>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MEN'S EHF EURO 2016 POLSKA

Status
Zamknięty.
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Polska - Chorwacja
Ja podtrzymuje swe zdanie o tym że...Polska gra po prostu słabo w tych mistrzostwach. Mało mnie obchodzi ledwo zakończony mecz Francji z Norwegią. W grze polskiej reprezentacji są długie przestoje i po prostu są lepsze reprezentacje niż nasza. Chorwacja nam tego meczu w moim mniemaniu nie odpuści... Francja mecz z nami nie zagrała na 100 % a do tego dwa wymęczone zwycięstwa i jedna przegrana. Taki oto mamy bilans...
Chorwacja + 1,50 kurs 2,0 Totomix
a dla odważnych Chorwacja kurs 3,39 STS
wynik 23:37 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Trzeba sobie szczerze powiedzieć, jeden jedyny mecz, który zagraliśmy na poziomie imprezy Mistrzostw Europy to spotkanie z Francją.
Z Serbią nam się ślizgło. Z Macedonią nam się ślizgło. Potem to zwycięstwo nad Francją. Drugą rundę rozpoczynamy od porażki z Norwegią. Kolejny mecz z Białorusią, było już +10 gdzie na dziesięć minut przed końcem przestajemy grać i kończy się +5 i teraz to coś, co się dzieje w Krakowie.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
A co Biegler mogl wiecej zrobic&gt;?? przeciez Polacy po wypadnieciu Lijka i Bartka Jureckiego personalnie prezentuja sie bardzo przecietnie zeby nie powiedziec slabiutko
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
gdyby nie IO i turniej kw. w Polsce to zapewne w piątek Bielecki, B.Jurecki, Szmal ogłosiliby zakończenie kariery reprezentacyjnej.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Trochę podsumuję sytuację, która się wydarzyła. A mianowicie:
Polska 23:37 Chorwacja
Jurecki 1/7 (14%)
Bielecki 4/9 (44%)
Szmal 5/24 (21%)
Wyszomirski 3/21 (14%)
A teraz wisienka na torcie:
STRATY : 17
Dodatkowo drużyny, które zakwalifikowały się do półfinału vs drużyny z miejsc 5-8
Hiszpania , Chorwacja, Norwegia, Niemcy vs FRANCJA, DANIA, POLSKA, Szwecja
Tak naprawdę półfinał pomiędzy Chorwatami a Hiszpanami zadecyduję raczej kto wygra Euro, chociaż patrząc na przebieg turnieju nie zdziwiłoby mnie zwycięstwo Norwegii, a nawet życzę im tego, gdyż naprawdę fajnie się prezentują.
Pozdrawiam, kosiorx - Polak w żałobie
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Patrzac na to z innej perspektywy to po wypadnieciu Lijka i Bartka Jureckiego gdzie nam personalnie do Chorwacji? Teraz z kazdym rokiem bedzie coraz gorzej, starsze pokolenie bedzie odchodzilo a mlodsze poza Syprzakiem prezentuje sie co najwyzej przecietnie. Obserwujac na tych mistrzostwach gre odmlodzonych ekip Niemiec czy Norwegii mozna tylko pozazdroscic takiej ilosci utalentowanych zawodnikow...
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Syprzak przez cały turniej grał super, super skuteczność a teraz do niego plujecie... Nikt nie zagrał dobrze, nikt. Sam zaproponowałem win Polska, biję się w pierś, ale no nie będę cisnął personalnie, że ktoś robi gwiazdeczkę. Cieszę się, że on gra w takim klubie. Mecz przegrali gdzieś w głowach, coś było nie tak, ale nie ma sensu kogoś personalnie niszczyć, zwłaszcza, że wcześniej nam tak punktował, a co 3/4 grało over goli Syprzaka...
 
rexaar 32

rexaar

Użytkownik
Ja się zastanawiam co w ogóle na tym turnieju robił Chrapkowski.
I dlaczego nasi nie potrafią grać skrzydłami?
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Pisałem wcześniej, że wstrzymam się co do oceny naszych szczypiornistów. I jak najbardziej było warto... Oczywiście w negatywnej w moim odczuciu ocenie.
Moja ocena jest krótka i zwięzła. Było widać w każdym meczu Polaków, może poza meczem z Francją bo to był mecz &quot;o wszystko&quot; że nie ma pomysłu na grę, nie ma taktyki, nie ma odpowiedniej &quot;wiedzy&quot; trenera... no właśnie, trenera. Który w mojej ocenie jest kompletnym typem bez odpowiedniego pomysłu. Każdy kolejny mecz był przede wszystkim bez podejścia taktycznego. Widać to było gołym okiem. Nawet taka osoba jak ja, która interesuje się tylko reprezentacją i mistrzostwami. Trener jak już reaguje, reagował to tylko po czasie albo niepotrzebnie. Same chłopaki, skład, mają umiejętności, wiarę, walkę do końca we krwi, ale jest coś co spisuje naszych na straty, &quot;coś &quot; czyli trener. Po jego decyzjach bądź ich brak, widać, że gość nie umie wyciągać wniosków. Jest trochę przykro pisać takie rzeczy, ale po prostu nie zasłużyliśmy na półfinał. A trenera związek powinien jak najszybciej zmienić i budować reprezentację na kolejne kwalifikacje, mistrzostwa. ‎
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Kto wie, czy nie lepiej gdyby Francuzi wygrali z Norwegią i my też byśmy musieli wygrać. Wydaje mi się, że przegrali w głowie, wiedząc że mogą przegrać kilkoma bramkami. Nie było takiego ciśnienia, jakie by było gdybyśmy musieli grać o zwycięstwo.
PS. Biegler nie widzi swojej dalszej pracy z reprezentacją Polski.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Połowa naszych zawodników zajechana, bez sił, bez szybkości, bez agresji... bez waleczności
5 meczów gramy jednym składem i efekty wychodzą,
Jureckiemu to chyba miesiąc w spa nie starczy, niezniszczalna maszyna, dzisiaj jednak zabrakło oliwy...
Syprzak tak samo jak Dzidzia,
Lijek jak zwykle na każdym turnieju kontuzja,
Bartek niestety kontuzja i tu jego waleczności brakowało,
Szyba poziomem jeszcze trochę odbiega,
Bielecki raz lepiej raz gorzej,
Środek rozegrania nie istnieje,
Brakuje takiego wariata jak Jaszka, który się wepchnie w każdą dziurkę, wymusi faul, karnego
Brakuje Tkaczyka który wyskoczy i nie boi się zayebać, taki typowy cwaniak na boisku,
Skrzydła bardzo słabo w kontrach,
Karne tragedia,
Obrona, która stanowiła nasz podstawowy atut do wygrywania meczów, zagubiona jak skarpetka nie do pary...
Atak, hehe na stojąco, bez nabiegania w tempo, prawie zero gry bez piłki, skuteczność ze 100% okazji też mizerna,
Oczywiście że były minuty w których wszystko nam wychodziło, i obrona i atak, ale za mało tych minut...
Nie mamy kompletnie zmienników, 2 kontuzje i zespół rozsypany.
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Pisałem wcześniej, że wstrzymam się co do oceny naszych szczypiornistów. I jak najbardziej było warto... Oczywiście w negatywnej w moim odczuciu ocenie.
Moja ocena jest krótka i zwięzła. Było widać w każdym meczu Polaków, może poza meczem z Francją bo to był mecz &quot;o wszystko&quot; że nie ma pomysłu na grę, nie ma taktyki, nie ma odpowiedniej &quot;wiedzy&quot; trenera... no właśnie, trenera. Który w mojej ocenie jest kompletnym typem bez odpowiedniego pomysłu. Każdy kolejny mecz był przede wszystkim bez podejścia taktycznego. Widać to było gołym okiem. Nawet taka osoba jak ja, która interesuje się tylko reprezentacją i mistrzostwami. Trener jak już reaguje, reagował to tylko po czasie albo niepotrzebnie. Same chłopaki, skład, mają umiejętności, wiarę, walkę do końca we krwi, ale jest coś co spisuje naszych na straty, &quot;coś &quot; czyli trener. Po jego decyzjach bądź ich brak, widać, że gość nie umie wyciągać wniosków. Jest trochę przykro pisać takie rzeczy, ale po prostu nie zasłużyliśmy na półfinał. A trenera związek powinien jak najszybciej zmienić i budować reprezentację na kolejne kwalifikacje, mistrzostwa.
myslisz ze 60 dni przed turniejem kw. do IO to najlepsze rozwiązanie?
e; moze i dobrze, ze stało sie jak się stało - przynajmniej na IO / mam nadzieję ze tam pojedziemy - jesli nie to wtedy dopiero byłaby tragedia dla tej dyscypliny w kraju / nie bedzie pompowania balonika wobec druzyny opromienionej wielkim sukcesem na ME 2016.
Nie wieszajce psów na reprezentacji - przez ponad 10 lat dostarczali tylu emocji ze głowa mała. Przez ten okres udawało sie praktycznie wszystko. Rozliczenie i czas na zmiany przyjdzie po RIO.
 
K 29

kiczny

Użytkownik
Biegler:
&quot;Polacy grali jakby mieli 50kg bagażu na plecach każdy.
Po tym raczej nie widzi dalszego sensu prowadzenia reprezentacji,nawet prze kwalami IO,oddaje się w ręce zarządu&quot; ale to oznaczy jedno-OUT ????
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Macie rację co do tego, że zabrakło Lijewskiego i Bartosza Jureckiego, których trapiły kontuzje, ale tutaj zabrakło przede wszystkim tak kluczowego dla naszej kadry zawodnika jakim jest Mariusz Jurkiewicz.
A jazdy po Syprzaku niech sobie wszyscy darują, bo to jest i będzie nasz nr 1 na kole na najbliższe lata.
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Zastanawia mnie co widzicie w Syprzaku. Cienki jest. Ostatnie 3 mecze bardzo bardzo słabe. Szkoda tegonurnieju , moglo byc super.
Widzę w nim jednego z najlepszych kołowych świata, jak sądzisz inaczej to popatrz co o nim mówią ludzie znający się na ręcznej. Jak ktoś ogląda pojedyncze mecze kadry to dziś może zadać pytanie &quot;co robi jurecki w kadrze?&quot;
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Panowie troche obiektywizmu. Nie jestesmy żadną potęgą w piłce ręcznej, brak u nas zmiennikow, handicap w postaci gry u siebie naszym wystarczył tylko na tyle, a to ze nie ma zmiennikow bylo dzisiaj widac gdy nasi oddychali rekawami. Nie wieszajcie psów na tych chłopakach bo tyle co oni emocji nam dali w ostatnich latach to chyba tylko siatkarze mogą z nimi sie równać. Gdyby to dzisiaj Wenta był zamiast Niemca to tam by byly rekoczyny na lawce jestem tego pewien. Szkoda takich piłkarzy jak Szmal, Kola itp medal zdobyty u siebie byłby dla nich pieknym pozegnaniem z piłką reprezentacyjna.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
postawilem na chorwacje, ale i tak czuje zazenowanie, mozna przegrac ale nie w taki sposob jak to zrobila ta banda na boisku, jezeli ktos nie potrafi udzwignac presji na tym poziomie, to nie powinien grac w kadrze koniec kropka, ta kadra nie ma przyszlosci, a ten turniej byl jej gwozdziem do trumny, mozna by jeszcze wiele napisac ale dam sobie spokoj, bo tekstu by bylo na 2 strony, wstyd zeby dac na swoim terenie wygrac chorwacji, ktora potzrebowalo wygrac 11 bramkami, a my moglismy nawet przegrac i to AZ 4 BRAMKAMI co na tym poziomie jest NIEBOTYCZNYM handicapem
dziwie sie, ze tylu ludzi na trybunach jeszcze potrafilo klaskac na taki spektakl handballu na poziomie gimnazjum, ja bym poza gwizdami nie potrafil zrobic nic innego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom