sporo tych podań zostało przechwyconych, w kilku sytuacjach Julen spudłował. Dzisiaj jedna spodziewam się, że ten schemat będzie powielany. Niemieccy środkowi są młodzi i ustępują warunkami fizycznymi Aguinagalde. Hiszpanie z pewnością zechcą to wykorzystać, zaś kołowy Vive Kielce powinien kilka razy trafić do siatki rywali. Wierzę, iż zdobędzie minimum 4 bramki.
 
zyg-fryd 65

zyg-fryd

Użytkownik
Czas na finałowe spotkanie XII Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn. O godzinie 17:30 w krakowskiej Tauron Arenie w meczu o złote medale oraz o tytuł Mistrzów Europy będą walczyć Niemcy z Hiszpanami. Według bukmacherów zdecydowanymi faworytami są tu brązowi medaliści z poprzedniego Euro Handball 2014. Moim zdaniem sprawa wygląda trochę inaczej. Gra naszych zachodnich sąsiadów z meczu na mecz na tych Mistrozstwach wyglądała coraz lepiej i tym sposobem dotarli do finału. Bardzo dobra gra bramkarza, solidna obrona oraz niebezpieczny atak. I to będzie według mnie recepta na przeciętną Hiszpanie. To nie jest ta Hiszpania z dawnych lat. Niemcy natomiast powracają do dawnych sukcesów i ten tytuł może być początkiem wielkiej drużyny. Pierwsza połowa może być bardziej wyrównana obie drużyny sądze że nie rozpoczną na 100% dlatego tu w drugiej połowie spodziewam sie koncowego rozstrzygnięcia.
Niemcy - Hiszpania 1 @ 4,60 ✅ ✅ ✅
Niemcy - Hiszpania Zakład Bez Remisu 1 @ 4,10 ✅ ✅ ✅
Niemcy - Hiszpania X/1 @ 24,00 ⛔ ⛔ ⛔
Unibet
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Hiszpania - Niemcy ✅
Niemcy + 1,5
kurs 2,15
STS


Popieram Zyg Fryda, Niemcy są fenomenem tych rozgrywek, im większe mają straty w zawodnikach, tym lepiej grają. Bramkarze na bardzo dobrym procencie, Reichman turniej życia. Typ bezpieczny, mecz może być na styku. Polecam
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Hiszpanie grają dziś swój najsłabszy mecz od paru lat. ostatnio taką padake grali chyba na MŚ 2009. szkoda że przydarzyło im się to akurat w finale ME
 
candida 45

candida

Użytkownik
To co gra Hiszpania aktualnie to jest kabaret.. takie proste straty, bez sensowane podania, szok
To jest dramat, finał a to najsłabszy mecz Hiszpanów. Mimo wszystko, w drugiej połowie szukałbym hc w ich stronę, drugie połowy nie licząc meczu z Danią mają lepsze. Najgorsze, że jakkolwiek by nie analizować meczu, nie sposób przewidzieć, że Hiszpania rzuci 6 bramek w I połowie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Czy w finałach to zawsze musi być za przeproszeniem taki r*********? Z tego co pamiętam to ostatnie niektóre mecze turniejów mistrszostw to były gigantyczne przewagi jak swego czasu np. Hiszpania - Dania 35:19, Dania - Francja 32:41. Warto to wziąć pod uwagę przy następnych mistrzostwach ;).
Jednak value było bardzo duże w jednym z dwóch dzisiejszych meczów. 1,40 w finale na Hiszpanię to była podpucha.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Hiszpanom to nawet nie chciało się gonić wyniku w 2 połowie, wyszli bo wyszli... a jak oni do akcji zbierają się jak koń pod górę to jest taki efekt.
 
rales 1,1K

rales

Użytkownik
Grając wszystkie mecze turnieju płaską stawką AH+2,5 na drużynę słabszą zdaniem buków można było naprawdę nieźle zarobić
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Panowie i Panie nie wiem czy tylko ja zauważyłem podobieństwo w dzisiejszym meczu Hiszpanów do pogromu Chorwatow z Polakami. Hiszpanie zagrali praktycznie to samo, na siłę próbowali grać przez środek, czy to jakieś indywidualne zrywy czy podania do Aginagalde, przy którym od razu było z 2 obrońców niemieckich. Nie będę się rozpisywać ale ciekaw jestem czy po takim słabym meczu Cadenas dalej będzie prowadził Hiszpanów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom