>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chamberlain Bets

Status
Zamknięty.
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#60
Orlando Magic - Utah Jazz
Derrick Favors over 16.0 pkt @ 1.75
Oklahoma City Thunder - Philadelphia 76ers
Jahlil Okafor over 18.5 pkt @ 1.85
Indiana Pacers - Minnesota Timbewolves
Karl-Anthony Towns over 15.5 pkt @ 1.95
Memphis Grizzlies - Portland Trail Blazers
Zach Randolph over 16.5 pkt @ 1.85
AKO: 11.68 Unibet
Stawka: 4j
⛔ 4j
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Kupony 51-60 podsumowanie.

Typy podane: 14
Typy wygrane: 4
Zwrot: 0
Skuteczność: 28.6%

Kupony podane: 10
Kupony wygrane: 4
Zwrot: 0
Skuteczność: 40%

Jednostki postawione: 62
Jednostki wygrane: 22.6
Jednostki zwrócone: 0
Wygrana: ⛔ 16.4
Inny sposób rozliczania od teraz, bo się gubię ????
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#62
Ukraina - Słowenia
Yaroslav Rakitskiy otrzyma kartkę @ 3.50 Unibet ✅
Stawka: 4j
✅ 14j

#63
Szwecja - Dania
Zlatan Ibrahimovic trafi bramkę @ 2.38 Unibet ✅
Stawka: 5j
✅ 11.9j

#62
Ukraina w całych eliminacjach straciła tylko 4 bramki, bardzo mało, choć trzeba przyznać, że w grupie mieli takie drużyny jak Macedonia, Luksemburg czy Białoruś. Przy tych niskich wynikach łapali za to sporo kartek, w 10 rozegranych spotkaniach byli karani kartkami 28 razy, przez co w pierwszym spotkaniu za kartki będą pauzować Kucher i Stepanenko, a absencją w razie kolejnej żółtej kartki zagrożeni będą Fedetskiy i Rotan. Obrona Ukrainy w tym meczu będzie trochę osłabiona, brak Kuchera i Khacheridiego, a na dodatek zagrożony absencją w następnym meczu będzie Fedetskiy, przez co na więcej w tym meczu będą mogli sobie pozwolić Rakitskiy i Shevchuk, dlatego postanowiłem pograć na kartkę tego pierwszego. Rakitskiy to środkowy obrońca, który wystąpił w 7 z 10 spotkań, zanotował tylko 1 żółtą kartkę w pierwszym meczu eliminacji naprzeciwko Słowacji. Teraz będzie miał ciężkie zadanie, będzie musiał częściej faulować i według mnie to on między innymi ujrzy w tym meczu kartkę.
#63 Niewygodny rywal dla Szwecji, jak sami stwierdzili, jednak jeśli chcą awansować to trzeba wygrać. Ja po raz kolejny pójdę w strzelca bramki w tym meczu, a według mnie będzie nim Ibrahimovic. To być może będzie ostatnia okazja na wystąpienie tego zawodnika na Euro, ponieważ Zlatan ma już 34 lata. 2 lata temu Szwecja wystąpiła w barażach do MŚ 2014, gdzie zmierzyła się z Portugalią, Zlatan w tym dwumeczu trafił 2 bramki, ale to było za mało, bo Szwecję pogrążył Ronaldo trafiając 4 bramki. Teraz w barażach przeciwnika mają łatwiejszego, a oczy kibiców ze Skandynawii znowu skierowane są na Zlatana. W tych eliminacjach wystąpił w 8 spotkaniach, gdzie trafił 8 bramek (podobnie jak Irlandia), wystąpił w 3 meczach domowych z Czarnogórą 2 bramki, z Austrią 1 bramka i Mołdawią 1 bramka, w tym meczu również powinien trafić. Jeśli Szwecja nie wygra tego spotkania, albo chociażby zremisuje, to w rewanżu będą mieli bardzo ciężko, ja liczę w tym meczu chociaż na jedną bramkę Szwedów, bramkę trafioną przez Ibrahimovicia.
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#65
Węgry - Norwegia
Roland Juhasz otrzyma kartkę @ 4.00 Unibet Zwrot
Stawka: 6j
#66
Oklahoma City Thunder - Boston Celtics
Russel Westbrook over 48.5 pkt + as + zb @ 1.87 Betano
Stawka: 8j
⛔ 8j

#67
Oklahoma City Thunder - Boston Celtics
Russel Westbrook Triple Double @ 3.00 Betano
Stawka: 2j
⛔ 2j

#65 Węgry zdobyły bardzo korzystny bilans w pierwszym spotkaniu, prowadzili 0:1 i dowieźli tą przewagę do końca meczu, choć musieli się bardzo bronić. Teraz grają przed własną publicznością, ale mecz wcale nie będzie taki łatwy, Norwegia będzie naciskać od początku, całe spotkanie, więc fauli, jak i kartek nie powinno zabraknąć, tak jak w pierwszym meczu, kiedy zostało ich pokazanych aż 5. Mecz poprowadzi Carlos Velasco Carballo, który lubi pokazywać kartki w Hiszpanii, w eliminacjach do Euro aż tak nie szaleje, ale tu powinno być inaczej.

Przewidywalny skład Węgier:

Király; Kádár, Juhász, Guzmics, Fiola; Dzsudzsák, Elek, Nagy, Kleinheisler; Németh, Szalai

Ponownie poszukam dokładnego zawodnika, który tą kartkę dostanie i tym razem mój typ padł na Rolanda Juhasza, środkowego obrońcy Węgier. Juhasz pauzował w pierwszym spotkaniu właśnie za kartki, które złapał w meczu z Rumunią, Finlandią i Grecją. Roland wystąpił w 9 pojedynkach eliminacji, rozegrał 711 minut i w tym czasie faulował swoich przeciwników 14 razy. W pierwszym meczu zobaczyliśmy w środku obrony Guzmicsa i Langa, ten pierwszy został ukarany w tym meczu kartką, teraz na pomoc przychodzi mu bardziej doświadczony zawodnik, od swojego partnera w ubiegłym spotkaniu, więc być może ciężar gry na siebie weźmie właśnie Juhasz, któremu jak widać często zdarzają się faule, często nieprzepisowe, a mecz na pewno nie będzie łatwy, Norwegia od początku spotkania będzie naciskać, przez co obrońcy będą mieli sporo pracy.
#66 i #67 Westbrook kręci ładne liczby od początku sezonu, teraz pod nieobecność Duranta przejmie na siebie grę, linię 48.5 pkt, as i zb powinien wykręcić, triple double za lekką stawkę również można.
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#68
Irlandia - Bośnia Hercegowina
John O&#39;Shea otrzyma kartkę @ 5.00 Unibet ⛔
Stawka: 6j
⛔ 6j

Teraz Irlandia ma zdecydowanie łatwiejszą przeprawę, zremisowali 1:1 na wyjeździe, grają u siebie, a do składu wraca O&#39;Shea, oraz Walters, kto wie, może i gotowy do gry będzie Long, ale o tym dowiemy się zapewne tuż przed samym spotkaniem. W poprzednim meczu szukałem bramki Dzeko, która ostatecznie padła, tym razem poszukam kartek, a dokładnie, że tą kartkę otrzyma O&#39;Shea. Bośnia dominowała w pierwszym spotkaniu, lecz brakło skuteczności, Irlandia zagrała najlepiej jak potrafiła, czyli w obronie, wystarczyła jedna akcja i trafili bramek, lepiej wyobrażać sobie tego nie mogli, myślę, że teraz scenariusz będzie podobny. Bośnia od początku będzie napierać na bramkę, a Irlandia wyczekiwać będzie jedynie kontrataków. Znowu muszą zagrać ostro w obronie, a kto jak nie O&#39;Shea ma poprowadzić ich defensywę. John zagrał we wszystkich 10 spotkań eliminacji, w każdym w pełnym wymiarze czasowym, zanotował w nich 1 żółtą kartkę z Polską, oraz 2 żółte kartki, gdzie w konsekwencji dostał czerwoną kartkę również z Polską. Jeśli Irlandia pierwsza straci bramkę, to w drużynę mogą wejść nerwy porównywalne do tych w ostatnim meczu z Polską, a wtedy o kartkę dużo nie będzie trzeba, tym bardziej o kartkę Johna, który obok Waltersa i Whelana faulował najczęściej w drużynie, w czasie eliminacji. Mecz poprowadzi Bjorn Kuipers z Holandii, który w tym sezonie sędziował 14 spotkań, głównie w lidze holenderskiej, a pokazał w nich 49 żółtych kartek, oraz 1 czerwoną. W pierwszym spotkaniu było aż 29 fauli, w tym 15 Irlandczyków, sędzia pokazał tylko 1 kartkę i mam nadzieję, że teraz Kuipers będzie bardziej konsekwentny.
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Kupony 61-70 podsumowanie.

Typy podane: 10
Typy wygrane: 3
Zwrot: 1
Skuteczność: 33.3%

Kupony podane: 10
Kupony wygrane: 3
Zwrot: 1
Skuteczność: 33.3%

Jednostki postawione: 60
Jednostki wygrane: 43.45
Jednostki zwrócone: 6
Wygrana: ⛔ 10.55
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#71
Charlotte Hornets - Brooklyn Nets
Nicolas Batum over 16.5 pkt @ 1.87 Betano ✅
Stawka: 9j
✅ 16.83j

#72
Charlotte Hornets - Brooklyn Nets
Nicolas Batum najlepszym strzelcem meczu @ 6.00 Betano
Stawka: 3j
⛔ 3j

#73
Atlanta Hawks - Sacramento Kings
DeMarcus Cousins over 27.5 pkt @ 1.87 Betano
Stawka: 8j
⛔ 8j

Przemyślenia w dziale.
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Odcinam się od początku tematu, grałem bez głowy, bez pomysłu, lepiej wychodziło stawiać typy innych, oraz szybkie przemyślenia, było minęło, teraz chcę spróbować czegoś innego.
Nowy pomysł na grę.
Pomyślałem, żeby w tym temacie spróbować swojego nowo wymyślonego systemu. Będę grał zazwyczaj kupony z AKO 2 lub więcej, w zależności od dyspozycji dnia i oferty wystawionej przez buka. Zaczynam od stawki 5 zł, niezbyt wygórowana, ale nie chcę zbytnio na tym tracić większych stawek, przynajmniej na początku, po każdych dwóch wygranych kuponach zwiększam stawkę dwukrotnie np.:
Kupon 1 - 5 zł
Kupon 2 - 5 zł
Kupon 3 - 10 zł
Kupon 4 - 10 zł
Kupon 5 - 20 zł
Kupon 6 - 20 zł
Itd. Jeśli któryś z kuponów okaże się nietrafiony, cofam się o jedną serię np.:
Kupon 1 - 5 zł ✅
Kupon 2 - 5 zł ✅
Kupon 3 - 10 zł ✅
Kupon 4 - 10 zł ⛔
Kupon 5 - 5 zł ✅
Kupon 6 - 5 zł ✅
Itd.
Trochę skomplikowane, ale gdy zacznę podawać typy, może się to jakoś rozjaśni, a podczas prowadzenia tego tematu, być może wpadnę jeszcze na jakieś ulepszenie. Miałem podobnego systemu spróbować już dawno, ale nigdy nie miałem jakoś okazji, teraz jest czas i chęci, więc mam nadzieję, że coś z tego będzie. Tym razem również będę korzystał z opinii innych, ale i ze swoich przemyśleń, ilość kuponów dziennie, będzie uzależnionych od liczby ciekawych spotkań ;)
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#1
Brooklyn Nets - San Antonio Spurs
San Antonio Spurs Handicap -10.5 pkt @ 1.53 ✅
Golden State Warriors - Miami Heat
Golden State Warriors Handicap -9.5 pkt @ 1.50 ⛔
AKO: 2.29 Betano
Stawka: 5 zł
⛔ 5 zł
#2
Belinda Bencic - Tsvetana Pironkova
Tsvetana Pironkova Handicap +1.5 seta @ 1.70 ⛔
Kubot Ł. / Matkowski M. - Lopez M. / Seppi A.
Kubot Ł. / Matkowski M. @ 1.47 ✅
AKO: 2.49 Betano
Stawka: 5 zł
⛔ 5 zł
Dość pechowy początek, zabrakło bardzo niewiele, ale cóż z tego, zobaczymy czy dzisiaj będzie coś ciekawego do grania ;)
 
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
#3
Indiana Pacers - Pheonix Suns
Indiana Pacers Handicap -3.5 pkt @ 1.30
Detroit Pistons - San Antonio Spurs
San Antonio Spurs Handicap -2.5 pkt @ 1.40
Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder
Over 204.5 pkt @ 1.53
AKO: 2.79 Betano
Stawka: 5 zł
#4
Los Angeles Lakers - New Orleans Pelicans
New Orleans Pelicans @ 1.70
New York Knicks - Boston Celtics
New York Knicks @ 1.87
Dallas Mavericks - Cleveland Cavaliers
Cleveland Cavaliers @ 1.40
AKO: 4.45 Betano
Stawka: 5 zł
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom