>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

MEN'S EHF EURO 2016 POLSKA

Status
Zamknięty.
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Polska - Serbia
Serbia under 23.5 bramki @ 1.85 ⛔
Betsafe
Jak Polska gra w obronie nie trzeba nikomu mówić, z tego słynęliśmy na poprzednich MŚ, gdyby nie sędziowie w meczu z Katarem może sukces byłby większy. Dzisiaj mecz z Serbią po zmianach, brak kilku ważnych zawodników, nowy trener, nowe twarze i nie wiadomo jak poradzą sobie na ME. Nie daje im większych szans z Polakami, jak wiadomo mamy skład lepszy, gramy przed własną publicznością, niesieni dopingiem. Jak zagramy tak jak potrafimy Serbia nie przekroczy liczby 24 bramek, w poprzednich latach zatrzymywaliśmy ich na podobnym poziomie bramkowym, teraz więcej okoliczności sprzyjających po naszej stronie, under jak najbardziej w zasięgu.​
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dania-Rosja 5-0 w kontrach
Dania+2.5 gola z kontry 1.86 betsafe✅✅✅

Dziwna linia na handi, bo wszędzie to faworyt ma ujemne cyferki. Fakt, Rosjanie mają szybkich skrzydłowych i ich styl obrony, czyli albo wysoko wychodzące 6-0, albo 5-1 z Timurem na jedynce powoduje, że tych kontr powinno być więcej, to jednak Duńczycy to nie są muły, które każdą akcję zatrzymują i mozolnie konstruują atak pozycyjny. Czy to Eggert, czy na jego pozycji Mortnsen, czy po drugiej Stronie Lindberg, bądź Svan potrafią biegać do kontry. Przy płaskiej, mocnej obronie i co ważne Landinie w bramce kilka kontr powinno pójść. Ruscy nie będą każdej akcji doprowadzać do takiej pozycji, gdzie będzie to kończyło się bramką, bądź taką stratą piłki, która uniemożliwi szybki atak rywalom. Jeśli nawet Rosjanie będą mieli więcej bramek z kontry, to wydaje mi się, że nie będzie to znaczny dystans w stosunku do analogicznych trafień Hansena i jego kolegów. Stawiałbym tutaj także na wyższą skuteczność faworytów, więc powinno być OK.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Petar Nenadić Powyżej 5.5 goli @ 1.65 Betsafe ✅ po 15 minutach 6 goli ;)
Serbowie przystąpią do meczu z Polską, jak i całych mistrzostw solidnie osłabieni. W reprezentacji z Bałkanó nie ujrzymy bowiem Momira Ilica, Marko Vujina, Rastko Stojkovica oraz Alema Toksica. Jednak jakby nie patrzeć, pomimo tych osłabień ktoś musi wziąć na siebie cieżar gry i strzelać bramki. Naturalnym wyborem wydaje się Petar Nenadić - najlepszy strzelec niemieckiej Bundesligi. Lewy rozgrywający Fuchse Berlin niedość, że potrafi strzelić bramkę z akcji, to w dodatku jest wytypowany jako egzekutor karnych, co z miejsca gwarantuje mu 2-3 bramki więcej. Dlatego też uważam, że zaproponowania linia na dzisiejsze starcie z naszą reprezentacją nie jest specjalnie wygórowana i Nenadić powinien strzelić co najmniej sześć bramek.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Co myślicie o Karabatic N. (FRA) PKT 4,5 - kurs 1.75 buk : ziemniak totolotek. Chce pograć to grubiej ???? ) @Macko18 i inni
1.75*0.88=1.54, w ogóle się nie opłaca.
Polska-Serbia
Bielecki over 3.5 gola 1.72 Unibet⛔ 3
1.57 na ten over w betsyfach i to mnie nie przekonuje, jednak to co daje Uni już bardziej. Już tydzień temu podczas meczów na turnieju w Hiszpanii wpadłem na pomysł, że będzie trzeba zaatakować jakiś over Koli. Przez brak Kaczki powinno być więcej czasu właśnie dla Karola na lewej połówce. Jest w formie, pokazywał to w ostatnich meczach, jak i przez cały ten sezon. Nie ma problemów z rzucaniem z drugiej linii, nawet z jakiegoś 12.metra. Swoje okazje Bielecki będzie miał i kwestią jest tylko, czy dopisze skuteczność. Jak pisałem wyżej ostatnio było z tym nieźle, więc 4 bramki jak na niego to nie jest jakiś ogrom. Oprócz trafień z gry dochodzą karne, które jak wiadomo w naszej reprezentacji zawsze kuleją. Biegler nie ma pewniaka do 7.metra, więc i Kola dostawał swoje szanse w tym aspekcie, a pamiętajmy, że w klubie Talant też powierzał mu tę rolę. Podsumowując widać, że Karol powinien mieć trochę okazji i zrobienie linii 3.5 nie jest dla niego bardzo wysoko zawieszoną poprzeczką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bono1987 15

bono1987

Użytkownik
Jak dla mnie 1.6 na Islandie to dobry kurs. W histori spotkan z ostatnich lat widac, ze gra Islandi nie pasuje Norwegom i przegrywaja z nimi regularnie. Do tego swietny Palmarsson, Sigurdsson czy Gunarsson. Norwegia nie ma odowiedzi porownujac sklady, jedynie solidne kolo. Poza tym wydaje mi ze bedzie to szybki i overowy mecz.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Chorwacja - Bialorus 2 bety live w przerwie

under 59 1.85 1.5/10 ✅Parimatch
Białoruś team total under 27.5 1.88 1.5/10 ✅Parimatch
27-21

Do przerwy 15-15 na potężnej skuteczności (Chorwaci 15 goli z 23 strzałów, Białoruś 15/22). Zwłaszcza gra bramkarzy i obrony Chorwacji to kpina do przerwy. Rutence dali jebnąć 7/8. Zaczną bronić i powinno byc OK, bo tempo nie zabija.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
STS

Dubla.

Karabatic under 5.5 1.97 ✅
Lijewski under 4.5 1.75 ✅

ako 3.45 (3.04 realne) 2.5/10 ✅
Karabatic easy tylko 2 gole, ale z Lijkiem istny cud. 4/5 ht, a po przerwie oddał tylko jeden rzut, obroniony. ????

W Betsson 1.52 na obu, zatem dubla 2.31. Zagranie z 30-to procentowym value.
Karabatic nie rzuca karnych, więc 6 goli to zawsze wysoka poprzeczka. Jeśli w miarę kontrolować będzie Francja mecz, to i za dużo nie powinien pograć, bo turniej długi.
Jaki jest Lijek każdy wie. Kotuzjogenność niestety dość legendarna. W całym meczu może nie oddac więcej niż 6-7 rzutów i w 5 trafień sczerze wątpię, zwłaszcza, że mecz zapowiada się underowo. No i nie podchodzi do karnych.

Powodzenia
HH

live w przerwie

Francja -2.5 1.80 2/10 Parimatch ✅
30-23

Do prerwy Francja trochę nonszalancko. Głupie straty i gole Macedonii po kontrach + sporo kar. Ogarną sie i odjadą jak Chorwaci czuję.

Powodzenia
HH

live w przerwie

Islandia - Norwegia under 47.5 1.87 1.5/10 ⛔Parimatch
26-25

10-11 HT i niby 26.5 na 2 połowę z 56.5 pre wygląda na prawidłową liinię, ale oglądałem ostatnie 10 minut i tam jest rzeźnia lekka. Punkty pójdą dalej do Main Round i czuje skandynawską bitwę dziś do końca. Delikatne 1.5/10.

HH
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
POLSKA - SERBIA 15/01/2016 - 20:30
typ Player Most Goals Przemysław Krajewski ( 0) Karol Bielecki ( 0 ) 2
kurs 1.86
betsafe po 3-3 zwrocik....
Tak na szybko i luźno i tak pewnie sie rozpisze... kursy na naszych ogólnie jak dla mnie nie do grania kompletnie-Mimo sporych osłabień Serbów( Marko Vujina, Rastko Stojkovicia i Momira Ilicia- Z dwóch pierwszych zrezygnował selekcjoner Dejan Perić, ostatni natomiast zawiesił reprezentacyjną karierę). To dla mnie zapowiada sie mecz walki imo może byc rożnie, bardziej przekonuje mnie over bramkowy 50,5 w tym meczu.Stawka duza presja ogromna- dwa doświadczone zespoły, które maja sobie coś do udowodnienia.Zadecyduje detale, dyspozycja dnia forma bramkarzy w szczególności sędziowie.Grupa bardzo ciekawa dla mnie niewygodna wyrównana pojedynek naszych zapowiada sie ciekawie.Wiadomo Karol zawsze groźny taka nasz lokomotywa jak wejdzie dobrze w mecz może byc szalenie groźny niebezpieczny z drugiej Lini. Ważny będzie ten pierwszy moment strzał jak trawi pójdzie z górki tak myślę... forma jest co udowadnia we wcześniejszych meczach. Bigler i kibice bardzo na niego liczą u nas atak może i powinien ładnie sie rozkładać na inne pozycje skrzydła, kolo ale głownie druga linia 9 metr. Z 4-5 bramek Karol rzuci, Krajewski wydaje sie pewniakiem na lewym skrzydle ma solidnego zmienika przy agresywnej obronie Serbów łatwo o bramki nie będzie zobaczymy jak z kontra no i za plecami obrony będzie nie byle kto bo Darko Stanić...ogólnie duzo więcej dowiemy sie po meczu, bo na razie to wróżenie z fusów, gdybanie i marzenia odnośnie kolejnego świetnego medalowego występu i tych niesamowitych emocji wiec zapinamy pasy i siadamy... może uda się zacząć pisać i powodować typy regularnie wielki powrót :razz:????
 
domel206 802

domel206

Użytkownik
Mecz polska vs serbia
Under 25 bramek w 1 polowie kurs 1.75 betclic. (Niestety chlopcy sobie pograli akcja za akcje )⛔
Under 27 bramek polakow w meczu kurs 1.80betclic⛔
Postanowilem wlaczyc sie do dyskusji i na szybko podzielic sie swoimi typami.
Wiec tak jak wiemy polska faworyt ten mecz wygrac poprostu musi bo nie wiem
Jak bedzie z francja i macedonia ktora dzis pokazala
Naprawde dobry handbal. Ja typuje under 25 w 1 polowie bo jak to polacy nie powalaja swoja skutecznoscia i do tego powoli wchodza w mecz. Serbowie tez raczej preferuja gre w wolniejszem tempie.
2 typ to ponizej 27 goli polakow a tutaj to argument jest jeden polska nie
Ma
Srodkowego rozgrywajacego
Co przeklada sie na fatalna skutecznosc ???? oby wygrali bo jakbym
Mial
Typowac to nie wiem
Czy za pare groszy nie zagralbym remisu :d
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dania-Rosja: Timur Dibirov over 4,5 @1,86 Betsson⛔3 bramki

Dibirov kapitan ekipy rosyjskiej,pod nieobecnosc Igropulo to raczej on będzie wykonywal karne.Do tego bramki z lewego skrzydla,gdzie jest naprawdę solidnym grajkiem.Spodziewam się dzis szybkiej i otwartej gry z obu stron,dlatego proponuję over tego zawodnika.Ónibet ma na to kurs @1,55.
 
rob91 92

rob91

Użytkownik
Mikkel Hansen (Dania) under 6,5 - 4 bramki
1,67 @ Betsson​


Mecz gdańskiej grupy D. Underdogiem jest Rosja i niedziwne, bo Duńczycy jak zwykle stawiani są w roli pretendentów do medalu. Natomiast nie spodziewałbym się pogromu. Szczypiorniści ze wschodu wiedzą jak skuteczni są rywale i że pozwolenie na strzelenie im +30 goli skończy się porażką.
Przewiduję podobną grę jak wczoraj Białorusinów z Chorwatami czy Macedończyków z Francuzami, czyli pieczołowitą kontrolę gry obronnej.
Ja przyjrzę się grze rozgrywającego francuskiego PSG. To bardzo silny i skoczny zawodnik, łatwo rzuca się w oczy. Lider reprezentacji, choć coraz bardziej mentalny, bo największe indywidualne sukcesy (piłkarz roku w plebiscycie IHF, król strzelców Ligi Mistrzów) święcił około 4 lata temu. Poza tym, Dania dysponuje szeroką kadrą, a odpowiedzialność za strzelanie bramek rozkłada się na wielu zawodników, więc ciężko mówić o liderowaniu jak w przypadku choćby Lazarova z Macedonii.
Prześledziłem ostatni wielki turniej, czyli ubiegłoroczne mistrzostwa świata w Katarze i dorobek tego bombardiera prezentował się tak: 2 gole z Argentyną na otwarcie, 3 z słabiutką Arabią Saudyjską, 6 z Niemcami (prawie 55 min. na boisku), 3 z Islandią w 1/8, 6 z Hiszpanią w 1/4 (najczęściej na boisku spośród całej drużyny) o 5. miejsce ze Słowenią, gdy drużyny darowały sobie grę obronną (36:33 dla skandynawów) - zaledwie 3 gole. Co ważne, Mikkel nie rzuca karnych. W ten sposób niejeden zawodnik reperuje sobie statystyki. Od 2007 r., M. Hansen nabija średnio 4,63 bramki/mecz.
Bukmacherzy kierują się w pierwszej kolejności nazwiskami. W przypadku Francuzów, na Nikolę Karabaticia była wczoraj linia 5,5, a rzucił dwa gole, będąc &quot;obklejanym&quot; przez obrońców. Swoje robił po cichu Sorhaindo (śmieszna linia 2,5), który przy przewidywalnie długim pobycie na boisku trafił 6x, najwięcej w zespole.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dziś najciekawszy mecz to chyba Hiszpania - Niemcy. Faworytem oczywiście gracze z Półwyspu Iberyjskiego. Jak są mocni pokazali na towarzyskim turnieju, gdzie m.in roznieśli reprezentację Polski 26-12. Wszystkie największe gwiazdy prócz Rocasa są w składzie, w bramce Sterbik. Mają bardzo solidną obronę grającą dość wysoko i Niemcom ciężko będzie się przebić. Tym bardziej, że skład niesamowicie przetrzebiony. Nie ma Gensheimera, Groetzkiego i Wiencka - cała pierwsza linia odpadła. Do tego w drugiej też średnio to wygląda, jedynie Weinhold trzyma poziom.
Nie widzę tu wielkich szans na jakąkolwiek niespodziankę. Niemcy to już nie ta klasa co jeszcze kilka lat temu. Hiszpania powinna to wygrać kilkubramkową przewagą.
Hiszpania (-3,5) - Niemcy 1,60 Unibet ⛔
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Słowenia - Szwecja @ 2⛔
sugeruje sie tutaj ostatnimi sparingami przed turniejem, szwedzi dostawali nawet od brazylijczykow, slowencom udalo sie rozgromic, badz co badz, nadal silnych chorwatow, niby to sparing, ale jednak rozmiar wygranej budzi szacunek, szwecja nie ma zadnego potencjalu na wejscie do strefy medalowej, spore value tu widze na slowencow.

Hiszpania -3,5
zgadzam sie z typem powyzej, hiszpania w tym momencie to dla mnie glowny kandydat do zlota
no i na jutro
polska - macedonia (+3,5) 1,71
sytuacja blizniaczo podobna do meczu z serbami, w pierwszy meczu fajnie sie pokazali z francuzami, druzyna fizyczna z bombardierem lazarovem, ktory pewnie zblizy sie do granicy 10 bramek (lub ją przekroczy) ostatnie 2 mecze na duzych imprezach z macedonia przegrane i to na imprezach, z ktorych przywozilismy medale, mysle ze drobniej mozna nawet pograc czysty win macedonii po kursie 5
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Hiszpania-Niemcy 1/6 marna skuteczność Raula
Entrerrios over 2.5 gola 1.71 betsafe⛔ 1

Ponawiam bet na Raula, tym razem w reprezentacji. Grałem identycznie w LM, gdy Barca mierzyła się z Vardarem. Hiszpan sypnął wtedy 5 bramek i tutaj może być podobnie, przypominam, co wtedy pisałem:
Co do typu na bramki Raula, to stawiam tu na jego formę i właśnie styl gry Barcelony. Katalończycy często opierali swoją piłkę ręczną na rzucającym środkowym rozgrywającym, a pamiętajmy, że Entrerrios może też zagrać na lewej połówce. Raul potrafi wziąć grę na siebie i skutecznie rzucić z drugiej linii. Tutaj trzeba upatrywać jego trafień, bo będzie to jedyna opcja na jego zdobycz. Może zdarzyć się, że Hiszpan w jakiejś akcji po krzyżówce zbiegnie na koło i tam zostanie obsłużony podaniem, jednak jak piszę, bet oparty jest na jego grze w drugiej linii. Raul nie otrzyma najprawdopodobniej tylu minut co Gudjon, gdyż na rozegraniu w ekipie Barcy jest kim rotować, jednak te 30min powinno być, a to spokojnie może wystarczyć na sporą zdobycz bramkową. Na koniec cyferki Raula z tego sezonu: 2 3 5 1 4 3.
U Cadenasa w reprezentacji jest podobnie. Manolo widzi jego dobrą formę i Entrerrios dostaje sporo minut. Najczęściej oglądamy właśnie Raula na środku i Canellasa na lewej połówce. W odwodzie zostają Garcia, del Arco i Mindegia jednak powiedzmy sobie szczerze, że są o klasę niżej i przy z początku wyrównanym meczu to właśnie Raul z Joanem powinni ciągnąc grę Hiszpanów. Dodatkowo dochodzi obraz gry Hiszpanów, jak i samego zawodnika w turnieju rozgrywanym tuż przed mistrzostwami w Irun. Tam podopieczni Manolo prezentowali się bardzo dobrze, a sam Entrerrios zdobywał sporo bramek. Linia 2.5 nie jest wysoka, do zrobienia nawet w jednej połówce, więc imo warto próbować.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Mikkel Hansen (Dania) under 6,5
1,67 @ Betsson​




Mecz gdańskiej grupy D. Underdogiem jest Rosja i niedziwne, bo Duńczycy jak zwykle stawiani są w roli pretendentów do medalu. Natomiast nie spodziewałbym się pogromu. Szczypiorniści ze wschodu wiedzą jak skuteczni są rywale i że pozwolenie na strzelenie im +30 goli skończy się porażką.
Przewiduję podobną grę jak wczoraj Białorusinów z Chorwatami czy Macedończyków z Francuzami, czyli pieczołowitą kontrolę gry obronnej.
Ja przyjrzę się grze rozgrywającego francuskiego PSG. To bardzo silny i skoczny zawodnik, łatwo rzuca się w oczy. Lider reprezentacji, choć coraz bardziej mentalny, bo największe indywidualne sukcesy (piłkarz roku w plebiscycie IHF, król strzelców Ligi Mistrzów) święcił około 4 lata temu. Poza tym, Dania dysponuje szeroką kadrą, a odpowiedzialność za strzelanie bramek rozkłada się na wielu zawodników, więc ciężko mówić o liderowaniu jak w przypadku choćby Lazarova z Macedonii.
Prześledziłem ostatni wielki turniej, czyli ubiegłoroczne mistrzostwa świata w Katarze i dorobek tego bombardiera prezentował się tak: 2 gole z Argentyną na otwarcie, 3 z słabiutką Arabią Saudyjską, 6 z Niemcami (prawie 55 min. na boisku), 3 z Islandią w 1/8, 6 z Hiszpanią w 1/4 (najczęściej na boisku spośród całej drużyny) o 5. miejsce ze Słowenią, gdy drużyny darowały sobie grę obronną (36:33 dla skandynawów) - zaledwie 3 gole. Co ważne, Mikkel nie rzuca karnych. W ten sposób niejeden zawodnik reperuje sobie statystyki. Od 2007 r., M. Hansen nabija średnio 4,63 bramki/mecz.
Bukmacherzy kierują się w pierwszej kolejności nazwiskami. W przypadku Francuzów, na Nikolę Karabaticia była wczoraj linia 5,5, a rzucił dwa gole, będąc &quot;obklejanym&quot; przez obrońców. Swoje robił po cichu Sorhaindo (śmieszna linia 2,5), który przy przewidywalnie długim pobycie na boisku trafił 6x, najwięcej w zespole.​

Zdecydowanie popieram twoj typ. Hansen o wiele bardziej poswieca uwage dla rozegrania i tam robi swoją robote.Bierze sprawy w swoje rece glownie gdy juz akcje sie nie kleja i trzeba zbombardowac z daleka. Taka linia to faktycznie za nazwisko. W tejfazie turnieju to wystarczy, ze Mikel skupi sie na spokojnym wystawianiu patelni dla kolegow.

Wszystko fajnie Panowie, tylko jedno malutkie ale.
Hansen w tym sezonie super rzuca karne w PSG. Gdyby Eggert sie pomylił, to nie dam głowy, że Hansen nie wejdzie na karnego w drugiej kolejności.
Mam też drobną teorię tu, ale to może na dalszą fazę sprawa do pilnowania i obserwacji. Wiadomo jakim bombardierem jest Hansen, zespół może chcieć go wykreować na top scorera jeśli narzuca dużo w pierwszych meczach. I wtedy własnie karne mogą przypasć jemu. To taka teoryjka, typu oczywiście absolutnie nie neguję.
 
bono1987 15

bono1987

Użytkownik
Szwecja-Slowenia 2 kurs 2.0⛔, podejrzewam wyrownany mecz aczkolwiek dla mnie faworytem jest Slowenia. Szwecja mocna bramka, skrzydla oraz kolo. Slowenia bardzo mocne rozegranie i skrzydla. Graja szybko, sporo z kontry( Gajic), Zorman z Bombacem tworza silne rozegranie. Szwecja z rozegraniem ma spore problemy. Gracze najwyzej solidni. Roznice robia jedynie Eckberg na skrzydle oraz Nilsson na kole. Kallman mnie nie przekonuje. Jak dla mnie tak jak wspomnialem mecz bedzie wyrownany ale faworytem jest Slowenia.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Hiszpania-Niemcy 14 bramek Hiszpanów po 19.minutach
Hiszpania over 13.5 ht 1.85 betsafe✅✅✅ IZZI:cool:

Niezły kurs na taką linię, dla przykładu Uni ma na to poniżej 1.7. Stawiam tutaj na potencjał ofensywny podopiecznych Cadenasa, jak i przeciętność Niemców. U Hiszpanów każda pozycja jest praktycznie mocno obsadzona. Nie powinno być problemów z dobrą skutecznością, a wiadomo, że na początku meczu to szczególnie ważne. Co do Niemców, to kadrę mają mizerną. Tak w ataku, jak i w obronie nie powinni pokazać jakichś wielkich fajerwerków. Hiszpanie mogą nawet pójść na wymianę ciosów, gdyż po prostu przy tym i tak wyjdą na swoje. Niemniej jednak jak przycisną w obronie, to Niemcy będą mieli mało do powiedzenia, trochę jak rezerwowi Polacy tydzień temu, gdzie rzuciliśmy marne 12 bramek. To są mistrzostwa i nawet przy dobrej defensywie Hiszpanie nie powinni patrzeć na wyniki, tylko robić swoje z przodu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Rivera jest specem od karnych i zazwyczaj jako pierwszy podchodzi do rzutów. Do tego jako skrzydłowy będzie miał okazje do kontr, których przy wysokiej obronie może być sporo. Jak pisałem wcześniej nie wydaje mi się, by Niemcy dziś mieli zagrozić Hiszpanom. Z tego też powodu myślę, że sporo pograją zmiennicy. Jak pisał Maćko w dobrej formie jest Entrerrios i to on powinien być liderem drugiej linii Hiszpanów. Do tego są jeszcze Maqueda i Dujszebajew dlatego myślę, że bramki z drugiej linii rozłożą się na kilku graczy.
Kto zdobędzie więcej goli: Valero Rivera - Joan Cannelas 1,75 Unibet ✅
 
zyg-fryd 65

zyg-fryd

Użytkownik
Polska - FYR Macedonia

Jutro czeka nas drugie spotkanie Reprezetnacji Polski. Tym razem rywal trudniejszy od poprzedniego - Macedonia. Druzyna z bałkanów rozegrała świetne 45 minut z Mistrzami Świata, Mistrzami Europy, Mistrzami Olimpijskimi - Francuzami. Macedończycy przez 3/4 spotkania walczyli jak równy z równym. Bardzo dobre spotkanie Lazarowa, który w meczu z Polską będzie jeszcze mocniejszy. Polacy w przeciwieństwie do Macedonii zagrali słabe spotkanie z osłaibionymi na tych Mistrzostwach Europy Serbami. Głupie błędy w obronie, przeciętna gra w ataku, niewykorzystana szanse przy grze w przewadze. Uważam, że spotkanie pomiędzy Polską a Macedonią będzie bardzo wyrównane i tradycyjnie Biało-Czerwoni w przeciwieństwie do Macedończyków zagrają słabszą pierwszą połowę. Dlatego, według mnie warto zagrać na prowadzenie drużyny z Bałkanów po pierwszej połowie.​

1.Połowa - Macedonia + 2,5 @ 1,53 bwin ✅✅✅
1.Połowa - Macedonia @ 3,75 bet-at-home ✅✅✅
1.Połowa - Zakład Bez Remisu - Macedonia @ 3,25 unibet ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Rosja-Węgry 27-26
Rosja DNB 2.50 Unibet✅✅✅ IZZI

Szczerze mówiąc trochę nie rozumiem tego kursu. Na pewno nie mogły mieć na niego wpływu pierwsze mecze, bo oba zespoły grały z kompletnie różnymi ekipami. Dlatego też trzeba patrzeć z perspektywy ogólnej, a tutaj Rosjanie z prawie optymalną kadrą. Mają możliwość rotacji praktycznie na każdej pozycji, niezła wyjściowa siódemka. Węgrzy za to bez kilku swoich ważnych graczy, jak m.in. Csaszar, czy Lekai. Sporo mniej ogranych zawodników, których nazwiska szerszej publiczności są praktycznie nieznane. Z tych doświadczonych Mikler w bramce, Ivancsik na lewym skrzydle, Nagy na prawej połówce, Zubai na kole i Schuch w obronie. W pierwszej kolejce Rosjanie przez dłuższy okres postawili się Duńczykom, potrafili walczyć jak równy z równym, coś w stylu Macedończyków z Francuzami. Madziarzy za to zrobili swoje i pewnie ograli outsidera tych mistrzostw, czyli Czarnogórę. Niewątpliwie Węgrzy mają przewagę na ławce w osobie Talanta, ale bez przesady. Imo kadrowo lepiej wyglądają Rosjanie i przy 2.5 na DNB z chęcią próbuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom