>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
magician 2,9K

magician

Użytkownik
ale żenujący poziom meczu u Murraya póki co w porównaniu do tego co się działo u Stasia... mogliby im piłki podawać co najwyżej
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Pisalem, ze szybkie 3:0 bedzie, niby jak Isner mial tu seta ugrac?;d
też już nie przesadzaj, mając taki serwis można zawsze i wszędzie ugrać seta z każdym

z Ferrerem 6 setów ugrał w 7 pojedynkach, tutaj też jeszcze mecz się nie skończył

co prawda ja też liczę na 3:0, no ale bądźmy obiektywni, jak zacznie w końcu siedzieć ten najbardziej ryzykowny serwis Johna, to ma szanse na ugranie seta
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Czy wy zyjecie z bukmacherki ?
Oczywiście, niektórzy za to latają do Australii co 3 miesiące, niektórzy kupują Maseratti, niektórzy tylko audi...są tacy co za wygrany hajs dymają najlepsze dziwki w mieście. Jakoś się kręci ;)
 
jajczak 236

jajczak

Użytkownik
Oczywiście, niektórzy za to latają do Australii co 3 miesiące, niektórzy kupują Maseratti, niektórzy tylko audi...są tacy co za wygrany hajs dymają najlepsze dziwki w mieście. Jakoś się kręci ;)
Jak tu niektórzy grają takimi stawkami
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
bet wczoraj jak napisałem zdjął z oferty na linii 4.5. teraz patrze a u ruskich linia 10.5 heh
Jak zobaczyłem z jaką linią ruscy wyszli to mi serce żal ścisnął, że to -3 dałem płasko ????
Wielkie dzięki, ale coś mało osób chyba zwróciło na to uwagę tutaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom