>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

TOP5 Kolejki

pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
2. kolejka
1. empe92 26 pkt.
2. Valverde 25 pkt.
3. maer 24 pkt.
4. ForzaJuve1897 24 pkt.
5. expert-88 24 pkt.
Zwycięzcy proszę o wysłanie swego loginu i za jaki konkurs nagroda i jakiej wysokości do Marcina Odry.
GRATULUJĘ !!
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
3. kolejka

Zwycięzcom gratulacje. Loginy proszę przesłać do Marcina-Odry z wpisem o jaki konkurs chodzi i jaka nagroda.
E: Loginy z wysokościami nagród i za którą kolejkę proszę słać na mój PW. Marcin-Odra ma juz zatrzęsienie tych wiadomości będę mu słał komplety loginów za każdą kolejkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
4. kolejka

Gratulacje dla zwycięzców kolejki. Loginy do Totolotka wraz z wysokością wygranej i za którą kolejkę proszę słać na mój PW. Pozdrawiam.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
5. kolejka
http://ifotos.pl/z/shqqssw/
Zwycięzcom gratuluję. Loginy z Totolotka, podobnie jak i wcześniej, proszę słać na mój PW. Pozdrawiam, w razie dopatrzenia się błędów proszę zgłaszać.
E:/ Tabela uległa zmianie. Pomyliłem się o punkt u kolegi WeszłoSuper!! Dzięki za zwrócenie uwagi i przepraszam za pomyłkę.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
6. kolejka

Loginy z Totolotka oraz wysokości wygranej i za jaka kolejkę proszę wysyłać na moje PW. Gratuluję zwycięzcom i pozdrawiam. ????
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
7. kolejka

Tak jak i poprzednio loginy z Totolotka i informacje za którą kolejkę proszę wysłać na mój PW. Gratuluję nagrodzonym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
11. kolejka


Loginy z Totolotka, informacje o zajętym miejscu i za którą kolejkę proszę słać na moje PW. gratuluje wygranych.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
12. kolejka

Loginy proszę wysłać na moją skrzynkę PW. W treści podać jeszcze za jaką kolejkę nagroda i które miejsce. Gratuluję.
 
Do góry Bottom