>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Jak dla mnie to wszyscy trzej dziś do grania na takich liniach. Syprzak mi najbardziej podchodzi bo gra bez zmiennika i mecz do końca będzie pewnie na styku i ta linia 3,5, obniżona po dwóch ostatnich meczach gdzie Norwegowie go wyeliminowali i miał gorszy dzień a z Białorusią mógł zagrać w drugiej połowie jego zmiennik.A Jurecki z Bieleckim wiadomo z drugiej linii coś muszą rzucić do tego wykonują karne, jak zawali Bielecki to podejdzie Jurecki. Obaj i bez rzucania karnych mogą spokojnie zrobić over 4,5.Dziś będzie mecz walki i spodziewam się,że jak zwykle gdy grają z Chorwatami kilka karnych musi być.Karol nie miał wyraźnie dnia z Białorusią, nie trafiał z daleka ani z karnych, dziś powinno być dużo lepiej..tym bardziej, że w meczu z Białorusią nie musieli się forsować.
Tak nawiasem juz mówiąc, abstrahując od typów, to zastanawiam sie czy Karol może miec jakąś blokadę w glowie wychodząc na mecz z Chorwatami. Na pewno w trakcie meczu o wszystkim sie zapomina, ale nie wierze, ze wczoraj czy dzis nie przeszly mu jakies czarne wspomnienia przez głowę. Co o tym myślisz?
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Tak nawiasem juz mówiąc, abstrahując od typów, to zastanawiam sie czy Karol może miec jakąś blokadę w glowie wychodząc na mecz z Chorwatami. Na pewno w trakcie meczu o wszystkim sie zapomina, ale nie wierze, ze wczoraj czy dzis nie przeszly mu jakies czarne wspomnienia przez głowę. Co o tym myślisz?
Valcic to bardzo przeżył.. Mówił ostatnio ze łzami w oczach,że to był najgorszy dzień w jego życiu ale Karol to świetny facet i wspaniały sportowiec.Dla niego najlepszy na świecie piłkarz ręczny.Po tamtym zdarzeniu czytał wszystko co z Bieleckim związane, przeżywał, modlił się żeby wrócił do sportu.Spotkali się, porozmawiali o tym, Karol nie miał pretensji bo wie,że takie sytuacje się zdarzają a to był nieszczęśliwy wypadek. Nie ma na pewno złej krwi między nimi. Myślę,że obaj już sobie jakoś z tym poradzili i nie będzie to miało wpływu na grę Bieleckiego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom