>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 7.12.2015 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
jankiel18 114

jankiel18

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Reczna kobiety MS
Godzina: 18:15
Spotkanie: Korea Pld - Francja
Typ: Francja -1.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W pierwszych swoich spotkaniach na tym turnieju obie ekipy zaprezentowały się z bardzo dobrej strony bowiem ekipa Korei Południowej zaskakująco zremisowała z Brazylijkami po 24 z koleii ekipa Francji rozgromiła Niemki aż 30:20 ! Jednak zawodniczki z Koreii grają bardzo nietypową piłkę dla Europejskich ekip bowiem bardzo często grają wysoką obronę kombinowaną z którą gra się bardzo trudno jednak reprezentantki Francji nie są z pierwszej lepszej łapanki i uważam że sobie poradzą z Koreą. W bezpośrednich spotkaniach lepiej wygląda Francja która wygrała 2 ostatnie spotkania 27:22 oraz 24:21. Kurs jest zaskakujaco wysoki.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna (Polska - Ekstraklasa)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin
Typ: Górnik Łęczna strzeli gola w obu połowach
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza: Znajdzie się wielu takich co głoszą, że w poniedziałki nie powinno się typować i warto zrobić sobie przerwę. Taki był mój plan, ale znalazłem typ, który ma według mnie duże szanse, żeby wejść. Poniedziałki często bywają underowe, piłkarzom nie chce się zbytnio grać, ale tak nie powinno być w przypadku piłkarzy Górnika Łęczna. Ostatnio tej drużynie nie idzie zbyt dobrze i najwyższa pora, żeby zacząć wygrywać. Górnik Łęczna potrafi rozgrywać dobre mecze na swoim terenie, kilka dobrych drużyn już tam poległo. Należą do nich między innymi obie drużyny z Krakowa, czyli Wisła Kraków i świetnie spisująca się Cracovia Kraków. Pogoń Szczecin to już nie jest ta sama drużyna co wcześniej. Widać, że przeżywają kryzys i przegrywają mecze. Piłkarze Górnika Łęczna zrobią wszystko co w ich mocy, żeby wygrać u siebie i sprawić, żeby ich kibice mieli więcej radości na zbliżające się święta. Górnik Łęczna powinien zagrać ofensywnie i skutecznie, a potrafią tak grać na swoim boisku.
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna 1.Hiszpania
Godzina: 20:30
Spotkanie: Espanyol-Levante
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj szybko. Z początku myślałem o czystym remisie z ligi greckiej Panetolikos-Atromitos, jednak pewniejszym typem wydaj się dzisiaj mecz z Hiszpanii.
Espanyol grał ostatnio w pucharze z Levante, 1:1. W tabeli Levante okupuje ostatnią pozycję z 10pkt i według mnie jest to drużyna, która pożegna się z pierwszą ligą w tym sezonie. Ich gra jest bardzo słaba, nie zasługują na tą klase rozgrywkową. Co do Espanyolu, to w tym sezonie trochę poniżej oczekiwań, zapowiadali walkę o pierwszą 5 w tym sezonie..
Niby są w środku tabeli, ale to nie jest bezpieczna pozycja. Trochę boję się tego typu, dlatego, że Levante to nieprzewidywalny zespół i może się obudzić czasami w dzisiejszym dniu, jednak Espanyol u siebie jest mocny…
Trener Sergio Gonzalez Barcelony powiedział na konferencji przedmeczowej, że zawodnicy muszą zapomnieć o ostatnim pucharowym meczu i skupić się na dzisiejszym, ten będzie zupełnie inny, dlatego, że puchary to trochę inna gra (nie wiem, o co mu chodzi, mają po prostu ten mecz wygrać).. Stawiam na zacięty bój i wynik 2:1.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
loj99 530

loj99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BUŁGARIA: A PFG - Kolejka 19
Godzina: 13:00
Spotkanie: Slavia Sofia - Lok. Plovdiv
Typ: Slavia Sofia
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam. Znów wybrałem mecz z bułgarskiej ekstraklasy. Zespoły tam grające zwłaszcza za dołu tabeli u siebie mecze wygrywają tzw. (atut własnego boiska).
Za drużyną gospodarzy przemawiają 2 ostatnie mecze wysoko wygrane po 3:0 oba z drużyną gości. Ostatni mecz u siebie wygrali skromnym 1:0. Duża szansa, że gospodarze staną na wysokości zadania i uderzą z ogromną siłą m. in. dlatego, że Lok. Plovdiv przegrał ostatnie 2 mecze na wyjazdach :]
Dla mniej odważnych grających za duże stawki polecam 1X
Moje typy grudzień: 2/3 ✅⛔✅
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
loskamilos 221

loskamilos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bułgaria, A PFG
Godzina: 13:00
Spotkanie: Slavia Sofia - Lokomotiv Plovdiv
Typ: Czyste konto Slavia Sofia - TAK
Kurs: 2.25
Bukmacher: bet365
Analiza:

Wszyscy narzekają na te poniedziałki, a ja z kolei nie lubię pisać analiz w weekendy, za dużo się dzieje i ciężko się zdecydować na ten idealny typ ;) w tygodniu można przeanalizować sobie pokrótce prawie wszystkie mecze i zawsze coś wpadnie w oko.
A tym razem w moje piękne oko wpadł taki oto typ:
Slavia Sofia - 9 meczów u siebie, 3-3-3, bramki 6:3, czyli strzelają mało i tracą jeszcze mniej.
Lokomotiv Plovdiv - 9 meczów na wyjeździe, 0-2-7, bramki 2:15, a więc nie strzelają prawie nic. Ostatni gol na wyjeździe we wrześniu z Cherno More, które u siebie straciło już 11 bramek w 9 meczach.
Moim zdaniem taki kurs na czyste konto gospodarzy to grzech, z tak na wyjazdach strzelającym Lokomotivem. Niemniej sport bywa okrutny. Powodzonka! ????
✅ 125
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Godzina: 15:20
Spotkanie: Bani Yas - Al Ahli Dubai
Typ: Al Ahli Dubai
Kurs: 1,90
Bukmacher: 365
Analiza: Tak przedstawia się tabela fazy grupowej pucharu ZEA:
1. Al Wasl 5 3 2 0 9:2 11
2. Al Nasr 6 3 1 2 5:5 10
3. Al Ahli Dubai 4 2 2 0 5:1 8
4. Emirates Club 5 2 1 2 8:12 7
5. Al Dhafra 5 2 0 3 10:12 6
6. Bani Yas 4 1 0 3 4:4 3
7. Al Shaab 5 0 2 3 4:9 2
Awans z tej grupy otrzymują tylko 2 zespoły. Bani Yas z trzema punktami nie ma już najmniejszych szans na awans, a Al Ahli dzisiejszą wygraną zapewni sobie miejsce premiowane awansem. Trener gospodarzy Luis Garcia na dzisiejszej konferencji stwierdził, że da szanse dzisiaj zawodnikom którzy jeszcze nie grali albo grali mało.
Podsumowując silna motywacja po stronie gości oraz rezerwowy skład który nie walczy już o nic stawia ten typ jako mocną pozycje do grania na dziś.
⛔ 100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Holandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong PSV-Breda
Typ: 2 (-1) HA
Kurs: 1,625
Bukmacher: bet365
Analiza:

Breda po słabym początku wróciła do gry i na ostatnie 6 meczy odniosła 5 zwycięstw tym samym goniąc czołówkę plasując się na 6 miejscu. Jong PSV słabo radzi sobie w lidze, o czym najlepiej świadczy 9 meczy bez zwycięstwa. Na własnych „śmieciach” też mizernie 2 Z 2 R i 3 P . Dodatkowym faktem którym sprawia że to goście są faworytem meczu są powołania najlepszych zawodników do pierwszej drużyny PSV . I tak drużyna rezerw PSV będzie musiała sobie radzić bez tak ważnych zawodników jak Bergwijn atak, Pasveer pomoc, deWijs obrona, Jozefzoon atak i Vloet pomoc .
✅ 63
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - DANIA: Superliga
Godzina:
19:00
Spotkanie:Aalborg v Viborg
Typ:
Lukas Spalvis - strzeli

Kurs:
2.25
Bukmacher:


Analiza:
Dziś swoje przemyślenia kieruję do zimnej Skandynawii, gdzie w duńskiej Superlidze, Aalborg podejmować będzie Viborg. Drużyna Aalborg jest w świetnej formie, odnosząc 4 wygrane pod rząd zajmuje 2 miejsce w lidze. Viborg jest na 10 pozycji, grając w kratkę.
W tym spotkaniu skupiam się na młodym litewskiem talencie, a mianowicie na Lukasu Spalvisie. Ten 21 letni napastnik jest w świetnej formie strzeleckiej i prowadzi w klasyfikacji strzelców z imponującymi 14 bramkami. Lukas strzelił aż 5 razy dwie bramki w meczu ligowym. Grając u siebie strzelił 2 gole drużynom Brøndby IF czy Sonderjyske. Polskim kibicom mógł zapaść w pamięć strzelając Polskiej Reprezentacji bramkę w towarzyskim spotkaniu z Litwą. Liczę dziś na to że strzeli bramkę, a przydomek Zweimal (dwie brameczki) utrwali się wśród kibiców Aalborg.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
professional. 622

professional.

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna ( 1 Anglia )
Godzina : 21:00
Spotkanie : Everton vs Crystal Palace
Typ : over 2.5
Kurs : 1,75
Bukmacher : bet365
Analiza : Najlepsza według mnie na to spotkanie. Jutro będzie na prawdę mega ofensywny mecz o bu stron i bramek na pewno nie zabraknie i polecam wejść w ten typ bo kursy już lecą i do jutra będą w granicach 1,70 już zresztą są 1,77 ale ja złapałem po 1,83 wczoraj. Everton u siebie z Crystal grał zaledwie 3 razy i 3 razy pokryli tą linię, w tamtym roku dwa wyniki po 2:3 i dziesięć lat temu 4:0. Ostatnie mecze Everton na prawdę strzela sporo bramek a szczególnie Lukaku, który robi sporą różnicę w ofensywie. Z Aston Villą 4:0, Sundelandem 6:2 czy choć by wygrana z Chelsea 3:1. Lukaku ma na swoim koncie 10 bramek i jutro jak dla mnie również trafi. Palace jest to niewygodny rywal jak zresztą dla większości ekip w PL. Crystal ostatnio wygrali 5:1 z Newcastle czy zwycięstwo z Liverpoolem na wyjeździe 1:2, choć też dość sporo tracą na obym podwórku, 5 z City, 3 z West Hamem czy 1 (ze słabiutkim) Sunderlandem. Jutro na pewno zobaczymy otwarte spotkanie i widzę tutaj sporo bramek.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
f1sheer 20

f1sheer

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstrakalsa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin
Typ: X
Kurs: 3.1
Bukmacher: Betclic
Analiza:
10 zespół ekstraklasy po 18 kolejkach czyli Górnik Łęczna podejmuje Pogoń Szczecin, która plasuje się na miejscu 4. Jeśli gospodarze wygrają to spotkanie wskoczą do &quot;szczęśliwej&quot; 8, która gwarantuje utrzymanie w lidze co byłoby miła niespodzianką dla kibiców Górnika. Natomiast Portowcy w przypadku wygranej bądź remisu awansują o jedną pozycję i znajdą się na 4 miejscu, zaraz za Cracovia, Legią i Piastem. Górnik na własnym stadionie spisuje się dość średnio, wygrali 4 spotkania, przegrali tyle samo, na pewno warto odnotować ostatnią wygraną u siebie z rewelację ekstraklasy - czyli Cracovie (1:0). Wcześniej wygrana z Jagielonią 3:0 i Wisłą Kraków 1:0, przegrali z Ruchem i Podbeskidziem, kolejno 3:0 i 2:1, to jest ostatnie 5 meczy u siebie. Natomiast ekipa gości po 9 meczach na wyjeździe zdołała 3 razy zebrać komplet oczek (Ruch Chorzów 2:0, Podbeskidzie 3:2 i 2:1 z Lechem Poznań), poza tym 4 remisy i 2 porażki. Ostatni bezpośredni pojedynek to sezon 2014/2015, 14 sierpnia, wówczas ekipa z Łęcznej wygrała 4:2. Dlaczego remis? Na pewno fakt, że zespół Portowców jest najczęściej remisującym zespołem ekstraklasy w tym sezonie (9 remisów, tyle samo ma Podbeskidzie i Górnik Zabrze), zarówno Górnik jak i Pogoń prezentują dość nierówną formę od końca października do teraz. Warto dodać, że jest to najdłuższy wyjazd ekipy Czesława Michniewicza, wyruszyli już w sobotę o godzinie 22, o 6 meldują się w Warszawie, następnie koło 10 zameldowali się w Lublinie gdzie odbyli w międzyczasie trening na stadionie Motoru Lublin także organizmy samą drogą będą lekko zmęczone, dlatego widzę tutaj dość nudny mecz i niewiele bramek, myślę, że będzie 0:0 bądź 1:1.
⛔ 100
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin
Typ: Strzeli gola: Grzegorz Bonin
Kurs: 4,70
Buk: Unibet.com
Analiza:
W ostatnim meczu dziewiętnastej kolejki dziesiąty Górnik Łęczna zagra z piątą Pogonią Szczecin. Zespól z Lubelszczyzny gra bezkompromisowo na własnym boisku 4Z-0R-4P, w meczach tych padło dwadzieścia trzy gole z czego dziesięć było udziałem Górnika a cztery z nich zdobył najlepszy strzelec zespołu Grzegorz Bonin jego konto jest bogatsze jeszcze o dwa trafienia wyjazdowe i wynosi w sumie sześć. W ostatnim meczu z Legią jego honorowe trafienie zostało okrzyknięte golem osiemnastej kolejki. Trener Szatałow nie ma problemów jeśli chodzi o zestawieniem wyjściowej jedenastki na to spotkanie. Gra Portowców na wyjeździe wygląda następująco 3Z-4R-2P, strzelili jedenaście goli i tyle samo ich stracili. Trener Michniewicz nie zabrał w siedmiuset kilometrową podróż do Łęcznej najlepszego strzelca Łukasza Zwolińskiego, który zmaga się z kontuzją i wydaje się, że jest to jedyne zmartwienie szkoleniowca. W pierwszym meczu obecnego sezonu padł wynik bezbramkowy, w poprzednim sezonie Górnicy zwyciężali z hokejowym wynikiem 4-2. Nie jest łatwo wskazać faworyta tego spotkania ja skłaniałbym się ku remisowi ze wskazaniem na gospodarzy, jednak moim skromnym zdaniem zdarzeniem wartym zagrania w tej konfrontacji jest gol Grzegorza Bonina o którym wspomniałem wyżej, nie bez powodu.
⛔ 100
 
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
⚽ Dania - Superliga
Godzina 19:00
Aalborg : Viborg
- gospodarze zdobędą bramki w obu połowach
- kurs 2.80 / Unibet
Na temat gola w tym spotkaniu ze strony gospodarzy wspomniał już w swojej analizie kolega wyżej i trudno się tu nie zgodzić z tym że dziś to gospodarze powinni skasować komplet pkt , wczoraj FC Kopenhaga wygrała swój mecz i to zdecydowanie 4:1 z Odense i powiększyła swoją przewagę nad Aalborg do 4 pkt a tak ogólnie na półmetku rozgrywek w Superlidze jest dosyć ciekawie bo Kopenhaga z 35 pkt a następne 3 ekipy z 31 pkt tak więc dziś Aalborg powinien dążyć do tego aby zdobyć komplet pkt bo w następnej kolejce czeka ich bardzo ciężki pojedynek na stadionie aktualnego mistrza kraju Midtjylland i o pkt będzie ciężko , dziś jednak podejmują u siebie beniaminka z którym co prawda przegrali pierwszy pojedynek 1:0 dlatego nadszedł czas rewanżu u siebie a zaglądając do H2H to gospodarze grając u siebie z Viborg nie skłonni są do porażek ( 12-1-3 ) a wręcz na parę goli z ich strony możemy liczyć tak więc i ja liczę że gospodarzom uda się zdobyć bramki w obu połowach i zdecydowanie wygrają to spotkanie a przyczynić się do zwycięstwa może wspomniany przez kolegę wyżej Lukas Spalvis i powiększy swój dorobek bramkowy !
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
barni87 242

barni87

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna ( 1 Anglia )
Godzina : 21:00
Spotkanie : Everton vs Crystal Palace
Typ : over 2.5 i Crystal Palace
Kurs : 5,50
Bukmacher : Bet365
Analiza:
Dlaczego ? A dlaczego nie...? W tej lidze wszystko jest możliwe, patrząc na ten weekend Stoke wygrywa z City , beniaminek z mistrzem. Lubię trochę teorie spiskowe, ale temat liga angielska to temat rzeka. Tak naprawdę zachwycamy się ostatnio Evertonem który strzela bramek co niemiara. Jeśli się przyglądniemy to te bramki strzela drużynom z dołu tabeli...aston villa, sunderland, bournemouth. Z lepszymi już tak dobrze nie idzie. A CP to nie ogórki to bicia. W tabeli stoją wyżej i ostatnio też pokazali pazur wygrywając 5-1 z newcastle które wczoraj ograło liverpool 2-0 !! GDZIE TU LOGIKA !!?? No więc właśnie , wydaje mi się że w tej lidze jej nie ma. Patrząc na dwumecze dwa razy rok temu padł wynik 2-3. Ogólnie drużyny bramkostrzelne i o over myślę nie powinno być problemu (teoretycznie). Myślę że dobre wyniki Evertonu dzisiaj zakończą swoją passę i wygrywa niespodziewanie CP. Bo ta liga po prostu niespodziankami się odżywia. Crystal na wyjazdach gra jak na wyjazdy całkiem dobrze. 4 wygrane dwie przegrane, na kompromisy chłopaki nie idą. Mają świetnych piłkarzy Bolasie, Puncheon Cabaye Zaha i Wickham- to oni postarają się dzisiaj o dobry wynik. Stawiam na niespodziankę i widowisko z dużą liczbą bramek.
⛔ 100
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, MŚ w Danii
Godzina: 18.15
Spotkanie: Korea Południowa - Francja
Typ: over 50,5
Kurs: 2.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Jedno z ciekawszych spotkań na dzisiaj, w których jak dla mnie wystawiona jest bardzo dziwna linia bramkowa. Liczę na bardzo wyrównany mecz z minimalnym wskazaniem na trójkolorowe. Linia bramkowa dla mnie BARDZO niska wystawiłbym bym tutaj przy 50 maks 1.85. Francja nie powinna zejść poniżej 28 bramek, a Koreanki z południa nie będą w tym meczu mocno odstawać i swoje dorzucą. Koreanki w meczu z obrońcą tytułu Brazylia zdobyły 24 bramki remisując - co trzeba dodać zespół z Ameryki jest zespołem typowo underowym, więc 48 bramek w meczu wcale nie jest mało. Francja rzuciła 30 bramek Niemką, które wcale nie są tak słabym zespołem. Bezpieczniejszą wersją jest over 48 albo 46 już dla bardzo ostrożnych. Myślę, że już do przerwy zespoły będą oscylowały na wyniku 30 bramek.
⛔ 100
 
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
:hokej: KHL
17:30
Dinamo Moscow v Severstal Cherepovets
@Severstal Cherepovets ML
(3.50)
Betsson

Za dobre value żeby nie spróbować. Stalowcy są w kiepskiej dyspozycji ale zawsze przychodzi czas na przełamanie. Podopieczni Dmitrija Juszkiewicza po 7 porażkach z rzędu spadli na ostatnie miejsce na Zachodzie. O ile porażki z Lokomotivem Yaroslavl i Sibirem Novosibirsk dziwić nie powinny to już pozostałe mecze były tak naprawdę do wygrania. Tak się jednak nie stało i Cherepovets znalazł się w trudnym położeniu bo nikt przed sezonem nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Juszkiewicz choć pracuje z ekipą Severstali ledwie miesiąc z hakiem już stawiany jest świetle głównego winnego kolejnej serii porażek. Wtopa w Moskwie może oznaczać out dla wieloletniego zawodnika NHL w przeszłości a dziś już uznanego trenera. Tak przynajmniej twierdzą rosyjskie portale informacyjne mocno związane treścią z KHL. Podstawowi zawodnicy Cherepovtsa z Pavlem Buchnevichem na czele dali jasny przekaz władzom, że to nie na barki Juszkiewicza powinna spadać odpowiedzialność za kolejne porażki zespołu. To nie on tak fatalnie przygotował zespół do rozgrywek i to nie on doprowadził do takiego stanu kadrę Stali. Mimo dzisiejszych hitów w lidze to jednak ten mecz z w/w przyczyn nagłośniony jest najbardziej. Być może takiego impulsu potrzebuje Cherepovets. Odpowiedzi na liczne pytania poznamy oczywiście po fakcie ale z całą pewnością zawodnicy gości wyjadą na tafle Megasport Arena zmobilizowani bardziej niż zwykle. Dinamo jest naturalnym faworytem tego starcia ale ja mimo wszystko skłaniam się do ustrzelenia niespodzianki w końcowym rezultacie. Severstal wygrywał już w tym sezonie trudniejsze delegacje więc na pewno nie jest to mission impossible.
⛔ 100
 
A 0

adrian1988

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa, Polska
Godzina: 18.00
Spotkanie: Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin
Typ: 1
Kurs: 2,4
Bukmacher:Betsson
Witam, jest to moja pierwsza analiza i wpis na tym forum. Na nielubiany poniedziałek wybrałem spotkanie naszej rodzimej ekstraklasy. Spotkanie 10 Górnika z Łęcznej i 5 Pogoni Szczecin zamyka 19 kolejkę. Obie ekipy ostatnio nie zachwycają. Pogoń wygrała ostatnio z Lechią jednak mecz nie zachwycał, bramka strzelona w doliczonym czasie dała Portowcom wygraną mimo że cały mecz Lechia miała przewagę. Górnik natomiast ostatnią wygraną zanotował ponad miesiąc temu w spotkaniu z Cracovią 30 października. Jak to mówią zła passa kiedyś się musi skończyć i tak naprawdę na tym opieram swój tym, a dodatkowo nasza liga jest dosyć niespodziewana i każdy może wygrać z każdym (Górnik Z. - Piast).
⛔ 100
 
M 0

mchmielu

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna ( 1 Anglia )
Godzina : 21:00
Spotkanie : Everton vs Crystal Palace
Typ : Everton i obie strzelą
Kurs : 3,6
Bukmacher : Expekt
Analiza:
Everton ostatnimi czasy u siebie nie przegrywa, ale w ostatnich 5 meczach stracili 7 bramek na swoim stadionie, ostatni raz przegrali 17 października z Manchesterem United.
Crystal Palace w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze i aktualnie zajmuje wyższe miejsce niż gospodarze, ale jest tam bardzo ciasno i dzisiaj może się to zmienić, nie tak dawno na wyjeździe pokonali 1-2 sam Liverpool
Dzisiaj spodziewam się dobrego meczu i strzelaniu bramek przez obie drużyny i minimalnego zwycięstwa gospodarzy.
⛔ 100
 
G 37

gram_grubo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Turcja
Godzina: 17:00
Spotkanie: Akhisar Belediye - Sivasspor
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365
Analiza:
Gospodarze podejmują Sivasspor, który obecnie w lidze zajmuje 16 miejsce w strefie spadkowej z dorobkiem 10 punktów w 13 meczach. Na 6 spotkań rozegranych u siebie wygrali aż 5 i zremisowali 1 co świadczy o dużej pewności siebie na własnym obiekcie. W ostatnich 5 meczach wygrali 4 i przegrali 1 tak więc obecna forma zespołu jest świetna i pokazuje, że są faworytami dzisiejszego spotkania. W zespole nie ma kontuzji i można powiedzieć, że na mecz z Sivassporem wychodzą w pełnym składzie. Jeżeli chodzi o gości to można powiedzieć, że obecnie nie graja na miarę swoich możliwości, na wyjazdach spisują sie bardzo słabo, ich bilans to 4 porażki i 2 remisy. Goście także występują praktycznie w najmocniejszym składzie natomiast w obecnej formie nie liczyłbym na ich zwycięstwo w tym spotkaniu dlatego typuję czystą jedynkę po tak wysokim kursie.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jestemlaikiem 22

jestemlaikiem

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna ( 1 Anglia )
Godzina : 21:00
Spotkanie : Everton vs Crystal Palace
Typ : BTS
Kurs : 1,65
Bukmacher : OtoBet
Analiza :
Dzisiaj o godzinie 21:00 będziemy mieli przyjemność oglądać spotkanie zamykając 15 kolejkę najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. Długo zastanawiałem się nad dzisiejszym betem, i wydaje mi się, że opcja BTS jest jedną z najrozsądniejszy postaci które można wybrać w dzisiejszym spotkaniu. W sieci aż roi się od typów na Overy, fakt spotkania pomiędzy tymi ekipa bardzo często cieszyły się ilością goli pokrywającą te typy ( na 6 rozegranych spotkań, dwa razy oglądaliśmy Over 3,5. Kolejno dwa razy Over 4,5. w dwóch pozostałych spotkaniach raz padł Under 0,5, oraz Under 1,5 ). Buki wyraźnie w roli faworyta stawiają ekipę Evertonu, od 6 spotkań gospodarze nie odnieśli porażki, wydaję się więc, że forma jest. U gości w 6 ostatnich spotkaniach różnie bywało, raz na wozie, raz pod wozem, co nie zmienia faktu, że są solidną drużyną która moim zdaniem może dzisiaj przełamać dobrą passę gospodarzy. Jak już pisałem wyżej, w tym meczu nie widzę pewniejszego typu jak BTS, pachnie mi tu przyjemnym dla oka meczem nie koniecznie z gradem bramek, ale piłeczka w siatce obu drużyn powinna jak najbardziej zawitać.
Dodam tak tylko, że czuję remis 1:1, bądź też 2:2, jednak nie sugerujcie się tym ???? to tylko takie wiecie, wewnętrzne coś hihi
Na koniec mała prośba, jeśli analiza się spodobała, &quot; podziękuj &quot;. Jestem nowym użytkownikiem i motywacja do regularnego udzielania się na forum, na pewno się przyda !
Pozdrawiam, i życzę wysokich wygranych !
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maciek1990gw 47

maciek1990gw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - DANIA: Superliga
Godzina: 19:00
Spotkanie:Aalborg v Viborg
Typ: powyżej 2,5 bramki w meczu
Kurs: 1.85
Bukmacher: BET 365
Nie trzeba być wielkim wirtuozem , wystarczy spojrzeć na statystyki meczów Aalborg aby mój typ miał racje bytu . Do tego kurs nie najgorszy .
Gospodarze dzisiejszego spotkania w 8 spotkaniach ligowych na własnym boisku zdobyli 24 bramki . Potrafili wygrywać po 5-0 , 6-0 , 5-1 . W lidze duńskiej są najlepsza ofensywa i zdobyli aż 37 goli , ale dużo tez tracą bo aż 23
Aalborg - Hobro 6 : 0
Aalborg - Sonderjyske 5 : 0
Aalborg - Brondby 4 : 1
Lecz zdarzały się mecze gdzie w ogóle nie zdobywali bramki bo przegrywali po 0-2 .
Aalborg - Midtjylland 0 : 2
Aalborg - Randers 0 : 2
To , że zdobywają duzo bramek u siebie to pierwszy argument .
Drugi argument to , który przemówił za tym żeby postawić ten typ są 3 spotkania z rzędu w których Viborg notował under 2,5 mało tego w tych 3 spotkaniach padły tylko 2 bramki . Czas zatem na przerwanie tej passy.
Trzeci argument to oczywiście H2h i historia spotkań pomiędzy zespołami .
30.06.15 MIE Aalborg Viborg 4 : 2
09.12.13 SUP Aalborg Viborg 5 : 0
06.10.13 SUP Aalborg Viborg 3 : 1
08.02.13 MIE Aalborg Viborg 1 : 1
Dwa mecze ligowe gdzie Aalborg wygrywał 5:0 i 3:1 oraz dwa towarzyskie gdzie padały wyniki 1:1 i 4:2 . Przedstawiłem 4 spotkania bo pozostałe są sprzed 2010 roku i nie widziałem potrzeby ich przedstawiania .
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom