>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Bonusy Urodzinowe.

kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
bonusik wpadł 60zł teraz obrócić by wyszło najlepiej 10 razy tyle i wypłacić ;D
obrót jakiś wymagany czy co
Aby wypłacić kwotę bonusu musisz obrócić nim 3-razy w ofercie Zakładów sportowych.
Aby zakład został zaliczony do obrotu musi zawierać minimum jedno zdarzenie z kursem 1,6 lub wyższym. Przy czym, aby kupon został zaliczony do obrotu zdarzenie z kursem minimalnym 1,6 musi zostać rozstrzygnięte (jeżeli na takie zdarzenie jest zwrot, to kupon nie zostanie zaliczony do obrotu).
Do warunków obrotu nie będą zaliczane kupony systemowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Wie ktoś może czy dostane bonus urodzinowy jeśli w dniu moich urodzin założe u nich konto i wpłacę depozyt?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
W dniu urodzin na pewno nie. Konto musi być założone wcześniej, i pewnie wcześniej trzeba u nich grać. Całkiem za darmo na pewno nie dają bonusów.
 
S 37

sevenaa

Użytkownik
W dniu urodzin na pewno nie. Konto musi być założone wcześniej, i pewnie wcześniej trzeba u nich grać. Całkiem za darmo na pewno nie dają bonusów.
i tu się mylisz
konto można założyć dzień przed zweryfikować i po północy kasa na koncie
bez wcześniejszych depozytów
 
screvek 0

screvek

Użytkownik
Ja narazie dostałem 20 zł na Rivalo, 20 na BaHu , 20 na winmasters po wyslaniu do nich maila, 60 zl na otobet i 10 spinów w Starburst na betsafe. Całkiem całkiem... ;)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja narazie dostałem 20 zł na Rivalo, 20 na BaHu , 20 na winmasters po wyslaniu do nich maila, 60 zl na otobet i 10 spinów w Starburst na betsafe. Całkiem całkiem... ;)
Widać obfitość u Ciebie ???? , kiedyś to przeważnie BAH i Bwin dawali. Tym czasem teraz każdy próbuje coś dać od Siebie.
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Ja narazie dostałem 20 zł na Rivalo, 20 na BaHu , 20 na winmasters po wyslaniu do nich maila, 60 zl na otobet i 10 spinów w Starburst na betsafe. Całkiem całkiem... ;)
Przy takiej ilości różnych bukmacherów, może z czasem dojdzie do tego ,że buki bardziej się będą przykładać do oferowania bonusów urodzinowych i lojalnościowych dla zwykłych, niezawodowych graczy ...
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy,

Bonus urodzinowy jest obecnie niedostępny, gdyż następuję obecnie zmiana warunków tego bonusu i w związku z tym jest wstrzymany do czasu wprowadzenia zmian.

Pozdrawiamy, Zespół Otobet
 
Do góry Bottom