>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Wczoraj na siatce zabite kursy @ 5 i @ 9 oraz te z tematu w Orlen Lidze.
Dzisiaj od rana zabite :
:oops::oops:
Odslonie firanke


Bardzo czesto w Korei u kobitek nie rzucaja 15pkt w 1q
na 2q @ 3.75 zlapane
1q wygrana, 2q wygrana ✅✅✅
potem 3q pisalem, ale naprawde lekko, tutaj ⛔
Irytysh 3-0 @ 4.5
za 200
Tutaj tez siedzi ✅✅✅

A na dzisiaj zapraszam do tematu Orlen Ligi, niestety juz linia i kurs spadly, ale typ nadal warty gry -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f32/orlen-liga-2015-2016-a-125720-3.html#post5918133
dodatkowe wspomniane tam 3-0, ktore juz pograne ale nie chcialem powielac typu Marioka.
Do tego teraz pogralem Hyundai @ 2

A tymczasem pora do pracy na popoludnie, milego dnia ✅✅✅
Pozdrawiam serdecznie
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Współczuję Australijczykom, że ich najlepszy tenisista to takie coś jak Tomic ????
współczucie wielkiego forumowego rewolucjonisty i zarazem prekursora nowoczesnej, internetowej wymiany serdeczności z pewnością im się przyda ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Współczuję Australijczykom, że ich najlepszy tenisista to takie coś jak Tomic ????
Kurde, właśnie sobie uświadomiłem, że u nas najlepszy to Jurek ???? ???? ????
współczucie wielkiego forumowego rewolucjonisty i zarazem prekursora nowoczesnej, internetowej wymiany serdeczności z pewnością im się przyda ????
Też tak myślę. Pozdrawiam serdecznie!
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
ujemny na zvezdę na ✅ dali
musieli cos w regulaminie pozmieniać bo wczesniej tego nie widziałem
Jeśli wyraźnie nie zaznaczono inaczej, wszystkie zakłady są rozstrzygane na podstawie wyniku, który był aktualny po zakończeniu regulaminowego czasu gry (90 minut gry, 2 połowy po 45 minut). Dogrywka i rzuty karne są uwzględniane w przypadku zakładów Kwalifikuje, Awansuje, Zwycięzca itd. Aby zakład był ważny, mecz musi zostać rozegrany do końca, chyba że wynik zakładu został już rozstrzygnięty. Jedyny wyjątek dotyczy meczów towarzyskich oraz turniejów z udziałem drużyn klubowych. Aby zakład był ważny, muszą one trwać co najmniej 80 minut, chyba że wynik zakładu jest już rozstrzygnięty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom