>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Australian Open 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Kurcze no.. Ta Strycova zniszczyla Muguruze 6:3 6:2 .. Cos mi mowilo, ze hiszpanka niedlugo poleci..ajj.. wybralem sen ???? zamiast pogrania w kierunku Strycovej ????
Keys tez pewnie poleci dzis, tak jak hiszpanka ???? Do tego ta Zhang.. Po ograniu Halep i Cornet dzis z Lepchenko tez powinna wygrac.. Mozna cos na lajfie w ich strone pograc ????

Ana polegla.. smutna i trudna sytuacja z jej trenerem ????
Keys vs Ivanovic 4:6 6:4 6:4 Keys win. ⛔ Ana jakby byla troszke silniejsza psychicznie.. i BH czesciej ryzykowala to moze moze.. nima co gdybac ???? teraz licze na wygrana i 4 runde Zhang ????

Ale Zhang robi miazgeee lohoooho az milo . 6:1 pierwszy set.. oby tak dalej ????
Zhang vs Lepchenko 6:1 6:3 Zhang ✅✅ naprawde dobra gra..
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
irbis91 60

irbis91

Użytkownik
Makarova 1.56 ⛔
Fajnie tu sobie pogrywa Konta, ale przewiduję, że jej przygoda zakończy się w 1/8. Widziałem dziś mecz Rosjanki i zagrała kapitalny mecz z Pliskovą. Masa winnerów, stosunkowo mało UE, pewna na serwisie i w wymianach. Czeszka nie miała żadnych argumentów w dzisiejszym starciu. Oczywiście doceniam wyniki Konty, ale patrząc na formę Makarovej, jej zaangażowanie i przewagę doświadczenia, faworyt jest u mnie tylko jeden. Warto wspomnieć, że Rosjanka nie gra w tym AO debla, więc bardziej może się skupić na singlu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
namemartin 550

namemartin

Użytkownik
Agnieszka Radwańska v Anna-Lena Friedsam
Typ : Anna-Lena Friedsam +6,5 gemów✅
Kurs : 2
Buk : bet365

Ed:
Wynik: 6-7; 6-1; 7-5

To co się działo z Niemką pod koniec meczu jest bardzo przykre aczkolwiek taki jest sport. Ponad 2,5 godziny gry, skurcze dopadły Anne. Niemka w każdym razie zagrała bardzo przyzwoity mecz i z pewnością warto śledzić tą zawodniczkę, bo zapowiada się bardzo obiecująco.
Komentarz natomiast na eurosporcie pozostawia wiele do życzenia...


Pomimo faktu, że &quot;nasza&quot; jest bita faworytką meczu Niemka nie jest moim zdaniem na straconej pozycji. Oczywiście doświadczenie Agnieszki i jej całkiem równa forma pozwala zakładać wynik 2-0 w tym meczu, ale nic za darmo tutaj nie dostanie. Anna-Lena potrafi zagrać ładny tenis co w tym roku można było obserwować. Gra kątowa, mocne i odważne bicie piłek przynosi sporo wygranych kończących.
Dziewczyny grały już jeden raz przeciwko sobie w Shenzhen w półfinale, gdzie mecz dla Agnieszki nie był spacerkiem. Oczywiście, opanowanie i doświadczenie wygrało, ale jak Niemka trafi na gorszy dzień Agnieszki... seta urwie i jak się nie &quot;podpali&quot; może być gorąco, a na pewno ciekawie. Z drugiej strony przy odpowiedniej dyspozycji serwisowej Agnieszki, Niemce ciężko będzie się doczekać piłek na BP. W każdym razie zakładam, że Anna-Lena nie będzie chciała oddać inicjatywy Radwańskiej i przynajmniej połowę swoich gemów serwisowych w dwóch setach utrzyma.
Miłego oglądania meczu !
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Bencic(+4,5 gema)-Sharapova 1 @1.72
Czy ja wiem czy nawet bardziej ryzykownie na Bencic nie szloby sprobowac. Kursy chyba nieadekwatne. Bencic mloda gwiazdka, ale zszokowala w drugiej czesci tamtego seoznou wygrywajac w Cincinnati. U kobiet duze sukcesy sa mozliwe w duzo mlodszym wieku. Maria Sharapova to legenda tenisa, ale czy forma &quot;Maryski&quot; taka dobra to nei bylbym pewny. Ze startu w Brisbane zrezygnowala w ostatniej chwili, trudny mecz z Davis gdzie byly 3 sety. Bencic jest lepsza zawoidniczka niz Davis, a ze w nasteonej rundzie prawdopodobny mecz z Serena Williams na ktorej Sharapova wypada fatalnie to moze Bencic tu zaskoczy. Kursy dziwne moim zdaniem i chyba nikt sie nie lasi na typ na Sharapova, a mecz moze byc wyrownany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
merida1879 604

merida1879

Użytkownik
Agnieszka Radwańska v Anna-Lena Friedsam - 2 - 10.5 lub over5,5 - 1,70
A ja podzielam obawy kolegi powyżej, że to może nie być spacerek dla Agnieszki. Nimeka postawi wysoko poprzeczkę i nie odda łatwo tego meczu. ja zaryzykowałem za naprawdę niewielkie pieniążki i postawiłme na Niemrę. ale już za lepszą kasę na więcej jak 5,5.
Jak wiadomo Aga nie lubi grać z agresywnymi zawodniczkami i dlatego myślę że 5,5 wejdzie bez problemu. Zaraz odezwą się pewnie znawcy, że przecież nie dawno została rozłożona na łopatki itd... oby to nie było dla Agi zgubne bo mimo wszystko będę jej kibicował - POWODZENIA
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Bencic(+4,5 gema)-Sharapova 1 @1.72
Czy ja wiem czy nawet bardziej ryzykownie na Bencic nie szloby sprobowac. Kursy chyba nieadekwatne. Bencic mloda gwiazdka, ale zszokowala w drugiej czesci tamtego seoznou wygrywajac w Cincinnati. U kobiet duze sukcesy sa mozliwe w duzo mlodszym wieku. Maria Sharapova to legenda tenisa, ale czy forma &quot;Maryski&quot; taka dobra to nei bylbym pewny. Ze startu w Brisbane zrezygnowala w ostatniej chwili, trudny mecz z Davis gdzie byly 3 sety. Bencic jest lepsza zawoidniczka niz Davis, a ze w nasteonej rundzie prawdopodobny mecz z Serena Williams na ktorej Sharapova wypada fatalnie to moze Bencic tu zaskoczy. Kursy dziwne moim zdaniem i chyba nikt sie nie lasi na typ na Sharapova, a mecz moze byc wyrownany.
Super, że ktokolwiek podjął dyskusję o tym meczu.
Moim skromnym zdaniem jest to najciekawiej zapowiadające się spotkanie podczas tegorocznego Australian Open w wykonaniu Pań - innego nie będzie. Odgrzewane kotlety kibiców tenisa powoli już nudzą.
Sharapova (aka miss DF) wraca po długiej przerwie (pomijając końcówkę poprzedniego sezonu) i jej forma to tak naprawdę jeden wielki znak zapytania. Przeciwko niej stanie o 10 lat młodsza Bencic która w poprzednim sezonie zrobiła furorę swoimi wynikami. Kibice w Szwajcarii trzymają kciuki, aby ta młoda Belinda okazała się damskim Federerem. ;)
Maria będzie miała twardy orzech do zgryzienia, za to Bencic ma coś do udowodnienie po wygranym Mastersie sprzed pół roku. Od tego czasu jej wyniki już nie były tak kolorowe. Liczę na to, że to będzie świetny mecz ze wskazaniem na młodą gwiazdę, szkoda tylko, że koliduje z meczem Tsongi z Nishikorim.
Brawo Agnieszka! Co za wspaniały powrót do meczu z 2:5 w ostatnim secie! Niesamowite widowisko i dramaturgia do ostatniej piłki meczu! Firedsam kończyła ten mecz z płaczem z powodu skurczów w ostatnich gemach meczu!

 
Otrzymane punkty reputacji: +32
rado_zmm 0

rado_zmm

Użytkownik
Na wstępie witam wszystkich ???? mimo mojego pierwszego posta, nie jestem tutaj nowy, gdyż kiedyś udzielałem się na forum w miarę możliwości, ale długi okres z powodu braku czasu tu nie zaglądałem i zapomniałem wszystkie dane do logowania, więc założyłem nowe konto ???? od jakiegoś czasu ponownie obserwuje poczynania na forum i widzę tu dużo ciekawych typów i dużo profesjonalnych wypowiedzi, więc postanowiłem dać też coś od siebie ????

TYP: Finalistki AO 2016 : Williams - Azarenka
KURS: 2.37
BUK: BET365

Moim zdaniem jest to typ raczej pewny i śledząc obecne poczynania obu zawodniczek w tym turnieju, nie trzeba się nad nim długo rozwodzić. Przed rozpoczęciem turnieju forma Amerykanki pozostawała wielką niewiadomą, natomiast o formie Białorusinki można było powiedzieć nieco więcej. Serena weszła w turniej dobrze, pokonując Giorgi 2-0 i w kolejnych rundach odprawiała swoje rywalki w takim samym stosunku. Azarenka natomiast kontynuuje swoją rewelacyjną formę z początku sezonu i rozjeżdża kolejne rywalki niczym walec. Trudno sobie wyobrazić, żeby Serena mogła mieć jakieś problemy z Maszą w ćwierćfinale, a tym bardziej z Agą bądź Carlą w półfinale. Tym bardziej Wika z taką formą nie powinna mieć problemów w półfinale z Makarova, bądź Keys (najprawdopodobniej) po pokonaniu Kerber w ćwierćfinale, którą również rozjechała gładko w Brisbane. Bądź co bądź w moim odczuciu nie ma już tu zawodniczek na tym etapie, które mógłby obu Paniom jakoś mocno zagrozić w drodze do finału, tak więc obie zgodnie z planem powinny tam dotrzeć. Musiałoby nastąpić jakieś tsunami, żeby tak się nie stało. Moim zdaniem typ jak najbardziej do wejścia jeszcze z przyzwoitym kursem ;) Polecam.

Powodzenia!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Analizy będą krótkie bo WTA to zupełnie nie moja działka, ale nikt dzisiaj jeszcze nie podał na noc konkretnego typu. Panowie i Panie co z Wami?
Azarenka pewnie wygra, ale czy zmiażdży? Ja odpuszczam ten mecz.
Kerber vs. Beck - tu może być fajnie, dwie Niemki z formie. Kursy na Beck holendernie wysokie.
???? Keys M. - Zhang S.
Zhang S. ::: 2,99 ::: 1/3 ✅
Zhang S. +1,5 seta ::: 1,71 ::: 2/3 ✅

Zhang S. -1,5 seta ::: 5,37 ::: 1/3 ⛔

H2H 2:2 z lat 2011-2014. Jeżeli lubicie używać magicznego słowa &quot;walju&quot; to typ na Zhang jest właśnie idealnym odzwierciedleniem tego pojęcia. Sorry bardzo, kurs prawie 3,00 na zawodniczkę która gra turniej życia, wygrała łącznie z kwalifikacjami już 6 meczów pokonując po drodze takie światowe rakiety jak Halep, Cornet czy Lepchenko. Nie straciła nawet z nimi seta, a im dalej w przysłowiowy las tym było jeszcze lepiej - w ostatnim meczu oddała zaledwie 4 gemy swojej przeciwniczce.
Keys ma dopiero 20 lat, o wiele mniej doświadczenia, jedyną zawodniczkę wartą uwagi jaką pokonała to po 3 setach piękna Ivanovic która nigdy w mojej opinii nie będzie jakimś ścisłym topem jeżeli chodzi o WTA. Zhang robi tutaj o wiele lepsze wrażenie, ten typ to V.A.L.U.E. !
Wynik: 6:3 3:6 3:6
???? Konta J. - Makarova E.
Konta J. ::: 2,56 ::: 1/3 ✅
Konta J. +1,5 seta ::: 1,61 ::: 2/3 ✅

Konta J. -1,5 seta ::: 4,43 :: 1/3 ⛔

H2H 1:0 z przed roku podczas turnieju na trawie w Eastbourne. 6:2 6:4 mówi samo za siebie, a kursy? Były niemal identyczne. Ja tutaj również widzę te magiczne &quot;walju&quot;. Obie Panie wygrały swoje wszystkie mecze po 2:0 bez większych problemów. Dla mnie ten mecz to 50% na 50% szans, a skoro kursy są jakie są, do tego wynik bezpośredni wskazuje na 3 lata młodszą Brytyjkę to typ musi być tylko jeden.
Wynik: 4:6 6:4 8:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
No to masz konkretny TYP. Szakalu
Azarenka/Strycova
Wygra pierwszego seta i przegra mecz Azarenka kurs 23.00
Raczej małe szanse żeby to weszło ale Strycova trafiła z forma na pewno ale miazgi raczej żadnej nie będzie.W ubiegłym roku było 6:4 6:4 i w obu setach Strycova wracała po przelamaniach by zaraz tracić podanie.Azarenka choć rownież w formie to na pewno juz nigdy nie odnajdzie swojej formy sprzed lat.Radwanska długie lata czekała na swoje pierwsze zwycięstwo z Azarenka i doczekała się Strycova pewnie rownież sie doczeka , choć raczej nie dzis ale za przysłowiowe 2 euro można spróbować.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Keys M. - Zhang S. 2 3.00 bet365 ✅
Patrze i nie wierze na ten kurs, biorac pod uwage obecna forme obu zawodniczek to wlasnie Zhang jest zdecydowana faworytka, to co zrobila z Cornet a wczesniej z Halep to byl tenis na bardzo wysokim poziomie z mala iloscia bledow! Shuai jest na gazie, cieszy sie tenisem, doskonale trafila z przygotowaniem na pierwszego Wielkiego Szlema. 3.00 to zdecydowane value, pobieram za duza kase. Keys meczyla sie ze Shvedowa i toczyla wyrownany pojedynek z Ivanovic. Dla spiskowcow - moze byc nieco podmeczona! Nie zdziwie sie na szybkie 2:0 dla Chinki.

//na MIENTKO weszlo ✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Keys M. - Zhang S. 2 3.00 bet365 ✅
Patrze i nie wierze na ten kurs, biorac pod uwage obecna forme obu zawodniczek to wlasnie Zhang jest zdecydowana faworytka, to co zrobila z Cornet a wczesniej z Halep to byl tenis na bardzo wysokim poziomie z mala iloscia bledow! Shuai jest na gazie, cieszy sie tenisem, doskonale trafila z przygotowaniem na pierwszego Wielkiego Szlema. 3.00 to zdecydowane value, pobieram za duza kase. Keys meczyla sie ze Shvedowa i toczyla wyrownany pojedynek z Ivanovic. Dla spiskowcow - moze byc nieco podmeczona! Nie zdziwie sie na szybkie 2:0 dla Chinki.

//na MIENTKO weszlo ✅✅✅✅
A może zamiast się chwalić, to poinformujesz forumowiczów, że Keys grała półtora seta z kontuzją i sprawiła sporo kłopotów Zhang ? Gdyby nie kontuzja, to by wygrała raczej, także taka informacja powinna być podana dla innych, którzy będą chcieli stawiać dalej na Zhang.
 
dragonix 187

dragonix

Użytkownik
Radwanska A. - Suarez Navarro C. @ 4.40 ⛔ Pilki grane przez Hiszpanke nie ladowaly nawet w polowie siatki, one ladowaly w dole siatki albo nawet na polowie Hiszpanki. No tragedia. W 2 secie troche sie obudzila i gdy tylko dobrze skonstruowala akcje to Aga nie wiedziala co sie dzieje, ale ciagle za duzo bledow hiszpanki i stad taki wynik. Jakby jeszcze seta pograly to by sie Carla rozkrecila i aga by pewnie miala problem z ugraniem 5 gemow.
Bajki o wielkiej formie Radwanskiiej dotarly juz wszedzie. Okey nie chce jednoznacznie mowic, ze tej formy nie ma, ale czemu nagle po jakies serii kompletnie nieistotnych zwyciestw mowi sie oo jakims odrodzeniu i swietnej formie Polki, a zapomina sie o tym, ze przeciez ostatni sezon byl w jej wykonaniu tragiczny. W koncowce sezonu jak to zawsze ma w zwyczaju troche powygrywala, gdy reszta rywalek byla zmeczona sezonem. no, ale zwyciestw w jakis smiesznych turniejach nie nalezy traktowac powaznie. Ktos powie, ze wygrala konczacego sezon mastersa. Tak fartowne wyjscie z grupy z jedna wygrana, gdzie wczesniej dostala dwa lomoty. 1/2 z muguruza akurat nie ogladalem, wiec sie nie wypowiadam, ale w finale to Kvitova przegrala ten mecz, a nie Pusia-Pisia wygrala. nie wiem na kim moze robic wrazenie seria zwyciestw z tego sezonu, bo rywalki byly delikatnie mowiac niepowazne, a mimo to i tak Polka mogla byc juz poza turniejem, bo jakas sobie Niemka z 80 miejsca w rankingu potrafila mocniej uderzyc pilke i nie wyrzucac. suarez-Navarro w troche odwrotnej sytuacji niz Radwanska. ubiegly sezon moze zapisac jako najlepszy w karierze, a scislej mowiac to pierwsza jego polowe. Grala tam fantastycznie. Zdecydowanie poprawila gre na hardzie. I ogolnie widac duze zmiany na plus w jej grze. Wzmocnila sie fizycznie, jej gra jest duzo bardziej efektywna. Awansowala do top10 rankingu, w zeszlym roku odniosla tez swoje pierwsze zwyciestwo nad Radwanska. Zapomniala juz o slabej koncowce ubieglego sezonu i ten sezon zaczela przezwoicie. 1/2 w Brisbane gdzie przegrala z Kerber. Na AO juz 4 zwyciestwa, mimo, ze wielu wiescilo jej porazki praktycznie w kazdym meczu. a jednak Hiszpanka ciagle jest w turnieju i grac coraz lepiej. A czy w grze Radwanskiej, oprocz tej niby wielkiej formy, mozemy zaobserwowac jakies zamiany w grze? Nie, nic sie nie zmienilo. i gdy tylko trafi na niepopelniajaca bledow rywalke to standarodowo zaczna sie problemy i nagle wielki zawod co sie stalo i czemu to nasza Aga znowu przegrala mecz ktory powinna teoretycznie wygrac. A Carla to przeciez inteligentna tenisistka i jej madry konsekwantny tenis moze przyprawic Polce duzo problemow. Nie wiem skad oddsmakerzy wzieli te kursy, ale w rzeczywistym swiecie nie ma pomiedzy tymi zawodniczkami takiej roznicy jaka pokazuja kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
limes 14

limes

Użytkownik
26.01.2016 01:00
Agnieszka Radwańska - Carla Suarez-Navarro 2:0 (6:1; 6:3)
typ: Carla Suarez-Navarro (+4,5) @2,02 /Unibet
typ: Liczba minut: ponad 98,5 @1,88 [84 minuty] /Unibet
Ja wszystko rozumiem, że Agnieszka w super formie i wygrała ostatnie dwadzieścia spotkań, jednak wystawić takie kursy na starcie z jedną z lepszych zawodniczek w tourze to moim zdaniem jest jakieś nieporozumienie. Uwielbiana przez kibiców na świecie Agnieszka przez długi czas była na fali wznoszącej, jednak jak to w życiu bywa kiedyś musi się w końcu coś popsuć. Już w ostatnim meczu z Niemką porządnie wyglądał tylko drugi set. Agresywnie grająca Friedsam bardzo dobrze radziła sobie z Radwańską (w końcu była gem od awansu), jednak &quot;na szczęście&quot; Agi rywalka doznała kontuzji. Oczywiście nie sugeruję, że Radwańska nie wygra, ale spójrzmy prawdzie w oczy - warto tutaj pograć tak wystawiony handicap. Carla nigdy nie radziła sobie w szlemach jakoś wyjątkowo, jednak walki u niej nie zabraknie - w końcu stawką jest półfinał pierwszego szlema w sezonie. Obie panie zmierzyły się przed rokiem w Miami w 1/8 finału. Wtedy po dwugodzinnym boju zwyciężczynią została Hiszpanka, która - zaznaczę - odrabiała straty. Carla w ostatniej rundzie rozegrała świetny mecz z Gavrilową. Po przegranej 6-0 w pierwszym secie odrobiła straty i teraz podwójnie zmotywowana podejdzie do meczu z Polką, żeby potwierdzić, że należy do kobiecego tenisowego topu. Radwańska natomiast pierwsze trudy odczuła również w ostatniej rundzie. Wcześniej również ciężki pierwszy set w spotkaniu z Bouchard, jednak tam kontrolowała sytuację w meczu czekając na błędy rywalki. Dobre jest to dla Agnieszki, że temperatura nie będzie jakaś kosmiczna (~30st) jak to czasem bywa w Melbourne. Co do typu na czas trwania meczu: zarówno Agnieszka jak i Carla nie mają warunków do grania siłowo, więc spodziewam się sporej ilości wymian (nie wspominając, że prawdopodobne są trzy sety).
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Ile jeszcze bedziemy sluchac tych bredni ze Aga jest bez formy i slizga sie fartem z rundy do rundy badz wygrywa fartem turniej.Pomylilem sie i Po tym jak zagrala na jednej nodze z Puig napisalem komentarz ze Aga bez formy ,przebija jest pasywna bla bla bla ale teraz po tym co widze wiem ze oszczedzala wtedy sily i grala asekuracyjnie dajac sie wystrzelac Puig.Po obejrzeniu 3 i 4 rundy w wykonaniu Radwanskiej wiem ze mamy doczynienia z Maestro tenisa ,szkoda tylko ze finezja, wspaniala technika przegra z atomowymi bomabrdowaniami ze strony cyborga Williams czy skrzeczacej Azarenki.Obejrzalem sobie spotkanie Agi z Friedsman i to co grala momentami Niemka przechodzilo ludzkie pojecie mordercze wymiany ,latala od naroznika do naroznika potem do siatki i pod koncowa nie spodziewalem sie ze Niemka stawi taki opor a jednak KLASA rozegrywajac spotkanie zycia szkoda ze przegrala z wlanym cialem.Moim skromnym zdaniem to spotkanie wlasnie bylo chyba najlepszym w calym AO wsrod pan i Radwanska jak i Friedsman pokazaly sie z jak najlepszej strony,walczac do ostatniej pilki.Ludzie ktorzy nie widza potencjalu Radwasnkien 4 rakiety swiata sa naprawde slepi i mam nadzieje ze keidys nastapi przelom i finezja ,doskonala technika wygra z sila tak jak to bylo za czasow Steffi graf i Martiny Hingis
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Po obejrzeniu 3 i 4 rundy w wykonaniu Radwanskiej wiem ze mamy doczynienia z Maestro tenisa ,szkoda tylko ze finezja, wspaniala technika przegra z atomowymi bomabrdowaniami ze strony cyborga Williams czy skrzeczacej Azarenki
Tylko wez pod uwage, że Azarenka póki co nie miała zawodniczki równej w tym turnieju. Dopiero w środe będzie miała pełnowymiarową zawodniczkę, która grać potrafi i nie dostosowuje się do przebiegu spotkania, a sama szuka swoich rozwiązań. Nie patrząc na h2h twierdze, że Kerber jest w stanie urwać coś Azarence.
+1.5seta @2.22 PinnacleSporty
Kerber wygra @4.40 PinnacleSproty

Ponadto czarny koń AO czyli, że Konta J. Dzisiejsza wygrana Zhang to czyste szczęście kontuzji Keys, która sprawiła nie małe problemy Zhang borykając się &#39;bez nogi&#39; nad wygraną. Zhang nie myśli - miała kontuzjowaną przeciwniczkę i zamiast grać po korcie ta przebijała piłkę byleby przed siebie. Przy 1 secie kiedy to Keys wywołała troche presji i było 2:0 (albo 3:0) tak wyraz twarzy już był zwiątpienia i nie wiedziała co ma robić. Konta wywrze tą presje bo otwarcie spotkania ma pewne i potrafi sprowadzić przeciwniczkę do wybicia z swego rytmu właśnie przez to granie box to box. Gram na Konte 1 set, bo kurs na mecz za niski. A i tak wydaje mi się, że powinno być łatwe 2:0.
Konta wygra 1 set @1.61 PinnacleSproty.
 
dragonix 187

dragonix

Użytkownik
No i widzisz Ganador i wlasnie tu pojawia sie problem. Friedsam zajmuje 80 miejsce w rankingu. Nie w top10, nie w top20, nie ma jej nawet w top50. A ona robila na korcie z Radwanska co chciala. Rozumiesz problem? Czy Williams albo Azarenka mialyby jakiekolwiek problemy z pokonaniem Niemki nawet jakby grala ona niby tak fenomenalnie jak z Radwanska? Nie, nie mialyby zadnego problemu z wygrana. Dlaczego? I tak dochodzimy do kluczowej odpowiedzi. Bo narzucilyby swoj styl gry i zdominowalyby Niemke. A Radwanska nigdy nie narzucic w spotkaniu swojego stylu gry, bo czegos takiego nie ma. I stad ten problem z zaakceptowaniem Radwanskiej jako pelnoprawnej czlonkini klub best of the best. Swietnie gra w defensywie, wyciaga bardzo ciezki pilki, dobrze antycypuje, ale tak na prawde w 90% jest to nadstawienie rakiety i czekanie na blad rywalki. Wytrenowane do perfekcji nadstawienie rakiety, ale to tylko nadstawienie rakiety a nie uderzenie tenisowe. A juz najprosciej mowiac. Jak Williams czy Azarenka zagraja 3 pilki w dokladnie w taki sposob jak chca to w 95% przypadkow zdobeda punkt, a jak Radwanska zagra 3 pilki w dokladnie taki sposob jaki chciala to i tak w 80% to od rywalki bedzie zalezec kto zdobedzie punkt. I taka jest rzeczywistosc czy ci sie to podoba czy nie. Zeby nie bylo, ze jest z Polka tak zle. To trzeba jej oddac, ze dopracowala do perfekcji niektore elementy gry i niektore jej zagrania wygladaja bardzo efektownie. Ma szczescie, ze omijaja ja wieksze kontuzje, a moze to wlasnie dzieki takiemu stylowi gry, takze chwala jej za to, ze utrzymuje sie do dlugiego czasu w czolowce, ale nie robmy z niej zawodniczki top3, bo nia najzwyczajniej nie jest. Jesli Aga trafia na dobrze dysponowana rywalke to mozna to porownac do rzutu karnego i Polka nie jest tu strzelcem, tylko bramkarzem. A jak najczesciej koncza sie rzuty karne to wiemy.
Moim zdaniem Agnieszka ma swój styl i zdecydowanie wolę oglądać jej mecze, niż np. Azarenki. A wytrenowanie do perfekcji, jak Ty to mówisz, nadstawienia rakiety, wcale nie należy do łatwych czynności, co więcej Aga technikę ma chyba najlepszą w całym tourze. Oczywiście, to że ma takie czucie piłki itd. nie starcza na siłę Williams, ale akurat przywołując Serenę zły przykład wybrałeś, bo to cyborg. I jak masz jakieś wątpliwości co do tego, że Radwańska długo utrzymuje się w czołówce, to nie wiem co Ci powiedzieć...
Tego to szczerze mowiac nigdy nie rozumialem jak ktos woli to cos co robi Radwanska od gry w tenisa Azarenki, co jest po prostu piekne i emocjonujace. I raczej powinno sie mowic, ze lubicie ogladac mecze rywalek Radwanskiej, a nie mecze Radwanskiej, bo tam przeciez rywalki graja, a Polka tylko przebija.
Moze zle zabrzmialo, to, ze Polka nie ma swojego stylu, bo zgodze sie, ze ma, ale chodzilo o to, ze nie jest to styl ktorym mozna prowadzic mecz, tylko jestes zdany na to co zrobi przeciwniczka.
I gdzie niby powiedzialem, ze to co robi Radwanska jest latwe? Jesli tak to zabrzmialo, to sorry. Oczywiscie, ze jest to kawal pracy, ktory nalezy docenic. Ale tez czemu skupiac sie az tak bardzo na defensywie, skoro jak widzimy mecze wygrywa sie ofensywa? Czy rzeczywiscie Aga nie mogla wycisnac wiecej ze swoich warunkow fizycznych? Na pewno mogla, bo wcale nie ma tragicznych warunkow. Czy przez to skupienie sie na takich a nie innych rzeczach nie zostala zaniedbana ofensywa? No zostala i to w bardzo duzym stopniu, bo w tej plaszczyznie to az bieda piszczy.
Oczywiscie, ze Polka utrzymuje sie dlugo w czolowce i nigdzie tego nie kwestionuje, a raczej to podkreslilem, takze nie za bardzo wiem o co ci tu chodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
No i widzisz Ganador i wlasnie tu pojawia sie problem. Friedsam zajmuje 80 miejsce w rankingu. Nie w top10, nie w top20, nie ma jej nawet w top50. A ona robila na korcie z Radwanska co chciala. Rozumiesz problem? Czy Williams albo Azarenka mialyby jakiekolwiek problemy z pokonaniem Niemki nawet jakby grala ona niby tak fenomenalnie jak z Radwanska? Nie, nie mialyby zadnego problemu z wygrana. Dlaczego? I tak dochodzimy do kluczowej odpowiedzi. Bo narzucilyby swoj styl gry i zdominowalyby Niemke. A Radwanska nigdy nie narzucic w spotkaniu swojego stylu gry, bo czegos takiego nie ma. I stad ten problem z zaakceptowaniem Radwanskiej jako pelnoprawnej czlonkini klub best of the best. Swietnie gra w defensywie, wyciaga bardzo ciezki pilki, dobrze antycypuje, ale tak na prawde w 90% jest to nadstawienie rakiety i czekanie na blad rywalki. Wytrenowane do perfekcji nadstawienie rakiety, ale to tylko nadstawienie rakiety a nie uderzenie tenisowe. A juz najprosciej mowiac. Jak Williams czy Azarenka zagraja 3 pilki w dokladnie w taki sposob jak chca to w 95% przypadkow zdobeda punkt, a jak Radwanska zagra 3 pilki w dokladnie taki sposob jaki chciala to i tak w 80% to od rywalki bedzie zalezec kto zdobedzie punkt. I taka jest rzeczywistosc czy ci sie to podoba czy nie. Zeby nie bylo, ze jest z Polka tak zle. To trzeba jej oddac, ze dopracowala do perfekcji niektore elementy gry i niektore jej zagrania wygladaja bardzo efektownie. Ma szczescie, ze omijaja ja wieksze kontuzje, a moze to wlasnie dzieki takiemu stylowi gry, takze chwala jej za to, ze utrzymuje sie do dlugiego czasu w czolowce, ale nie robmy z niej zawodniczki top3, bo nia najzwyczajniej nie jest. Jesli Aga trafia na dobrze dysponowana rywalke to mozna to porownac do rzutu karnego i Polka nie jest tu strzelcem, tylko bramkarzem. A jak najczesciej koncza sie rzuty karne to wiemy.
Moim zdaniem Agnieszka ma swój styl i zdecydowanie wolę oglądać jej mecze, niż np. Azarenki. A wytrenowanie do perfekcji, jak Ty to mówisz, nadstawienia rakiety, wcale nie należy do łatwych czynności, co więcej Aga technikę ma chyba najlepszą w całym tourze. Oczywiście, to że ma takie czucie piłki itd. nie starcza na siłę Williams, ale akurat przywołując Serenę zły przykład wybrałeś, bo to cyborg. I jak masz jakieś wątpliwości co do tego, że Radwańska długo utrzymuje się w czołówce, to nie wiem co Ci powiedzieć...
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dragonix - podzielam Twoje zdanie. Uważam, że jest to najlepszy moment (po meczu z Suarez Navarro), aby postawić zakład długoterminowy, że Radwańska nie będzie w top 8 czy coś podobnego na koniec sezonu. Stąd właśnie zadałem pytanie w osobnym dziale o to, gdzie taki zakład można zagrać. Jakby ktoś znał takiego bukmachera, to poproszę o informację ????
Tu ten temat:
http://forum.bukmacherskie.com/f12/typy-dlugoterminowe-128783.html
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
A może zamiast się chwalić, to poinformujesz forumowiczów, że Keys grała półtora seta z kontuzją i sprawiła sporo kłopotów Zhang ? Gdyby nie kontuzja, to by wygrała raczej, także taka informacja powinna być podana dla innych, którzy będą chcieli stawiać dalej na Zhang.
Tak ogolnie to Keys grała jednego seta i dwa gemy drugiego później juz tylko stała w miejscu a i tak Chinka strasznie sie męczyła.Zhang popełniała porażające błędy zagrała koszmarnie słabo gdyby nie kontuzja Keys to by juz Zhang sie pakowała.
 
W 181

wyar

Użytkownik
Moim zdaniem Agnieszka ma swój styl i zdecydowanie wolę oglądać jej mecze, niż np. Azarenki. A wytrenowanie do perfekcji, jak Ty to mówisz, nadstawienia rakiety, wcale nie należy do łatwych czynności, co więcej Aga technikę ma chyba najlepszą w całym tourze. Oczywiście, to że ma takie czucie piłki itd. nie starcza na siłę Williams, ale akurat przywołując Serenę zły przykład wybrałeś, bo to cyborg. I jak masz jakieś wątpliwości co do tego, że Radwańska długo utrzymuje się w czołówce, to nie wiem co Ci powiedzieć...
Nie ma co zwracac uwagi na roznych fachowcow :razz: znad klawiatury. Ja usmialem sie z goscia w momencie, kiedy napisal

Friedsam zajmuje 80 miejsce w rankingu. Nie w top10, nie w top20, nie ma jej nawet w top50. A ona robila na korcie z Radwanska co chciala. Rozumiesz problem? Czy Williams albo Azarenka mialyby jakiekolwiek problemy z pokonaniem Niemki nawet jakby grala ona niby tak fenomenalnie jak z Radwanska? Nie, nie mialyby zadnego problemu z wygrana
RG,2015,mecz Sereny z Friedsam,2-1 w setach... Nie,oczywiscie Williams nie miala problemow... Nigdy ani Williams ani Azarenka nie mialy problemow w meczach z nizej notowanymi przeciwniczkami,same gladkie rowerki zawsze...
W ogole wypowiedzi takie to jakby 15-latek obejrzal 10 meczow w zyciu i na tej podstawie cos pisal. Ja widzialem dziesiatki meczow,w ktorych laska o slabym rankingu trafila z forma i wozila znacznie wyzej notowane rywalki. Strasznie daleko trzeba szukac - Zhang,rank 133, pokonala Halep,rank 2,tu,na AO, w 1 rundzie...
I tak dalej,i tym podobne kwiatki,w rodzaju tego,ze oglada sie mecze rywalek Radwanskiej,bo ogladanie jej meczow to zadna przyjemnosc - no i tak sobie przeskrolujmy shot of the year czy month z WTA z z paru ostatnich lat,i jakos dziwnie Agnieszka bardzo czesto tam wygrywa,a przezwisko Magician to dostala tak po prostu,od zrecznej agencji PR-owej,a nie od srodowiska tenisowego...
Nie,dalej nie chce mi sie juz tego komentowac...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom