>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Superliga 2015/2016

Status
Zamknięty.
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +55
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam,
Na dziś zagrałem jeszcze taki Polsko-Rosyjski przekładaniec;-)zagrany w fortunie za 175pln

Azs-Czarni -8,5 handi kurs 1,64 ✅✅wynik 11:25 ; 27:29 ; 21:25
Będzin-Lubin -7,5 handi kurs 1,51 ✅✅
wynik: 26:24 ; 20:25 ; 22:25 ; 22:25 gospodarze się postawili praktycznie każdy set w różną stronę mógł pójść ale skończyło się szczęśliwie:)

O tych spotkaniach napisałem w dziale plus ligi zapraszam do przejrzenia...

Dyn. Moskwa- Zenit Kazań -6,5 handi 2 kurs 1,51 ✅
Zacznę od gości na których dziś stawiam i widać najwyraźniej ze są lepiej dysponowani aniżeli Dynamo.. Nie dziwne jak ma się w drużynie w wysokiej dyspozycji Leona i Michajłowa...
Natomiast zespół gospodarzy i tu właśnie rzuca się brak biriukowa zwłaszcza przy plikach sytuacyjnych... Pod formą są Iwan Zajcew i Holt a kto jak nie oni mają ciągnąć grę ze stolicy... Nie widzę tutaj innego rozwiązania jak wygrana kazania za 3pkt i ich dominacja ma dzień dzisiejszy w Superlidze dlatego talię handi spokojnie wejdzie:)
Wynik: 33:31 ; 25:21 ; 17:25 ; 16:25 ;14:16!!!!
Leon Terminator to fakt sam w pojedynkę praktycznie wygrał mecz.. A tie break to horror zenit miał 8:6 później zrobiło się dla dynama 11:8 i 14:11 Leon przy serwisie piekielna bomba ok 130 km/h 14:13 i chyba po tym gospodarze zwątpili że mogą wygrać skończyło się ostatecznie wygraną Zenitu(Leona):)
Ps. Z tym Zajcewem rzeczywiście david przesadziłem



Lokomotiv Nowosybirsk-Ural Ufa +15,5✅ handi 2 kurs 1,41
O drużynie gospodarzy powiem tylko tyle że Butko i spółka powinni wygrać ten mecz ogólnie Aleksandr jest w dobrej dyspozycji jak i większośc jego kolegów...
Ale nie jestem taki przekonany czy to będzie taki łatwy mecz dla drużyny z Nowosybirska..
Trener Boris Grebennikow(Ural) dobrze poukladal zespół zresztą widać ledwo dynamo Moskwa wyszarpala zwycięstwo 3:2
Motorem napędowym jest Kowaliew który prowadzi całkiem fajnie grę.. W ataku dobrze się spisują Wolkow, Maksimow oraz Kucmus... Myślę że seta przy takiej dyspozycji spokojnie ugraja a jeżeli nie to napewno będą to dość wyrównane sety..
Jeżeli tak by miało być to jest duże prawdopodobieństwo że handi zaliczymy na plus:)
wynik: 25:21 ; 24:26 ; 25:27 ; 25:22 ; 15:12 no to chłopaki powalczyli niejednemu faworytowi napsuja krwi przy takiej dyspozycji

Emocje były na ✅✅✅✅:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Witam,
Na dziś zagrałem jeszcze taki Polsko-Rosyjski przekładaniec;-)zagrany w fortunie za 175pln

Azs-Czarni -8,5 handi kurs 1,64
Będzin-Lubin -7,5 handi kurs 1,51

O tych spotkaniach napisałem w dziale plus ligi zapraszam do przejrzenia...

Dyn. Moskwa- Zenit Kazań -6,5 handi 2 kurs 1,51
Zacznę od gości na których dziś stawiam i widać najwyraźniej ze są lepiej dysponowani aniżeli Dynamo.. Nie dziwne jak ma się w drużynie w wysokiej dyspozycji Leona i Michajłowa...
Natomiast zespół gospodarzy i tu właśnie rzuca się brak biriukowa zwłaszcza przy plikach sytuacyjnych... Pod formą są Iwan Zajcew i Holt a kto jak nie oni mają ciągnąć grę ze stolicy... Nie widzę tutaj innego rozwiązania jak wygrana kazania za 3pkt i ich dominacja ma dzień dzisiejszy w Superlidze dlatego talię handi spokojnie wejdzie:)
Co to za stek bzdur. Michajłow w dobrej dyspozycji a Zajcew pod formą? chyba ci się nazwiska pomyliły. Michajłow to gra jak na siebie jak amator ostatnio, a Zajcew to jedyny zawodnik kończący piłki w swoim zespole.

ta na pewno Holt ma ciągnąć gre, środkowy ???? od tego jest Zajcew, Biereżko, Markin, oni mają ciągnać gre a Holt to sobie może dostać piłke raz na 5 obejść co najwyżej jak im się uda dokładnie przyjąć i będzie w pierwszej linii akurat ????

aczkolwiek co do typu się zgadzam, Kazań za dobrze zagrywa a Leon jest terminatorem, nie ma na nich druzyny w Rosji, będzie 3:0.

Zenit -1.5 (1.66) marathon
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam,
Na dziś przygotowałem trzy mecze... Dwa z superligi i jeden z ligi włoskiej
kupon zagrany w fortunie za 260zł Kurs po odjeciu podatku 4,82

Ufa Ural- Novyi Ungeroy -2,5 handi 1 kurs 1,99✅
O drużynie Uralu wypowiedzialem się w tamtym tygodniu i zdania nie zmieniam ich gra może się podobać... Wygrali u siebie z Surgutem 3:0 i w dwóch spotkaniach na wyjeździe wyrwali punkty faworytom i omały włos aby wygrali.. Ostatecznie przegrali po 3:2 z dynamo Moskwa i z Nowosybirsk..
Przeciwnik gospodarzy to lider superligi który miał łatwiejszy rozkład na począteki wygrywali za 3 pkt z takimi zespołami jak Orenburg, Krasnodar, Nizhnevartovsk była do przewidzenia.. Teraz czeka ich prawdziwy sprawdzian z Ufa Ural...
Drużyna Grebennikowa jest głodne zwycięstwa i jest na to duża szansa zważywszy na ich dobrą grę.. Przewiduję wynik 3:1
Ps. Na początku w maratonie kurs na Ural wynosił 2,5 ale później się połapali i zmienili na 1.8
wynik 22:25 ; 25:14 ; 21:25 ; 25:17 ; 11:15
dziwne spotkanie ostatnio Ural upodobal sobie horrory bez happy endu

Belgorod-Dynamo Moskwa -2,5 handi 2 kurs 1,7 ✅
Drużyna gospodarzy już nie jest aż tak straszna jak chociażby rok temu a i goście mają też swoje ambicje bo od 6 spotkań drużyna Belgorode wychodziła zwycięsko...
Na ten moment kadrowo lepiej wygląda drużyna gości i jeżeli chodzi o aktualną formę również..
Moim zdaniem procentowo daje szansę 43-57.. Dodatkowo goście mogli spokojnie przygotować się do tego meczu ponieważ nie musieli jechać do Paryża na mecz LM.. Przewiduję wynik 1:3
25:22 ; 22:25 ; 17:25 ; 20:25

Do tego zamieszczę krótką analizę do meczu:
Latina-Milano -10,5 handi 1 kurs 1,62 ⛔
O zespole gospodarzy też wypowiadałem się tydzień temu.. Gra zespołu z Latiny też może się podobać i nie widzę poważnych argumentów ażeby goście mogli czymś zaskoczyć...

zapowiadało się dobrze 2:0 w setach i odrobienie strat z trzeciego było po 23 no ale jak się nie wygrywa 3:0 to się później gra i gra ostatecznie Latina wyrwala zwycięstwo 3:2 (25:19 ; 25:22 ; 23:25 ; 22:25 ; 21:19)


Ps. Podaję jeszcze w załączniku drugi kupon już bez analizy może ktoś skorzysta z jakiegoś meczu
pozdrawiam;-)

Patrzę i oczom nie wierzę główny kupon nie wszedł⛔
Drugi zagrany za 65zł wszedł✅✅
trzeci zagrany za 90zł wszedł✅✅
A czwarty to już kosmos jakiś za 10zł ✅✅????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Biełgorod -2.5 (2.48) ✅
-11.5 pkt (2.05) Marathon
✅
Dla mnie miód. Novosibirsk w tym sezonie jak dla mnie marny do bólu, łatwy kalendarz na początku spowodował, że są w czubie, ale długo to pewnie nie potrwa, bo Kazań już ich sklepał ostro, teraz czas na Biełgo. Ostatnio Muser i spółka zniszczyli Gazprom na wyjeździe i widać, że forma jest. Novosibirsk kadrowo bez Camejo jest dla mnie mierny i brak mu ewidentnie siły ognia. Biełgorod u siebie kosmicznie mocny jest zawsze i będzie rozwałka jak na moje. Poleciał już kurs bo wczoraj -1.5 po 1.55 było do gry, ale bardziej ryzykowne opcje też do pogrania.
Oprócz tego bez analizy:
Kazań 2.5 (1.72) b365 ⛔
Dynamo -2.5 (2.00) b365

polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam,
Na dziś zagrałem taki kupon w totomixie i później spróbuję zamieścić analizę do meczy z siatki;-)
dodam tylko na marginesie ze mecz Węgry-Dania to piłka ręczna MŚ..

Zenit Kazań-Fakel Novyj Urengoj +17,5 handi 2 kurs 1,6⛔⛔
Może i gospodarzom już taki mecz nie wyjdzie jak z surgut region przegrana u siebie (2:3) ale goście zajmując pierwsze miejsce będą napewno zmobilizowani i przystępują do meczu z wysokim &quot;morale&quot; liczę na to że goście seta spróbują wyrwać a wtedy dodatnie handi będzie miało jeszcze więcej szans powodzenia..

wynik 3:1 no i seta goscie wygrali i trzymali się do połowy drugiego i wtedy Gospodarze włączyli wyższy level pogromy w trzecim i czwartym

Podaję jeszcze jeden kupon bez analizy kurs ogólny 31 zagrany za 40zł do wyboru do koloru:) mozna coś wybrać może kogoś zainspiruje żeby wybrać parę spotkań;-)

Ps. Nie miałem czasu na analizę w niedzielę żeby podać kupon który rozliczony został na ✅✅
 
M 418

maat

Użytkownik
Dynamo Moskwa - Fakiel Novyi Urengoy​

5 graczy drużyny gospodarzy powraca do Moskwy po turnieju w Berlinie - Grankin, Berezhko, Markin, Obmochaev i Sherbinin. Najwięcej z całej piątki grał rozgrywający Grankin - wystąpił we wszystkich 5 spotkaniach więc na pewno daje o sobie znać zmęczenie. Berezhko i Markin grali 3 pełne sety w meczu finałowym z Francją, pozostali pojawiali się sporadycznie.
Trener Antonov zapewne będzie chciał dać odpocząć Grankinowi i może wystawić do gry 20-latka Pankova, który średnio mnie do siebie przekonuje bo w jego grze widać sporo niedokładności. Zmiana ta wpłynie na pewno na jakość rozegrania w drużynie z Moskwy. Często też od początku spotkań nie gra Zaytsev zastępowany na ataku przez Kruglova.
Fakiel zajmuje w lidze wysokie 3 miejsce. Skład to mieszanka utalentowanych graczy uzupełniona doświadczonymi siatkarzami. W Berlinie jako podstawowy przyjmujący reprezentacji Rosji wystąpił Egor Kliuka jednak ta rola na tak młodego gracza to jednak za dużo. Fakiel potrafił nawiązać walkę z najlepszymi w lidze - Zenitem i Belgorodem urywając im po secie. Biorąc pod uwagę niedawny turniej kwalifikacyjny do IO i zmęczenie podstawowego rozgrywającego Dynama jest szansa że mecz nie skończy się w 3 setach, a kurs na pewno zachęca do pogrania overa setowego.
over 3.5 seta @1.78 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
bono1987 15

bono1987

Użytkownik
Czy orientuje sie ktos skad dzisiaj tak wysokie kursy na Nowosibirsk w granicach 1.65 u siebie z Enisey? Rozumiem, ze troche bez formy ale grali z silnymi rywalami. Do tego kadrowo wciaz wygladaja solidnie.
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
Czy orientuje sie ktos skad dzisiaj tak wysokie kursy na Nowosibirsk w granicach 1.65 u siebie z Enisey? Rozumiem, ze troche bez formy ale grali z silnymi rywalami. Do tego kadrowo wciaz wygladaja solidnie.
zapewne dlatego że wypadło im dwóch rozgrywających i gra jakiś młodziak z rezerw i pewnie buki zasugerowały się jego grą w ostatnim meczu w Surgutem gdzie zagrał tragicznie. jak się okazuje i bez dobrego sypacza mając siłę w ofensywie da się wygrywać
 
bono1987 15

bono1987

Użytkownik
O Butce wiedzialem ale o 2 juz nie. W kazdym razie bet dnia jak dla mnie ???? Reszta skladu Lokomotiwu, przyjecie jak dla mnie mocni zawodnicy podobnie jak srodek.
 
M 418

maat

Użytkownik
Enisej Krasnojarsk - Ural Ufa
Ural Ufa @2.29 1xbet ⛔
10 kolejkę rosyjskiej Superligi zainauguruje spotkanie w Krasnojarsku gdzie miejscowy Enisej podejmie Ural Ufa. Będzie to dopiero 3 spotkanie Eniseju na własnym terenie w sezonie.
W ostatnich meczach ligowych obie drużyny odnotowały porażki: Enisej przegrał w Nowosybirsku z Lokomotivem 0:3 natomiast Ufa przegrała z Orenburgiem dość niespodziewanie 2:3, prowadząc 2:0.
Ural spisuje się w moim zdaniem poniżej oczekiwań. 3 ostatnie porażki to porażki z ekipami słabszymi (Orenburg, Samotlor, Dynamo Krasnodar). W ekipie z Ufy kontuzjowani są atakujący Tyutlin oraz rozgrywający Kowalew, który urazu nabawił się podczas turnieju do IO w Berlinie. Czy dziś wystąpi - nie wiadomo, mówił o tym trener Borys Grebennikov. Do wyjściowej szóstki wskoczył Samsonychev i przyczyną ostatnich porażek może być brak ogrania rozgrywającego Samsonycheva oraz problemy z komunikacją pomiędzy nim a resztą drużyny co prowadziło do sporej ilości błędów.
W ostatnim meczu widać już było poprawę komunikacji co pokazały dwa pierwsze sety wygrane łatwo, funkcjonowała zagrywka, z którą Orenburg miał problemy. Liczę, że i w dzisiejszym meczu ten element będzie funkcjonował dobrze bo Enisej ma spore problemy w przyjęciu. W ostatnich 4 meczach Enisej tylko w ostatnim spotkaniu z Nowosybirskiem przekroczył 40% w przyjęciu. Słabe przyjęcie przekłada się na atak. W obu tych elementach gracze Uralu prezentują się lepiej jednak potencjał ten przez słabą komunikację nie był wykorzystany.
Poprawa komunikacji między zawodnikami, ogranie meczowe rezerwowego rozgrywającego oraz mocna zagrywka odrzucająca Enisej od siatki to klucz do walki w dzisiejszym spotkaniu. Gości na pewno stać na zwycięstwo i przełamanie złej passy, bo Enisej to w mojej opinii ekipa przeciętna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
cz. 1,5K

cz.

Użytkownik
Spotkanie LIVE. Ural Ufa- Zenit polecam obserwować i łapać sety Zenitu przy 2-5 w 1 secie mamy 1,61 na seta Kazania ! Naprawdę warto, Zenit w tym sezonie leje wszystkich jak popadnie!
 
wtapiacz22 55

wtapiacz22

Użytkownik
Novyj Urengoy - Zenit Kazań
Co myślicie o underze w tym spotkaniu u173,5 po kursie 1,83 w całorocznym ? IZZI WIN ! 136 wpadło
Wiadomo, jak gra Zenit :cool: leje wszystkich jak popadnie, a ten under może wejść (przy małym szczęściu) także jeśli będzie 1:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wytrawny 29

wytrawny

Użytkownik
Spotkanie LIVE. Ural Ufa- Zenit polecam obserwować i łapać sety Zenitu przy 2-5 w 1 secie mamy 1,61 na seta Kazania ! Naprawdę warto, Zenit w tym sezonie leje wszystkich jak popadnie!
Widziałeś mecz tydzień temu? Psim swędem się Zenit ślizgnął w TB. Dodatkowo mając przewagę 6 pkt. w secie (21-15)....przegrali go ???? . Owszem, Zenit leje wszystkich, ale nie podsuwaj takich typów, bo wejdzie 1 na kilka i będzie bęc. Nie polecam.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Dokładnie popieram Pana Wytrawnego. Zenit w lidze czesto gra na pół gwizdka, szczególnie na wyjazdach. Mimo iz te mecze wyrgywaja to niejednokrotnie oddaja sety. Dodatkowo dzisiejszy przeciwnik do ligowych ogórków nie nalezy. Nie twierdze ze Zenit przegra, ale Urengoy moga powalczyc. Linia dobrze wystawiona, to jest tak wlasnie ze 1 na kilka typow wejdzie, lepiej juz poszukac jakiegos dobrego handi na NU.
 
cinoj 160

cinoj

Użytkownik
Dynamo - Biełgorod
Mecz na szczycie. Nie ma się co rozpisywać. Drużyna z Moskwy silniejsza kadrowo. Lokomotiv z problemami, ostatnio w LM w zasadzie bez Muserskiy&#39;ego, nie wiem jak dzisiaj. Tietiuchin, mimo że go uwielbiam, już coraz gorzej. Ivović to w moich oczach zbyt mało na skrzydłach, żeby dziś wygrać. Po drugiej stronie wracający do wysokiej dyspozycji Zaytsev i Biryukov oraz lepszy sypacz. Zwycięstwo gospodarzy praktycznie zapewni im 2 miejsce w lidze. Widzę value, więc chętnie pobiorę.
Dynamo 1.66 WH
Dynamo -1.5 seta 2.2 bet365

E: Nie przypuszczałem, że aż tak łatwo pójdzie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Biełgorod - Zenit Kazań
kursy: 1,83 - 1,83
Zenit ma pewne pierwsze miejsce i ciężki najbliższy weekend w Krakowie.
Jakby ktoś miał jakieś pewne info o składzie Zenita na dzisiejszy mecz to niech da cynk.
Biełgorod teoretycznie ma szansę na 2. miejsce chociaż Dynamo ma łatwy mecz.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Biełgorod - Zenit Kazań
kursy: 1,83 - 1,83
Zenit ma pewne pierwsze miejsce i ciężki najbliższy weekend w Krakowie.
Jakby ktoś miał jakieś pewne info o składzie Zenita na dzisiejszy mecz to niech da cynk.
Biełgorod teoretycznie ma szansę na 2. miejsce chociaż Dynamo ma łatwy mecz.
W poprzednim meczu Zenit rezerwy. Spirik jedynie śmigał. Alekno juz dawno mowil, ze przygotowuje sie do f4.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom