>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Mistrzyń 2015/2016

Status
Zamknięty.
bono1987 15

bono1987

Użytkownik
Jak dla mnie to wygrana Eczacibasi po kursie 2.1. Turczynki graja srednio od poczatku sezonu ale ich grq wyglada coraz lepiej. Turczynki powinny duzo lepiej wypasc na siatce - maja duzo wyzszy zespol. Na ataku wielki talent Boskovic, na przyjeciu pewna Larsson i roznie grajaca Ozsoy. Srodek zdecydowanie dla turczynek. Przewage Polic widze jedynie na rozegraniu i w tym, ze graja u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Mecz bardzo ciężki do wytypowania ale ja jednak ide w kierunku Polic @ 1,95 STS HIT DNIA. Bez szalenstw, stawka dość mała dla lepszego oglądania. Z pewnością skład Eczacibasi jest bardzo mocny ale czy Police dużo ustępują? Raczej nie wydaje mi się. Eczacibasi są bardzo wyczulone w przyjęciu i parę Larsson-Ozsoy można poruszyć szczególnie Turczynkę. Bez dobrego przyjęcia nie zagrają środkiem, który i tak mimo tego, że jest bardzo mocny to nie jest dość często wykorzystywany. Z Poljak i Furst powinno się grać częściej. Młoda Bosković na bombie to zdecydowanie armata ale po stronie Chemika jest Montano także jest tutaj różnicy nie ma. Rozegranie na korzyść Polic. Jeśli chodzi o przyjmujące po stronie Chemika to Havelkova da sobie radę ale martwić można się o Werblinską. O ile daję rade w przyjęciu to w ataku ostatnio jest niezłą dziurą i za bardzo sobie nie radzi. Oby jeśli tylko było przyjęcie wykorzystywana była Veljković, która dla mnie jest świetną środkową. W pierwszy meczu 3-0 dla Turczynek ale tam Police totalnie zwaliły sobie 1 seta i szczególnie 3 seta w koncówcę. Grupa Azoty znowu wpompowała w Police kupę kasy i nie wierzę, że nie wyjdą z grupy. Mogłyby posypać się głowy a pamiętajmy, że trochę niespodziewanie to Włoszki liderują w tej grupie. Police to musi wygrać bo inaczej jest kaplica. Tyle ode mnie. Miłego oglądania ;)
Wynik: 3-1. ✅ Pięknie! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
W ciągu 3,5 seta sędziowie pokazali 3 piłki dla Chemika, że atakowały turczynki bez bloku, podczas gdy wszystkie były po bloku...
A w 1 secie przy stanie 18-14 i 18-15 sędziowie nie widzą dwóch błędów Eczacibasi. Rozgrywająca wpada w siatkę całym ciałem a sędziowie tego nie widzą :cool: a przy 18-15 Havelkova atakuję blok-aut. Piłka zmienia tor lotu piłki a sędziowie gwiżdżą aut. Zaraz ze stanu 18-14 robi się 19-21. Jeszcze jakieś &quot;kwiatki&quot; by znalazł. Podałem tylko te, które od początku wpadły mi w pamięć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ted 9,5K

ted

Forum VIP
turczynki po 2-3 razach kiedy sedziowie slepi wydrukowali troche, powinny zaczac piłki probowac wbic w pomaranczowe a nie nadal szukac bloku ktorego i tak nie gwizdna
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
turczynki po 2-3 razach kiedy sedziowie slepi wydrukowali troche, powinny zaczac piłki probowac wbic w pomaranczowe a nie nadal szukac bloku ktorego i tak nie gwizdna
Ślepi sędziowie to powinni skończyć mecz przy 25-24 i ataku po bloku i pukncie dla Polic w 3 secie. Police 3-0 na boisku byłoby sprawiedliwe
Do tego w 1 secie przy dużej przewadze Polic jedna z Turczynek kładzie się na siatce o mało jej nie rozrywając a sędzia chyba się zapatrzył na jakąś laskę na trybunie, bo tego nie dało się nie zauważyć ze stołka
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Vakifbank - Trefl Sopot ✅ 3-0 (25-20, 25-21, 25-18)
Typy: 1 (-2,5 seta) @1.56 Pinnacle ✅/ Under 137.5 pkt. @1.80 bet365✅

Ostatni mecz to same błędy ATOM-u popełnił ich aż 24! Póki Efimienko nie wbiła na parkiet to blok nie istniał. Zagrywka to nie istniała. Dameschke też lipę grała, fakt faktem że im mecz trwał dłużej tym gra ATOM-u wyglądała lepiej, ale kurczę w pierwszym secie ograły je zawodniczki z jednego z najsłabszych klubów, a w drugim secie nawiązały wyrównaną walkę. To gdzie one chcą walczyć z zespołem, który jest naszpikowany gwiazdami i jest faworytem tych rozgrywek? Sopocianki wczoraj przybyły do Stambułu i robiły tylko jeden trening dzisiaj, więc nie ma mowy, aby poprawiły wszystkie błędy. Dochodzi zmęczenie długą podrożą. Rozumiem że Vakifbank ma już awans, ale dajmy sobie spokój. One nie odpuszcza tego meczu. Co do typów no to na moje ATOM po takiej podróży, z takimi błędami które robił w meczu z Bydgoszczą. Nie będzie stwarzał Turczynkom żadnych problemów i pokonają one je tak samo jak zrobił to w Sopocie. Under też rozsądny bo przy 75 punktach Vakifbanku, ATOM musiał by zdobyć 62 punkty co daje 21 pkt na set, a to jest niemożliwe, max w jednym secie zrobią taką ilość punktów.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dresdner SC - Impel Wrocław

Pierwsze spotkanie padło łupem Niemek, które na wyjeździe pokonały w pięciu setach Impel.

Kadrowo Dresdner nie wygląda może jakoś imponująco, ale od kilku lat jest to zawsze naprawdę dobrze poukładany zespół, który po prostu wykorzystuje to co ma. Rozgrywa Dijkema, na libero inna holenderka Schoot. Skrzydła solidne, fajnie prezentuje się przyjmująca Bartsch.

Impel ściągnął gwiazdy przed sezonem, ale chyba nikt nie może powiedzieć, że ten zespół gra na maximum potencjału. Strasznie nierówne mecze w ich wykonaniu. Brakuje czasami mocy na skrzydłach, a sama Skowrońska tego nie pociągnie.

Przed własną publicznością Niemki są dosyć mocne. Impel zupełnie mnie nie przekonuje i wcale nie uważam, żeby były tutaj faworytkami. Bardzo ważne spotkanie jeżeli chodzi o końcową tabele w tej grupie.

Typ:
Dresdner SC @ 1.99 Pinnacle
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Dresdner SC - Impel Wrocław

Pierwsze spotkanie padło łupem Niemek, które na wyjeździe pokonały w pięciu setach Impel.

Kadrowo Dresdner nie wygląda może jakoś imponująco, ale od kilku lat jest to zawsze naprawdę dobrze poukładany zespół, który po prostu wykorzystuje to co ma. Rozgrywa Dijkema, na libero inna holenderka Schoot. Skrzydła solidne, fajnie prezentuje się przyjmująca Bartsch.

Impel ściągnął gwiazdy przed sezonem, ale chyba nikt nie może powiedzieć, że ten zespół gra na maximum potencjału. Strasznie nierówne mecze w ich wykonaniu. Brakuje czasami mocy na skrzydłach, a sama Skowrońska tego nie pociągnie.

Przed własną publicznością Niemki są dosyć mocne. Impel zupełnie mnie nie przekonuje i wcale nie uważam, żeby były tutaj faworytkami. Bardzo ważne spotkanie jeżeli chodzi o końcową tabele w tej grupie.

Typ:
Dresdner SC @ 1.99 Pinnacle
Spokojne zwycięstwo Impelu. Pierwszy mecz rozgrywany 11 listopada, wrocławianki przegrały głównie przez własne błędy a nie jakąś nadzwyczajną grę przeciwniczek. Dresdner to podobieństwo męskiego zespołu z Berlina, w Niemczech biją wszystkich, na arenie międzynarodowej już z tym bywa różnie.

Teraz wszystko w rękach zawodniczek z Wrocławia, zwycięstwo za tydzień u siebie z Telecomem Baku zapewni im awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzyń.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Agel Prostejov - Chemik Police
Chemik przyjeżdża do Czech z myślą o awansie z grupy. Plan jest taki by ograć Czeszki za 3 punkty.
Rzeczywistość według mnie może być jednak całkiem inna. Chemik nie prezentuje się zbyt okazale w ostatnim czasie. Werblińska powinna być gotowa na to spotkanie, jednak widać, że Anka jest już lekko przemęczona, stąd te dziwne problemy po ostatniej akcji w meczu z Wrocławiem.
Prostejov mimo straty Liannes Simon (ciąża) w ostatnim czasie chyba odżył i nie prezentuje się już tak fatalnie jak na początku sezonu. Były blisko ogrania Eczacibasi na wyjeździe. Młoda Vargas bierze grę na siebie. U siebie są groźne.
Kluczowa w tym spotkaniu może okazać się zagrywka. Indywidualnie Prostejov jest słabszym zespołem, jednak mogą to nadrobić dobrym przyjęciem i obroną. Chemik grając na takim poziomie jak z Cassalmaggiore lub Impelem jest zdecydowanie w zasięgu Czeszek.
Moje propozycje:
Prostejov +2.5 --- 1.83 @ Bet365, Betsson, Betsafe ⛔
Prostejov win --- 7.00 @ Bet365, Sportingbet ⛔
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Generalnie to Chemik wygrywajac za 3 punkty zapewnia sobie awans, bo zajma miejsce druzyny, ktora zorganizuje FF jako team z najlepszym bilansem z trzecich miejsc. Cos jak sytuacja Halkbanku u Panow. Takze nie wyglada to tak, ze Policzanki (dobrze odminilem? ;)) musza liczyc tylko i wylacznie na Wloszki ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Generalnie to Chemik wygrywajac za 3 punkty zapewnia sobie awans, bo zajma miejsce druzyny, ktora zorganizuje FF jako team z najlepszym bilansem z trzecich miejsc. Cos jak sytuacja Halkbanku u Panow. Takze nie wyglada to tak, ze Policzanki (dobrze odminilem? ;)) musza liczyc tylko i wylacznie na Wloszki ;)
Faktycznie, mój błąd. Dzięki za poprawkę ????
Ps. Dobrze odmieniłeś ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Casalmaggiore - Eczacibasi 2:3 (25:23, 25:20, 18:25, 22:25, 8:15)
Typy:
- Eczacibasi @1.60 Pinnacle ✅
- Eczacibasi (-1,5 seta) @2.20 Pinnacle ⛔
Sytuacja w grupie się porobiła tak nieciekawa dla Turczynek że jutro muszą one wygrać. Ok w pierwszym meczu to Włoszki były górą. A Turczynki w ostatniej kolejce niezwykle męczyły bułę z Prostejov, ale w składzie zabrało takich gwiazd jak: Tijana Bošković (Wbiła dopiero na tai-break), czy Neriman Özsoy (która też de facto wbiła na tai-break). Christiane Fürst czy Molly Kreklow wcale nie grały. O tym że Turczynki są mocne grając najmocniejszym składem świadczy fakt że ostatnio w lidze zafundowały pierwszą porażkę Vakifbankowi po ciężkim meczu, gdzie nie były faworytkami.
Casalmaggiore pokonało Chemika, tylko trzeba zadać pytanie czy sprostały by one siatkarką z Polic, gdyby te nie robiły tak prostych błędów? Moim zdaniem to Chemik przegrał mecz, a Casalmaggiore go nie wygrało. Widać że Chemik złapał zadyszkę bo przegrał z Impelem, także Włoszki nie miały aż tak trudnego zadania.
Tutaj jest zbyt duża presja na Turczynkach, one nie mogą sobie od tak po prostu odpaść po fazie grupowej. Ja osobiście liczę jutro na pokaz świetniej gry w ataku Tijana Bošković.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Nikogo tam nie zabrakło w lidze z Vakifem też grały z Calderon bedąca obecnie w lepszej dyspozycji niż młoda Serbka, która w tym sezonie zapowietrzyła się dośc mocno i gra delikatnie mówiąc przeciętnie. Za ozsoy natomiast gra Nelihan i wątpię żeby się to zmieniło w najbliższym czasie. Natomiast Molly Kreklow klasycznie się nie nadaje na ten poziom i stąd powrót do Nilay , którą cofnięto z wypożyczenia zresztą.
No dawno nie widziałem większej ilości bzdur w kilku zdaniach ????
Drogi moderatorze Mariok1992 widzisz i nie grzmisz ???
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Fenerbahce Stambuł - Dresdner SC
Mecz o nic dla Fenerbahce.
Mimo to, wątpię by odpuściły to spotkanie. Szansa na zgranie się na kolejne mecze w LM, jak wiadomo w lidze tureckiej obowiązują limity i w najsilniejszym zestawieniu takie Fenerbahce może zagrać tylko w Europejskich Pucharach.
Drezno zaprzepaściło swoją szansę w meczu z Impelem. Ciągle mogą awansować, ale potrzeba tutaj trochę cudu. Sprowadzenie Onyejekwe to na pewno dobre posunięcie.
Nie będę lał wody, umiejętności zdecydowanie po stronie Turczynek, wszystko w ich rękach i zależne od ich podejścia do spotkania.
Moje propozycje:
Fenerbahce -13.5 --- 1.83 @ Bet365 ✅
Fenerbahce 3-0 --- 2.25 @ Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
volman 1,1K

volman

Użytkownik
RC Cannes - Vizura
3-1⛔⛔
Oba zespoły nie grają już o nic. Cannes jeżeli wygrałoby 3-0 dzisiejsze spotkanie i tak nie ma pewności czy w tabeli grupowej przegoniliby Vizure, gdyż punktów mieliby tyle samo, a i liczbę setów też tyle samo, liczyłaby się liczba małych punktów. A jeżeli chodzi o małe pkt to Vizura zdobyła ich 321 a straciła 395 co daje liczbę -74, zaś Cannes zdobyło 312 a straciło 407, co daje liczbę -95, więc dzisiejsze spotkanie musieliby wygrać również przynajmiej 11 małymi punktami aby wywalczyć miejsce 3 i przegonić Vizure w tabeli.
Cannes zdobyło do tej pory 1 pkt u siebie z Uralochka. A jeżeli chodzi o ich miejsce w tabeli Francuskiej Ligi to zajmują drugie miejsce, jednak 3 drużyny mają po 29 punktów, a czwarta 27 więc rywalizacja jest bardzo wyrównana. Za trzy dni ( 30 stycznia) mecz u siebie z Saint- Raphael, który przydałoby się aby wygrały.
Vizura w swojej lidze zajmuje pierwsze miejsce i ma dwa punkty przewagi nad drugim zespołem.

Sądzę, że zespół w Cannes, który o nic nie gra, dla którego obecnie priorytetem powinna być liga powinna odpuścić to spotkanie, a Vizura, która w swojej lidze nie ma praktycznie żadnych rywalek powinna grać na przynajmiej 80% swoich możliwości.

Mój typ:
Vizura wygra 3.00
 
M 418

maat

Użytkownik
Final Four Ligi Mistrzyń odbędzie się we włoskim Casalmaggiore 9-10 kwietnia 2016
Pary TOP12
Eczacibasi Vitra - Vakifbank
Lokomotiv Baku - Volero Zurich
Chemik Police - Fenerbahce Stambuł
Dresdner SC - Dynamo Moskwa
Uralochka - Dynamo Kazań
Atom Trefl Sopot - Nordmeccanica Piacenza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom