>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Rozmowa w mojej głowie, która miała miejsce jakoś po przebudzeniu :
-dobra, dzisiaj nie stawiamy za dużo. Jeden zakład jakiś taki pewny, po większej stawce i tyle. Rosja +4,5 w ręczną wydaję się dobrym typem, do tego dokleimy coś z NBA, bo przecież na NBA się znam. W Hornetsach wypadł Batum, nie ma Jeffersona, Kidd-Gilchrista, Hawes i Lamb questionable. Orlando w pełnym składzie, do tego u siebie... Sam Kemba Walker przecież nie wygra tego meczu. -Ale Orlando to pizdy ! - tak tak, są *****mi, ale ostatnio zdają się grać w miarę stabilnie. Chyba nie ma większego pewniaka na dzisiejszą noc, Utah na wyjeździe, a Brooklyn przecież potrafi czasem zaskoczyć. Clippersom bez Griffina nie ufam, chociaż radzą sobie bez niego lepiej niż z nim. Niech będzie te Orlando.
Godzina temu - fajnie, prowadzenie 15toma punktami po trzech kwartach, tego się nie da spierdolić (zły głos w głowie: &quot;Orlando to pizdy, poczekaj)...

...Do końca wierzyłem, że ten zły głos w głowie nie ma wpływu na to co dzieje się na parkiecie, a Bóg bukmacherki czuwa nade mną. Wynik wszyscy znamy. Kładę się spać smutny. Jutro będzie lepiej ????
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
duch analysta zawsze będzie krążył nad HP ???? tak samo jak Avicci AKA Jazziri i Bankroll aka ,,to że pożyczam od starych to nie znaczy że im oddaje&#39;&#39;
Szkoda że niecały rok jestem w HP, sporo beki mnie pewnie ominęło ????

Ajsner męczy bułę strasznie dziś, Felka nie może złamać.

@e i jeszcze net cord teraz
 
pello 17

pello

Użytkownik
z amatorami... po prostu francuzi bawia sie w debla, a ci nie za bardzo. indywidualnie kazdy z nich jest porownywalnym grajkiem na podobnym poziomie
e: moze Herbert odstaje tylko ????
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Kuboty dziś MUSZĄ wygrać z dziadkami, bo otwiera się autostrada do ćwierćfinału. Andujara z Bustą w 1/8 to oni na spokoju ograją, więc wystarczy dziś ograć parę, która razem ma 80 lat :p

E: ciśniecie Herberta, bo zakład nie wszedł, a dzisiaj był Mahut/Herbet lepsi ???? Owszem brzmi to dziwnie, ale przegrali ten mecz sami ze sobą. Rywal zagrał na dobrym poziomie, ale bez przesady.
A co do Herberta to gość papiery na granie ma, ale nie radzi sobie z presją co widać w każdym meczu jak tylko coś nie idzie
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Isner ma fajny ten tik przed serwisem, elegancko sobie piłkę odbija raz między nogami, jak widać nie trzeba wymyślać jakiegoś grzebania w dupie, jeśli się ma nerwicę :smile:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom