>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe ligi 2015/2016, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Wrzucam tutaj, bo 2 mecze z Pucharu Włoch.

Fortuna

Siatka, 2 mecze z Pucharu Włoch (M) i jeden z naszej kobiecej.


Volley Lube - Latina 2 +18.5 2.14 ✅
Sopot - Bydgoszcz 2 +22.5 2.15 ✅
ako 4.60 (4.05 netto) 3/10 ✅

Volley Lube - Latina 2 +18.5 2.14 ✅
Modena - Monza 1 -17.5 2.33 ⛔
ako 4.99 (4.39 netto) 2/10 ⛔

Trypla z tych 3 pozycji ako 10.72 (9.43 netto) 1/10 ⛔

Fortuna z autorskimi pomysłami.
Latina jest w netowych +15.5 po 1.92, więc +18.5 warte pewnie z 1.60 max. Zatem około 35% promo.
Domyślam sie, że po wygraniu wyjazdu 3-0 dziś Macerata zagra drugą szóstką lub jakimś mixem.
Bydgoszcz +22.5 w Sopocie też pasuje. W necie ta sama linia z kursem 1.71 (26% promo). Tylko 2x nie broniły takiego spreada w lidze (w Policach i Wrocławiu). W pierwszym meczu w Bydgoszczy Sopot +9 tylko im wbił. Sporo im dali, po +7.5 na seta średnio, podoba mi się bet pod każdym wzlędem.
Modena tylko 3-2 wyjazd, więc dziś powinna podejść poważnie. Marathon 2.02 przy tej linii (15% rk). Jeśli podejdą normalnie, to spora szansa jednego dość gładkiego seta i 2 kontrolowanych. Po 2.33 warto.

Powodzenia
HH
 
L 136

lubinek95

Użytkownik
Nie jest to dział o CEV CUP, ale takiego nie znalazłem, a więc pozwoliłem sobie tutaj zadać to pytanie:
Co powiecie dzisiaj na temat meczu Muszynianka Muszyna vs Azeryol Baku, bo lekka masówka poszła w stronę Polek, mógłby ktoś przedstawić kto się interesuje, jak się odnieść do tego stanu rzeczy, bo z tego co kojarzę to Azerska liga jest silniejsza niż Polska.
 
bono1987 15

bono1987

Użytkownik
Moim zdaniem kurs warty gry na Polki. Azerki maja sredni sklad bez gwiazd, ostatnio notuja slabe wyniki. Do tego podroz, i podjrzewam ze bardziej skupia sie na meczu u siebie. Muszyna tez nie jest mocarzem, ale ma kilka solidnych zawodniczek i u siebie dosc mocna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
VFM Franches Montages - Trabzon Idman Ocagi
Pojedynek średniaka z ligi szwajcarskiej z średniakiem z Turcji.
Skład gospodyń nie powala, oparty na rezerwowych zawodniczkach reprezentacji Argentyny i Holandii - Fernandez, Aispuruy i Koolhaas. Z tego trio dla mnie najstabilniej w ataku wygląda Josefina Fernandez.
Idman na papierze dużo mocniejszy, serbski duet Blagojevic - Malagurski powinien być wystarczający. Parę solidniaczek pokroju Bilge, Kamenovej, Barut.
Challenge Cup to specyficzne rozgrywki, sporo drużyn po prostu nie chce w nich grać i często zdarzają się niespodzianki. Z tego co widzę po ostatnich dwumeczach Turczynek zależało im na grze w pucharach i liczę, że tak jest dalej. Oczekuję wykorzystania przewagi jakości, kontrolowanego spotkania i 0-3.
Moje propozycje:
Idman -9.5 --- 1.72 @ Bet365 ✅
Idman 3-0 --- 3.00 @ Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Benfica - Istanbul 3-0✅✅

Benfica to dobry, solidny klub, dla którego Challenge Cup jest priorytetem w tym sezonie. W tamtym zajęli w nim drugie miejsce, ustępując w finale Vojvodinie. W międzyczasie z klubu odszedł środkowy Honore do Friedrichshafen, a przyszli Justin Duff znany z polskich parkietów, Ivan Kolev przyjmujący z portugalskiego klubu. Nie stracili więc na jakości. W składzie znajdziemy Gaspara - atakującego, Silve - przyjmującego, którzy są stabilni i dobrze grają. W swojej lidze są pierwsi tylko jedna porażka a 18 zwycięstw.
Istanbul jest to typowa drużyna własnego boiska, w lidze do tej pory 6 zwycięstw u siebie bez porażki, zaś na wyjeździe 2 zwycięstwa i 4 porażki. Skład mają mocno średni jak na to jakie wyniki zyskują, na środku Bośniak Matic 21 lat, Hayirli Özkan 32 letni Turek, na przyjęciu 37 letni Coskovic i 28 letni Cin Kadir lub Antanovich, przyjęcie solidne. A na ataku mają Wiliama Price - 28 letniego Amerykanina, który jest strasznie nierówny.
Do tej pory Benfica grała ze szwajcarskim Nafels (6-1 w dwumeczu), później z Precurą Antwerpen (5-3 w dwumeczu, 3-1 u siebie wygrali)
Istanbul grał dwumecz z Mladostem (6-1 w dwumeczu) i Stroitelem Mińsk - u siebie 3-1, na wyjeździe 3-1 w plecy, złoty set 10-15.
Benfica zdołała na wyjeździe ugrać seta a poza tym zagrali dobry mecz, powinni wygrać dzisiaj to spotkanie i awansować do kolejnej rundy. Uważam, że bardziej im zależy na tym pucharze i może to skutkować.

Benfica -1.5 seta 2.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Może będzie coś specjalnego na 4-5 lutego.
Kolega z którym trenowałem, teraz gra w drużynie Charleston
Jest to swojego rodzaju &quot;Uniwersjada&quot; w USA w danej konferencji, ostatni mecz był na live do grania w bet365 ???? Zobaczymy jak będzie teraz czy też będzie możliwość ????
http://scr.hu/5dfa/s83nj
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
KB STARS - WOORI
Już za dwie godziny czeka nas spotkanie w jakże emocjonującej Koreii. Są to drużyny zajmujące odpowiednio przedostatnie i ostatnie miejsce.
Jako iż spotkania są rozgrywane rano, staram się oglądać prawie każde spotkanie. Mimo zajmowanego miejsca przez KB STARS&#39;ów, przewyższają oni umiejętnościami słabiutkie WOORI.
Przy tym typie kieruje się spotkaniem rozgrywanym pomiędzy tymi zespołami 2 tygodnie temu, gdzie różnica umiejętności widoczna była gołym okiem. Gospodarze także podbudowani ostatnią wygraną z Kepco.
KB STARS - 6.5 pkt @ 1.83⛔
bet365
b e t 3 6 5​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 418

maat

Użytkownik
Rozlosowano pary w CEV Cup mężczyzn
Dragons Lugano - Gazprom Yugra
VaLePa - Berlin Recycling Volleys
Voleibol Teruel - Knack Roeselare
Sir Safety Perugia - Dynamo Moskwa
Pary CEV Cup kobiet
Galatasaray Stambuł - Impel Wrocław
Alba Blaj - Schweriner SC
Dinamo Krasnodar - Allianz MTV Stuttgart
Azeryol Baku - Volley Novara
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Jako, że DNTB zamknięte piszę tutaj. Polecam pograć Venelles. Mecz idzie LIVE. Kursy dziwnie podskoczyły, rynek uderzał w kierunku Le Cannet, które zgubiło formę z poprzedniego sezonu.
Venelles 3 porażki z rzędu, wcześniej bardzo dobra forma. Kursy ok 2,4 to value- początkowo było 1,6
EDIT:
Poziom spotkania tragiczny ale najważniejsze, że weszło ✅ 3-1
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Salihli - Galatasaray Stambuł
Liga turecka się kłania.

Salihli ma słabiutki skład. Ściągnęły na szybko Bjelice i Radulović. Ta pierwsza jeszcze coś potrafi, Radulović to zapchajdziura i przeciętna sypaczka. Przed końcem roku jednak grały dużo lepiej niż można było się tego spodziewać. Początek roku ciężki, ostatni mecz to blamaż. W Salihli są duże problemy z przyjęciem zagrywki i gra oparta jest na Eli Skowrońskiej i właśnie Bjelicy, przez co są bardzo przewidywalne.

Galatasaray wróciło ze Szwajcarii, gdzie po dwóch łatwo wygranych setach weszły zmienniczki i w ostateczności wygrały mecz 3-1. Dla odmiany element samego przyjęcia na bardzo wysokim poziomie, dwie defensywne przyjmujące regularnie w szóstce - Guldeniz oraz Leys. Ponadto solidna atakująca Centoni i niezłe środkowe. Sypaczki dość przeciętne, taka średnia turecka.

Spodziewam się tutaj w miarę łatwego spotkania dla zespołu gości i oczekuję wyniku 0-3. Kultura gry zdecydowanie po stronie Galaty.

Moje propozycje:
Galatasaray 3-0 --- 2.10 @ Bet365, Betsson, Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Leningradka - Uralochka ✅ 1-3.
Typ: 2 @ ( -1,5 seta) @1.72 Bet365

Leningradka w tym sezonie tylko trzy zwycięstwa i to z trzema ostatnimi drużynami, samemu okopując 4 miejsce od końca. Wynik słaby. Niby w składzie mają Simona Rinieri, ale ta zawodniczka już nie gra tego samego co kiedyś. Skład ogólnie złożony z takich średnich zawodniczek żadna niczym się nie wyróżni czy &quot;podskoczy&quot; wyżej niż drużyna. Tatiana Shchukina to woli brylować na instagramach, twiterkach zamiast trenować... Typowy słaby zespól, który nie ma podjazdu do czołówki, ale oklepie tych totalnie najsłabszych.
Uralochka to trzecia drużyna ubiegłego sezonu, w tym przegrał trzy razy oczywiście z czołówką czyli Dynamikami, ale ostatnio też lipa poleciała w LM bo przegrali u siebie z Volero Zurych. Jednakże dobrze zaprezentowała się młoda Ksenija Ilczenko. W meczu LM z Vizurą dobrą formę zaprezentowały Irina Zariażko i znana z występów w Polsce Sinead Jack. Doświadczony trener Nikołaj Karpol dobrze zgrał drużynę która w lidze słabe zespoły bije bez problemu, są zgrane wiedzą że mogą coś tam ugrać bo tylko liga im pozostała. W LM trafili na Dynamo Kazań i wątpię aby z nimi ugrały nawet seta. Nie ma co kombinować przyjezdne dzisiaj powinny to gładko wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Mondovi - Alessano 2,25⛔
Spotkanie 2 drużyn z dołu tabeli. Wg mnie forma obu zespołów na podobnym poziomie, a i potencjał jednych od drugich nie odstaje znacząco. Jeżeli chodzi o gości to mieszanka młodości z rutyną. Z bardziej kojarzonych można wymienić weterana Cernica, któremu jednak już bliżej do emerytury. Atakujący JELIAZKOV - wg mnie jak na ten poziom dobry zawodnik. Czy też Piscopo, czy ostatnio zawodnik, który dołączył Brazylijczyk Lamb.
O gospodarzach nie zdąże już napisać. Wg mnie jest 50-50 stąd kurs 2,25 pobieram w ciemno.
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Oglądam spotkanie Le Cannet- Saint Raphael siatka kobiet francja LIVE. Polecam pograć 2. Dużo lepsze dziewczyny, powinno być 2-0 już ale jakimś cudem nagle udar mózgu jak to u kobiet i z 19-14 na 23-25.
Le Cannet oglądam 2 spotkanie i 2 raz przyjecie mają do bani. Można nawet na sety z handi łapać./ Przy wyniku 1-1 1,8 na mecz! ⛔2-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 1,8K

patced

Użytkownik
Oglądam spotkanie Le Cannet- Saint Raphael siatka kobiet francja LIVE. Polecam pograć 2. Dużo lepsze dziewczyny, powinno być 2-0 już ale jakimś cudem nagle udar mózgu jak to u kobiet i z 19-14 na 23-25.
Le Cannet oglądam 2 spotkanie i 2 raz przyjecie mają do bani. Można nawet na sety z handi łapać./ Przy wyniku 1-1 1,8 na mecz!
Gdzie oglądasz ? bo albo bredzisz albo jest obraz...
btw sam mialem grane Le Cannet po 6 i więce. Kontra po 2,2 i dzięks ale obejrzałbym te kwiatki.
e: tak czy srak dzieki bo brednie napisales niezle. wynik sam mowi za siebie. niepotrzebnie wchodzilem do tego dzialu i czytalem te glupoty to bym nawet nie ruszal opcji zamknij
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
cz. mega butny jesteś ale zamiast mieć 2,5k mam *****, więc jeśli tak wymieniasz sie w gronie blablabla informacjami to gratulacje. koniec wycieczek do twojej osoby odemnie ignor i po sprawie. (administracja ciągle myśli nad rozwiązaniem problemów, a sami stworzyli świetną opcje do ich rozwiązywania. Nie podoba ci sie ktoś - ignor)
Żebym nie był gołosłowny i co to nie jestem to prosze:
Daejeon KGC K - Hungkuk K
Typ: 1 ⛔ 2-3
Kurs: 3,0 @bet365 i leci ...

A dlaczego leci ? a no własnie. Niedawno Hungkuki były wiceliderem, a słabe Daejeon zaledwie 5 zwycięstw i ostatni plac. Hungkuki od kilku meczy w plecy. Dzieje się tak za sprawą braku swojej &quot;gwiazdy&quot; Taylor Simpson z nieznanych mi przyczyn nie wystąpiła ona w ostatnich dwóch meczach jakie oglądałem i hungkuki dały zarobić grając przeciwko nim. Same skośne bez mocnego punktu w ataku tego spotkania nie wygrają, a rzucanie kursów 3 na to spotkanie to śmiech. Niewiele słabszy Caltex rozprawił się z osłabionymi Hungkukami 3-0 a kurs był podobny.
Śmiało można grać. Do meczu kursy się wyrównają jak każdy rozkmini, że Simpson znowu poza grą.
 
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
cz. mega butny jesteś ale zamiast mieć 2,5k mam *****, więc jeśli tak wymieniasz sie w gronie blablabla informacjami to gratulacje. koniec wycieczek do twojej osoby odemnie ignor i po sprawie. (administracja ciągle myśli nad rozwiązaniem problemów, a sami stworzyli świetną opcje do ich rozwiązywania. Nie podoba ci sie ktoś - ignor)
Żebym nie był gołosłowny i co to nie jestem to prosze:
Daejeon KGC K - Hungkuk K
Typ: 1
Kurs: 3,0 @bet365 i leci ...

A dlaczego leci ? a no własnie. Niedawno Hungkuki były wiceliderem, a słabe Daejeon zaledwie 5 zwycięstw i ostatni plac. Hungkuki od kilku meczy w plecy. Dzieje się tak za sprawą braku swojej &quot;gwiazdy&quot; Taylor Simpson z nieznanych mi przyczyn nie wystąpiła ona w ostatnich dwóch meczach jakie oglądałem i hungkuki dały zarobić grając przeciwko nim. Same skośne bez mocnego punktu w ataku tego spotkania nie wygrają, a rzucanie kursów 3 na to spotkanie to śmiech. Niewiele słabszy Caltex rozprawił się z osłabionymi Hungkukami 3-0 a kurs był podobny.
Śmiało można grać. Do meczu kursy się wyrównają jak każdy rozkmini, że Simpson znowu poza grą.
Początku nie skomentuję ???? bo ktoś z modteamu skasował mój post, a 2 raz pisać mi się nie chcę. Jeżeli dodałeś mnie do ignora to na twoje nieszczęście ucieknie Ci info :cool: Ale z tego co wiem to 2 tygodnie miała spędzić z rodziną. Więc o ile z IBK grała, a po meczu z nimi miała mieć wolne to całkiem prawdopodobne, że już jutro zagra.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
witam.
Orientuje się ktoś dlaczego taki kurs na Samsungi ?
Grozer kontuzjowany ? W ostatnim meczu z 2-0 przegrali mecz.
g. 11:00
Samsung Bluefangs (Grozery) - KAL Jumbos (Morozy)
2,50 - 1,50 ✅✅✅

Chyba warto na gospodarzy.
Obydwa zespoły na serii 3 porażek (z Rush, z Hyundai, z Kepco)
z tym że Samsungi przegrały 2 razy 2:3 a Jumbosy 0 ptk w tych 3 meczach
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Lokomotiv Baku W - Telecom Baku
Typ: Lokomotiv -1,5 ✅ 3-0
@ 1,90 bet365

Telekom niezła patoliga. Grały ostatnio z Wrockiem o nic i pokonały jeszcze gorszy zespół z Polski 2-3. Mecz fatalny z obu stron. Serie głupich błędów popełnianych na przyjęciu itp. Lokomotiv zagrał dobry mecz z rezerwami Kazania, który to nie miał nic do powiedzenia w żadnym z setów. Jedynie H2H na korzyść Telekomu.
E: mecz live.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom