>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Sobie do taśmy dorzuciłem dynamo od ciebie kolego dziękuje oby tylko nie grali gorzej w 3 tercji ????
Myślę że dwóch bramek nie stracą w 3 tercji, a może jedną uda się jeszcze dorzucić. Dynamo to specyficzna druzyna, zazwyczaj przy korzystnym wyniku, w 3 tercji grają tak jakby na przetrwanie.
 
M 418

maat

Użytkownik
KAL mega interes z Morozem zrobiło ????

Jeszcze wypadną z TOP3 zobaczysz ????
Też tak myślę że Grozery ich łykną ???? Bo Rasze i Hyundai to za pewne o lidera będą walczyć. Szczególnie Ci drudzy mi się podobają, bo gry nie ciągnie tylko Oreol, tak jak Grozer czy Simon w pozostałych ekipach, Hyundaiskie żółtki ładnie chodzą ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Też tak myślę że Grozery ich łykną ???? Bo Rasze i Hyundai to za pewne o lidera będą walczyć. Szczególnie Ci drudzy mi się podobają, bo gry nie ciągnie tylko Oreol, tak jak Grozer czy Simon w pozostałych ekipach, Hyundaiskie żółtki ładnie chodzą ;)
No Hjundaje i Rasze mają najlepszych skośnych. Jeszcze ten pan piękny w KB Stars jest dobry aż się dziwię że w takiej drużynie gra.
Grozery dobrze w obronie chodzą tylko brakuje armat jak Grozer zawodzi na kontrach. Ale też myślę że będą wyżej niż KALe.
 
M 418

maat

Użytkownik
No Hjundaje i Rasze mają najlepszych skośnych. Jeszcze ten pan piękny w KB Stars jest dobry aż się dziwię że w takiej drużynie gra.

Grozery dobrze w obronie chodzą tylko brakuje armat jak Grozer zawodzi na kontrach. Ale też myślę że będą wyżej niż KALe.
W Hyundaiach Sung-Min Moon na bombie robi robotę. Do spółki z Oreolem to dubel zabójca :cool:
 
boss6699 833

boss6699

Użytkownik
Taśma śmierci z KHL ;)
Dynamo Riga v Cska Moskwa Powyżej 4.5 @ 1.83
Severstal Cherepovec v Jokerit Severstal Cherepovec +1.5 @ 1.60
Torpedo Novgorod v Spartak Moskwa Powyżej 4.5 @ 1.57
AK Bars Kazan v Lokomotiv Yaroslavl Powyżej 4.5 @ 1.80
AKO: 8,30

mogli poczekać w w Jekaterynburgu :;/:
 
bosco 372

bosco

Użytkownik
ponownie witam serdecznie, jesli jest jakis mod to prosze o bana dla tego idioty adamo44 ????
pozdrawiam serdecznie
 
bosco 372

bosco

Użytkownik
Widzu zakończył karierę?



narobisz sobie tylko problemów, do tej pory gdzieś w archiwum kartek w profilu mam jedną od moda znanego z nadgorliwości, a kartka za udostępnienie treści PW :]
mozna to zglosic do kogos inaczej? ???? najlepiej to chcialbym dostac konkretniejsze info o tym uzytkowniku, jak dostanie kare to moze sie oduczy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom