>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
Jak zobaczyłem z jaką linią ruscy wyszli to mi serce żal ścisnął, że to -3 dałem płasko ????
Wielkie dzięki, ale coś mało osób chyba zwróciło na to uwagę tutaj.
jutro z pskovem 747 graja. choc ruskie dzis tez wyskoczyli z linia 5.5. ale wisialo to moze 20 sekund.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Ile jest za wygranie turnieju takiego turnieju mix w AO? 10 tyś $?
Po co się przemęczać jak można sprzedać spotkanie w I rundzie bez problemu, nie namęczyć się, a do tego wiedzieć, że i tak do finału by się raczej nie zaszło. Spokojnie można więcej dostać od takiej mafii bukmacherskiej.
Dla mnie tu nie ma nic dziwnego. Oczywiście w czelkach łatwiej sprzedać, a z drugiej strony kto się interesował takim spotkaniem jak to ?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Ile jest za wygranie turnieju takiego turnieju mix w AO? 10 tyś $?
Po co się przemęczać jak można sprzedać spotkanie w I rundzie bez problemu, nie namęczyć się, a do tego wiedzieć, że i tak do finału by się raczej nie zaszło. Spokojnie można więcej dostać od takiej mafii bukmacherskiej.
Dla mnie tu nie ma nic dziwnego. Oczywiście w czelkach łatwiej sprzedać, a z drugiej strony kto się interesował takim spotkaniem jak to ?
Byle jaki mecz na Wielkim Szlemie przykuwa jednak większą uwagę, niż niektóre challki, więc jeśli to prawda, to Marrero nieźle się wygłupił. Swoją drogą ostatnio jest w takiej formie, że niedziwne, że szuka kasy gdzie indziej.
PS. Tyle błędów w jednym poście...
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
I tak uja mogą zrobić Marrero :p kto mu udowodni, że sprzedał mecz i w jaki sposób ? Grał z kontuzją to dostał baty ???? Raczej nie sądzę, żeby jakiś zakład był zawarty z konta na jego dane, bądź kogoś z rodziny ;) Wszystko na pokaz, a zawiesi się za jakiś czas jakichś totalnie anonimowych pionków jak Gadomski czy Kocyła, żeby pokazać, że działamy prężnie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom