>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mega promocja w Betsafe: Wpłać 20PLN, graj za 40PLN!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
MEGA Promocja w Betsafe
SUPER PROMOCJA: Wpłać 20PLN, a zagrasz za 40PLN!

Wszyscy polscy gracze rejestrujący się poprzez forum.bukmacherskie.com automatycznie otrzymują bonus w wysokości 40 PLN, po wykonanych zakładach sportowych za 20PLN na kursie 1,5 albo wyższym.

=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====
(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)

Oferta aktualna do: 31.01.2016

Bonus 40 PLN wymaga jednorazowego zakladu i jest dostępna dla każdego rodzaju zakładu, jak dlugo kurs wynosi 1,5 albo wiecej.

Gdy gracz zgral 20 PLN w sportowych zakladach na kursie 1,5+ i zaktywowal bonus (40 PLN x1) fundusze premiowe zostaną użyte najpierw.

Jeśli gracz korzysta z EUR, USD lub GBP, musi on postawic 5 EUR / USD / GBP by aktywowac bonus 10 EUR / USD / GBP.

Bonus może być użyty tylko jeden raz na gracza / konto / adres IP​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Chodzi o nowych graczy?Tzn. o tych którzy nie maja tam jeszcze konta?
Witaj, Z tego co idzie przeczytać chodzi o nowych graczy
Wszyscy polscy gracze rejestrujący się poprzez forum.bukmacherskie.com automatycznie otrzymują bonus w wysokości 40 PLN, po wykonanych zakładach sportowych za 20PLN na kursie 1,5 albo wyższym.
 
V 0

vnem

Użytkownik
pytanko ten link z naszego forum to ten u góry podkreślony BETSAFE ? trzeba aktywować coś w bonusach czy od razu za 20 dajemy typ i czekam na dodatkowe 40 zł ?
 
F 19

footbalfan

Użytkownik
Słyszał ktoś z Was o &quot;rutynowej kontroli&quot; wypłaty z betsafe? Jest to pierwsza wypłata i support twierdzi że trwa do 3 dni.
 
J 0

justynakosm

Użytkownik
ja czekałam 2 dni bez skutku, po czym zapytałam na czacie o czas realizacji wypłaty. Zażądali rozmowy telefonicznej mimo rejestracji z linku z forum, uprzedniej weryfikacji dowodu i screen&#39;a ze skrill.
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
ja czekałam 2 dni bez skutku, po czym zapytałam na czacie o czas realizacji wypłaty. Zażądali rozmowy telefonicznej mimo rejestracji z linku z forum, uprzedniej weryfikacji dowodu i screen&#39;a ze skrill.
No u Ciebie to logiczne ze chcieli weryfikacji telefonicznej skoro wyglada na to ze jestes kobieta ;)
 
P 2

parisan

Użytkownik
Faktycznie mega promocja... 40zł bonusu.... aż zal patrzec, ze sie doczekalo takich czasow gdzie 40zł bonusu nazywane jest MEGA promocja. Kapica wygrał.
 
P 0

prawilniak69

Użytkownik
Miałem dziś bardzo nieprzyjemną sytuacje związaną z bukmacherem Betsafe,
mianowicie obstawiłem na żywo w przerwie meczu Polska Macedonia przy wyniku 11:13 na Polske+0,5 po kursie 2.0, po zakończeniu meczu otrzymałem taką wiadomość:
Niestety byliśmy zmuszeni do unieważnienia Twojego zakładu na Macedonia - Poland oraz zaniżyć wszelkie kursy na to zdarzenie do poziomu 1.00.
Ta akcja musiała nastąpić, gdyż odwrócona linia Handicap´u byla oferowana przez pomylke.
Z wyrazami szacunku,
Betsafe.com Zakłady Sportowe
Co mogę w takiej sytuacji zrobić?
 
E 293

emarco

Użytkownik
Linia przedmeczowa była w granicach +/- 2,5 bramki na korzyść PL, zatem jak przegrywali 2 bramkami to kurs na +0,5 w granicach 50/50
Moim zdaniem kursy prawidłowe.
 
W 0

wielo82

Użytkownik
Pytanie do wyżej wymienionego bonusu koledzy…
Wpłacam 20zł, gram za 20zł kurs 1.50....I aktywuje mi się bonus 40zł.
Czyli dostaje 20zł do tych 20 zł co wpłaciłem czy 40zł dostaje ?:) (Bonus sam się aktywuje czy trzeba gdzieś to zgłaszać?)
I jeszcze jedno, klikając w.w link przerzuca mnie do promocji &quot;bonus 50% aż do 200 PLN&quot;
 
Do góry Bottom