>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Intuicja - jak ją ćwiczyć

arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Zdziwiło mnie trochę ,że prawdopodobnie nie ma zbyt wielu wiadomości o ćwiczeniu intuicji. Nie tylko w bukmacherce ,ale i w życiu osobistym taka zaleta człowieka zapobiega wielu, wielu dramatycznym sytuacjom.
Czy macie jakieś ogólne sposoby na ćwiczenie intuicji, przewidywanie co się będzie działo na świecie ,Polsce , w sporcie, czy do jednak wyjątkowy dar , mieć takiego podpowiadacza do ucha ?? Może doświadczenie zastąpić intuicję ??

Mnie ręce opadły jak szeptano ,że do wróżek chodzą poważni biznesmeni , aby zasięgnąć &quot;informacji&quot;..... Wydawało mi się ,ze prowadząc dużą firmę to naturalną cechą powinno być nazwijmy to &quot;wizjonerstwo) ale jest jakis termin naukowy tego typu zdolność określający,

Nam szarakom typerskim wystarczą maciupkie szczątki wizjonerstwa , ograniczające się do krótkiego okresu czasu..... góra sezon.


W przypadku , gdy ktoś może się podzielić ogólną wiedzą n/t intuicji to ciekawy wątek by nam się zrobił.

Wiem , wiem , to tajemnica warsztatu.... ale może ktoś już znalazł inny sposób na życie ,i może się podzielić swoją historią.

Pozdrawiam
 
F 47

fabrykakasiory

Użytkownik
intuicja i bukmacherka? to nie zadziala. tylko wiedza i doswiadczenie moga sie przelozyc na sukces ????

jak grasz jakis mecz to musisz wiedziec dlaczego. jak cos pojdzie nie tak to musisz znalezc blad. jak go znajdziesz, nie powtarzaj go w przyszlosci. prosta i skuteczna metoda na walke z bukami ????
 
Do góry Bottom