>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Nieautoryzowany przelew

S 0

szparaq

Użytkownik
Kilka dni temu z konta zniknęło 1435 PLN. Jakiś Rusek zalogował się i zrobił sobie przelew. Właśnie dostałem info od skrilla, ze nie mają zamiaru zwracać kasy bo nie (bez podania przyczyny). Stwierdzili jedynie, ze kasa opuściła ich system i nie są w stanie oddać.
Jakieś pomysły na to lub ktoś miał podobną sytuację.
Będę dźwięczny za każdy pomysł
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Jakby miał z tokenem to by mu nie ukradli.
A jak wiesz, że ruski mail to wrzuć ten adres tutaj.
 
P 0

piterro4321

Użytkownik
Witam
dzisiaj z mojego konta zniknęło 13 tys. zł na dwa adresy mailowe jak odzyskać pieniądze zgłosiłem na infolinii nr transakcji ale czy jest szansa na odzyskanie kasy? Z góry dziękuje za odpowiedź
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
@Fanatyk_1984 po jakim czasie zgłosiłeś kradzież i po jakim czasie Ci zwrócono? Mnie też niestety dzisiaj okradziono o 10:00, o 11:30 zgłosiłem sprawę telefonicznie.
@Piterro4321 z tego co czytałem na forach i tutaj to widzę że sprawy się kończyły happy-endem.
 
P 0

piterro4321

Użytkownik
norbertb oby bo nie mogę przeboleć tej sumy . Dzisiaj jeszcze profilaktycznie dzwoniłem do skrilla dopytać dokładnie bo wczoraj nie było polskiego supportu . Do środy mam dostać informację co z moją kasą. Babka przy telefonie powiedziała mi że różnie bywa. Norbertb dużo straciłeś ?
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
8500. Mi też tak powiedziała, bo przecież niczego nie chciała gwarantować ale z tego co czytam na forach nie zwracają kasy tym co po tygodniu zgłaszają kradzież, natomiast po 2h szanse są duże. Mam taką nadzieję, bo pewnie ten złodziej wypłaca sobie na konto bankowe i liczy że szybko dojdzie a my nie zauważymy przelewu. Wczoraj był polski support tylko co jakiś czas, trzeba było zapytać angielski kiedy będzie. Poinformuj jak sprawa się zakończy, ja jeszcze czekam na wyrok.
 
P 0

piterro4321

Użytkownik
Jasne jak tylko będę coś wiedział dam znać narazie dostałem maila o zmianie adresu mailowego i ponownej weryfikacji konta.
 
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Ok. Jakby co to napisz od razu czy Ci zwrócili czy nie.
Po jakim czasie zgłosiłeś kradzież środków?
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Jakie mieliscie hasła do konta? Typowo proste, bez żadnych cyfr, dużych liter, znaczków itp? Czy to raczej wina udostępnienia gdzieś hasla. Przykładowo zalogowaniu się na stronie zludzaco przypominającej skrila, wyglądającej praktycznie tak samo, tylko adresy sie nie zgadzają co do joty?
 
P 0

piterro4321

Użytkownik
Jakie mieliscie hasła do konta? Typowo proste, bez żadnych cyfr, dużych liter, znaczków itp? Czy to raczej wina udostępnienia gdzieś hasla. Przykładowo zalogowaniu się na stronie zludzaco przypominającej skrila, wyglądającej praktycznie tak samo, tylko adresy sie nie zgadzają co do joty?
Hasło miałem składające się z 12 znaków dużych i małych liter i symboli. Mimo to ktoś uzyskał dostęp. Hasła nigdy nikomu nie udostępniałem i regularnie raz na miesiąc góra dwa było zmieniane. Komp chroniony Kaspersky Total Security z opcją &quot;bezpieczne pieniądze&quot; mimo to stało się jak stało. Podejrzewam że wyciek danych nastąpił przez smartphone często logowałem się przez aplikacje do skrilla.
 
P 0

piterro4321

Użytkownik
Ok. Jakby co to napisz od razu czy Ci zwrócili czy nie.
Po jakim czasie zgłosiłeś kradzież środków?
Kradzież zgłosiłem po ok 25 min od razu jak dostałem maila o pierwszym wychodzącym przelewie z mojego konta od momentu wybrania nr takich transakcji było 4 na dwa różne adresy mailowe. Zgłosiłem nr transakcji. Dostałem limit na konto choć już nie było czego limitować bo złodzieje zostawili mi na koncie 7,38. Konta na które została przelana kasa podobno od razu zostały zablokowane a sprawa przekazana do bezpieczeństwa.
 
Do góry Bottom