>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wygraj Ligę!

dani1987 0

dani1987

Użytkownik
system 1-3-4-3

Kapsa
Celeban Arboleda Hajto
Balaz Jirsak Mila Stilic
Brozek Lewandowski Korzym


Hehe myślę ze u was podobnie jak u mnie nie ma rezerwowego droższego niż 0,5 mil zł
Oto mój skład
Kapsa –znacznie przyczynił się do awansu Lechii do ekstraklasy , dobry solidny bramkarz ...
Obroncy
Celeban – młody obrońca , mocny punkt drużyny Śląska , dość tani 1,8 mil zł
Hajto – postawienie na niego może okazać się błędem , w sezonie łapie dużo kartek , i wciąż jest zaliczany do twardych nie odstawiających nogi obrońców , jego brak za pauzy , może pozbawić mnie wielu punktów .Górnik powinien w tym sezonie być mocną drużyną ekstraklasy (4-5 miejsce) na swoim stadionie nie powinni tracić wiele bramek ..
Arboleda – świetny zawodnik , o niego jestem całkowicie spokojny , w tym sezonie z pewnością będzie jednym z najlepszych środkowych obrońców w lidze , w meczu z Azerami nie do przejścia.
Pomocnicy
Bolaz – w poprzednim sezonie ,mocny punkt Ruch Chorzów liczę ze w tym będzie podobnie .
Mila – w sparingach Śląska Wrocław pokazał ze jest w świetnej formie , dla Śląska również powinien być sporym wzmocnieniem .Liczę ze w tym sezonie wróci stary dobry Mila jak za czasów Grodziska ...
Stilić – Lech dokonał w tym sezonie chyba najlepszych transferów w lidze , świetny trener Smuda dobrze zgrał drużynę o czym mogliśmy się przekonać podczas meczu Lecha w pucharze uefa .Ubiegał się o niego Arsenal Londyn , wierzę ze w Lechu da z siebie wszystko , gdyż będzie chciał wypromować się do lepszego zachodniego klubu ...
Jrsak - ten sezon może należeć do niego , w poprzednim sezonie nie grał za wiele , lecz w tym powinien być podstawowym zawodnikiem mistrza polski .Podczas meczów towarzyskich grywał w pierwszej 11 strzelił bramkę Liverpoolowi .Przed rokiem kosztował Wisłę sporo pieniędzy (dokładnie nie pamiętam ile ) więc w tym sezonie udowodni władzą Wisły że było warto.
Napastnicy
Brożek – myślę ze w tym sezonie Wisła również strzelać będzie wiele bramek , a Piotr Brożek znów powalczy o tytuł króla strzelców , w Wiśle właściwie z napastników nie ma kto prócz niego strzelać , w związku z tym Marek Zieńczuk , gonił go w klasyfikacji . 5 mil zł za jego transfer pokrzyżowało mi wiele planów , odnośnie rezerwowych zawodników i 3 napastnika , ale myślę ze to jednak on przyniesie mojemu klubowi najwięcej punktów ????
Lewandowski –król strzelców drugiej ligi w tym sezonie zagra w Lechu .Pokazuje się ze świetnej strony jak i w pucharze uefa , jego osobą zainteresowany jest trener reprezentacji Polski , a wiele osób upatruje w nim nadzieje polskiej piłki . Myślę ze czas Reisa już się skończył i to Lewandowski będzie podstawowym napastnikiem Lecha ..
Korzym –zakładając ze najwięcej punktów ugrają dla mnie Brożek z pomocnikami , musiałem postawić na ustawienie z trzema napastnikami .Korzym po raz kolejny zawita do Odry Wodzisław , pewnego miejsca w składzie nie ma , ale myślę ze duża szansa na jego wywalczenie jest .
 
munez 0

munez

Użytkownik
Hmm...jak przywroca te Zagłębie.....to co zrobia z zawodnikami Arki?Jedna decyzja i wszystko pieprzy...nawet ten konkurs...parodia :/
 
soken07 0

soken07

Użytkownik
Oto moje VIP-y ???? ( 3-4-3 ) ;)

---------------------------------Michal Vaclavik--------------------------
Vlade Lazarevsky -----Marcin Adamski----------------Piotr Celeban---------
Rafał Boguski -- Wojciech Grzyb --- Henry Quinteros---Dariusz Pawlusiński-----
Carlos Costly----------------- Hernan Rengifo (C) ----Kamil Witkowski---------

Vaclavik --&gt; po przejściu do Górnika będzie starał sie zaprezentować z jak najlepszej strony. Moim zdaniem w Lubinie trochę niedoceniany.
Lazarevski --&gt; pewny punkt Groclinu, teraz będzie grał pod szyldem Polonii Warszawa. Znany z dobrych ofensywnych rajdów prawą flanką.
Adamski --&gt; dobry środkowy obrońca, przemawia za nim doświadczenie i dobra cena. Bardzo dobrze gra głową, potrafi strzelać gole ze stałych fr. gry.
Celeban --&gt; Niegdyś występował w Pogoni Szczecin, a teraz ściągnęli go wrocławianie. Niewątpliwie młody, perspektywiczny zawodnik, ostoja defensywy Śląska.
Boguski --&gt; świetny pomocnik, który może grać także na ataku. Szybki dynamiczny, błyskotliwy, w poprzednim sezonie zdobył kilka bramek.
Grzyb --&gt; w poprzednim sezonie strzelił jak na pomocnika dużo goli . Dobrze wyszkolony technicznie, potrafi zakończyć akcję strzałem i dobrze gra głową.
Quinteros --&gt; Peruwiańczyk w poprzednim sezonie razem z Rengifo zawojowali ligę. Henry strzelił kilka łądnych bramek i myślę, że w tym sezonie pomoże lechowi w wywalczeniu mistrzostwa.
Pawlusiński --&gt; doświadczony pomocnik, dysponujący fenomenalnym strzałem z dystansu. Poza tym jest piekielnie szybki.
Costly - dobrze zbudowany reprezentant Hondurasu to jedna z wielkich nadziei bełchatowskiego klubu. Carlos dużo strzelał w tamtym sezonie, w tym powinno byc podobnie bo ma konkurencję w osobach Nowaka, Ujka i Dziedzica.
Rengifo --&gt; wybrałem go na kapitana mojej ekipy, bo sądzę, że będzie jej najlepszym strzelcem. Hernan jest świetnym technikiem, dobrze gra głową, jest waleczny - słowem - ma wszystko czego potrzebuje rasowy napastnik
Witkowski --&gt; i na koniec młody utalentowany napastnik Cracovii. W poprzednim sezonie trafił do Krakowa z Polkowic i zawojował w tamtejszym klubie. Swietna gra, oprócz Moskały najlepszy strzelec Cracovii.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Pochwalcie się jakie macie miejsce po 1 kolejce :] Mi udało się zdobyć jedną drużyną 35 pkt i zajmuję coś ok. 8000 , dwie inne mają po 25 pkt i miejsca o wiele dalsze . Fajnie się rozpoczyna :]
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
Ja mam dwa zespoły. Zespół na który najbardziej licze w tej zabawie zdobył teraz 27 pkt. Szkoda, że Legia i Lech nie wygrały swoich 1 spotkań, bo tych punktów byłoby wiecej. A tak zajmuje: Pozycja w klasyfikacji generalnej: 18112.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Za nami druga kolejka Ekstraklasy. W tabeli naszej prywatnej ligi sporo zmian.
Chciałem jednocześnie zachęcić innych użytkowników do zabawy. Rejestracja jak i prowadzenie własnej drużyny jest bezpłatne.
Grze nie trzeba poświęcić wiele czasu. Po prostu wybieramy (kupujemy) 18 zawodników z ligi polskiej, później wybieramy meczową 11. I tyle. Każdy gracz z naszej drużyny otrzymuje punkty. Liczba punktów zależy od tego, jak zagrał w prawdziwym meczu.
Zachęcam również już zarejestrowanych uczestników do zapisania się do naszej prywatnej ligi - LIGA FBC
Kod dostępu: 922109826
Liczy się przede wszystkim dobra zabawa ;)
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
od nastepnej kolejki i ja zaczynam z wygraj ligę;]
Moja 18stka Jinxy ( pogrubiony prawdopodobny 1 skład )
Bramkarze : Kozik, Stachowiak
Obrońcy : Dymkowski, Płotka, Gamla, Cleber, Karwan, Freidgeimas
Pomocnicy : Mila, Stilic, Szałachowski, Zając, Małkowski, Rogalski
Napastnicy : Rybski, Lewandowski, Wachowicz, Kosmalski
 
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
I ja się pobawię:
Winning Eleven ????
------------------Pilarz-----------------
--Pietrasiak---Arboleda---Żuraw---Diaz--
-----Peszko----Bandrowski----Stilic-----
----Mąka----Lewandowski----Korzym----

Rezerwa:
BR: Kozik
OB: Król, Płotka
PM: Cetnarski, Szałachowski, Matuszek
AT: Costly
 
duda 380

duda

Użytkownik
I jak wam idzie menadżerzy? :-D
W naszej lidze FCB mam 3 pozycję i 85 pkt. na koncie a w klasyfikacji ogólnej jestem na 7433, daleko ;)
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
UWAGA !!!
Wczoraj wystartowała 17. edycja konkursu WYGRAJ LIGE.


Zapraszam do rejestracji i prezentacji swoich drużyn :jezora:
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
ja przygotowałem cos takiego ???? :

--------------------------Mucha-------------------------------
----Fonfara-----Djurdjevic--------Pietrasiak----Komorowski------
---Szałachowski-----Zawistowski----Kirm-------Peszko----------
------------------Paluchowski--------Frankowski----------------

Pokazujcie swoje składy ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No to mój skład wygląda następująco :

---------------------------------Mateusz Bąk-------------------------------------
-------------Wołąkiewicz----------Szala----------Mysona---------------------
----Pawłowski---Iwański(K)---Mierzejewski---Małecki---Kaczmarek----
----------------------Paluchowski---------Frankowski---------------------------
 
Do góry Bottom