>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

pablo92 531

pablo92

Użytkownik
To i ja się wypowiem.
Jestem już trochę czasu na forum, kiedy mam coś ciekawego do napisania to się udzielam szczególnie w temacie skoków narciarskich i typach z piłki nożnej. Przeglądam również tematy, kupony ze statystykami i kupony aby dać komuś reputkę bo jeśli widzę że ktoś zagrał coś ciekawego to należy mu się &quot;nagroda&quot;. A kiedy przejrzałem wszystkie inne tematy zawsze wchodziłem na DNTB a tam co widziałem. Codziennie to samo jeden nabija się z drugiego, kolejny chwali się że już jedzie na Hawaje tylko nikt nigdy nie widział jego typów. Połowa stron z np.154 to pier... o niczym. Skoro to są dyskusje na tematy bukmacherskie to dyskutujmy na tematy związane z bukmacherką, a nie kto co jadł, jak był ubrany jaki ma kolor włosów itd.
Moim zdaniem to administracja powinna otworzyć ten temat no chyba że ma już jakiś lepszy pomysł, ale za każde nabijanie się, czy odbieganie od tematów bukmacherki, tak jak jest w regulaminie &quot;zablokowanie dostępu do działu Hyde park (pierwsza blokada na okres max 1 miesiąca, druga na okres kilku miesięcy)&quot;.Za 3 razem wprowadziłbym dożywotni zakaz pisania na DNTB. Jeśli moderatorzy będą bardzo skrupulatni i stanowczy to szybko DNTB stanie się tematem do którego służy.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
DnTB... Może i dział płaczu, ale można było tam też wyciągnąć wartościowe informacje, znaleźć ciekawe typy itp. Dla mnie zamknięcie tego tematu jest jedną z największych pomyłek - kiedy coś się psuje, lepiej to próbować naprawić niż wyrzucać. Bo zamknięcie DnTB przynosi więcej szkód niż pożytku. Lubiłem nieraz tam posiedzieć, poczytać, czasem i się pośmiać - czy to z klątwy Siekiery chociażby czy tych tirach, które nie raz i nie dwa utknęły na Zakopiance - czy coś w podobnym stylu. Nadawało to klimat temu forum. Owszem, pojawiały się dyskusje na tematy niezwiązane z zakładami, ale to chyba normalne, że ludzie nie chcą cały czas rozmawiać o jednym i tym samym, potrzebna jest jakaś odskocznia. Płacze, kłótnie, wzajemne obrażenie się - ale od czego są ostrzeżenia i bany? Czy nie od tego, by właśnie ostudzić gorące głowy i zaprowadzić porządek? Poza tym bądźmy szczerzy - co niektórzy moderatorzy są nie mniej winni niż &quot;szarzy&quot; użytkownicy. A zresztą o tym już było wcześniej wspomniane.
Zamknięcie DnTB nie ożywi działów, możliwe nawet, że będzie wręcz przeciwnie. Albo ożywi, tylko w negatywny sposób - nie zdziwi mnie mały wysyp trolli czy pytań, które można spokojnie było zadać w DnTB i szybko uzyskać odpowiedź nie zaśmiecając działów. Problem tkwi gdzie indziej - należałoby przykładać większą uwagę do treści co niektórych analiz, bo czasem argumenty są po prostu z kosmosu. Nie mówię o pisaniu esejów na kilkadziesiąt linijek. Ale kilka sensownych i treściwych zdań, które dobrze argumentowałyby typ będą mile widziane. Ewentualne rażące błędy modzi powinni w miarę możliwości postarać się wytknąć i zwrócić uwagę. To by zdecydowanie poprawiło jakość działów. Zamknięcie &quot;serca&quot; forum jest dla mnie złą, a nawet bardzo złą decyzją. Mam nadzieję, że kwestią czasu będzie przywrócenie DnTB. Bo bez tego to forum traci na wartości.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Przyjmiemy wszelkie propozycje zmian i modernizacji, ale jedno jest pewne - temat dntb w takiej formie jaka była ostatnio na pewno nie wróci. Na ten moment jest kilka pomysłów, ale chciałbym powtórzyć raz jeszcze. Dyskusje nie były zamknięte ze względu na chęć zwiększenia ruchu w działach tematycznych, ale na wiecznie spiny panujące w tym temacie. Kartki nic nie dają, więc jedna z nielicznych opcji powrotu tematu to wątek z banami co najwyżej po jednym ostrzeżeniu - 3,4,5,6 dni itd. Później ban bez odwoływania się. Na ten moment myślimy nad miejscem, które pozwoli na wymianę typów i spostrzeżeń na live.
Wszelkie szczere propozycje mile widziane. Nie dziwcie się niektórzy, że Wasze posty są kasowane, bo albo zawierają ukrytą szyderę albo po prostu nic nie wnoszą.
Jeszcze raz zachęcam do wypracowania wspólnego wyjścia z tej sytuacji, bo nie mierzymy wszystkich jedną miarą i wiemy, że w DNTB udzielały się też normalne osoby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Żaden &quot;pomysl&quot; nic nie da dopóki temat moderowac bedzie taki ktos jak ted.Kto siedzi na forum od dluzszego czasu ten wie o czym mówię.

Zamknęliscie &quot;serce&quot; tego forum,teraz tylko czekac az umrze smiercia naturalna.No chyba,że nowy narybek znawców i typerów Was uratuje.

Tyle ode mnie.Serdecznie pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lysy007 0

lysy007

Użytkownik
Kartki nic nie dają, więc jedna z nielicznych opcji powrotu tematu to wątek z banami co najwyżej po jednym ostrzeżeniu - 3,4,5,6 dni itd. Później ban bez odwoływania się.
Jeszcze raz zachęcam do wypracowania wspólnego wyjścia z tej sytuacji, bo nie mierzymy wszystkich jedną miarą i wiemy, że w DNTB udzielały się też normalne osoby.
Witam. Właśnie zamykając temat wrzuciliście wszystkich graczy do jednego &quot;worka&quot; bo tak jest najprościej. Przypomina się sytuacja ze stadionów za rządów poprzedniej władzy. Policja/wojewodowie wolą zamknąć sektor/stadion i mieć spokój aniżeli wyłapać jednostki które naruszają w jakiś sposób ustalone zasady. Do czego to doprowadziło sami wszyscy wiedzą i widzą.
Wracając do tematu. HP to było życie tego forum. Tam najwięcej osób uczestniczyło w dyskusjach, wymianach poglądów itp. Fajnie było wejść na forum podczas danego meczu i z innymi analizować przebieg gry. Fakt często było dużo płaczu, ale kto się nie wkurza jak mu dany typ nie wchodzi a jest ostatni na kuponie. Nie to żebym się udzielał na HP często, ale zazwyczaj śledziłem informacje tam zawarte i je weryfikowałem ze swoimi spostrzeżeniami. Płacz i wyzywanie było zawsze i wszędzie od przedszkola do &quot;hp&quot; więc problem jest w tym, że odpowiednie osoby nie potrafiły karać poszczególnych jednostek.
Trochę szydery też musi być. Może firmy bukmacherskie zauważyły, że ludzie podający typy na hp często je trafiają i się dogadali z &quot;modami&quot;, że im zapłacą za wyłączenie bardzo ważnego działu tego forum. Nie bierzcie tego do siebie ????
Może to tylko po prostu klątwa bruksela ???? skoro on nie ma dostępu to nikt nie będzie miał!
Co by nie było apeluję i popisuję się pod tym a żeby HP zostało z powrotem udostępnione. Więcej luzu Panowie Moderatorzy. My jesteśmy dla Was, Wy jesteście dla nas..
 
M 418

maat

Użytkownik
Co by nie było apeluję i popisuję się pod tym a żeby HP zostało z powrotem udostępnione. Więcej luzu Panowie Moderatorzy. My jesteśmy dla Was, Wy jesteście dla nas..
Przeglądałem DnTB od jakiegoś czasu dosyć regularnie i nigdy jakoś nie natrafiłem w nim na jakikolwiek post użytkownika &quot;LySy007&quot; więc nie bardzo rozumiem co Twój post wnosi do dyskusji odnośnie zaistniałej sytuacji.
Apelowanie o otwarcie dyskusji bukmacherskich zostaw osobom, które coś wnosiły do tego działu czy to informacje, analizy czy najważniejsze - typy.
Osoby, które nie udzielały się tam a śledziły tylko temat w ogóle nie powinny się wypowiadać. Nie wypowiadałeś się w HP - nie wypowiadaj się tutaj i nie żal się.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Przeglądałem DnTB od jakiegoś czasu dosyć regularnie i nigdy jakoś nie natrafiłem w nim na jakikolwiek post użytkownika &quot;LySy007&quot; więc nie bardzo rozumiem co Twój post wnosi do dyskusji odnośnie zaistniałej sytuacji.
Apelowanie o otwarcie dyskusji bukmacherskich zostaw osobom, które coś wnosiły do tego działu czy to informacje, analizy czy najważniejsze - typy.
Osoby, które nie udzielały się tam a śledziły tylko temat w ogóle nie powinny się wypowiadać. Nie wypowiadałeś się w HP - nie wypowiadaj się tutaj i nie żal się.
A czy musiał coś pisać żeby było mu to przydatne?
Wystarczy że sobie czytał i wyłapywał ważne mu informacje żeby wygrać z bukiem, niż jakby miał pisać pierdoły...
&quot;mowa jest srebrem a milczenie złotem&quot;
 
lysy007 0

lysy007

Użytkownik
MaaT
Dlatego dokładnie napisałem &quot;zazwyczaj śledziłem informacje tam zawarte i je weryfikowałem ze swoimi spostrzeżeniami&quot;.

Ty jak widać skoro napisałeś &quot;parę&quot; postów możesz od razu mnie krytykować. Czy to właśnie nie przez takie durne wpisy tworzą się kłótnie? Nie muszę nic pisać na hp wystarczy, że je przeglądam a jak mam zadać jakieś pytanie, które mnie interesuje to istnieje jeszcze takie coś jak pw..

Z resztą Kamillo0103 trafił w samo sedno
&quot;mowa jest srebrem a milczenie złotem&quot;
 
M 418

maat

Użytkownik
Nie muszę nic pisać na hp wystarczy, że je przeglądam
I to jest idealnie podsumowanie &quot;wkładu&quot; większości userów. Skoro tylko przeglądacie to dlaczego o to tak walczycie?
Pewnie post zostanie usunięty dlatego na tym wpisie kończę dyskusję.
 
lysy007 0

lysy007

Użytkownik
Po co pisać jak na większość pytań znajdę odpowiedź przeglądając hp. Wystarczy się wczytać a nie spamować z każdą pierdołą.

Żyjemy w wolnym kraju, więc chyba mogę wyrazić swoje zdanie. Nie jesteś z obsługi tego forum a prawisz mi jakieś mądrości. Dziwne to. Czy ja walczę? Raczej bronie ludzi którzy naprawdę się udzielali w tym dziale.

Skoro jesteś przeciwny HP bo z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że tak to chyba inteligentna w miarę osoba wiedziała by co z tym faktem zrobić.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Ja powiem coś od siebie. Jestem na forum od kilku lat, z różnymi przerwami itp (życie nie zaczyna się i nie kończy na bukmacherze). DnTB były ważnym działem. Samemu ciężko znaleźć wszystkie informacje na temat zdarzeń, spotkań itp. Ten dział temu pomagał. Jasne, że było wiele kłótni, ale one też powodują, że człowiek pewne sprawy jest w stanie przemyśleć. Oczywiście &quot;ćpanie mięsem&quot; i wypowiedzi wielu osób które najczęściej jeszcze chodzą go gimbazy to było przegięcie i trzeba to było tęmpic w zarodku. Nie chodzi o cenzurę, ale jeśli ktoś obraża w mocny sposób drugą osobę tzn ze pomylił fora. Jakiś dział, chociażby do gry live jest potrzebny, bo jest wiele perełek, ale samemu nie jest się w stanie zauważyć w odpowiednim momencie, na szybko przeanalizować i pograć, jak w taki weekend jest na żywo może z 500 zdarzeń w tym samym czasie.
Teraz się wypowiem, na temat osób które opuściły forum. Jeśli ktoś dostał bana (maroon) za wysyłanie linków z nowym czatem to uważam to za chore i ten moderator powinien za to beknąć!!! Zresztą PW, to PW to tak jakby otworzyć cudzy list, to jest to karalne:
CYTATArt. 267. § 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje informację dla niego nie przeznaczoną, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do przewodu służącego do przekazywania informacji lub przełamując elektroniczne, magnetyczne albo inne szczególne jej zabezpieczenie,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Więc to jest chore, i nawet władze tego forum nie mają do tego prawa.
Następna sprawa to ten czat na który i ja dostałem linka. Byłem tam przez moment patrząc co się dzieje i tamci ludzie także odbiegają od normy. Same hejty na użytkowników którzy tu są, hejty za pisanie analiz, hejty, za prowadzenie działu- jednym słowem M A S A K R A. Jak można &quot;jechać&quot; po kimś, kto poświęca swój czas, pisze analizy, prowadzi dział, próbuje się dzielić typami? Naprawdę nie rozumiem tego. Wiele osób jest po prostu poniżej krytyki, dostali pewnie 2 zł od mamy na pączka w szkole, zagrali typy z forum i nagle płacz, nie dość, że nie wpieprzyli &quot;pąka&quot; to jeszcze utopili 200 groszy. KAŻDY KTO GRA TYPY INNYCH UŻYTKOWNIKÓW FORUM GRA NA WŁASNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ, jeśli ktoś tego nie rozumie jest (przepraszam, ale muszę to napisać) IDIOTĄ i należy mu się BAN od razu dożywotni.
Oczywiście broniłem osób które były tam &quot;jechane&quot;, za co......dostałem tam bana, jak potem napisał jeden gościu- jakiś frajer (już mu nie mogłem odpisać bo byłym usunięty) &quot;tu panuje wolność&quot;- ale widać w jedną stronę bo już wstawić się za kimś z forum nie można, taka wolność &quot;lewacka&quot; typu &quot;my ukraść Kalemu krowe-dobrze, nam Kali ukraśc krowe-źle&quot;
To co się tu dzieje, przypomina mi aktualną sytuację w Polscę tzn. Forum jako PIS (których wszystkich działań nie popieram) a KOD, jako ta grupa &quot;uciśnionych&quot;. Dobrze, że Forum reaguje (choć nie w ten sposób do końca jaki bym sobie życzył- odpowiedzialność zbiorowa i zamknięcie DnTB??) po drugiej stronie obrońcy wolności słowa którzy banują za powiedzenie prawdy- po prostu KOD banda, nie napisze czego...

Przed hejtami na które jestem gotowy z dwóch stron piszę:
Podsumowując nie popieram działań Forum, nie popieram działań uciekinierów z KODu, jednak pewne porządki muszą być. Wolność ta prawdziwa też ma jakieś prawa &quot;wolność mojej pięści kończy się na czubku twojego nosa&quot;, a nie na &quot;róbta co chceta&quot;
Administracja tego Forum musi znaleźć pomysł, aby ono nie upadło, jeśli powstanie forum od tamtych z KODu to dobrze- konkurencja jest potrzebna, bo może właśnie przez to, jest tu coraz mniej aktywnych użytkowników.
Potrzebne tu są znaczne reformy, od wymiany części moderatorów począwszy (od razu mówię, nie mam na myśli siebie, nie chce nim być), aby w obiegu zaczęła krążyć &quot;świeża krew&quot;.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Ludzie ogarnijcie troche! Mamy szukac rozwiązania zaistniałej sytuacji a nie wylewac zale na wszystkich w koło i płakac po DNTB! Przecież to znowu może istnieć tylko jakies konkretne zasady powinny być wprowadzone!
1. Przede wszystkim każde wyzwisko (nawet Pusovia) w kierunku zawodnika/druzyny powinno być automatycznie (po wykryciu przez Moda) nagradzane banem na min 3 dni (kolejne na dłuzej)
2. Obraza innego użytkownika forum nagradzana banem na min 3 dni
3. Szydzenie, wysmiewanie innych uzytkowników i ich typow przede wszstkim tych przegranych nagradzane banem minimum 1 dzien
4. Notoryczne odchodzenie od tematów około bukmacherskich/sportowych karane banem min 1 dzien (chodzi mi tu o rozmowy o browarach dupach autach itp itd sa od tego oddzielne tematy)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
1. Przede wszystkim każde wyzwisko (nawet Pusovia) w kierunku zawodnika/druzyny powinno być automatycznie (po wykryciu przez Moda) nagradzane banem na min 3 dni (kolejne na dłuzej)
Mod sam to wyprodukował to ciężko, żeby za to karał. Tak samo jak &quot;Cwelbank&quot;.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Macie problem z nazewnictwem haha?to forum powinno sluzyc zarabianiu pieniedzy na typach bukmacherskich przypominam ???? a nie pisaniu esei do przegladu sportowego ????
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
To co się tu dzieje, przypomina mi aktualną sytuację w Polscę tzn. Forum jako PIS (których wszystkich działań nie popieram) a KOD, jako ta grupa &quot;uciśnionych&quot;. Dobrze, że Forum reaguje (choć nie w ten sposób do końca jaki bym sobie życzył- odpowiedzialność zbiorowa i zamknięcie DnTB??) po drugiej stronie obrońcy wolności słowa którzy banują za powiedzenie prawdy- po prostu KOD banda, nie napisze czego...
Wypluj to i idz polknij potem te sline. Jak czlowieku mozna porownac sytuacje osob z HP z tymi z jakiegos komunistycznego KODu ? Co ty wgl plecisz.

Czy tym osoba z KODu zamykane sa usta ? czy trafiaja ich jakies zakazy, represje ? Ano NIE, a osoby, ktore dostaly bany maja problemy i nie moga dalej podawac swoich typow i dawac zarobic. Wiec czlowieku ogarnij sie z tym co mowisz ;)

Prawda jest taka, to nie my potrzebujemy forumek tylko forumek nas ????

Warto o tym mowic i tyle ! Smieszy mnie to, ze ludzie tutja atakuja DNTB, a pewnie sami zarabiali na tych typach i to dobre pieniadze . Dzisiaj kolejny raz zarabiamy, a reszta uzytkownikow forum placze i mysli jakby tu zarobic. Czy to typy od Shakala kupic czy np w dzialach o czyms poszukac ? A tu problem dzial puste, najlepsi typerzy w ramach protestu odeszli i bieda sie nakreca. I tak bedzie dalej dopoki mody nie przejrza na oczy, ale no coz to nie problem tych, ktorzy tutaj tylko typy podawali i innym chcieli dac zarobic ???? Zreszta nawet admin Marcin wbijal do HP i sie pytal o pewki , nie wchodzil do dzialow tylko wchodzil do HP i sie pytal tam, bo wiedzial ze tam sa najlepsze typy i tyle ????

P.S W Dzialach sa usuwane typy live i to jest problem, ludzie nie siedza 24/na dobe w dzialach i nie odswiezaja co tam sie dzieje i tak nie maja dostepu do typow live i tutaj jest problem ???? Ale no coz tak to jest jak osobisty hejty wygrywaja z zyskiem ;)
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
P.S W Dzialach sa usuwane typy live i to jest problem, ludzie nie siedza 24/na dobe w dzialach i nie odswiezaja co tam sie dzieje i tak nie maja dostepu do typow live i tutaj jest problem
W dziale kupony każdy może założyć temat i podawać typy live, a każdy zainteresowany może owy temat dodać do subskrybowanych i być na bieżąco z nowymi typami.

Prawda jest taka, to nie my potrzebujemy forumek
Jak taka prawda to o co ten płacz?
A co do KODu to tam wyżej ktoś miał rację, 2-3 manipulatorów z siła przebicia a za nimi garstka krzykaczy bez samodzielnego myślenia.

Temat brzmi :&quot;Propozycje i pomysly rozwoju forum..&quot; , posty dalej będą usuwane , które nic tu nie wnoszą.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Czy tym osoba z KODu zamykane sa usta ? czy trafiaja ich jakies zakazy, represje ? Ano NIE, a osoby, ktore dostaly bany maja problemy i nie moga dalej podawac swoich typow i dawac zarobic. Wiec czlowieku ogarnij sie z tym co mowisz
Oni stracili koryto a wy &quot;scene w teatrze&quot;, tylko, że to nie teatr jednego aktora

Dzisiaj kolejny raz zarabiamy, a reszta uzytkownikow forum placze i mysli jakby tu zarobic. Czy to typy od Shakala kupic czy np w dzialach o czyms poszukac ? A tu problem dzial puste, najlepsi typerzy w ramach protestu odeszli i bieda sie nakreca. I tak bedzie dalej dopoki mody nie przejrza na oczy, ale no coz to nie problem tych, ktorzy tutaj tylko typy podawali i innym chcieli dac zarobic
Ojjjjjjjjjj tak, nic dziś nie zarobiłem i płaczę w kącie. To właśnie wy, wyjęci spod prawa, wydaje wam się, że jesteście pępkami świata, bez was to forum też może sobie dać radę.
ludzie nie siedza 24/na dobe
Z szybkości tych odpowiedzi wynika, że to wy tu tyle siedzicie i uwiera was wyrzucenie jak &quot;drzazga we fiucie&quot;. Macie swój czat więc tam piszcie i zablokujcie sobie tę stronę i tu nie pojawiajcie się w ogóle, skoro tak narzekacie. Jak napisałem prędzej, zróbcie swoje forum, bo ta strona tylko na konkurencji zyska.
Juz widziałem u was te hejty na mnie po moim dzisiejszym poście, ale mam to w pompie, prawda w oczy kole (o forum też napisałem prawde więc &quot;naraziłem&quot; się obu stronom, ale wy uważacie jak Bronek &quot;prawda jest po naszej stronie&quot; i nie widzicie nic złego w waszym postępowania i hejtach na tych co piszą analizy i podają typy do działów).
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Witam.
Zakładam, że powstanie nowe miejsce podobne do śp. DnTB gdzie moim zdaniem była to dobra opcja do gry live, aniżeli f5 na stronie głównej i przeglądanie tematów jak wspomniał Ted.
Z drugiej strony, dotychczasowy regulamin był nieco po macoszemu traktowany, byli równi i równiejsi. Nie będę z tego miejsca sypał nick&#39;ami ale na palcach jednej ręki bym nie policzył (dodam, że święty też nie byłem).
Dopóki fala hejtu, szydery i nienawiści nie odejdzie precz z kilkoma użytkownikami dopóty walka Adminów będzie jak z wiatrakami. Podstawą jest przestrzegania regulaminu przez wszystkich, a nie tylko tych szarych userów, bo zielony czy fioletowy to już jest lepszy i jemu warna nie damy.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich (poza levym i moderatorem Grodsonem co pozazdrościł akcji moderatorskich), i przerwa dobrze zrobi każdemu.
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Juz widziałem u was te hejty na mnie po moim dzisiejszym poście, ale mam to w pompie, prawda w oczy kole (o forum też napisałem prawde więc &quot;naraziłem&quot; się obu stronom, ale wy uważacie jak Bronek &quot;prawda jest po naszej stronie&quot; i nie widzicie nic złego w waszym postępowania i hejtach na tych co piszą analizy i podają typy do działów).
Nie przypominam sobie, żeby ktoś napisał, że jest coś złego w pisaniu analiz w dzałach. Może mnie oświecisz i pokażesz gdzie??
Ale jest różnica między pisaniem merytorycznej analizy (nawet jak typ nie wchodzi), niż pieprzeniu o sytuacji politycznej na bliskim wschodzie, albo podawaniu h2h z przed 50 lat.
Po prostu tutaj się idzie w ilość, a nie w jakość. Wszyscy to widzą, a Administracji jest to wręcz na rękę.
DNTB nie wykluczało pisania analiz w działach. Łączyło się wręcz ze sobą, bo ktoś napisał w dziale analizę. Załączył link w hp gdzie wszyscy siedzieli i każdy był zadowolony.
Pozdrawiam serdecznie
 
pan-kracy 116

pan-kracy

Użytkownik
Również wyrażę swoje zdanie o DNTB.
Moim zdaniem to był najlepszy temat na forum, takie serce, gdzie było dużo aktywnych userów.
Jak miałem ochotę coś pograć to pierwsze co, wchodziłem właśnie tam a potem z kolei przeglądałem działy i tematy niektórych userów.
Zawsze można było się spytać o opinię jakiegoś typu, meczu etc. Często były podawane typy live, co jest chyba zabronione w innych tematach.
Oczywiście nie obyło się tam bez żartów ale to tylko in plus moim zdaniem. Takie posty gdzie są wyzwiska w kierunku userów, druzyn, graczy etc. powinni być kasowane a userzy karani surowiej. A takie żarciki na temat lokomotyw czy innych głupot zawsze cieszyły.
Panowała tam fajna atmosfera i z chęcią właśnie do tego tematu wracałem. Teraz jakoś mniej chętnie odwiedzam forum.
Temat powinien wrócić na takich zasadach jakie były, tylko kary powinny być surowsze.
Wątpię, że gdziekolwiek na forach bukmacherskich był taki klimat jak w DNTB.
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom