>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2016

Status
Zamknięty.
triven 19

triven

Użytkownik
Thaddeus Young over 13,5 pkt ⛔11 pkt⛔
@1,80
Betsafe
Thaddeus Young over 8,5 reb ✅10 reb✅
@1,85
Parimatch​
Young razem ze swoimi Netsami rozegra w Dallas spotkanie z Mavericks
Dzisiaj Tadeusza czeka machup z Nowitzkim, przeciw któremu zawsze notuje dobre występy lub pokrywa linie wystawioną przez buki.
Ostatnie mecze z Mavs przeciw Dirkowi to zdobycie: 29,16,14,30,12
Zbierał także przyzwoicie: 10,8,11,13,11
Jak widać linie punktową i linie na zbiórki pokryw w 4 ostaniach meczach na 5 (wziąłem pod uwagę mecze przeciwko Mavs z ostatnich 3 lat)
Greg Monroe over 10,5 reb⛔5 reb⛔
@1,85
Unibet
Monroe w ostatnim meczu z Heat 10 zbiórek, walcząc pod koszem z Whitesidem.
Whiteside - Doubtful for Friday, donosi roto. Tak więc Monroe bedzie pod koszem walczył najprawdopodobniej z Boshem, który do wybitnych zbieraczy nie należy.
e: w Betsafe można pograć over 9,5 reb Monroe po 1,75
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dwyane Wade over 19.5 pkt | @1.87 | Betano ✅ 24 pkt ✅
Występ Whiteside&#39;a jest wątpliwy. Tak więc dwiema konkretnymi opcjami w ataku Miami Heat w meczu przeciwko Bucks w Milwaukee pozostaje dwójka z byłego już &quot;Big 3&quot;, a więc Bosh i Wade. Idę w stronę Dwyane&#39;a, gdyż linia wynosi 19.5 pkt, a tą w ostatnich trzech spotkaniach przekraczał za każdym razem. Być może do składu wróci Dragic, ale nie zmienia to faktu, że jeżeli Heat chcą wyrwać Bucksom zwycięstwo, to muszą liczyć na dobrą dyspozycję swojej największej gwiazdy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Cavs + 5,5 @1,55 unibet✅
Sprawa jest taka, ze Spurs znowu bez Duncana co jednak daje wiele zwlaszcza jezeli chodzi o Ich obrone. Jezeli Aldridge nie zagra w nocy tak jak powinien z czym ma problemy to przewiduje tutaj wygrana Cavs. Zapowiada sie dzisiaj wyrównany mecz jednak ze wskazaniem na Cavs a kursy tego nie pokazują. Od kiedy LeBron wrocil do Cleveland to te ekipy grały ze soba 3 razy i roznice punktowe w tych meczach to było 2,3 i ostatnio 4. W nocy gospodarze zrobią wszystko zeby wziasc rewanz na Ostrogach. Na pewno pełna mobilizacja w ich obozie a i ostatnio po zmianach graja wydaje sie lepiej i troche jakby odnaleziono Love&#39;a w tej układance. Jako jednak, ze jestem kibicem Spurs a rozsadek nakazuje grac na Cavs to daje w miare bezpieczne handi. Ten mecz to bedzie albo minimalna wygrana Spurs albo pewna gospodarzy.
 
N 3

najlepszaliga

Użytkownik
LeBron James under 24,5 pkt 1,90 Marathonbet
Dziś LBJ przeciwko Kawhi Leonardowi, a wiadomo jak&quot;lubi&quot; grać przeciwko niemu. Do tego B2B i forma bez rewelacji, więc warto spróbować
ted // bukmachera podawaj
 
C 15

chrupek25

Użytkownik
Curry over 27,5 pktów
bukmacher efortuna
skok kursów z popołudniowego (&#39;standardu&#39; w efortunie) 1,85 na 2,25. ktoś coś wie czy będą go oszczędzać? bo wydawało mi się że bedzie chciał sobie odbić te 14 pktów w poprzednim spotkaniu...

ted // bukmachera podawaj
over czego? asyst, punktow?
 
A 0

arek94

Użytkownik
Jeśli będzie blow out to trener Stefka posadzi w 4 kwarcie raczej na ławce oszczędzając go więc czasem może braknąć tych 2-3 pkt no chyba, że będzie miał znakomitą skuteczność i tego overka już wcześniej wykręci.
 
czaczo 43

czaczo

Użytkownik
Sacramento Kings @ Memphis Grizzlies [117:121]
Memphis Grizzlies (-2,5) @ 1,75 ✅

Dzisiaj do Memphis (27-20, streak W2) przyjeżdża ekipa Kings (20-26, streak L3). Siłą Kings jest głównie Cousins który ostatnio był w stanie rzucić Hornets 56pkt i &quot;wyfaulować&quot; wszystkich wysokich. Poza tym jest jeszcze Rondo. Belinelli out, Gay jeszcze nie wiadomo, raczej wróci. W Memphis wysocy Green, Gasol oraz Randolph powinni być w stanie zatrzymać moim zdaniem najlepszego C w lidze. Patrząc z drugiej strony, Kings będą mieli problemy z wysokimi Memphis. Nie widzę ciężkich matchupów z Acy&#39;m lub WCS. Najważniejsze dla mnie to właśnie to, że Cousins będzie miał problemy z graniem przy tych doświadczonych wysokich co znaczy, że jeżeli nie będą próbowali po pickach wykorzystywać missmatchów oraz przy ewentualnych podwojeniach Cousinsa będą stali w miejscu to nie zrobią dzisiaj za dużo. Memphis ma za dobrą obronę, żeby SAC ją tak łatwo mieli dziurawić. Fakt, Kings są bardzo ofensywną drużyną, ale głównie gdy Cousins ma pełną swobodę - tutaj tak nie będzie. Do tego dodam jeszcze tylko Kings na wyjazdach 8-14, Grizz u siebie 18-7.
Dodatkowo bez analizy:

Pistons @ Raptors [107:111]
Raptors -6,5 @ 1,84 ⛔

Nuggets @ Pacers [105:109]
Nuggets +13,5 @ 1,42 ✅
Wizards @ Rockets [123:122]
Rockets ML @ 1,58 ⛔

Wszystko uni

@edit
Toronto jakie warzywniaki, 5 minut do końca i mają przewagę 20pkt, oddają run 15:3 + jeszcze popis Scoli w końcówce ????.
@edit2
Memphis się chyba w przerwie Toronto naoglądało ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
James Harden - najlepszy strzelec w meczu @1.70 ✅ 40 pkt ✅
J.R. Smith over 2.5 celnych rzutów za 3 pkt @2.00 ⛔ 2-4 3PT ⛔
AKO -&gt; @3.40 | Betano

Taki dubel spróbuję pograć dzisiejszej nocy. Co do Hardena, to wiadomo dlaczego taki, a nie inny kurs. Rakiety grają z Czarodziejami, a jeśli kogoś wyróżnić pod względem punktowym to widzimy &quot;Brodacza&quot; i długo, długo nikogo innego. Byle tylko był tak zmotywowany, jak wczoraj przeciwko swojej byłej drużynie. Przeciwko Oklahomie grał naprawdę dobre zawody i niewiele zabrakło do tego, by Rockets coś w meczu z Thunder ugrali. Teoretycznie z Wizards powinno być łatwiej, ale wiadomo jak to bywa. Jestem po prostu dobrej myśli. Harden powinien zapunktować w okolicach 30 punktów. Jeżeli to zrobi, jak na moje bet wejdzie.
O drugi typ sam pisałem do Betano. Tak samo jak o Hardena i zakład na to, co pograłem u Smitha. Zdecydowałem się jednak na zawodnika Cavs. Ci podejmą u siebie SAS, a więc zapewne znowu dojdzie do wyrównanego meczu. Trzy celne trójki to dużo, ale jeśli J.R. ma swój dzień, to nie jest to aż takim problemem. Liczę na to, że Spurs skupią się na Irvingu, LeBronie i ex-Leśnym Wilku, czyli Kevinie Love. Przy tym zakładzie musi dopisać łut szczęścia, ale w każdym sporcie jest ono potrzebne. Ostatni raz Smith pokrył tę linię dwa mecze temu przeciwko Słońcom.
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Ale mecz w Philadelphii, GSW zagrało najgorszą 2 połowę, jaką widziałem w ich wykonaniu od 2 sezonów i spieprzyli ponad 20-punktową przewagę i 22 sekundy przed końcem dali przeciwnikom wyrównać. Ale jak zwykle końcówka, ostatni rzut im wyszedł i wygrali. Ta końcówka pokazała dobitnie, że Phila to jak na razie banda amatorów z trenerem nieudacznikiem na czele. Nie rozumiem, jak można mając jeszcze faul w zapasie pozwolić w tak frajerski oddać piłkę na obwód niepilnowanemu Barnes&#39;owi, który dokonał egzekucji. Totalnie niezasłużone zwycięstwo, beznadziejna gra i lekceważenie rywala GSW powinny zostać ukarane, ale niestety Phila to nie jest drużyna na standardy NBA. Niby mają niezłych grajków, ale nie ma tam żadnej myśli taktycznej, Smith trochę ciągnie tą grę, ale potrzebny jest ktoś, kto zrobi z tych chłopaków drużynę, a nie wesołą gromadkę, w której nikt nie wie co ma robić, a najlepiej niech idą na żywioł i może będzie wpadać. Potencjał jest na pewno, a dla Wojowników to wstyd podchodzić tak do rywali, jednak jak zwykle szczęście jest po ich stronie.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Phila nie wzięła się znikąd. Ten zespół gra w lidze od wielu lat i mieli dobrze rozpracowanych Warriors.
Tak serio nic dziwnego,że lider nie może się zmobilizować na mecz z najslabszymi, zresztą w każdym sporcie tak jest. Warriors jedynie grają o historyczny rekord, ostatnio udowodnili,że są poza zasięgiem ligi i mnie nawet nie dziwi,że się musieli pomęczyć.
Nie mieli za bardzo jak faulować bo Curry pozbył się piłki a Green natychmiast podał do rogu.Nie ma co się tak spinać bo oni i tak grają tak by ograć młodych i za dużo nie powinni wręcz wygrywać. Przykładowo D&#39;Antoni na timeoucie wyluzowany gadał z jakimś kolesiem i się razem cieszyli z czegos jak zostały te 0,2s.

Niemniej ten mecz pokazał,że Phila &gt; Cavs,Spurs
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
No ale ogranie jednej z najlepszych drużyn w historii NBA, bo bilans GSW predestynuje ich do takiego miana, to byłby jakiś wyczyn. Szkoda, bo po raz kolejny przewalili końcówkę. Ja wiem, że tam jest tankowanie na maksa, ale taki bilans to wstyd i mogliby czasem pograć na poważnie, a nie tylko promować wesołą koszykówkę. Ja jestem zawsze za karaniem takiego podejścia, jakie zaprezentowało GSW, stąd moje nerwy. Poza tym świetnie się ogląda takie comebacki.
A tak w ogóle to jestem fanem Warriors, ale taki przsztyczek w nos by im się przydał, bo po raz kolejny uciekają spod topora, po tym, jak odpuszczają w końcówce, jak np. w meczach z Denver.
 
czaczo 43

czaczo

Użytkownik
Co za dzień jeśli chodzi o 4 kwarty. Pierw GSW, później Raptors, teraz Grizzlies się dali dojechać. Nie patrzyłem w sumie na inne mecze, także nie wiem czy gdzieś jeszcze tak się działo. Teraz tylko czekać na taki sam comeback Spurs ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
No ale ogranie jednej z najlepszych drużyn w historii NBA, bo bilans GSW predestynuje ich do takiego miana, to byłby jakiś wyczyn. Szkoda, bo po raz kolejny przewalili końcówkę. Ja wiem, że tam jest tankowanie na maksa, ale taki bilans to wstyd i mogliby czasem pograć na poważnie, a nie tylko promować wesołą koszykówkę. Ja jestem zawsze za karaniem takiego podejścia, jakie zaprezentowało GSW, stąd moje nerwy. Poza tym świetnie się ogląda takie comebacki.

A tak w ogóle to jestem fanem Warriors, ale taki przsztyczek w nos by im się przydał, bo po raz kolejny uciekają spod topora, po tym, jak odpuszczają w końcówce, jak np. w meczach z Denver.
O kurde ale sie napaliles.Juz Tobie wyjaśniam o co chodziło z ta 4 kwarta bo ogladalem i gralem na zywo.
Mianowicie:
Ta 4 kwarta miała na celu potopic wszystkich stawiających handicapy na GSW.
Tak to juz jest ze Warriors wygrywają 30 z najlepszymi a z leszczami nie pokryją handi żeby publika tak łatwo nie zarabiala.
Dla 76 ogranie ich nic by nie zmieniło i tak są slabi i tankuja takze czy oni tak bardzo chcieli tego wina?Nie sadze.Bardziej chcieli dać emocje fanom a i hajs sie zgadza na kuponie ????
Nie wiem czy stawiales Warriors bo z Twojej wypowiedzi wynika ze moglo tak być.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
O kurde ale sie napaliles.Juz Tobie wyjaśniam o co chodziło z ta 4 kwarta bo ogladalem i gralem na zywo.
Mianowicie:
Ta 4 kwarta miała na celu potopic wszystkich stawiających handicapy na GSW.
Tak to juz jest ze Warriors wygrywają 30 z najlepszymi a z leszczami nie pokryją handi żeby publika tak łatwo nie zarabiala.
Dla 76 ogranie ich nic by nie zmieniło i tak są slabi i tankuja takze czy oni tak bardzo chcieli tego wina?Nie sadze.Bardziej chcieli dać emocje fanom a i hajs sie zgadza na kuponie ????
Nie wiem czy stawiales Warriors bo z Twojej wypowiedzi wynika ze moglo tak być.
Ja nie wiem czy jesteś głupi czy głupi.
4 kwarta przy takim prowadzeniu to z reguły luz i szeroka ławka, coś jak w piłce nożnej przy prowadzeniu 8-0, łatwiej wtedy o stratę bramki, bo grasz na luzie, wiesz, że meczu nie przegrasz. Chyba logiczne. A to, że zlekceważyli aż tak, to już wina drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Akurat duże handicapy u siebie to drużyna z Philly pokrywa. Na ostatnie 15 spotkań kiedy byli dogiem powyżej 12.5 pkt to pokryli handi 13 na 15 spotkań. Z dupy się to nie bierze. Oczywiście gdyby gsw chcieli to by ich pewnie poskładali spokojnie 30/40 pkt, ale wiadome ze inaczej nastawiasz się na spotkanie vs Philly a inaczej vs cavs czy sas. Wczoraj podobnie zagrali memphis. Wielkie prowadzenie do 4q, nagle luz psychiczny, ławka i to jest dobra recepta na close game. Linie przez vegas są po coś wystawiane.
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Jeszcze zamykając temat meczu GSW to grałem tam over 216,5 i po 1 połowie już liczyłem hajs ;) Dogrywka by to załatwiła.
Co do tego, że przy takim prowadzeniu w 4 kwarcie wchodzą głębokie rezerwy i jest luz, to jest powszechne w NBA, a ławka GSW regularnie przegrywa 4 kwarty, mając problemy, żeby rzucić nawet 20 pkt, ale wczoraj na ostatnie 9 minut wrócili wszyscy starterzy i rzucili w tym czasie 15 punktów, w tym tą trójkę na koniec. Do o ostatniej akcji było to tylko 12 pkt. Po prostu mieli w głowach, że ten mecz jest już wygrany i nie potrafili się skoncentrować i prawie się na tym przejechali. Nie ogląda się tego często w ich wykonaniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom