>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [405]

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Temat służy do prowadzenia rozmów stricte związanych z zakładami i zdarzeniami bukmacherskimi.
Użytkownicy forum muszą dostosować się do zasad panujących na forum, przestrzegać regulaminu forum oraz zasad tego tematu.


Zabrania się w tym temacie:

- przede wszystkim pisania postów nie związanych z zakładami sportowymi,
- próśb o pożyczki czy wsparcie finansowe,
- próśb o linki tzw. warezów,
- pytań o gry online np. fifę itp.
- pisania o ustawionych spotkaniach sportowych,
- pozostałe sprawy wymienione w regulaminie forum.


Za nieprzestrzeganie zasad i ich nagminne łamanie moderatorzy forum mogą zastosować następujące kary:

- żółta karta (ostrzeżenie)
- czerwona karta (ostrzeżenie, przy 3 kartach konto użytkownika automatycznie zostaje zawieszone)
- zablokowanie dostępu do działu Hyde park (pierwsza blokada na okres max 1 miesiąca, druga na okres kilku miesięcy)
- zablokowanie dostępu do całego forum (tzw. Ban)

Szanujmy się nawzajem i rozmawiajmy w sposób kulturalny i cywilizowany. Jeśli Twój post został usunięty to oznacza, że łamie zasady forum.
Nie prowokujcie innych użytkowników forum, za takie praktyki automatycznie ostrzeżenie.
Dbajmy o przejrzystość tematu. Nie dublujmy/powtarzajmy postów innych użytkowników (to głównie w meczach live jak drużyna strzeli bramkę to pojawia się 10 takich samych postów „jeee 1-0”). Jeden taki post w zupełności wystarczy.
Nie zakładajcie nowych kont na poczet tego tematu, gdyż to spowoduje dodatkowe dla Was utrudnienia. Zostanie wprowadzony limit postów do tego działu.

Zachęcamy do pisania analiz i konstruktywnych rozmów w działach sportowych. Tam znajdziecie odpowiednie i przydatne informacje.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Proszę przestrzegać zasad tego tematu.
Temat został tymczasowo otworzony, ale tylko od Was zależy jak długo będzie istniał!
Nie chcę tu widzieć żadnych wyzwisk oraz postów nie związanych z zakładami bukmacherskimi czy wydarzeniami sportowymi!
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
A mi juz przeszlo ???? to nie byl mecz, to byla ustawka, musiala jakas duza kasa pojsc, Chorwaci musieli 11 wygrac? Przed meczem to byla glupota.. ALE KURS ponad 100 wisial u bukow. Ktos sie wzbogacil ;)
Trudno, nasza reprezentacja tak naprawde nie zagrala koncertowo, 2 razy wygrali 1 bramka, pokonali Bialorus bez Rutenki, przegrali z Norwegia. Czas na zmiany, trzeba pozegnac kilku wiekowych zawodnikow, zmienic taktyke (brak skrzydel ciagle, dlaczego?!).
I tyle.
 
anfa_ 801

anfa_

Użytkownik
dobrze, że ręczna to nie sport, bo byłby wstyd ????
dobrze, ze jeszcze niedawno miałeś gacie mokre jak Szyba wsadzał bramkę na dogrywkę z Hiszpanami w Katarze.

Generalnie Biegler dał dupy. Nie dało się przejść środkiem przez Chorwatów. Syprzak nie ruszył się nawet o pół metra ze środka. Fajnie to podsumował Jurasik w studio. &quot;Stałem przy trybunach w 20minucie pierwszej połowy i nade mną była dziewczyna- nie wiem czy zna się na piłce ręcznej, czy nie- ale powiedziała: &quot;k*rwa dlaczego oni ciągle grają tym środkiem?&quot; To ja nie wiem czy trenerzy to widzieli czy nie. Syprzak 210cm wzrostu żeby nie poszedł na skrzydło skoro widzieli, że środkiem nie idzie&quot;. No i chyba najtrafniejszy argument. Z Chorwatami nigdy nie potrafiliśmy grać i ten mecz jest podsumowaniem tej teorii.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Impel miszczynie
6-2 w tiebreaku i chyba sie robi 6-7 a potem 11-15 :?

haha a dopiero teraz patrzę kurs pre @1,08 - lokomotywa jak u Wawo ;)
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Dzisiaj chyba nikt nie wygrał na ręcznej. :mrgreen:
Nawet janusz jak ja zostaje na Agę, więc będzie szybkie 1-6, 2-6.
#januszstyle
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Jak się kończył mecz Francuzów to komentator mówił że Francja jedną nogą poza półfinałami, twierdził że wygrana Chorwacji z Polską różnicą od 4 do 10 bramek to science-fiction...
Przed meczem Polski wyraźnie komentatorzy szli w kierunku, że Chorwacja gra o pietruszkę i się zastanawiali czy odpuszczą nam trochę czy się zepną
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
,,Kepco @ 3.4
Kepco + 1.5 seta @ 1.83&quot;
&quot;Po tym co zaprezentowaly KALe w meczu z Hyunday nie mam zadnych watpliwosci :grin:&quot;
Pogral ktos rano ze mna super kursy? ???? Szkoda Orlen Ligi i kontuzji mozgu Lodzianek w 2 secie ale co zrobisz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom