>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sylwetki, kontuzje, spostrzeżenia, ciekawostki ze świata tenisa

one-tree-hill 0

one-tree-hill

Użytkownik
Witam!

Na tym forum raczej niewiele osób mnie zna, a nawet może to i lepiej. Czytam wasze forum i czasami analizując mecze [tenisa] patrzę co sądzą inni mam tu na myśli przede wszystkim Roxy, Prasę, czy tez G_R_Z_E_C_H_O, bo uważam, że te osoby mają sporą wiedzę na temat tenisa. Typy nie zawsze są trafne, ale cóż taki jest sport. Mi też nie zawsze wychodzi. Nigdy nie kopiuję typów tych userów aczkolwiek ich przemyślenia, które zamieszczają pisząc posty na forum pomagają mi w analizach. Chociaż nie ze wszystkim bym się z nimi zgodził, ale nie to teraz jest najważniejsze. Często widzę kłutnie w tym dziale i to mi się nie podoba. I sądzę, że nie tylko mi.
Jeśli chodzi o relacje, które pisze Rox to powinniście być jej wdzięczni. Rozumiem, że większość ma zapewne dostęp do transmisji tenisowych i mamy w końcu XXI wiek, ale mimo wszystko nie każdemu uśmiecha się płacić abonament dla takiego Polsatu i słuchać tych śmiesznych komentatorów, którzy potrafią zepsuć nawet wspaniałem widowisko. Ponadto te ich reklamy. Ehh... jednym słowem parodia. Nie każdy też ma konto we wszystkich bukach internetowych, gdzie są transmisje. Chociaż oglądać w takiej jakości mecze to nie jest [przynajmniej dla mnie] żadna przyjemność.
Dyskusja poszła w stronę meczu Tipsy z Moyą. Oglądałem ten mecz i trzeba przyznać, że Janko nie grał tego tenisa, do którego nie raz już nas przyzwyczaił. Kontuzja to dla mnie sprawa dosyć dziwna. Na pewno wpłynęła na wynik tego spotkania, a już na pewno na wynik tiebreaka w pierwszym secie. Później hmm... na pewno Tipsa nie chciał już grać na maxa mając w perspektywie kolejne starty. Carlos również zaprezentował się dobrze tego dnia. Przed tygodniem zrobił sobie krótko mówiąc sparing w meczu z haasem. Z Janko w Cinci chciało mu się powalczyć no i powalczył. Kwestia motywacji na pewno zrobiła swoje, gdyż Carlos może jeszcze grać ładny tenis. W zupełności nie zgodzę się z tym, że to był dobry mecz. Dla mnie to był bardzo nudny mecz i na pewno były już w tym turnieju znacznie ciekawsze rywalizacje jak chociażby właśnie wczoraj Djoko z Bolellim, czy także męczarnie Ferdka z Gineprim, ale to sprawa bardzie gustu, a o gustach i guścikach sie nie mówi. ;)
Rox może troszke zbyt ostro słownie potraktowała Tipse, ale nie sądzę żeby to było ze względu na przegrany zakład. Ja również stawiałem na niego, ale miałem na uwadze, że to masówka. ;) Sądzę, że podenerwowanie Roxy wzięło się tylko i wyłącznie z emocji kibica tenisowego. Ja również często miewam napady złości jak oglądam mecz na niskim poziomie, a zawodnicy prezentują taki poziom co chociażby ostatnio Tipsa. Sądzę, że określenie niejednego z zawodników z TOP 100 matołem nie jest żadnym błędem. Na osiedlowych kortach amatorzy potrafią wykazać więcej woli walki niż ci nazywani profesjonalistami, którzy z profesjonalnym graniem często nie mają zbyt wiele wspólnego, a starty traktują tylko jako zarobek i jak im się nie chce to się nie chce grać. Mają gdzieś kibiców i wszystko pozostałe. Taka jest prawda.

Sorki za ewentualne błędy i literówki, ale pisałem na szybko!


Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem, a Wy zaprzestaniecie się w końcu kłucić. Najlepiej wyjaśnijcie to sobie na priv, bo robi się tutaj śmietnik powoli. :jezora:

Pozdrawiam :spokodfhgfh:
 
fan_thc 10

fan_thc

Użytkownik
Zenujace w meczu Tipsarevica i Carlosa bylo jedno... Janko zle stanal, ofc przerwa, masaz, opatrunek i gramy. Troche kustyka - normalka, brawa, ze gra. Pierwsze pilki troche niemrawo. Po rozbieganiu biega sprintem od naroznika do naroznika, po wygrywajacych pilkach cieszy sie - jest wspaniale. Przegral punkt zaraz patrzy na noge, jakies gesty, ze to wlasnie przez to nie zdobyl punktu... Zaraz pewnie zostane zjechany przez jakiegos ambitnego internaute, ale wg mnie ten mecz to porazka zarowno Tipsarevica jak i Carlosa, ktory zajmujac tak wysokie miejsce w rankingu popelnial tak glupie bledy wyrzucajac pileczke daleko od kortu, czy nawet jeden smecz stojac przy siatce laduje kilka metrow za kortem. Tak jak napisala Roxanne Tipsarevic - czarna lista.
Pozdrawiam ;)
 
M 0

misialdo

Użytkownik
Mozecie wypowiedziec sie na temat spotkania Mirza - Benessova. Chce postawiac na indyjke ale H2H jest 2:0 dla benessovej. Prosze o pomoc
 
banani_futbol 0

banani_futbol

Użytkownik
Słuchajcie - jak to jest - Domachowska przegrała z Szarapovą, ale Szarapova się wycofała po meczu. Więc, czy Marta awansuje dalej, czy ktoś inny?
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Nie mARTA juz odpadla po tym meczu Szpara miala grac z Sugijama ale nie zagra z powodu kontuzji wiec w nastepnej rundzie zobaczymy wlasnie Sugiymaje
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
OK moge sie zgodzic ze uzylam mocnych slow ale akcja adussa jednak przesadzona. Janko gral bznadziejnie a to nie pierwsza jego taka porazka. Przed tygodniem identycznie z Mahutem, bylam mimo to poblazlia ale teraz? Moya fatalnie gral w Toronto, wiekszosc spodziwala sie wygranej Serba. Mogl przgrac ale nie w takim stylu. Postaram sie uzywac lagodniejszego jezyka, co nie zminia faktu, ze Tipsarevic gra tragicznie obcnie i wiekszosc typrow wysmeiwa go gdzie sie da. Przeciez nie jestem jedyna osoba ktora tak pisze.
 
mwrona87 101

mwrona87

Użytkownik
Cześć Wam ;) Oglądał może ktoś mecz Sody z Kolim ? Sledziłem wyniki na żywo, straszna nerwówka ???? i Soda wywalił mój kupon na 180zł ????
Niech ktoś coś powie o tym spotkaniu, jesli może..
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
co sie stalo ze mecz Federer R. (Sui) - Karlovic I. (Cro) sie nie odbyl , na kiedy zostal przelozony , postawilem na karlovica i teraz wrocilem do domu i patrze i nie ma wyniku
W koncu sie doczekalem na ten mecz i na pierwsza wygrana Karlovica z federerem ogladal moze ktos ten mecz bo nie wiem czy warto w nastepnej rundzie grac na iva
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
ja ogladalem, ale dopiero od 3 seta. A dokladniej od konca 2 ???? Ogolnie to Karlovic mial 23 asy serwisowe jesli sie nie myle i wszystkie swoje podania wygrywal (od 3 setu, wczesniej nie wiem). Bardzo mocny serwis IVO. Jednak jak Federer posłał pilke pod mocnym kątem to Karlovic nawet nogi nie ruszyl zeby ja odbic. Nie wiem czy mu sie nie chcialo czy to oznaki zmeczenia. Federer gral srednio. Mozna powiedziec, ze caly 3 set rozstrzygal sie gem za gem. Ten kto serwowal ten wygrywal gema.

Czy warto na niego stawiac? nie ogladalem na tym etapie turnieju pozostalych zawodnikow ATP wiec sie nie wypowiadam.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Oglądając mecz Federera z jednej strony świetny mecz rozegrał Karlovic ale z drugiej Federer z przed roku nie dał by mu nawet pomarzyć o secie. Ivo zagrał bardzo dobrze - mocny serw, serv&amp;voley. Utrzymał ponad 70% pierwszego atomowego serwisu z czego wygrał 80% punktów. Jutro zagra z moim zdaniem sensacją turnieju Niemcem Philipem Kohlschreiberem który pokonał po męczącym spotkaniu Soderlinga. Myślę że jeżeli Ivo utrzyma jutro mocny serwis co przy jego wzroście nie będzie trudne to powinien rozprawić się z Niemcem w dwóch setach. Moya - Murray to także ciekawe spotkanie w którym przy korzystnym (czyt. wysokim) kursie na Moya można zaryzykować bo Moya w tym turnieju gra wspaniale i chętnie zobaczył bym finał Moya - Nadal. Jutro jeszcze prawdopodobnie spotkanie Nadal - Verdasco (albo Lapentti) lecz tu kurs pewnie w okolicy 1.10 .
 
P 15

panasik

Użytkownik
witam ja nie wiem co z tym moya nie gra nadzwyczjanie, solidnie, ale dzisiaj odprawil denke i andreeva.. nie ogladlame meczu z denka, ale andreeva ogladalem i ten mecz to niezly walek.. 6;4 3;4 i 0;40 dla andreeva przy wlasnym podaniu i co robi andreev 3 podwojne bledy seriwsowe pod rzad.. ja rozumiem ze czasem sie zdarza, ale nie na takim poziomie, w nastepnym gemie serwisowym bije juz asa za asem.. tie brejk 1-1 i co? 2 podwojne pod rzad.. i 2;7.. ehh.. nie to ze postawilem na andreeva ale mialem taki zamiar, ale w koncu nie zdazylem bo jakos kursy rozstawione dziwnie.. to nie pierwszy raz andreeva obserwuje go i sledze dziwne mecze, ten na pewno mozna zaliczyc do takich, to nie jest gostek z tendencja denki ze bije notorycnzie po autach jak chce przegrac, ale wydaje mi sie ze robi to bardziej po cichu.. mozecie sie zgodzic badz nie, ale takie moje wrazenie.. na przyszlosc ostroznie z tym panem, powaga ????
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
ogladal ktos mecz Cibulkova - Dementieva? bo nie wiem czy warto dzisiaj postawic na Cibulkova przeciw Jankovic a kurs bardzo dobry 2,80 ????
 
mmmateooo 0

mmmateooo

Użytkownik
Jankovic jak dojdzie do finału to zostanie nr 1 więc może ją to umotywować ???? ....
ale z drugiej strony Cibulkova radzi sobie świetnie, Demientieva, Petrova odprawione
nie oglądałem więc się nie wypowiadam, ale lepiej chyba zagrać Cibulkovą po takim kursie;)
 
mwrona87 101

mwrona87

Użytkownik
Mam pytanie. Stawiałem w naziemnym buku Efortuna poniżej 19,5 gemów w meczu Agnieszki i widzę, że Francuzka skreczowała przy stanie 6-2 1-0 dla Isi. Co w takiej sytuacji ? Zwrot czy zakład zostanie zaliczony ?
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Wie ktoś jak to obecnie wygląda?
EDIT: Znalazłem coś takiego:

&quot;If it still raining at 17:00 pm today the doubles match will be moved and played indoor at TSK Malmens.
If the rain stops and the courts will be ready for play, the semifinals will be played outside. Then they play in parallel on centre court and court 1. Deadline for information is 17:00 pm.
Countinued rain throughout Saturday,then the semifinals will be played earlier than possible tomrrow morning. At 09:00 am deciding where matches are played somewhere. If it rains the semifinals will be played indoor on TSK Malmen. If it doesent rain the matches will be played 09:30 at the Stadion. This is to be abel to start the finale on time, at 13:00 pm.&quot;

Wynika z tego, że najprawdopodobniej mecze singlowe zostaną przeniesione na jutro.
 
Do góry Bottom