>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Będzie dobre valju na Leykinę w następnej rundzie ITF&#39;a, niezależnie czy awansuje Mitu, czy Mestach
Przebijała dzisiaj wszystko jak ściana i grała po prostu mądrze taktycznie, a na 90% kobiet na tym poziomie to w zupełności wystarcza
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Grałem z samego rana po 1,85:cool: Jureckiego tez zdążyłem za 1,80 bo teraz już 1,50...To dobry bet bo ten jego zmiennik się nie sprawdził więc w takim ważnym meczu nie powącha nawet parkietu. A do tego Syprzak wchodzi tylko do ataku więc sił nie traci na szarpanie w obronie. Od tego jest Grabarczyk ????
dokładnie Gębala się nie sprawdził na tle słabego rywala dzisiaj over Kamila must bet.
Jureckiego tez pograłem ale tylko po 1.65
 
5567 719

5567

Użytkownik
W kolejności rozgrywania meczy, czyli Serbia, Macedonia, Francja, Norwegia, Białoruś.

Jurecki:7,4,2,9,9
Bielecki: 3,2,9,10,2
Syprzak:2,6,6,2,3

Dziś to ciężko kogoś wybrać bo imo wszyscy trzej powinni dziś pokryć linie, Syprzak 3,5, Bielecki i Jurecki 4,5. Jurecki to lider klasyfikacji strzelców na tym turnieju z 32 golami a do tego 24 asystami(lider klasyfikacji kanadyjskiej).Ma tyle samo bramek co Lazarov ale przy lepszej skuteczności 62%, Lazarov 53%. Dziś ma nie zagrać Bartosz Jurecki, który będzie gotowy na fazę pucharową jeśli awansują więc te 3,5 Syprzaka warto grać bo znów zagra cały mecz.
Dzięki. Widzę na Ciebie zawsze można liczyć. ✅

Dla mnie Jurecki najpewniejszy dziś.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Today we have to announce a change to our LCS roster due to visa issues with Armenian player Edward &quot;Edward&quot; Abgaryan. For the upcoming matches he will be replaced by our substitute player Vytautas &quot;Extinkt &quot; Mėlinauskas from Lithuania.
to wtedy typ na H2K jeszcze większa petarda
@Jannek jest?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom