>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Irlandia - 2015 (Pierwsza liga/Dywizja 1)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga

Galway-Sligo Rovers TYP 2 kurs 2,05 5/10
g.20.45 2:1 BOX
Chyba wiecie dobrze czemu gram na Sligo. Pisałem o nich przy okazji meczu z Bray (patrz post wyżej). Są po prostu dwa razy lepszym zespołem od Galway. Kto pęka niech gra DNB 2 i dołoży Drwali czysty win.
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup 1/2.
Bray-Cork City TYP BTS kurs 1,95 3/10 g.15.00 0:1 BOX
PS: To już półfinał. W finale czeka wiadomo kto. Obecność Mew na tym etapie to dla znawców niespodzianka ale trzeba przyznać że mieli bardzo łatwą drabinkę (LImerick, Cygany i amatorski Killester Utd w 1/4). Goście już gorzej (mocny Wexford, Patsi i na koniec dwumecz z Derry). Dzisiaj Cork czeka kolejna batalia z drużyną która już dawno olała sezon nie wygrywając od 5 spotkań w lidze. Powód jest jeden, oczywiście przygotowania do tego spotkania. U gospodarzy nie zagra John Sullivan i David Cassidy. Kontuzjowany jest również Stephen McGuiness. Goście bez długoterminowych Johna Kavanagha i Colina Healy i zawieszonych na to spotkanie Stevena Beattie i Stephena Folana.
Reasumując prognozuję BTS chociaż historia spotkań tych dwóch ekip pokazuje inaczej. Mewy zaatakują od pierwszego gwizdka i bramkę w końcu mogą zdobyć. Goście to bardzo dobry zespół i również minimum raz powinni trafić. Dokładny wynik jaki prolonguje to 1:2.
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Pierwsza Liga
20:45 Bohemians - St. Patricks
20:45 Derry City - Bray
20:45 Drogheda - Cork City
20:45 Galway - Limerick
20:45 Shamrock Rovers - Dundalk

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Finn Harps
20:45 UC Dublin - Cabinteely
21:00 Wexford - Shelbourne

Galway-Limerick TYP BTS/over 2,5 kurs 1,50 7/10 g.20.45 1:3 WIN
PS: Nie dość że spotykają się dwie mega bramkostrzelne zespoły to jeszcze obie zagrożone spadkiem lub barażami więc ofensywny styl w tym meczu murowany. Mało tego, w dwóch tegorocznych bezpośrednich spotkaniach te ekipy strzeliły sobie w sumie..11 goli ! U gospodarzy nie zagra Padraic Cunningham, Alex Byrne, Jason Molloy i Killian Cantwell a u gości Shane Tracy.
Bohemians-St. Patricks TYP BTS/2 kurs 4,10 3/10 g.20.45 2:0 BOX
PS: Patsi po fatalnym sierpniu gdzie przegrali pod rząd 4 mecze ligowe i odjechali grubo z Cork w Pucharze Irlandii wygrali w końcu w ostatniej kolejce na wyjeździe z Longford 3:0. Powód ? Coraz więcej zawodników po pladze kontuzji i zawieszeniach wraca do gry. Dziś za kartki pauzują dalej Kenny Browne, Sean Hoare i Greg Bolger, kontuzjowany jest jeszcze Brendan Clarke a do reprezentacji u-21 powołany został Lee Desmond ale to i tak w porównaniu z brakiem 8-9 zawodników w sierpniu robi już różnicę. Z kolei gospodarze bez 4 kontuzjowanych graczy (nie chce mi się podawać imion i nazwisk).
Jakie więc meritum ?
St.Patricks cały czas ma szanse na zajęcie 3 miejsca w lidze i eliminacje w Lidze Europy. Do Shamrock tracą w tej chwili 5 oczek ale mają jeden mecz mniej. Do tego dzisiaj The Hoops gra niemiłosiernie ciężki mecz u siebie z Dundalk. I teraz największa konkluzja. Cygany czyli gospodarze tego spotkania oprócz tego że sezon powoli dobiega dla nich do końca bo nic już nie ugrają są największą zgodą..Patsów. Pisałem o tym niejednokrotnie ale nie musicie pamiętać takich szczegółów. Wydaje mi się że wspólna awersja do Shamrock spowoduje że Cyganie z lekka &quot;podłoża się&quot; Patsom by Ci doskoczyli do rywala zza miedzy w dodatku nielubianego przez te oba teamy.
Kurs na czystą 2 to okolice 2,10. Nie wiem czy kluby pójdą na &quot;układ&quot;, dla mnie raczej powinni. Zagrałem obie strzelą i goście wygrają dlatego że linia obronna Patsów jest ostatnio słaba i mogą dać sobie wbić gola ale przecież finalnie mają wygrać..
Z innych spotkań powinni w końcu wygrać Studenci jeżeli marzą o barażach.
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Cork City - Longford
20:45 Dundalk - Galway
20:45 St. Patricks - Drogheda

St. Patricks-Drogheda TYP Drogheda strzeli gola kurs 1,70 5/10 g.20.45 2:1 WIN
St. Patricks-Drogheda TYP handicap 0:1 X2 kurs 1,68 5/10 g.20.45 2:1 WIN
St. Patricks-Drogheda TYP X2 kurs 3,20 2/10 g.20.45 2:1 BOX
PS: Do końca rozgrywek zostały dosłownie 3 kolejki a tu dalej aż teoretycznie 7 ekip zagrożonych spadkiem. Dzisiaj obstawiłem jeden mecz w 3 kombinacjach, do koloru do wyboru dla was. Uważam że dla Patsów sezon się już skończył gdzie zajmą najgorsze z możliwych miejsc bo 4, pierwsze nie promujące grą w europejskich pucharach. Mieli trochę pecha bo dopadła ich plaga kontuzji, spadła również przy okazji forma i przegrali w ostatnich 7 kolejkach aż..6 razy. Dzisiaj podejmują u siebie zdeterminowanych Drogsów którym pali się nieźle dupsko. O powadze sytuacji świadczy fakt że w ostatniej kolejce potrafili zremisować u siebie z samym Cork więc dobrze wiedzą po jakie cele jadą do Dublina. Może i nie ruszałbym tego typu ale przylukałem że u gospodarzy zawieszeni na ten mecz są Jason McGuinness, Greg Bolger i Sean Hoar a goście mają pełny skład.
Reasumując gdyby ten mecz odbywał się w wakacje to stawiałbym pewną jedynę, ale biorąc zaistniałe okoliczności stawiam że Drogheda nie przegra dzisiaj za wysoko o ile jeżeli w ogóle przegra a jak tak to przynajmniej strzeli gola po jakiś cudacznie wysokim kursie 1,70.
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
18:45 Bray - Shamrock Rovers
19:30 Limerick - Derry City
20:45 Sligo Rovers - Bohemians

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Cabinteely - Athlone
20:45 Finn Harps - Wexford
20:45 Shelbourne - Cobh Ramblers
20:45 Waterford - UC Dublin

Limerick-Derry City TYP 1 kurs 2,25 4/10 g.19.30 0:2 BOX
PS: Wczoraj jak przypuszczałem &quot;Zbuki&quot; dały nam kurs 1,70 za gola Drogsów co było oczywiste patrząc o co walczą goście. Dzisiaj idę za ciosem i ryzykuje bet na zwycięstwo Limerick. Nie będę się rozpisywał bo każdy pamięta co pisałem o tym zespole. Mega ofensywny styl i..cały czas ostatnie miejsce w tabeli. Dziś żeby o czymkolwiek marzyć muszą absolutnie wygrać. W przedostatniej kolejce grają bowiem z..Shamrock który walczy i wicemistrza a w ostatniej z..Sligo który tak jak oni bronią się przed spadkiem. Derry też jest jeszcze niby zagrożone ale w ostatnich dwóch spotkaniach gra z Cyganami i Longfordem które są już spokojne utrzymania także o punkty będzie o wiele łatwiej niż w opisywanym meczu gdzie zdesperowani miejscowi strzelają tutaj ostatnio średnio ok 3 goli na mecz.
Co do składów to wyjaśniam że obie ekipy bez żadnych ubytków.
Nie chce mi się już pisać w innym dziale na temat Wielkiej Brytanii więc polecam tutaj:
Warrenpoint-Linfield TYP -1,5 Linfield kurs 1,85 5/10 g.16.00 0:3 WIN
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Cork City - Dundalk
20:45 Derry City - Bohemians
20:45 Drogheda - Longford
20:45 Limerick - Shamrock Rovers
20:45 St. Patricks - Sligo Rovers
IRLANDIA: Premier Division - Baraż o utrzymanie
20:45 UC Dublin - Finn Harps

Limerick-Shamrock Rovers TYP BTS kurs 1,55 6/10 g.20.45 0:2 BOX
St. Patricks-Sligo Rovers TYP BTS kurs 1,65 6/10 g.20.45 0:2 BOX
PS: Już tylko dwie kolejki do końca. Obstawiłem mecze gdzie grają dwie ekipy które muszą dzisiaj absolutnie wygrać żeby o czymkolwiek marzyć.
Tabela wygląda tak:
http://www.flashscore.pl/tabela/Kd34qLF ... le;overall
Jak widać zagrożonych spadkiem lub barażami jest teoretycznie aż 6 zespołów. Limerick i Sligo żeby było śmiesznie grają w ostatniej kolejce..ze sobą. W spotkaniach z Shamrockiem i Patsami mam nadzieje że zagrają z pełnym zaangażowaniem strzelając minimum jednego gola bo nic innego im nie pozostało. A że przy okazji tracą mnóstwo bramek stawiam zdecydowanie na BTS.
W Limerick obie ekipy w pełnych składach, nie wiadomo tylko czy zagra obrońca Shamrock Max Blanchard. W Dublinie u Patsów nie zagra Brendan Clarke a w Sligo cały czas kontuzjowanych jest 3 zawodników: John Russell, Jeff Henderson, Jason Hughes.
UC Dublin-Finn Harps TYP BTS kurs 1,85 5/10 g.20.45 0:1 BOX
PS: Jestem całym sercem za Studentami. Przegrali w tamtym roku baraże z Galway a teraz przyszło im się zmierzyć w kolejnych z Harpiami. 4 spotkania w tym sezonie między nimi rozkładają się po równo 1-2-1 w bramkach 5:7 na korzyść Finn Harps. Niestety dla mnie kursy od rana bardzo mocno wędrują w górę na gospodarzy (z 2,25 na 2,90). Wydaję mi się że powodem jest absencja już właściwie ikony i kapitana U.C. Dublin Robbie Bensona. Zawieszony na to spotkanie jest także kolejny zajebisty pomocnik Chris Mulhall. Pozostali kontuzjowani to Ryan McLaughlin i Greg Sloggett. Goście w optymalnym zestawieniu. Martwią też wypowiedzi ludzi związanych z Uniwersytetem że nie mają za bardzo pieniędzy na ponowną grą w 1 lidze.
No cóż, Studenci dobrze wiedzą że muszą zaatakować ponieważ rewanż (30 październik) ja osobiście cienko widzę jeżeli nie wykuruję się ich kapitan. Gwoli ścisłości goście na koniec ligi ugrali 5 oczek więcej niż piłkarze z Dublina.
Stawiam zatem na BTS i liczę na najlepszego strzelca miejscowych Swana i przyjezdnych czyli na McHugha.
I tak na koniec jak już pisałem wcześniej trzymam kciuki za gospodarzy bo to jeden z najbardziej widowiskowych i ofensywnych zespołów w całej lidze. Od paru sezonów grają radosny futbol pokazując że chyba jakakolwiek taktyka jest dla nich obca gdzie wygrywając nigdy się nie cofają i cały czas prą do przodu (podobny styl preferuje nowy trener Limerick od momentu przejęcia tego zespołu). Mi to się osobiście bardzo podoba..
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Bray-Galway TYP X kurs 3,30 3/10 g.18.45 1:1 WIN
PS: Ostatni mecz przedostatniej kolejki w tym sezonie. Sytuacja jest taka że po wczorajszych meczach w którym miałem pecha (Limerickowi sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki a Patsi olali totalnie mecz) Bray jest już pewny utrzymania a Galway potrzebne jest jedno oczko. Bo chyba Drogsi nie wygrają z Shamrockiem w ostatniej kolejce u nich np: 7:0 ?
. Wnioskuję zatem że w dzisiejszym spotkaniu po mega nudnym spotkaniu mecz zakończy się wynikiem 0:0 lub 1:1. Te drużyny się nawzajem nie skrzywdzą, co najwyżej Galway będzie miało dług wdzięczności w następnym sezonie w stosunku do Bray. Jak będzie to zobaczymy w każdym razie Mewy dzisiaj w pełnym składzie u u gości zabraknie pauzującego za kartki Stephena Walsha oraz cały czas kontuzjowanych: Alexa Byrnea, Jasona Molloya, Padriaca Cunnighama Killiana Cantwella.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Cork City
20:45 Dundalk - Bray
20:45 Galway - St. Patricks
20:45 Longford - Derry City
20:45 Shamrock Rovers - Drogheda
20:45 Sligo Rovers - Limerick
IRLANDIA: Premier Division - Baraż o utrzymanie
20:45 Finn Harps - UC Dublin

PS: Ostatnia kolejka..Wszystko już jest wyjaśnione oprócz dwóch rzeczy. Cały czas otwarta jest sprawa wicemistrzostwa i awansu do 1 ligi.
Jeżeli chodzi o pierwsza sprawę to dziś musi absolutnie wygrać Shamrock (najlepiej wysoko, minimum pięcioma golami) i liczyć na potknięcie Cork. Ci ostatni żeby utrzymać druga pozycję w tabeli najlepiej powinni wygrać. Remis daje też im vice-mistrza pod warunkiem że Shamrock nie wygra więcej niż pięcioma golami.
Jeżeli chodzi o awans to tu nie widzę niespodzianki. Pogłoski o braku pieniędzy w przypadku awansu Studentów stają się coraz bardziej wiarygodne i dzisiaj Harpie prawdopodobnie będą szykować się do kolejnego dwumeczu z Drogsami..
Wydaję mi się również że dla swoich kibiców powinien wygrać Dundalk. Wszak dziś oficjalnie zdobywają kolejnego mistrza kraju ale z tym uważałbym ponieważ piłkarze mogą na murawę wyjść już pijani tegorocznym sukcesem..
Proponuję:
Bohemians-Cork City TYP X2 0:1 WIN
Shamrock Rovers-Drogheda TYP 1 5:3 WIN
AKO 2,02 5/10 g.20.45 WIN
Finn Harps-UC Dublin TYP 1 kurs 1,80 5/10 g.20.45 2:1 WIN
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division - Baraż o utrzymanie
20:45 Limerick - Finn Harps

Limerick-Finn Harps TYP 1 kurs 1,47 7/10 g.20.45 1:0 WIN
Limerick-Finn Harps TYP over 2,5/1 kurs 2,15 5/10 g.20.45 1:0 BOX
PS: A jednak Limerick a nie Drogsi zagrają w barażach. Ci drudzy przegrali z Shamrock (obstawiałem ten mecz) a pierwsi wygrali na wyjeździe ze Sligo. Na temat tego spotkania nie będę się wypowiadał bo było to i minęło.
Wracając do dzisiejszego spotkania od razu napiszę że dla mnie Limerick a Harpie to różnica minimum jednej klasy. Małej klasy ale jednak klasy. Do tego goście dzisiaj osłabieni..brakiem najlepszego strzelca Kevina McHugha ! Zabraknie również podstawowego lewego obrońcy Damiena McNulty oraz kolejnego napastnika, zdobywcy gola w ostatnim meczu z U.C. Dublin Nathana Boyle..
Wychodzi na to że goście na dzisiejsze jakże dla nich ważne spotkanie nie mają żadnego napadziora z prawdziwego zdarzenia. Trochę tam bramek strzela środkowy pomocnik Raymond Foy wypożyczony z Ballinamallard ale czy on wystarczy na Limerick ? Nie sądzę. A z tego co widzę po meczu w Sligo, gospodarze wieczornego meczu w pełnym zestawieniu bez żadnych absencji.
Reasumując patrząc realnie na te dwie ekipy stawiam zdecydowanie na zwycięstwo Limerick a w drugiej kombinacji grając singlem naprawdę grubiej stawiam +2,5 gola i win gospodarzy. Tak naprawdę miejscowi stracili w 33 meczach ligowych..73 gole. Harpie w 2 lidze w 28 spotkaniach strzelili 63 gole. Nawet przy tych kosmicznych absencjach mogą coś strzelić zwłaszcza że bramkarz Limerick Freddy Hall z..Bermudów (hahaha) jest naprawdę marnej jakości zawodnikiem..
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division - Baraż o utrzymanie, pierwszy mecz 1:0 dla Limerick.
Finn Harps-Limerick TYP BTS/over 2,5 kurs 2,15 3/10 g.20.45 1:0 BOX
PS: Ostatni mecz w tym sezonie. Aaa..zostanie jeszcze finał Pucharu Irlandii Cork-Dundalk ale to w niedzielę. Dziś będzie bez długiego opisu. Mała stawka ale uważam że Harpie muszą się w końcu otworzyć a nie tarasować pole karne jak w pierwszym spotkaniu. Otworzy się wtedy szansa dla Limerick do kontr. Stawiam że obie drużyny strzelą gola i będzie więcej niż 2 gole.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Finn Haras - Limerick
Typ: 1
Kurs: 3.95
Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek rewanżowy baraży o udział w Irlandzkiej Premier Lig w którym to zmierzą się gospodarz ekipa Finn Harps z przyjezdnym FC Limerick. Pierwsze spotkanie z tej serii dwu meczu zakończyło się wygraną u siebie faworyzowanej ekipy FC Limerick 1:0 co przed dzisiejszym pojedynkiem stawia ich w roli faworyta do wygranej dwu meczu. Stawką tego spotkania jest dla dzisiejszych gospodarzy awans z I dywizji do Premier Lig natomiast dla gości pozostanie na kolejny sezon w Premier Lig. Pojedynek ten jednak w moim przekonaniu wcale nie jest już rozstrzygnięty gdyż warto spojrzeć na wyjazdowe statystyki ekipy Limerick która zakończyła sezon z największą ilością straconych bramek w spotkaniach wyjazdowych bo aż 38 w 16 rozegranych pojedynkach i co ciekawe „rzutem na taśmę” zapewnili oni sobie udział w barażach wygrywając ostatnią ligową kolejkę co pozwoliło im przy porażce spadającego Drogheda wystąpić w barażach. Warto jeszcze wspomnieć o dzisiejszych ubytkach kadrowych gości a nie zagrają kolejno Ian Turner (pomocnik 32 występy 8 bramek), Dean Clarke (napastnik 32 występy 6 bramek), Vinny Faherty (napastnik 28 występów 12 bramek). Wszystko to wskazuje na to, że goście zagrają bez 2 podstawowych napastników oraz podstawowego pomocnika a co z tym idzie trudno powiedzieć jaka będzie dzisiaj ich dyspozycja w linii ataku. Gospodarze natomiast mają ogromną szansę na awans do Premier Lig i tak naprawdę nie ma tej drużynie jakieś ogromne presji wyniku jak zapewne jest w ekipie gości którzy chcą prawdopodobnie za wszelką cenę utrzymać się. Moim zdaniem przyjezdni bez kluczowych zawodników w 2 linii mogą mieć dzisiaj problem z ugraniem korzystnego wyniku i chodź wcale nie twierdzę, że ostatecznie to właśnie oni się utrzymają to jednak liczę tutaj na wygraną niesionych dopingiem własnej publiczności gospodarzy stąd mój typ to 1 po bardzo dobrym kursie 3.95 który znaleźć możemy w Pinnacle Sports.

1:0 ✅
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
gumbi82 bez jaj..nie napisałaś o osłabieniach gospodarzy które są takie same jak w poniedziałkowym spotkaniu. Co do kontuzji Clarka i Faherty to Ci zawodnicy pojechali do Ballybofey i niewykluczone że jednak zagrają. Cuda oczywiście się zdarzają ale na teraz Limerick to dwa razy lepsza ekipa od Harpii. Jeżeli miałbym stawiać dokładny wynik to 1:2, 1:3.
Pzdr !

Edit: Tak jak pisałem Clarke i Faherty jednak zagrają od 1 minuty:
http://www.flashscore.pl/mecz/82cGEle5/#sklady;1
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Kończymy sezon finałowym meczem Pucharu Irlandii rozgrywanym w Dublinie na Aviva Stadium mogącym pomieścić ponad 50 tysięcy ludzi.
Cork City-Dundalk TYP BTS kurs 1,91 5/10 g.16.30 0:0 BOX
PS: Finał godny tej ligi. W przekroju już kilku sezonów spotykają się dwie najlepsze ekipy czyli mistrz i wicemistrz. W spotkaniach pomiędzy tymi ekipami padało zawsze wiele goli:
23.10.15 PRE Cork City Dundalk 2 : 2
26.07.15 PRE Dundalk Cork City 1 : 1
24.04.15 PRE Cork City Dundalk 1 : 2
24.10.14 PRE Dundalk Cork City 2 : 0
01.08.14 PRE Cork City Dundalk 1 : 2
02.05.14 PRE Dundalk Cork City 4 : 0
18.10.13 PRE Dundalk Cork City 4 : 0
19.07.13 PRE Cork City Dundalk 2 : 2
26.04.13 PRE Dundalk Cork City 2 : 0
19.10.12 PRE Cork City Dundalk 3 : 0
03.08.12 PRE Dundalk Cork City 1 : 1
04.05.12 PRE Cork City Dundalk 3 : 2
30.10.09 PRE Cork City Dundalk 2 : 1
Dzisiaj waga spotkania jest troszkę inna niż ligowa. Oba kluby marzą o zdobyciu tego pucharu i o trafności mego typu zadecyduję na 100%...szybko trafiony gol. W miarę upływu czasu będzie coraz gorzej ale nie wyobrażam sobie żeby dzisiaj te dwa najbardziej bramkostrzelne ekipy zagrały defensywnie.
Z absencji Drwale bez Johna Kavanagha a Korek bez Stephena O&#39;Donnella.
To jest mój ostatni typ tego sezonu więc musi wejść !!!
Pozdrawiam wszystkich zaglądających na mój wątek. Różnie to bywało w tym roku ale dziękuje wszystkim za wsparcie, trzymajcie się ciepło !
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkiego co najlepsze i zdrowe wszystkim użytkownikom życzy Psycho
 
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Coleraine-Ballymena TYP Ballymena strzeli gola kurs 1,48 7/10 g.16.00 2:1 WIN
PS: Bardzo wysoka stawka bowiem goście to chyba specjaliści od strzelania goli i to mocnym ekipom na wyjeździe. Ostatni raz nie uczynili tego w..sierpniu. W ostatnich dwóch wyjazdowych meczach zmierzyli się z..wiceliderem i liderem i:
05.12.15 NIF Cliftonville Ballymena 4 : 2
28.11.15 NIF Crusaders Ballymena 3 : 2
Nie wiem co ma więcej napisać, mało tego o to bezpośrednie spotkania tych dwóch drużyn:
04.04.15 NIF Coleraine Ballymena 0 : 1
20.09.14 NIF Coleraine Ballymena 1 : 2
12.04.14 NIF Coleraine Ballymena 1 : 1
26.12.13 NIF Coleraine Ballymena 2 : 3
22.09.12 NIF Coleraine Ballymena 4 : 1
Pozwoliłem sobie wstawić tutaj również moje typy z i innych lig:
SZKOCJA: Dywizja 1
Falkirk-Dumbarton TYP 1 kurs 1,47 7/10 g.16.00 1:0 WIN
PS: Tu sytuacja jest bardzo klarowna. Falkirk jest na 3 miejscu w tabeli ze stratą 6 oczek do Rangers i Hibernian. Za dwa dni te dwie ekipy..spotykają się ze sobą
. Tydzień temu Falkirk ograł u siebie.. Glasgow. Jak dzisiaj nie wygra z o wiele słabszym Dumbarton i nie doskoczy na 3 punkty do prowadzącej dwójki to będzie frajerem i tyle.
ANGLIA: Premier League
Liverpool-Leicester TYP BTS kurs 1,80 6/10 g.16.00 1:0 BOX
PS: Nie wiem kto wymyśla takie idiotyczne kursy w bet365. Dla przykładu STS oferuje 1,47 a Fortuna 1,63. W ogóle polewam że cały czas oddsmakerzy wystawiają takie kosmiczne kursy na lidera. Goście strzelili w 9 wyjazdowych spotkaniach..21 goli. Mało tego z tego co wyczytałem to nie zagra dzisiaj Martin Skrtel (nie pogra z 6 tygodni) a przecież kontuzjowany jest już Dejan Lovren więc jak Lisy mają nie strzelić gola ? Wątroba czyli Liver powinna również coś ukłuć wszak nie wygrali od 3 kolejek a i u siebie zawsze strzelają najmniej gola od sierpnia..
Manchester City-Sunderland TYP over2,5/1 kurs 1,51 5/10 g.16.00 4:1 WIN
PS; Dramatycznie mały kurs na City ale nie oszukujmy się Czarne Koty grają dramat na wyjazdach i stracili najwięcej goli w lidze. Ale z tego co widzę w ostatnich 4 spotkaniach zawsze strzelali minimum bramkę w tym Arsenalowi i Czelsi. Wybrałem taki typ bo kurs o wiele wiekszy od 1,2.

PS: Pomyliłem wątek Irlandii z Irlandią Płn. ale mam nadzieję że wszyscy mi wybaczą bo pisałem na kacu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom