>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher OtoBet - Opinie

Status
Zamknięty.
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Wysłałem skan dowodu toższamości, z dwóch stron, i zrzut skrilla z danymi, to Otobet prosi mnie jeszcze o jakiś inny dokument, ze zdjęciem, nie rozumiem czyżby dowód osobisty był niewiarygodny? Jeśli nie mam innego dokumentu ze zdjęciem, to co mam im dać, mam paszport specjalnie wyrabiać? Bukmacher po prostu odpycha klientów juz przy samej próbie weryfikacji, bo w wielu innych firmach bukmacherskich takie dokumenty jakie wyslalem by napewno przeszly....jeśli tak ma to wyglądać w Otobecie, to lepiej sie tam nie rejestrować...:zoltakartka:
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy, Tak jak Pan otrzymał na PW.
Dwa dokumenty ze zdjęciem są wymagane. Może to być każdy oficjalnie wydany dokument ze zdjęciem. Np paszport, prawo jazdy, książeczka wojskowa, legitymacja, karta członkowska, itp
Zupełnie nie rozumiem Pana frustracji.
Pozdrawiam Zespół Otobet
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Frustracja wynika stąd, że gracze są przyzwyczajeni do wysyłania skanu jednego dokumentu. Nie powinno to być takie trudne do zrozumienia dla całego zespołu administratorów.
Inna ciekawa kwestia związana z tym bukmacherem to brak możliwości zrezygnowania z bonusu. Także jeżeli ktoś się zarejestruje aby zagrać jeden zakład to nie ma możliwości wypłaty (w przypadku wygranej) dopóki nie zrobi całego obrotu wskazanego dla bonusu...
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
W każdym innym buku/kasynie itp wystarczy jeden skan dokumentu tożsamości + rachunek, ewentulnie screenshot z konta skrill /neteller, w skrajnych przypadkach zdjęcie z dowodem w ręku, ale po jaki h... komuś drugi dokument, co to za nowe sposoby weryfikacji ?
Licencje mają nic na wartą która prawie nic nie kosztuje na Kostaryce, ba tam nawet chyba nie trzeba mieć licencji, brak jakichkolwiek regulacji, więc odgórnie nie muszą weryfikować graczy bo licencja tego nie wymaga a oni są wymyślają jakieś nowe trendy żeby uprzykrzać życie graczom.
Po co komuś 2 dokumenty tożsamości do weryfikacji to jest samo w sobie idiotyczne i dlatego żaden inny buk ( a trochę chyba ich jest) nie wymaga tego, brak tu logiki, no chyba że się boją że ktoś ich będzie chciał skroić na marne 200zł gównianego bonusa to gratuluje głupoty.
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Witam
1. Dwa dokumenty do weryfikacji - dodatkowa fatyga
2. Mając na koncie 1200 zł nie mogę wypłacić 1000 bez bonusu - dla początkującego gracza to niemiła niespodzianka (nie każdy w tym siedzi). Muszę obrócić 2400 po kursie 1,6 zł - czyli dość ciężka sprawa. Brak możliwości rezygnacji z bonusu, ZERO informacji na temat rezygnacji z bonusu i konsekwencji czy przy rejestracji czy w warunkach bonusu.
3. Bonus nie jest w postaci dodatkowe 200 zł, (czyli nie chcesz korzystać to obstaw 200 zł mniej). Jest on aktywowany od pierwszej wpłaty i mieszany ze środkami z depozytu. Stawiałem 200 zł mniej a i tak bonus aktywny i wymagany obrót.
4. WPROWADZANIE W BŁĄD KLIENTA. NA CZACIE DOSTAJE WIADOMOŚĆ, ŻE PO 90 DNIACH WSZYSTKIE FUNDUSZE ZOSTANĄ COFNIĘTE DO KWOTY DEPOZYTU (CZYLI NAWET JAKBYŚ UGRAŁ 5 TYS A WPŁACIŁBYŚ 500 ZŁ TO JAK NIE SPEŁNISZ WARUNKÓW TO COFAJĄ DO 500 ZŁ), A PRZEZ TELEFON INFORMACJA, ŻE OD KWOTY TERAŹNIEJSZEJ BĘDZIE ODJĘTA WARTOŚĆ BONUSU, CZYLI 200 ZŁ. ZADZWONIŁEM PÓŹNIEJ Z CIEKAWOŚCI, A INFORMACJA PONIOSŁA KONSEKWENCJE, PONIEWAŻ ZARYZYKOWAŁEM - BARDZO NIE FAIR. POCZEKAŁBYM I TE 90 DNI.
5. Brak możliwości cofnięcia zakładu (nawet przy oczywistej pomyłce), nawet parę dni przed zdarzeniem - ale to raczej standard.
Nie polecam. W Betano dostajecie bonus, nie musicie spełniać warunków by wykonać wypłatę(macie ostrzeżenie drukowanymi przy wypłacie, że bonus przepada), w Betgun macie informację przy rejestracji o bonusie. W Otobet nie ma żadnych ostrzeżeń, jesteś skazany na ich łaskę, nie ma specjalnych dodatkowych prezentów dla klienta jak niegdyś bodajże w expekcie &quot;kupon dla loosera&quot; czy w betssonie freebety podczas awarii serwisu, no ale cóż bardzo dobre kursy muszą na siebie pracować
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witaj Kirksus
1. Standard otobet.com
2 - 3. W zakładce bonusy znajdują się informacje odnośnie sposobu przyznawania bonusu
4. Nie wprowadzenie w błąd klienta tylko czasowa zmiana systemu działania warunków bonusu oczywiście in plus dla klinetów
5. Na chwilę obecną nie ma możliwości cofnięcia zakładów.
No cóż bonus jaki jest taki jest , a kursy są jakie są - więc po co zostawałeś użytkownikiem OtoBet.com
Dziękujemy za recenzję i instrukcję bonusów - pozdrawiamy konkurencje ????
Zespół OtoBet.com
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
To proszę napisać jak jest teraz z tym bonusem, żebym miał to na poście i wszyscy wiedzieli. Mając 900 zł po 90 dniach odejmujecie kwotę bonusu (czyli powiedzmy 200 zł) czy cofacie do kwoty depozytu (czyli powiedzmy 400 zł ) ?
Moglibyście dodać opcję odstąpienia od bonusu i informacje w warunkach bonusu informację o zablokowaniu wypłaty w jednym z punktów
Zostałem użytkownikiem, bo jestem chciwy,a kursy są jakie są, ciekawe czy po roku też takie pozostaną
Pozdrawiam również
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy,
W tym momencie jest czasowa zmiana systemu działania warunków bonusu powitalnego. W przypadku nie spełnieniu warunków obrotu bonusu w regulaminowym czasie zostanie odjęta TYLKO kwota bonusu.
Czyli. Jeśli wpłacił Pan 200 + 200 bonusu. Wygrał Pan i ma na koncie 1000 zł, to po upływie wymaganego czasu i nie spełnieniu warunków obrotu zostanie odjęta kwota 200 zł.
Pozdrawiamy, Zespół Otobet
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź, ostatnie pytanie:
Do obrotu nie będzie zaliczane typowanie na dwóch kuponach, dwóch stron tego samego zdarzenia. Na przykład ilość punktów nieparzysta/parzysta.
Czy np.: zakład na wygraną i drugi zakład na remis tego samego zdarzenia wlicza się do obrotu ?
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Witamy. Istnieje ogromną szansą ze w pierwszym kwartale nowego roku zakłady live będą dostępne w naszej ofercie.
Pozdrawiamy zespół otobet
 
bate330 35

bate330

Użytkownik
Witamy,

W tym momencie jest czasowa zmiana systemu działania warunków bonusu powitalnego. W przypadku nie spełnieniu warunków obrotu bonusu w regulaminowym czasie zostanie odjęta TYLKO kwota bonusu.

Czyli. Jeśli wpłacił Pan 200 + 200 bonusu. Wygrał Pan i ma na koncie 1000 zł, to po upływie wymaganego czasu i nie spełnieniu warunków obrotu zostanie odjęta kwota 200 zł.

Pozdrawiamy, Zespół Otobet
Ten bukmacher jest niepoważny mówiąc delikatnie i to w dużym skrócie, SZKODA CZASU w ogóle tam grać o dalszych procesach już nie wspominając. Miałem tutaj zamieścić finalne moje racjonalne zakończenie przygody z tym krzakiem i też tak robię. Depozyt 200 zł dokonałem dn. 2015-08-26 zasady były takie że było 60 dni i bukmacher po zakończeniu tego czasu dodawał 200 zł bonusu, w sumie miało się na koncie 400 zł jak się go traciło to zostawała kwota depozytu. I tak powinno być w moim przypadku. W międzyczasie bukmacher zmienił kilka razy zasady tego bonusu. zmieniając na wypracowanie bonusu 90 dni itp, i UWAGA oferta nic nie znaczyła, bo zmiany obejmowały także użytkowników, którzy uczesticzyli w poprzedniej ofercie bonusu co by było śmieszniej hah ???? Teraz nagle bukmacher odejmuje kwotę 200 zł od faktcznego stanu konta ???? i tym sposobem wyczyścili moje konto do zera ???? Pytanie tylko jakim prawem ? , skoro w regulaminie pisze, że oferta może być w każdej chwili zmieniona, co jest oczywiste, natomiast czym innym jest zrealizowana już oferta na starych zasadach. Prawo nie działa wstecz. W skrócie to wygląda tak, kupujemy telewizor za 200 zł, po roku telewizor w sklepie kosztuje 500 zł, a sklep nam wysyła fakturę na dopłatę 300 zł, bo się ceny zmieniło... to jest śmiech na sali ???? Jak widać bukmacher nie trzyma się nawet swojego regulaminu... mało tego strona się wiesza jest poprostu byle jaka, problemy przy wypłatach(skany, jakieś wymysły po 2 dokumenty... to tez nie jest w ogóle jasne do końca ile tych dokumentów), przy wpłatach jak widać też... bo co to za pomysł przymusowy bonus, i wyczyszczenie konta do zera jak w moim przypadku.. to się kupy nie trzyma... Jakieś zmiany regulaminów co chwile... co chwile jakieś bonusy, które i tak są później usuwane... Mówiąc w dużym skrócie - drogi użytkowniku, jeśli wpłacisz tam pieniądze już najbardziej prawdopodobne, że ich nie ujrzysz na oczy,a zawsze coś na ciebie się znajdzie, a jak nie to się zmienią zasady i i tak ujrzysz zerowe konto ???? naprawdę szkoda czasu.. przypomina mi to takie francuskie loterie internetowe, bardzo popularne swego czasu typu le net gagnant, gdzie sobie wszyscy ludzie grali zbierali punkty każdego dnia, jak co do czego przyszło, ludzie chcieli wypłacić pieniądze wygrane to strona albo nie akceptowała wypłat ze strony albo przestawała istnieć .. amen ???? Przestrzegam, bo już trochę znam te krzaki internetowe ???? z otobet jest taka różnica, że starają się omamić wszystkich, że są profesjonalni i uczciwi, jednak nic z powyższych.
 
otobet 115

otobet

Użytkownik
Użytkowniku Bate330,
Rzeczywiście pojawiały się zmiany zarówno w ofercie bonusowej jak i regulaminowej jednak aktywni Użytkownicy, którzy na bieżąco śledzą ofertę w każdej chwili mogą sprawdzić stan swojego konta, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktować się z nami. W tym przypadku ostatnia Pana aktywność na koncie miała miejsce 13-10-2015 zatem jak widać nie poświęcił Pan u nas zbyt wiele swojego czasu.
W Pana przypadku , faktycznie stan konta został wyzerowany, gdyż na koncie znajdowała się kwota 200zł która to odpowiadała wysokości przyznanego bonusu. Zgodnie z regulaminem bonusów który mówi że jeżeli użytkownik w zadanym okresie nie spełni warunków bonusu to po określonym w regulaminie czasie, od salda użytkownika zostanie odjęta kwota przyznanego bonusu.
W przypadku, gdyby na saldzie znajdowało się 1000zł to na Pana koncie pozostała by kwota 800zł.
Cenimy opinię naszych aktywnych użytkowników i na nią reagujemy na bieżąco. Jednak w momencie, gdy ktoś odwiedza naszą platformę raz na niemal 60dni mając późniejsze zastrzeżenia - coż jego opinia w znikomym stopniu odzwierciedla faktyczny stan rzeczy.
Support OtoBet.com
 
bate330 35

bate330

Użytkownik
pie..nie kotka za pomocą młotka.. nie było mnie w Polsce nie miałem nawet za bardzo dostępu do internetu kogo to interesuje czemu nie odwiedziałem waszej strony akurat w tym czasie nie było mnie I JUŻ kropka. nie miałem czasu poprostu. Mam się tłumaczyć, że nie włączałem waszej strony ? Nie ma to nic do rzeczy, to co robicie to jest jakaś uliczna bukmacherka, nie mająca nic w wspólnego z profesjonalną stroną niestety, i ta sytuacja to tylko potwierdza. Wasza strona jest rozumiem tylko skierowana do osób, którzy włączają ją codziennie? rozumiem... tylko co to ma do regulaminu ? Nie odwiedziłem konta przez miesiąc to znaczy, że już o nim zapomniałem i możemy je wyzerować... hahaha tak jak już wspomniałem w regulaminie nie ma wzmianki o tym, że możecie zmienić reguły po zrealizowanej już ofercie, o tym nie wspomnicie a już o tej rzekomej aktywności nawet nie wspomne.. BO O TYM NIGDZIE NIC NIE PISZE i wogóle żenujące jest, że na ten temat piszecie, bo niby co to ma do rzeczy? Tak jak wspomniałem szkoda czasu na was. Zostałem okradziony i tyle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom