>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

B 0

bigus45

Użytkownik
Chodzi mi o to ze wplacilem kaske do BAH w pko wiec jak dokonam obrotu bonusem to nie mam mozliwosci jej wyplacenia bo nie mam konta w polskim banku.Z tego co wiem to zeby wyplacic kase jakims sposobem to najpierw trzeba dokonac tym sposobem depozytu a wiec po obroceniu bonusu musze dokonac wplaty z MB do BAH.Z tego co czytalem nie mozna tez wplacic srodkow i bez zagrania jakiegos meczu wyplacic bo traktuja to jako pranie pieniedzy i moze sie skonczyc blokada konta.Schemat by wygladal tak:
Wplata przy okienku-&gt;aktywacja bonusu-&gt;obrot-&gt;wplata z MB do BAH-&gt;jeden zaklad-&gt;wyplata z BAH na MB ????
Dzieki za odpowiedz
 
woojt14 4

woojt14

Użytkownik
Pewnie, że można.


@topic: Zleciłem dziś w nocy o 1:00 w poniedziałek wypłatę, kasa już zeszła z konta, wie ktoś może kiedy dotrze na moje konto? (BZ WBK)
 
M 0

mkestragar

Użytkownik
musze pochwalic BET-AT-HOME ;) zlecilem wczoraj wyplate o 14, o 16 zeszla z konta a dzisiaj o 13 juz byla na moim koncie bankowym, POLECAM!!
mam pytanie czy w nazwie banku wystarczy napisac np: PKO BP SA, Oddział w Poznaniu? :p
pozdrawiam
 
K 0

kalinos

Użytkownik
Chce wyplacic pieniadze z betathome i mam pytanie jeżeli moje konto bankowe to inteligo to czy w polu potrzebnym do wyplaty „nazwa banku” mam wpisac inteligo czy pko bp ponieważ inteligo należy do banku pko bp
 
U 0

unknown

Użytkownik
Witam, chciałbym sie zapytac w jakim czasie pojawi się kasa na moim koncie Bah??Wczoraj koło godziny 20 przelałem pieniądze na BAh i nie wiem po jakim czasi emogą już byc na moim koncie?przelew robiłem za pomocą internetu i banku Nordea.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam, chciałbym sie zapytac w jakim czasie pojawi się kasa na moim koncie Bah??Wczoraj koło godziny 20 przelałem pieniądze na BAh i nie wiem po jakim czasi emogą już byc na moim koncie?przelew robiłem za pomocą internetu i banku Nordea.
Możesz spróbować zrobić skan przelewu i wysłać to do supportu z prośbą o zaksięgowanie kasy. To bodaj jedyny buk gdzie &quot;przechodzi&quot; takie coś. W ciągu godziny powinni Ci zaksięgować i odpisać na maila.
 
R 125

roger12

Użytkownik
przegladnalem szybko watek ale nic nie znalazlem, chodzi mi o to w jakim czasie idzie kasa z BAH do MB??
od 1-3 dni idzie mi raz przyszło tak że rano zleciłem wypłatę i na drugi dzień rano już była kasa na MB zależy raz idzie szybciej a raz idzie dłużej
 
Do góry Bottom