>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

NBA Luty 2016

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP


W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w lutym.
Nie podajemy suchych typów bez analiz.

Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.

I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.

Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!

Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.

Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.

Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.

Większość bukmacherów już powoli wystawia kursy na 1 dzień. Oferta z Ónibet:



ZAPRASZAM DO MERYTORYCZNEJ DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW
:!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
chamberlain 437,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Los Angeles Lakers - Charlotte Hornets
Kemba Walker over 22.5 pkt @ 1.80 ⛔ 3-14 z gry
Betsafe
Al Jefferson, Cody Zeller, Nicolas Batum - out
Jeremy Lamb, Jeremy Lin - questionable
P.J. Hairston, Brian Roberts - probable
Ważne nieobecności i dużo znaków zapytania tej nocy w Charlotte, muszą radzić sobie z absencjami już od pewnego czasu, więc poniekąd są do tego przyzwyczajeni, mimo to potrafią wygrywać, a wszystko dzięki Walkerowi, w tym momencie, gdy ktoś zatrzyma Kembe ten wygrywa mecz. Warto dzisiaj pójść w jego over punktowy, przeciwnikiem Lakersi, którzy przed własną publicznością będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony i postawią opór, tym bardziej, że ciągnie się za nimi seria 9 porażek, w Lakersach zagrożony występ Williamsa i Bryanta, Kobiego przed Meczem Gwiazd raczej będą oszczędzać, więc można się spodziewać, że nie zagra, czym lepiej dla Lakersów. Ale wróćmy do Kemby, w sezonie notuje średnio 20.3 pkt, ostatnimi czasy punktuje lepiej z wiadomych względów, potrafił narzucać 52 pkt Utah, czy też 40 pkt Orlando. W ostatnim meczu miał lekkie problemy i wystąpił przeciwko Portland tylko 24 minuty, dzisiaj roto określa status Walkera jako day-to-day, ale z klubu nie ma żadnych wiadomości o problemach. Charlotte potrzebuje zwycięstw i potrzebuje w tym okresie świetnej gry Kemby, na Lakersach, którzy grają u siebie raczej blowu nie będzie, dlatego odpowiednią ilość minut powinien zagrać, a też trochę śmierdzi mi w tym meczu dogrywką. Dzisiaj zagra na przeciwko Clarksona, przeciw któremu pokazał, że umie grać już miesiąc temu, zdobywając 38 pkt i prowadząc Hornets do łatwego zwycięstwa, dzisiaj również powinien rzucić te 23 pkt. Jeśli ktoś chce zagrać wyższy kurs to Betano proponuje 1.87, ale linia o dwa oczka wyższa.​
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Ekstra dziś wygląda zakład na zbiórki Bosha. Krzysiek w tym sezonie notuje średnio 7,6 RPG, więc linia teoretycznie wystawiona dobrze. Problem leży w tym, że Hawks to drużyna tragicznie wyglądająca pod względem team rebounds per game, dopiero 29. (!!!) miejsce w lidze. Powody są dwa - Budenholzer odpuszcza atakowanie ofensywnej tablicy oraz dwójka podkoszowych to kompletnie pozbawieni atletyzmu gracze. Co ważne - Bosh w obu spotkaniach rozgrywanych w tym roku przeciwko Hawks notował odpowiednio 10 i 14 zbiórek. I to z Whiteside&#39;m w składzie. No właśnie - Hassan. Jego status na dzisiejszy mecz to &quot;questionable&quot; - problemy z biodrem, a źródła bliskie otoczeniu Heat mówią o Amare w S5. W Hawks wciąż nie wiadomo co z Millsapem, a więc najlepszym zbierającym Jastrzębi. Co prawda wszystko wskazuje na to, że będzie gotowy do gry, ale po newralgicznej kontuzji kostki może nie być gotowy do gry w 100%. Co prawda w ostatnich meczach ze STATem w S5 Bosh nie kręcił linii, ale moim zdaniem - zważywszy na okoliczności - warto zaatakować dziś jego zbiórki.
Chris Bosh over 7,5 zbiórek @ 1,87 (Betano) 7 ⛔
5 zbiórek w 1q, 6 do przerwy. Zaraz na początku 3q 7 zbiórka i posucha. &lt;3
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Taj Gibson Powyżej 9.5 punktów @1.83 Bet365⛔



Przyznam się, że nie mam jakoś wielkiej ochoty atakować tego mocniejszą stawką. Zagram po prostu żeby zobaczyć jak nta opcja w ataku(na obecną chwilę pewnie 4-5) spisuje się pod nieobecność dwóch rywali do gry o minuty. Nie ma Noaha, a z gry również wypada Mirotic, więc z wysokich o niezłych umiejętnościach zostaje Gasol, Gibson i Portis. Taj swoje punkty głównie zdobywa po &#39;putbakach&#39; czy też z pomalowanego, ale również potrafi zaskoczyć z mid range. Jego arsenał ofensywny jest ograniczony, ale z pewnością spokojnie stać go na zdobycie 10 punktów w tym spotkaniu. Pierwszy argument to tak jak wymieniłem powyżej brak Noaha i Mirotica co może przełożyć się na więcej minut dla PF&#39;a gości. Po drugie to na pewno gra Taja vs Clippers. Jego ostatnie spotkanie przeciwko LAC to :

2015 - 12 pkt
2014 - 20 pkt
2013 - 18 pkt, 6 pkt
2012 - 10 pkt, 2 pkt
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Postawiłem dokładnie to samo tylko w betano po kursie 2. Specjalnie przekonujących argumentów żeby stawaić na Taja nie ma.Głównie braki pod koszem Bulls.
Liczę,że pogra sporo ale z drugiej strony Clippers mogą grać niskim ustawieniem i nie jestem pewien czy dostanie ponad 30min.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Ekstra dziś wygląda zakład na zbiórki Bosha. Krzysiek w tym sezonie notuje średnio 7,6 RPG, więc linia teoretycznie wystawiona dobrze. Problem leży w tym, że Hawks to drużyna tragicznie wyglądająca pod względem team rebounds per game, dopiero 29. (!!!) miejsce w lidze. Powody są dwa - Budenholzer odpuszcza atakowanie ofensywnej tablicy oraz dwójka podkoszowych to kompletnie pozbawieni atletyzmu gracze. Co ważne - Bosh w obu spotkaniach rozgrywanych w tym roku przeciwko Hawks notował odpowiednio 10 i 14 zbiórek. I to z Whiteside&#39;m w składzie. No właśnie - Hassan. Jego status na dzisiejszy mecz to &quot;questionable&quot; - problemy z biodrem, a źródła bliskie otoczeniu Heat mówią o Amare w S5. W Hawks wciąż nie wiadomo co z Millsapem, a więc najlepszym zbierającym Jastrzębi. Co prawda wszystko wskazuje na to, że będzie gotowy do gry, ale po newralgicznej kontuzji kostki może nie być gotowy do gry w 100%. Co prawda w ostatnich meczach ze STATem w S5 Bosh nie kręcił linii, ale moim zdaniem - zważywszy na okoliczności - warto zaatakować dziś jego zbiórki.

Chris Bosh over 7,5 zbiórek @ 1,87 (Betano)
Typu nie neguje jednak pisanie ,że Millsap to nie jest atletyczny zawodnik...i jedno pytanie, czy Chris Bosh jest atletyczny ? Bo wydaje mi się ,że łatwiej zbiera się mu przeciwko atletycznym przeciwnikom a nie pokroju Horforda ,który jest taką wersją Bosha z Atlanty
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Moje typy z NBA w 2016r ( wszystkie kursy o wartości 2.00 lub większej )
Typy z analizami: 7/12+ 1 zwrot
Typy bez analiz: 5/9
Miami - Atlanta
Miami - 1,5
2.03 - PinnacleSports
105:87

Spotkanie na szczycie konferencji wschodniej w NBA. Miami Heat podejmuje na własnym parkiecie Atlantę Hawks, moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy co najmniej dwoma punktami. Miami po serii wyjazdowych spotkań i kontuzji złapało ponownie swój rytm gry i wygrali trzy ostatnie spotkania w tym wyjazdowe z Chicago i Milwaukee. Dziś wracają do swojej hali gdzie ostatnie dwa mecze przegrali na pewno będą chcieli odbić się i pokazać kibicom z bardzo dobrej strony. Jeśli chodzi o ważne absencje to Whiteside i Millsap są na Game Time Decision. Atlanta nie prezentuje tego poziomu co rok temu, z ich obozu dochodzą głosy że będą szukali wymian z udziałem Teagua i właśnie Horforda - widać więc, że włodarze klubu nie są zadowoleni z gry drużyny. Z ostatnich pięciu spotkań wygrali zaledwie jedno - w Denver, a potrafili przegrać nawet na parkiecie bardzo słabych Suns. Ich ofensywna nie jest taką maszynką jak było, Korver nie dorzuca tylu trójek co rok temu. Miami mając bardzo doświadczoną drużynę wracającą do formy powinna spokojne poradzić sobie dziś u SIEBIE z Atlantą. W mojej opinii kurs warty ryzyka.
Dodatkowo gram:
New York - Golden State
Under 218.0pkt - Azjan
2.02 - PinnacleSports
95:116
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Wiesz, wszystko jest kwestią perspektywy. W kwestii atletycznych wysokich patrzę na DeAndre, Drummonda, Griffina, Cousinsa, Farieda, Draymonda Greena, cóż, no ja nie postawiłbym Millsapa w tym szeregu, chociaż szanuję go jako zawodnika (i darzę go sympatią).
Trochę nie rozumiem Twojego toku myślenia. Mając w matchupie Ibakę Bosh zaliczył tylko 4 zbiórki, przeciwko Tajowi 7, wysokiemu Porzingisowi 5, z kolei na przeciwko nieatletycznych (moim zdaniem) Millsapa i Horforda robił 10 i 14. Chociaż podkreślę, że granie zbiórek wybiega trochę ponad sam matchup.
Moim zdaniem porównanie Bosha z Horfordem też nie do końca na miejscu, po prostu uważam, że Krzysiek jest &quot;lżejszy&quot; w ruchach, choć może to tylko optyczne wrażenie. W każdym razie Bosh był bardzo dobrym atletą jeszcze w Toronto.
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Nie wiem dlaczego, ale nie mogę edytować posta wyżej...

Miami Heat-Atlanta Hawks
Typ: 1
@1.90✅
Betsson


Miami ostatnio było w sporym kryzysie, lecz powoli wracają do formy i co najważniejsze gracze wracają po kontuzjach z czym gospodarze mieli spory problem w ostatnim okresie. Ogólnie ich gra nie jest zła, ale szczerze powiedziawszy przed sezonem liczyłem na coś więcej z ich strony. Dzisiaj rywalem Atlanta więc teoretycznie ciężki rywal, szczególnie patrząc na bezpośrednie spotkania w których Miami ostatnio wypada blado, ale goście też ostatnio w nienajlepszej formie i szczerze powiedziawszy ich gra nie przekonuje mnie od samego początku sezonu. Do tego w dzisiejszym spotkaniu najprawdopodobniej nie wystąpi Milsap, więc spore osłabienie. Whiteside po absencji wraca do gry więc optymistyczna wiadomość dla fanów Heat, ponieważ ten zawodnik daje wiele dobrego drużynie i jest ważnym ogniwem. Ciężko mi cokolwiek więcej napisać. Nie jestem fanem ani jednych ani drugich, ale po zaciętym pojedynku liczę na skromne zwycięstwo gospodarzy, których forma ostatnio jest lepsza niż Hawks i najważniejsi zawodnicy wracają do składu. Swój parkiet także powinien robić różnicę.

Orlando Magic-Boston Celtics
Typ: 1
@2.45✅
Betsson


Orlando na początku sezonu mogło się podobać. Grali przyjemna dla oka koszykówkę i osiągali nieźle wyniki porównując je do poprzednich sezonów. Ostatnio przegrywają spotkanie za spotkaniem, ale z pewnością była to głównie wina bardzo dużej ilości kontuzji. Obecnie kontuzjowany jest tylko Harris więc wszystko powoli powinno wracać do normy i moim zdaniem wraca, ponieważ ostatnie spotkania dają światełko w tunelu poza meczem właśnie z Bostonem kiedy dostali srogie lanie od Celtów. Boston w tym sezonie gra fajnie, ostatnio wybitnie dobra forma, ale wszystko co dobre szybko się kończy. Oczywiście na koniec sezonu powinni zająć przyzwoite miejsce i zachować dobry bilans bo mają młody i utalentowany zespol ale na pewno póki co nie będa regularni. Patrząc na H2h duże znaczenie miała gra na własnym parkiecie. Dzisiaj z januszowego punktu widzenia powinno się cisnąć grubo na gości na których kurs jest dość wysoki patrząc na formę obu zespołów, ale przełamanie Magikow musi w końcu nastąpić, mają do tego środki żeby tak się stało i bukmacherzy o tym wiedzą wystawiając wysoki kurs na gości.

Portland Trail Blazers-Minnesota Timbervolves
Typ: 1, handicap -6.5
@1.91⛔
Betsson


Edit: patrząc na kontuzje Phoenix:

Dallas Mavericks-Phoenix Suns
Typ: Dallas /Dallas✅
@1.40
Betsson


Można wchodzić grubo
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Chris Bosh over 1.5 celnych rzutów za 3 pkt @1.87 ✅ 2-4 3PT ✅
Karl-Anthony Towns over 10.5 zbiórek @1.75 ✅ 13 zbiórek ✅
AKO -&gt; @3.27 | Betano ✅✅✅

Pierwszy typ poparty poprzednim meczem Heat przeciwko Hawks. Wtedy Bosh zanotował 4 &quot;trójki&quot; na 6 oddanych rzutów. Sądzę, że linia, którą wystawiło Betano jest &quot;do ogarnięcia&quot; przez All-Stara zespołu z Miami. W ostatnim meczu Chris też pokrył tę linię i 2 z 5 rzutów zza łuku zostało przez niego trafionych. W poprzednich meczach było już gorzej, bo przez 4 wcześniejsze mecze trafiał zaledwie jedną &quot;trójkę&quot; przy 4 lub 5 próbach. Jednak jestem dobrej myśli. Wczoraj J.R. Smith zawiódł, ale to trochę wina taktyki Cavs, która była ustawiona pod Big 3. Bosh to jeden z fundamentalnych koszykarzy w swoim zespole i naturalnym jest, że piłka przez jego ręce będzie przechodzić częściej.
O drugi typ jestem spokojniejszy z tego względu, że Towns powoli zaczyna pod koszem przemieniać się w bestię. W tym sezonie notuje niemal 10 zbiórek na mecz, a do tego punktuje na naprawdę niezłym pułapie. T&#39;wolves zagrają w Portland przeciwko Trail Blazers, a ja postanowiłem pobrać jego zbiórki. Jedenaście zebranych piłek na tablicach jest w zasięgu tego rookie. Oba typy gram w AKO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Miami Heat-Atlanta Hawks Typ: 1 @1.90 Betsson
Whiteside out, Millsap gra, więc to zmienia postać rzeczy, bo Hassan dominuje na deskach i byłby wielkim utrudnieniem dla wjazdów pod kosz Paula. Ja pójdę inną drogą i pogram over. Niby jest mało argumentów za tym typem, bo Miami gra strasznie powolny basket, ale Atlanta ostatnio na wyjazdach dosyć cienko w obronie, a w Miami wrócił już Dragic, więc w końcu ktoś poważny na rozegraniu. Wspomniany już brak Hassana to też duży argument za większą ilością straconych punktów. Frontcourt Atlanty powinien dziś dominować, więc powinno być sporo łatwych punktów spod kosza. Linia dosyć niska i jeśli nie będzie festiwalu cegieł w wykonaniu gospodarzy, to wynik powinien przekroczyć spokojnie 190 pkt.
Miami - Atlanta over 194,5 1.7 Unibet⛔ przespana 1 połowa Hawks, a i tak ostatnim rzutem za 3 mogli pokryć tą linię
Do tego znów zaatakuję tę samą linię, co wczoraj w meczu GSW i wierzę, że dziś nie odstawią takiej komedii i zagrają skoncentrowani chociaż przez te 3 kwarty i narzucają sporo punktów przeciętnej ekipie Knicks.
NY - GSW over 216,5 1.73⛔ ofensywa Knicks jeszcze gorsza niż 76ers, przeciętna gra GSW wystarczyła na blow, swoja drogą w ostatniej minucie jeszcze 4 rzuty, więc jakimś fartem mogło wejść
 
tykon90 333

tykon90

Użytkownik
Ja pozwolę się nie zgodzić z kolegą wyżej (Wizacar00), chociaż tylko częśćiowo.

Celtics -9 @2,75 Całoroczny (stawka 1/10) ⛔⛔⛔ dokładnie to co widzieliśmy tyle razy w tym sezonie w wykonaniu C&#39;s. Swietna 1 połowa, 3q roztrwonienie przewagi, nic nie zagrane w 4 kwarcie. Tak jak pisałem, albo wygrają wysoko, albo wysoko dostaną w dupę. Tym razem druga opcja

Jeśli Celtowie wygrają to spotkanie to prognozuje im zwycięstwo dosyć łatwe. Młodzież z Bostonu lubi wygrywać spotkania sporą ilością punktów (+13,2 punktu w zwycięstwach na wyjeździe). Nie inaczej powinno być dziś w Orlando, bo sportowo atuty są zdecydowanie po stronie C&#39;s, a dodatkowo dochodzi forma w ostatnich meczach. Jednak trzeba uważać na słowo &quot;powinno&quot; - Zieloni jak to trafnie Wizcar00 zauważył nie są zbyt regularni. Potrafią wygrać i przegrać z każdym (np porażki z Lakers, 2x Nets). Nie zadowala mnie kurs na czysty win Bostonu, który w stosunku do ewentualnego zwycięstwa jest moim zdaniem obarczony zbyt dużym ryzykiem. Dlatego pobieram spore ujemne handi, które przy zachowaniu w miarę niskiej stawki może dać nam spore profity, przy niezbyt wielkim ryzyku.

Do tego gram jescze Bradley over 15 pkt @1,8 Uni, również 1/10 ✅✅✅ dużo rzutów=over pokryty, w miarę spokojnie
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Indiana Pacers-Cleveland Cavaliers
Typ: 2, handicap -3.5 ✅
@1.72
Unibet

Dzisiaj spotkań bardzo wiele ale nie widzę na pierwszy rzut oka dużo jakichś fajnych betow. Pierwsze co mi przyszło do głowy patrząc na jutrzejsze spotkania to zwycięstwo Cleveland. Od kilku dobrych lat nie potrafią oni pokonać Indiany, więc dzisiaj przychodzi czas na przełamanie. Argumentów za tym typem jest sporo. Przede wszystkim Indiana, która na własnym parkiecie grała świetnie od początku sezonu gdzieś się zablokowała i ostatnie wyniki pozostawiają już wiele do życzenia. Do tego zanikla gdzieś forma Georga, który na początku prezentował się jeszcze lepiej niż przed kontuzja. Cleveland na przestrzeni ostatnich sezonów zmieniło się diametralnie. Obecnie mają pake, z która wstyd nie jest sięgnąć po tytuł, ale oczywiście nie będzie to łatwe patrząc na wyczyny GSW czy nawet San Antonio Spurs, które póki co w najważniejszych spotkaniach gdzieś traci swoją magię i zaczyna się gubic, ale mocni są na pewno. Zostawiając temat mistrzostwa, goście to po prostu dużo lepszy zespół od dzisiejszych rywali. Lebron to marka sama w sobie, Love jest w świetnej dyspozycji i ostatnio znakomicie punktuje, z każdym meczem coraz bardziej powinien się rozkręcac Irving, którego potencjał i talent jest nieprawdopodobny i pod koszem bardzo dobrzy Thompson i Mozgov. Zmiana szkoleniowca kawalerzystow jest kontrowersyjna, ale póki co nowy, w czepku urodzony były zawodnik, a obecnie trener radzi sobie dobrze. Jedynym aspektem nieprzemawiajacym za tym typem jest grą na wyjeździe, ale mimo tego Cleveland powinni sobie poradzić i przerwać ta niechlubna passę z Indiana na ich parkiecie.Gram niskie handi, bo Indiana często blowow nie łapie, a Cleveland czasami gra minimalistycznie.
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
Utah - Chicago
typ: X (na koniec czwartej kwarty)
kurs: 11.5
buk : Guts

Hej jak dla mnie może to być bet nocy z NBA! Obie drużyny niesamowicie zmotywowane: Byki po ostatnim laniu z Clippersami, chcą odnieść wygraną na wyjeździe natomiast Utah na pewno będą chcieli odnieść zwycięstwo na własnym parkiecie no bo kto by nie chciał, wiadomo. Chicago ciągle walczy o jak najwyższe miejsce na wschodzie a Utah o miejsce w PO na zachodzie
Według wszelkiego prawdopodobieństwa będzie to niezwykle zacięte spotkanie dlatego też dla mnie z punktu widzenia zakładów bukmacherskich opłaca się grać X (na koniec czwartej kwarty) @ 11.5 w Guts

kolejny wysoki i niezagrożony nawet przez chwile kurs trafiony tak jak pisałem wyżej bet nocy i na pewno tego miesiąca z NBA :cool:

a dla tych którzy nie zaufali mojej analizie pamiętajcie:
* Porażki są częścią życia: &quot;Gdy przegrywasz, nie przegap lekcji !&quot; :cool: albo porostu wykąpcie się w przeręblu :cool:

Polecam, życzę wysokich wygranych i
Pozdrawiam Serdecznie :cool:

* Grając te typy, grasz na własną odpowiedzialność.

a gdyby się nie udało co tak naprawdę niem praw w tym przypadku się zdarzyć: * Porażki są częścią życia: &quot;Gdy przegrywasz, nie przegap lekcji!&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
chamberlain 437,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
San Antonio Spurs - Orlando Magic
San Antonio Spurs Handicap -21.5 pkt @ 3.40 =&gt; W chwili pisania kurs spadł do 3.25 ⛔
Unibet
Nie można mieć żadnych zastrzeżeń do gry Spursów, ostatnio dwie porażki, ale nie z byle kim, dodatkowo na wyjeździe i bez Duncana, bez którego trudno zauważyć zmianę w grze drużyny ze słabszymi zawodnikami, ale już z lepszymi jego brak jest odczuwalny, w dzisiejszym meczu również nie wystąpi. Ich przeciwnikiem Orlando, które tej nocy przerwało serię 8 porażek z rzędu, ale trochę ich to sił kosztowało. Mecz jak na tą drużynę był bardzo szybki, aż 119 zdobytych punktów, co również ma odzwierciedlenie w minutach zagranych przez starterów Harris 39 min, Gordon 39 min, czy też 35 min Vucevicia. Widać, że trener nie oszczędzał swoich zawodników, nie licząc się nawet z tym, że na drugi dzień będą rozgrywać spotkanie b2b właśnie ze Spursami, czyli można powiedzieć, że z przegraną pogodzili się już wczoraj, bo Orlando zbyt szerokiej ławki nie posiada. Spursi na pewno będą chcieli się odegrać za ostatnią porażkę z Cleveland wygrywając jak najwyżej, podobne sytuacje w tym sezonie zdarzały się już kilka razy, przegrana z Bykami następne spotkanie wygrane +25 z Milwaukee, przegrana z Toronto następne spotkanie wygrane +22 z Lakersami, czy nawet ostatnio przegrana z Wojownikami, a następnie wygrana +31 z Houston. Dzisiaj również widzę szanse na wysoki wynik ze strony Spursów, dlatego próbuję jednego z najwyższego handi w Unibecie.
Utah Jazz - Chicago Bulls

Chicago Bulls @ 2.50 ⛔
Chicago Bulls Handicap +5.5 pkt @ 1.76 ⛔

Unibet
Tutaj krótko, Byki grają loterie i gdy nie są dogiem omijam ich z daleka, ale tu sytuacja inna, grają b2b, Utah przeciętne, ale u siebie potrafią się postawić, stąd taki kurs, dlatego delikatnie próbuję czystego win, a mniej ryzykownie takiego handicapu.​
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Warto zagrac w nocy na Cavs. Kurs w granicach 1,5 a sa w gazie przynajmniej na chwile obecna. Indiana ostatnio słabo wyglada, widoczny jest brak głębi składu.
Cleveland @ 1,5 unibet
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Indiana u siebie w ostatnich 10 spotkaniach punktowała następująco =&gt; 104, 106, 93, 116, 94, 116, 104, 89, 111, 109. Wydaje się że zakręcą się koło 100 punktów, zatem jeśli Cavs ma to spotkanie wygrać to rzuci pewnie koło 105-110 albo i więcej. Liczę na spotkanie z wysokimi cyferkami.
Indiana - Cleveland =&gt; Cleveland =&gt; 1,54 ✅ 111:106
Indiana - Cleveland =&gt; Over 202 =&gt; 1,40 ✅ 217
AKO =&gt; 2,15


Sacramento od 4 spotkań nie potrafi wygrać. Wydaje się, że w kolejnym spotkaniu jest spora szansa na przełamanie złej passy. Wrócili z road tripu gdzie przegrali 3 spotkania Blazers, Pelicans, Grizzlies. Rywal z Milwaukee też nie błyszczy w ostatnich 5 meczach tylko 1 zwycięstwo. Tym razem wydaje się ze Rondo i spóła wygrają nieznacznie, gdyż rywal na wyjazdach ma słaby bilans 7W i 21L, a Sac zdecydowanie lepiej gra na własnych śmieciach. Liczę na powrót na zwycięskie tory Królów i strzelaninę na ich parkiecie. Ostatnie starcia pomiędzy powyższymi ekipami to kolejno 218, 231, 215, 214, 247 punktów.

Sacramento - Milwaukee =&gt; Sacramento =&gt; 1,57 ✅ 117:104
Sacramento - Milwaukee =&gt; Over 206 =&gt; 1,40 ✅ 221
AKO =&gt; 2,19
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Kevin Love trochę odżył po zwolnieniu Blatta. Jednym z grzechów Davida było nieumiejętne wykorzystywanie Kevina w ataku, gość, który był fundamentem w ataku Minnesoty i kręcił kozackie staty nagle został pozostawiony w rogu z nadzieją, że łaskawie dostanie piłkę od LeBrona/Dellavedovy/Mo Williamsa. Lue dał Love&#39;owi większe pole manewru, widać ogromną pewność siebie, wykorzystywany w pick&amp;pop, półdystans funkcjonuje, więcej gry w post-up. W pierwszych dwóch meczach Lue jako szkoleniowca nie widać było tak dużej poprawy w grze Love&#39;a, z Wilkami zawiodła skuteczność (11 punktów, 1/7 za 3), ale ostatnie trzy mecze ze Spurs, Pistons i Suns to kolejno: 21 pkt, 29 pkt, 21 pkt. O tyle, o ile ze Spurs hierarchia rzutowa była &quot;normalna&quot; (LeBron, Kyrie, Love), tak z Pistons i Suns Love oddał najwięcej rzutów spośród całej drużyny. Trochę martwi fakt, że Pacers to najlepsza drużyna pod względem bronienia silnego skrzydła, ale z drugiej strony - Spursi są pod tym względem drudzy, a Love nie miał problemów aby wrzucić 21 punktów. Dodatkowo - wypadł Mahinmi i prawdopodobne, że na czwórce w Indianie zagra rookie Myles Turner, a z nim nie wygląda już to tak efektywnie, co udowodnił ostatnio Faried (16 pkt, 6/10), który zagrożenie stwarza głównie w pomalowanym. Linia niewygórowana, jak Love wejdzie dobrze w mecz to na luzie powinien over wykręcić. Aha, bym zapomniał - w meczu rozgrywanym 8 listopada Love wrzucił luźne 22 punkty na skuteczności 50% z gry.
Kevin Love over 16,5 pkt @ 1,95 (Betano) 19 punktów ✅
Nie obyło się bez nerwów, chociaż po 1q Kevin miał łatwe 8 punktów, a do HT 12. Potrzebna była dogrywka, no ale najważniejsze, że siedzi.

https://www.youtube.com/watch?v=qRclW8ulbec
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
G 693

generalkaman

Użytkownik
Moje typy z NBA w 2016r ( wszystkie kursy o wartości 2.00 lub większej )
Typy z analizami: 8/13+ 1 zwrot
Typy bez analiz: 6/10
Sacramento - Milwaukee
Sacramento - 4,5pkt.
2.03 - Pinnacle
111:104

Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 04.00
Spotkanie: Sacramento Kings - Milwaukee Bucks
Typ: Kings - 4,5pkt
Kurs: 2.03
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Taki kurs na gospodarzy za pewne podyktowany jest tym, że trzech ważnych zawodników : Cousins, McLemore i Belinelli są game-time decision. Myślę jednak, że wszyscy ostatecznie zagrają dziś w nocy ponieważ spotkanie to jest bardzo ważne dla gospodarzy. Królowie po bardzo dobrej serii pięciu wygranych z rzędu, która zaowocowała wskoczeniem na ósmą pozycje w konferencji zachodniej złapali dołek formy i ostatnie cztery spotkania przegrali. Warto jednak zauważyć, że tylko jedno z nich odbyło się przed własną publicznością, pozostałe trzy były wyjazdowe. Jak już wspominałem wcześniej drużyna Sacramento jest w okolicy ósmego miejsca na zachodzie i każde zwycięstwo jest na wagę złota, takie spotkania jak te dzisiejsze w roli gospodarze muszą wygrywać. Ich rywalem - drużyna Bucks, która była pozytywnym zaskoczeniem zeszłego sezonu w tym radzi sobie o wiele gorzej. Nie bronią już tak jak w zeszłym sezonie, poszli raczej w stronę ataku i często w ich spotkaniach mamy overy. Gra szybkościowa, dużo szybkich rzutów to woda na młyn gospodarzy. Kings specjalizują się w nakręcaniu tempa świetnie odnajdują się w rywalizacji z zespołami, które również stawiają na atak. Dzisiejsze spotkanie zapowiada nam się jako run and gun. W takim typie spotkanie i to grając w hali Kings bardzo ciężko nadążyć za podopiecznymi G.Karla. Rondo, Cousins, Belinneli, Gay to maszynki do zdobywania punktów. DMC ostatnio przekroczył nawet 50pkt w spotkaniu. Różnica pięciu punktów przy takim spotkaniu to bardzo małe handi a kurs bardzo fajny.
Dodatkowo gram też:

New Orleans - Memphis
New Orleans -2,5
2.04 - Pinnacle
95:110
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers Under 209,0 @1,90

Troszkę za duża linia na te spotkanie, w końcu Cavaleria to 2 defensywa na wyjeździe !
Co powinno przynieść efekt na parkiecie i zneutralizować ofensywę Pacers do minimum.
Indiana też ma czym się pochwalić bo jest to 5 obrona w domowych meczach.
W 20 meczach na parkiecie Pacers wynik większy niż 209 pkt. padł tylko 2 razy.
Nie sądzę aby któraś z drużyn przekroczyło tutaj nawet 100, ale mamy spory zapas bo 209 oczek, to naprawdę spora suma.
Nie wiem jak mecz się potoczy, bo może to być wyrównane starcie, dlatego idę w undera.

Reszta meczy na sucho:

Detroit Pistons win 1 kw -2,5 @1,90 bet365
Atlanta Hawks vs Dallas Mavericks Under 199,5 @1,90 bet365
Oklahoma City Thunder vs Washington Wizards Under 221 @1,90 bet365
Toronto Raptors win -5,0 @1,90 bet365
Orlando Magic over 92,5 ( swoich ) @1,90 bet365
Sacramento Kings win -4,0 @1,90 bet365
Memphis Grizzlies over 100 ( swoich ) @1,83 bet365
Chicago Bulls over 93,5 ( swoich ) @2,00 bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom