>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Turniej Czterech Skoczni 2015/2016 - (28.12.2015 - 06.01.2016)

Status
Zamknięty.
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Jestem leniem, więc tylko wkleję:
Gangnes top 3? Tak @ 1.75 betsson
Kenneth świetnie skacze. Jutro w parze z Freundem będzie chciał udowodnić swoją niesamowitą dyspozycję i kto wie, czy znowu nie poszybować w okolicach rozmiaru skoczni. Ustanowił w ostatnim treningu na austriackiej ziemi nieoficjalny rekord skoczni, skacząc 143.5m, po czym kilkadziesiąt minut później zdeklasował? Może nie, ale pewnie wygrał kwalifikacje, a po piętach deptał mu tylko Prevc. Mówiło się o Hayboecku, że wygra Insbruck. Wygrał kwali, treningi, ale coś nie poszło, by wygrać cały konkurs. Tutaj też nie typuję wygranej, bo wiemy &quot;jak działa&quot; skakanie Prevca w treningach, kwali, a w konkursach... Kurs 1.75 na dzika, jakim w tej chwili jest Gangnes biorę z pocałowaniem ręki. On tutaj rozdaje karty.
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
W tej parze to Deschwanden ma bardziej przegrać, niż Tande wygrać. Taka logika.
Granie Tandego po takim kursie to aż się prosi żeby kupon spaliło niestety...
podobnie wczoraj ktoś postawił na V.Larinto w parze z Korniłovem, chyba też po kursie 1,18...
Jeśli obaj zawodnicy są wyraźnie pod formą to granie takich kursów to rosyjska ruletka, poza tym na logike - przy takich kursach i takim ryzyku jak mało można zyskać przy tak dużej szansie na spalenie kuponu...
p.s. Swoje Typy dorzucę do południa ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
A.Lanisek - M.Neumayer 1 1,40 /1,36✅
????K.Stoch - J.Matura 1 1,25 / 1,36 ⛔ zenada
S.Ammann - L.Hlava 1 1,10 /1,08✅

= 1,93 Betsafe / 2,01 bet365 ⛔

Dwie pierwsze pary opisane wyżej przez kolegów więc nie ma sensu powielać.
Ammann na dokładke. Szwajcar skacze dobrze i z Czechem spokojnie sobie poradzi. Podczas kwalifikacji odpalił 133m. Wiadomo traci sporo na notach jednak w pojedynku z Czechem to nie będzie miało większego znaczenia bo tutaj odległość zadecyduje. Podczas I treningu Szwajcar spadł na 114m jednak do tego wiekszej wagi bym nie przywiązywał. W 2 próbie już skoczył 127m a w identycznych warunkach Hlava tylko 121,5m i do tego o 3 belki wyżej miał podniesiony rozbieg. Różnica między nimi jest bardzo duża.
 
K 9

kozel

Użytkownik
Kubacki-Lamy Chappuis 1 @1,6 Fortuna ⛔ oj ten Dawidek, ale i tak dzięki braciom Prevcom dzień na plus ????
W każdym wczorajszym skoku Kubacki lepszy. W Insbrucku w konkursie również. Do tego Dawid ma większe szansę, aby wygrać swoją parę w KO. Lamy w pojedynku dwóch Francuzów bez szans.
Geiger-Schiffner 1@1,57 1 runda STS ✅
Geiger zawsze kręci się na pograniczu pierwszej 30. Schiffner jest to zawodnik na miejsce 40-45.
Stoch (-8,5)-Matura 2@1,8 STS ✅
Matura co raz lepsza forma. Na wygranie z Kamilem jeszcze nie wystarczy, ale spokojnie wystarczy te 8,5pkt zapasu. W Milenium mają handicap 6,5
Prevc D.-Hauer J. 1@2,5 STS ✅
Ryzykowniej, ale po takim kursie warto. Zawodnicy obecnie na podobnym poziomie. Obaj potrafią odpalić i zepsuć. Ale bardziej odpala Prevc, a bardziej psuje Hauer. Wczoraj lepszy Hauer, ale Prevc blisko. Kurs warty zagrania.
Freitag-Kasai T4S kl.generalna 2@1,4 Fortuna ✅
Kasai wczoraj lepszy niż Rysiek. DO tego jest 5 punktów przewagi w generalce. Wystarczy.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Kupon zagrany w fortunie za 300zl
Później coś dopiszę do par bo chwilowo brak ⏳

Gangnes -Forfang 1 kurs 1,18 ✅
Jeżeli chodzi o norwegów Kenneth jest najlepiej dysponowany i dziś w konkursie będzie walczył o podium.. Forfang w każdym skoku będzie tracił po parę metrów

Kraft -Fannemel 1 kurs 1,45✅
Austriak jak już wcześniej wspominałem w treningach i kwalifikacjach skacze zgodnie z oczekiwaniami za to w konkursach jeden skok był zawalony.. Myślę że dziś Kraft udowodni gdzie jego miejsce w szeregu będzie walczył o miejsca 3-7... Fannemel dziś zakończy konkurs poza pierwszą dziesiątką obniża loty z konkursu na konkurs

Freitag -Kasai 2 kurs 1,45 ✅
Myślałem że Freitag lepiej wypadnie w całym konkursie i widać że coś brakuje jego skokom może to małe błędy przy wybiciu z progu? Natomiast Kasai bawi się skokami i przy okazji zajmuje dobre lokaty (fenomen) tylko takie określenie mi się nasuwa widziałbym dziś Japończyka między 5-7 miejscem natomiast Freitag 10-12

Koudelka -Domen Prevc 1 kurs 1,7⛔
Czech ustabilizowal formę a nawet powiem ze jego forma będzie rosła i zobaczymy go o parę miejsc wyżej bo co jak co Domen jest nieprzewidywalny z tym że po świetnym skoku miewa słabsze i na odwrót..

No cóż tak to bywa Domen odpalił i znów zielony temacik:)
 
macio106 117,7K

macio106

Znawca - MMA
Hayboeck M. (-36.5)-Tollinger E.⛔ 137.2-104.9
Typ: 1 @1.70 STS (spada)
No to tak w kwalifikacjach różnica wyniosła aż 43,3 pkt! W tym konkursie Michael Hayboeck będzie chciał jak najlepiej wypaść bo ma jeszcze szanse na 3 miejsce. Całkiem realne. Jego rywal to Austriak startujący w Pucharze kontynentalnym. W ostatnim konkursie dopiero 37 miejsce. Na moje Norweg odpali już w pierwszej serii, aby walczyć o 3 miejsce, a Austriak skoczy zwyczajnie słabo i nawet takie handi mu nie pomoże.


Wellinger A. (-30.5)-Zografski V. ⛔ 118.2 - 94.5
Typ: 1 @1.70 STS

O Bułgarze pisałem już tutaj. I skoczył słabo niestety też Kraft, ale dzisiaj konsekwentnie znowu przeciwko Bułgarowi, który jest bez formy. Nie prezentuje nic. Niemiec ostatnio 6 miejsce, może w końcu nie będzie słabych występów. Gdyż ma jeszcze szanse na TOP 10 TCS. Rożnica w kwalach wynosiła 37.6 pkt. Na moje Niemiec dziś odpali, a Bułgar nie.
 
B 29

belcio

Użytkownik
Hayboeck TOP3? TAK (2.25) betsson 6/10
Hayboeck w ostatnim konkursie tylko obił się o podium nie wiele mu brakło ale trochę mu nie wyszedł pierwszy skok gdzie warunki były już bardziej niekorzystne i nie poradził sobie w przeciwieństwie do Prevca któremu w tym momencie nic nie przeszkadza by dobrze skakać ale jeszcze na podium pozostaja dwa miejsca główni kandydaci poza Prevcem to Freund, Gangnes i oczywiście Hayboeck, jak dotychczas nie ma niespodzianek jeśli chodzi o czołowe miejsca w TCS faworyci jak najbardziej wywiązuja sie ze swoich obowiązków, na treningach Hayboeck 2,4 a w kwalifikacjach 3, w generalce traci tylko 1,2 punkta do podium więc zawodnik gospodarzy da z siebie wszystko by wskoczyć na to podium.

Klasyfikacja generalna TCS:

Descombes Sevoie
- Stjernen 1(2.75) betsson 6/10
Francuz w klasyfikacji generalnej ma 1,9 punkta przewagi nad Stjernenem więc jakiś tam mały bonus dla typu już jest a do tego w treningach i kwalifikacjach obaj zawodnicy na podobnym poziomie więc jak najbardziej Francuz może pozostać przed Norwegiem w klasyfikacji generalnej TCS, Stjernen już nie ma takiej formy jak na początku sezonu coraz więcej wpadek mu się przydarza.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wellinger A. (-30.5)-Zografski V.
Typ: 1 @1.70 STS
A to jest typ na cały konkurs czy tylko uwzględnia 1 serie? Bo jeśli 1 serie to 30pkt rożnicy to baardzo dużo, a jak cały konkurs no to promocja i tyle.
Ale podejrzewam, że tylko 1 seria się liczy, to jak mogę coś doradzić to Wellinger skacze chimerycznie, to taki typ skoczka, którego nie lubię, po prostu ma taką manierę, że skacze od niechcenia, to widać, rzuca się w oczy strasznie. Jego skoki też nie są jakoś regularnie dalekie, wczoraj w kwalifikacjach mu się udało,ale to nie znaczy, że dziś wyjdzie to samo bo raczej bardziej prawdopodobne jest, że coś spapra.


Bischoshofen środa 17:00
(1028) Kasai - Wellinger 1 @ 1,56✅9-15
(1031) Kraft - Domen Prevc 1 @ 1,27✅✅4-6
(849) Peter Prevc -Freund 1 @ 1,30✅✅1-2
AKO @ 2,21 milenium

Kasai to Kasai, o Wellingerze pisałem wyżej, chimeryczny i tyle. Kasai skacze pewnie i swoje. Jeżeli ktoś dzisiaj przyatakuje top6 to będzie to Noriaki,a nie Wellinger.

Kraft skacze u siebie, skacze tu bardzo dobrze, pamiętacie jak w zeszłym sezonie z Hayboeckiem tutaj mierzyli się na odległości? Wczoraj też Kraft skakał daleko. Domen jeszcze nie jest stabilny, przydarza mu się sporo słabszych skoków. Ale ma talent, tylko, że w tej parze widzę zdecydowanie Krafta wyżej.

Freund jest poobijany o czym można poczytać tutaj -&gt; http://www.skokinarciarskie.pl/aktualnosci/14576,Freund_poobijany_po_upadku_w_Innsbrucku
Peter Prevc skacze jak automat, jest po prostu kozakiem obecnie i dziś przyklepuje zwycięstwo w całym TCS.



Ostatni konkurs TCS więc trzeba zagrać tripla &quot;zabójce&quot; tym bardziej, żę oferta jaka jest wystawiona na pary KO mnie zdumiewa.

1 seria KO
Hula - Gaiger @ 1 @ 1,60
Stoch - Matura @ 1 @ 1,30
Lanisek - Neumayer @ 1 @ 1,40
AKO: 2,91 Betsson
Życzę Ci powodzenia @pestka7, ale wg mnie nie jest to wcale taki kupon, który warto grać za bardzo wielkie pieniądze...

Hula - Geiger to wciąż dla mnie para 50/50. Hula to Hula, owszem skacze dobrze, ale w czystej teorii obaj są na zbliżonym poziomie. Może się zdarzyć, że decydowały będą ułamki pkt, w treningach widać, że Hula nie najlepiej się prezentował, 121m na tej skoczni to mało, a tyle najdalej skoczył Stefanek, nie chce być złym prorokiem, ale..... powodzenia!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hristo 585

hristo

Użytkownik
fortuna:
Kraft - Fannemel 1 1,45
✅
Prevc - Freund 1 1,32
✅
Hayboeck 1-6 1,3
✅
Forfang - Freitag 1 1,38
✅
Kasai - Wellinger 1 1,58
✅
ako:5,43
✅✅✅
dodatkowo polecam:
Kubacki - Lamy Chappuis 1 1,6 nie mogę już patrzeć na Kubackiego, dobrze, że nie dałem go do głównego kuponu
Stękała - Zografski 1 1,6
Tak jak czułem, Fannemel zaczął miewać gorsze skoki, w kwalach nie błysnął i liczę, że w konkursie będzie w najlepszym wypadku około 10tki, Krafta cenię bardziej, dobrze skakał tu rok temu, wczoraj też zdecydowanie lepszy od Norwega.
Nie wiem czy z Freundem to nie jakaś zasłona dymna czy rzeczywiście poobijany, ale nawet jeśli ściema to Peter aktualnie deklasuje wszystkich, nie ma co się sugerować treningami gdzie był drugi - przyjdzie konkurs i zacznie się skakanie na 100%.
Na Hayboecka w top6 biore taki kurs z chęcią, inne buki dają po 1,15, a Michael będzie dziś mocno walczył o podium.
Pierwszy raz stawiam na Forfanga, powoli przekonuje mnie, że jego forma jest stabilna, miejsce 6-8 jest wystarczające żeby ogarnąc tą parę, wyżej nie ma miejsca dla chimerycznego Rycha przecież.
Na koniec prezent od buka, powariowali z tym Wellingerem trochę i nagle zaczęli go przeceniać, Nori jak wiadomo skoczy swoje i będzie w 10...a Niemiec? Tego on sam nie wie, może też do 10 się załapie a może będzie 15 czy 25 - brak stabilizacji.
Na koniec proponuję naszych....tak tak, stawiam na Dawida;-) Zestawili go w końcu z dużym leszczem, Francuz przegra z kolegą z kadry parę, a Dawid jakieś tam szanse ma z nieprzewidywalnym Poppingerem (jakieś 30%), nawet jeśli nie wejdzie do 2 serii to gdzieś 5-8 miejsce jako LL, to powinno wystarczyć.
Stękałę opisywałem przy okazji kwali, jest po prostu w dużo wyzszej formie od Bułgara.
1 seria KO Hula - Gaiger @ 1 @ 1,60 Stoch - Matura @ 1 @ 1,30 Lanisek - Neumayer @ 1 @ 1,40 AKO: 2,91 Betsson Kozacki tripel w Betsson i Milenium. W obu przypadkach gram za 500zł i do wygrania są pokaźne sumy. Hula w kwalach przegrał o 0,2pkt ale miał gorszy wiatr od Niemca. Jutro będą skakać po sobie więć Niemca łyknie
Też uważam, że para Huli to 50/50, żeby Geiger nie zabił tego tripla zabójce....para dla mnie no bet, a wskazanie zwycięzcy jak rzut monetą...plus masz taki, że para skacze na początku, więc jak wejdzie to masz już górki;-) powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Hayboeck top 6 @ 1.3✅
Kasai - D. Prevc 1 @ 1.4⛔
P. Prevc top 3 @ 1.2✅
AKO: 2.18 efortuna
Wydaje mi się, że dość pewne zestawienie. Hayboeck prezentuje równą, wysoką formę. Ostatnio 5ty w Insbrucku, ale zawalił pierwszy skok, przez jedne z najgorszych warunków. W kwalach 3eci, w treningach 2gi i 4ty. Rok temu odniósł tuta pierwsze zwycięstwo w karierze. Ma motywację do walki o top 3 generalki TCS. Top 6 powinno być bez najmniejszego problemu.
Kasai fenomenalny, to co wyprawia w tym wieku to głowa mała. Cały czas bardzo solidny, nie psuje skoków. D. Prevc zaczął fajnie, teraz też jest dobrze, ale coraz częściej nie wykazuje się powtarzalnością. W kwalach 5ty Kasai, 12ty Prevc. W treningu skakali obok siebie i Kasai 5ty, a Domen 21szy.
Prevc co robi każdy chyba widzi. Jedyne co myślę, to może, że nie będzie chciał szaleć, żeby się przypadkiem nie przewrócić, ale top 3 przy jego formie to pewniak.
 
H 15

haj5

Użytkownik
Stękała-Zografski 1 @ 1.57 STS
Dobra opcja do jakiegoś kuponu ako.
Bułgar kompletnie bez formy i nie widzę szans,aby wygrał w tej parze.
Andrzej w kwalifikacjach miał gorsze warunki a mimo to był lepszy od Bułgara.
Polecam
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Fannemel-Hilde 2 @2
Fannemelowi trudno o dwa dobre skoki przewaznie, nie grzeszy on regularnoscia jak Gangnes na pewno i nie chodzi tylko o dystans. Hilde wrocil do reprezentacji, skakal dobrze, a caly czas idzie to u niego w dobrym kierunku i licze na dalszy progres, wiec sprobuje w tej parze na troche mniej faworyzoanego Norwega.
Stekala-Zografski 1 @ 1.6
Tez uwazam, ze Polak bedzie lepszy.
 
Y 90

yrtyr

Użytkownik
pestka7 życzę Ci jak najlepiej, nie wiem ile to 1000 zł w odniesieniu do Twojego budżetu, ale tak jak hristo piszę, ta para Huli silnie ryzykowna jeżeli chodzi o taki kapitał ???? Może i jakaś stabilizacja u Stefana jest i wydaje się że obaj skoczą podobnie, może nawet nasz orzełek trochę dalej, ale trzeba pamiętać że Gaiger jest Niemcem co automatycznie odbija się na notach, jeszcze te przeliczniki za wiatr... mogą dziesiąte częsci punktów decydować na czyjąś korzyść, ale na czyją? wspomniany rzut monetą ????
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Ostatnie zawody TCS i przydałoby się coś zarobić, jak zwykle ode mnie leci kilka typów na Bischofshofen. Kwalifikacje poszły źle, tutaj liczę na lepsze wyniki ????
1 seria K.O .

Stoch - Matura(+6,5 pkt) 2 @1,85 /milenium E:Nie spodziewałem się, że to tak łatwo pyknie

Fajny kurs do pobrania. Stoch nagle nie odpali, 7,5 pkt to jest około 3 metry. Stoch skacze tutaj w okolicach 124m. Janka Mature stać na skok 122/123 metry co sprawia, że jeśli Stoch wygra tą parę to na pewno nie będzie to duża przewaga punktowa.

Freitag - Kot(+19,5pkt) 2 @1,8 / milenium E:Właśnie takie skoki powinien oddawać Maciek

W parze chyba jest jasne kto będzie zwycięzcą, jednak przewaga 20pkt to 10m. Czy aż o tyle jest w stanie Freitag pokonać Kota? Raczej nie. Freitag nie skacze aż tak super jak to by mogło być. Może inaczej ile Freitag skoczy to ja wiem, natomiast jest kwestia Maćka. W pierwszej serii treningowej zajął 12 msc. potem było gorzej. Stać go na skok w okolice 120m co pozwoli mu z takim handi być lepszym.

Wank - Tepes 2 @3,9 / efortuna E:Szkoda było blisko, 0,9 pkt ;d
Nie byłbym sobą, gdybym nie poszukał underdoga. Tepes odpuścił Innsbruck, żeby potrenować i już na treningach było widać efekty. Niemiec natomiast po świetnej części niemieckiej jak na niego, wraca do swojego normalnego skakania. Taki kurs warto spróbować.
Gangnes(+1,5pkt) - Freund 1 @1,95 /milenium E:A jednak nie wytrzymał Gangnes presji
1,5 pkt to nie duży handi i jestem pewny, że Gangnes jest w stanie go pokryć względem Freunda.
konkurs H2H
(1 seria)Ito - Ammann 1 @1,5 /milenium
Fajna para, Ammann skacze średnio i jak wiadomo dużo traci na notach. Ito spokojnie jest w stanie skoczyć tyle co Szwajcar, a na notach ma dużą przewagę.
Dodatkowo gram taki typ
Stjernen - Ammann 1 @1,72 /milenium

I jeszcze juz tak bez dokładnej analizy gram typy przeciwko Freundowi. Przegrał już TCS, nie oddał żadnego skoku w Bischofshofen. W dodatku odczuwa skutki ostatniego upadku, dlatego próbuję przeciw niemu. Pierwsza para - wchodzę grubiej, natomiast dwie pozostałe za mniejszą stawkę.
Gangnes - Freund 1 @1,8 / efortuna
Freund - Forfang 2 @3,78 / milenium
Freund - Kraft 2 @3,89 / milenium


 
Y 90

yrtyr

Użytkownik
1 runda:
Janda J. - Takeuchi T. 1@ 1,40

Zarówno każdy treningowy jak i przede wszystkim kwalifikacyjny skok lepszy miał Czech. Chociaż wydaje mi się że tak wysokie miejsce w kwalifikacjach to troszeczkę (ale niewiele) przypadek, to Janda prezentuje fajny poziom i jego doświadczenie sprawi że bardzo poniżej tego swojego pułapu nie spadnie. Takeuchi skacze bo skacze, tyle można powiedzieć. Nie jest jakiś słaby, ale nie ma też formy, tak idealnie wpasowuje się w ulubione miejsca Polaków czyli 25-29.

Geiger K. - Schiffner M. 1@ 1,45

Geiger pewnie silnie się zepnie żeby wyprzedzić Stefka, nie szokował odległościami, nawet zdarzało się że w treningach Schiffner skakał dalej od niego, no ale to były tylko treningi, S w konkursie nie powinien odlecieć dalej niż około 120 (oczywiście w porównywalnych warunkach do dnia wczorajszego). Geiger powinien sobie poradzić z tą odległością.

Kasai N. - Wellinger A. 1@ 1,57

Kasai oznaka stabilności i pewności. Na ten moment wygląda to w ten sposób, że Noriaki bardzo dobrze tutaj skacze w treningu i kwalifikacjach, dobrze skacze w całym turnieju czterech skoczni, żadnych poważnych wpadek, więc nie ma przesłanek które wskazywałby na to że dzisiaj coś się stanie, w którymkolwiek skoku. Wellinger ma mieszane skoki, ciężko mu utrzymać bardzo wysoki poziom, wtopiłem przez jego rzekomą wysoką formę już kupony w TCS, nawet gdyby wygrał całe kwalifikacje z dużą przewagą, nie odniósł bym tego na konkurs, wydaje mi się że jak już coś to lepiej skocze w serii finałowej.
Cały konkurs:
Ammann S. - Stoch K. 1@ 1,52

Możemy pisać że Kamil powoli się odradza, że jest coraz lepiej itp. ale bądźmy szczerzy pewnego poziomu jeszcze nie przeskakuje. Widać że cały czas coś mu nie pasuje, macha tą ręką, krzywi się i pomimo że skacze równo, no ale przeciętnie. Tak wiem, Ammann lądowanie, swoje lata za sobą... no ale skacze, bądź co bądź nieźle, potrafi oddać świetny ponadprzeciętny skok. Dla mnie Simon jest w tym momencie najzwyczajniej w świecie lepszy od Kamila.

Wank A. - Leyhe S. 2@ 1,50 e:// jak to często mówią komentatorzy na tvp Leyhe odpalił ????

Layhe chyba osiągnął kulminacje swojej formy, każdy skok treningowy i kwalifikacyjny pewny, daleki, czuje się tu bardzo dobrze. Wank również pokazuje fajne skoki w tym turnieju, to jest takich dwóch Niemców (za wyjątkiem Freuda) którzy najbardziej mi się rzucają w oczy podczas tego TCS. Pomimo ciekawych skoków Wanka, to jest o jedną linijkę niżej od kolegi, Layhe lepiej tutaj wygląda.
Buk: sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Wellinger A. (-30.5)-Zografski V.
Typ: 1 @1.70 STS
O Bułgarze pisałem już tutaj. I skoczył słabo niestety też Kraft, ale dzisiaj konsekwentnie znowu przeciwko Bułgarowi, który jest bez formy. Nie prezentuje nic. Niemiec ostatnio 6 miejsce, może w końcu nie będzie słabych występów. Gdyż ma jeszcze szanse na TOP 10 TCS. Rożnica w kwalach wynosiła 37.6 pkt.
Trzy skoki tutaj, i tylko w jednym Wellinger zrobiłby ten handicap. I to właśnie skokiem kwalifikacyjnym gdzie warunki miał nieporównywalnie lepsze od Zogravskiego. Tak jak ktoś wyżej napisał, tutaj może być różnie.
Seweryn zwany przyjacielem, ma problemy z plecami. Mistrz świata z Falun jest mocno poobijany oraz posiniaczony. Zawodnik odczuwa też silny ból. Werner Schuster przyznał, że bez pomocy lekarza Freund w ogóle nie byłby w stanie wystartować w konkursie na Bergisel. 27-letniemu Niemcowi zabezpieczono kręgosłup, aby uniknąć poważniejszych urazów. Pewnie znowu nafaszerują go jakimiś blokadami i wystąpi w konkursie. Pytanie z jakim skutkiem. Jedno jest pewne, to nie będzie w 100% sprawny Freund. Hayboeck natomiast w świetnej dyspozycji, jednak to nic dziwnego bo lubi skocznie w Bischofshofen. W treningach 2 i 4 w kwalifikacjach 3. Dzisiaj na pewno powalczy o wygranie w konkursie, ale jak również o odebranie trzeciego miejsca w klasyfikacji generalnej. Nawet zdrowy Freund nie byłby dla mnie takim pewniakiem do przeskoczenia Austriaka. Patrząc jednak na dyspozycje Hayboecka i problemy zdrowotne Niemca...ale jak również na kurs, próbuje zakładu na Misze.

Michael Hayboeck - Severin Freund 1 @ 2.42 [STS] 3-2 ⛔ szkoda...

W każdym z trzech skoków Ganges po minimum 10 punktów lepiej od Forfanga. Widać że naprawdę dobrze mu się skacze na tym obiekcie i dzisiaj powalczy o zwycięstwo. Forfang skacze dobrze, w treningach 17, 10, 6 ale to zdecydowanie za mało na 26-letniego Kennetha. Kurs mały ale przewaga spora po stronie Gangesa.
Kenneth Gangnes - Andre Johan Forfang 1 @ 1.18 [STS] 5-7 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 9

kozel

Użytkownik
Ostatnie zawody TCS i przydałoby się coś zarobić, jak zwykle ode mnie leci kilka typów na Bischofshofen. Kwalifikacje poszły źle, tutaj liczę na lepsze wyniki ????
1 seria K.O .
Stoch - Matura(+7,5 pkt) 2 @1,85 /milenium
Jesteś pewny, że w Milenium handicap jest 7,5? Ja widzę teraz 6,5 i rano też taki był (o czym pisałem wcześnej) W Sts 8,5.
Edit: I w parze Gangnes-Freund to +1,5 jest dla Niemca.
 
jeremyjanot 36

jeremyjanot

Użytkownik
Według mnie najpewniejszy typ to wygrana Gangesa z Freundem. Niemiec po upadku nie odbuduje się aż tak żeby być w trójce dzisiejszego konkursu a Norweg skcze tu poprostu bardzo dobrze. Tylko wiatr może pokrzyżować szyki.
Gangnes - Freund
typ. 1
kurs. 1,75
betsson
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Fannemel-D.Prevc @ 1.65 ⛔
Fannemel zapomnial po 2 dniach jak sie skacze? Prevc nagle ma oddac 2 dobre skoki?
Hilde-Fettner @ 1.47 ⛔ Obecnie Hilde skacze polke wyzej od Fettnera
Descombes-Lanisek @ 1.55 ✅
Powtarzalnosc Francuza jest niesamowita.....Lanisek? dwa dobre skoki? marzenie.
Milenium kurs @ 3.75
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom