>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Nie zdziwię się, jak dzisiaj Gębala dostanie więcej niż te 2-3 akcje ostatnio. Niemniej jednak nawet przy tym over możliwy, ale ja już nie bawię się w analizowanie tego.
zobaczymy jak wejdą w mecz, ostatnio troszke pecha z tym overem mieliście bo w II połowce sytuacje były nawet przy dobrym kryciu.
Jak na moje Januszowe oko dzisiaj rzuci więcej niż ostatnio czyli gdzieś tak żeby pokryć tą linię.
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
o kurde, wczoraj Deportivo - Valencia 1:1. Valencia 90+3 strzela nie wiem czy ta wiadomość obiegła forumek, ale all iny szły. Oby zamknięte w porę.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Bo nie byly faworytem, jak gospodynie dojda je na punkt, dwa, to normalnie ze kursy rosna, no kurcze ludzie
a one chyba niekoniecznie gospodynie bo w tym Kazachstanie grają jakby mini turnieje 4 drużynowe i 3 mecze w 3 dni - chyba że z tymi gospodyniami to sprawdzone info w tym wypadku ;)
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
a one chyba niekoniecznie gospodynie bo w tym Kazachstanie grają jakby mini turnieje 4 drużynowe i 3 mecze w 3 dni - chyba że z tymi gospodyniami to sprawdzone info w tym wypadku ;)
Na zagranicznej www dotyczacej tych rozgrywek, przeczytalem jako gospodynie, wiec mozliwe ze tak jest albo zle przetlumaczylem
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Lipny nie wierzę, dokopałem się tego posta.
Po Shakalu bym się tego jakoś niespodziewał, myślałem, że zmądrzał ???? chyba, ze kręcił beczkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom