>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IHF Women's World Championship-Denmark 2015

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Francja-Niemcy 30-20
Francja 1.45 betway
✅✅✅
Stawiam tutaj na Francuzki, które mają solidny skład z kilkoma gwiazdami. W porównaniu do ostatniej mistrzowskiej imprezy zaszło kilka zmian, jednak nie powinno to aż tak wpłynąć na siłę drużyny. Jest wyraźna liderka w osobie Pineau, mocna bramka, dobre połówki. U Niemek wydaje się, że właśnie brakuje takiej liderki. Skład niby niezły, a wyników brak. Na ten turniej dostały się tylnymi drzwiami, przed samą imprezą też nie imponowały. Wydaje mi się, że mamy tutaj wyraźne faworytki, Trójkolorowe powinny powalczyć z Brazylijkami o pierwsze miejsce w grupie, a pamiętajmy, że to będzie bardzo ważne, bo będzie decydowało o przeciwniku w kolejnej rundzie.
Norwegia-Rosja 25-26
Norwegia 1.60 MarathonBet
⛔
Stawiam tutaj na faworytki tego meczu, tej grupy, jak i nawet całej imprezy. Norweżki zawsze myślą tylko o jednym, czyli o zdobyciu tytułu. Na ostatnich Mistrzostwa Świata Brazylijki odebrały im to trofeum, więc tutaj Skandynawki powinny być jeszcze bardziej zmotywowane. Kadra na ten turniej bardzo mocna, chociaż z pewnym brakiem na prawym skrzydle, gdzie zabraknie Rigelhuth Koren. To jednak nie powinien być ogromny kłopot, gdyż mogą ją zastąpić nawet nominalne rozgrywające, czyli albo filigranowa Nora Mork, albo Amanda Kurtovic. Rosjanki ostatnio coraz lepiej, wracają do tego, co prezentowały kilka lat temu. Z pewnością ułatwia im to nagromadzenie wielu reprezentantek w jednym klubie, czyli w Rostovie. Wydaje mi się jednak, że to Norweżki dysponują większą siłą i doświadczeniem. Na turnieju tuż przed mistrzostwami padł remis. Pamiętajmy jednak, że w takich meczach nie odkrywa się wszystkich kart, więc myślę, że stać je nawet na triumf już tutaj na turnieju mistrzowskim.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Francja-Niemcy
Francja 1.45 betway


Stawiam tutaj na Francuzki, które mają solidny skład z kilkoma gwiazdami. W porównaniu do ostatniej mistrzowskiej imprezy zaszło kilka zmian, jednak nie powinno to aż tak wpłynąć na siłę drużyny. Jest wyraźna liderka w osobie Pineau, mocna bramka, dobre połówki. U Niemek wydaje się, że właśnie brakuje takiej liderki. Skład niby niezły, a wyników brak. Na ten turniej dostały się tylnymi drzwiami, przed samą imprezą też nie imponowały. Wydaje mi się, że mamy tutaj wyraźne faworytki, Trójkolorowe powinny powalczyć z Brazylijkami o pierwsze miejsce w grupie, a pamiętajmy, że to będzie bardzo ważne, bo będzie decydowało o przeciwniku w kolejnej rundzie.

Norwegia-Rosja
Norwegia 1.60 MarathonBet


Stawiam tutaj na faworytki tego meczu, tej grupy, jak i nawet całej imprezy. Norweżki zawsze myślą tylko o jednym, czyli o zdobyciu tytułu. Na ostatnich Mistrzostwa Świata Brazylijki odebrały im to trofeum, więc tutaj Skandynawki powinny być jeszcze bardziej zmotywowane. Kadra na ten turniej bardzo mocna, chociaż z pewnym brakiem na prawym skrzydle, gdzie zabraknie Rigelhuth Koren. To jednak nie powinien być ogromny kłopot, gdyż mogą ją zastąpić nawet nominalne rozgrywające, czyli albo filigranowa Nora Mork, albo Amanda Kurtovic. Rosjanki ostatnio coraz lepiej, wracają do tego, co prezentowały kilka lat temu. Z pewnością ułatwia im to nagromadzenie wielu reprezentantek w jednym klubie, czyli w Rostovie. Wydaje mi się jednak, że to Norweżki dysponują większą siłą i doświadczeniem. Na turnieju tuż przed mistrzostwami Skandynawki okazały się lepsze wygrywając jedną bramką. Pamiętajmy jednak, że w takich meczach nie odkrywa się wszystkich kart, więc myślę, że stać je nawet na bardziej wyraźny triumf już tutaj na turnieju mistrzowskim.
Co do Francji, to pełna zgoda. Niemki to na tą chwilę dla mnie pierwsza ekipa, przeciwko której będzie się raczej opłacało stawiac w pierwszych spotkaniach, zanim buki poznają faktyczną siłę zespołów. Są moim zdaniem słabiutkie i nic wielkiego w Danii nie ugraja.

Drugi mecz, to jednak potencjalna &quot;mina&quot; jak dla mnie.
W Norwegii dawno nie słyszana panika. Nie będzie Katrin Lunde, która przez tyle lat stanowiła opokę w bramce. Niby Solberg to bardzo dobra bramkarka, ale do klasy Lunde jednak jej daleko.
Norwegowie boją się też, że obrona nie będzie przy jej braku taka znakomita jak w większości imprez, a wyprowadzanie zabójczych kontr po udanych akcjach w defensywie było zawsze znakiem firmowym Norwegii.
Nie mówię, że typ nie wejdzie. Oczywiście Norweżki mają nadal potencjał na zbicie każdego, ale po 1.60 value tu nie widzę.
Zresztą coś źle zerknąłeś, w Mobelringen Cup 26.11. padł remis 26-26, a pisałeś o wygranej Norwegii.
Tam, grając u siebie buki widziały Norwegię jako faworyta na -3.5 handicapie (p i n n a c l e), więc teraz na neutralnym spadnie to na -1.5/-2 i 1.60 jest za czyste zwycięstwo chyba idealnie wystawionym kursem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Drugi mecz, to jednak potencjalna &quot;mina&quot; jak dla mnie.
W Norwegii dawno nie słyszana panika. Nie będzie Katrin Lunde, która przez tyle lat stanowiła opokę w bramce. Niby Solberg to bardzo dobra bramkarka, ale do klasy Lunde jednak jej daleko.
Norwegowie boją się też, że obrona nie będzie przy jej braku taka znakomita jak w większości imprez, a wyprowadzanie zabójczych kontr po udanych akcjach w defensywie było zawsze znakiem firmowym Norwegii.
Nie mówię, że typ nie wejdzie. Oczywiście Norweżki mają nadal potencjał na zbicie każdego, ale po 1.60 value tu nie widzę.
Zresztą coś źle zerknąłeś, w Mobelringen Cup 26.11. padł remis 26-26, a pisałeś o wygranej Norwegii.
Tam, grając u siebie buki widziały Norwegię jako faworyta na -3.5 handicapie (p i n n a c l e), więc teraz na neutralnym spadnie to na -1.5/-2 i 1.60 jest za czyste zwycięstwo chyba idealnie wystawionym kursem.
Fakt, pisałem z pamięci i musiałem zapamiętać wynik innego meczu z tego turnieju. Nie ma Lunde, ale wraca Grimsbo, a Solberg już na ostatnich ME pokazała, że prezentuje już odpowiedni poziom. Przy takim duecie nie martwiłbym się brakiem Lunde, będzie ok. Co do kontr, to nie zawsze bramkarka ma wpływ na ich przebieg, a właściwie początek. Myślę, że jakieś 50% jest zaczynane z tej pozycji, a któraś z wymienionego przeze mnie duetu da sobie spokojnie radę w tym elemencie. W ME na bramce brylowała właśnie siostra bliźniaczka lewoskrzydłowej, więc nie wyolbrzymiałbym tak tego.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Brazylia - Korea Południowa typ: 1 1,85 Bet365⛔
Od razu na wstępie dodam, że na kobiecej piłce ręcznej nie znam się, jedynie na czym opieram ten typ, to statystyki z poprzednich turniejów.
Brazylia to aktualny mistrz świata, losowane były z 1 koszyka, Koreanki z 4, dodatkowo patrząc na kursy na zwycięstwo w MŚ, na Brazylijki to 13, Koreanki 40.
Kurs 1,85 na wygraną Brazylijek, wydaje się zbyt wysoki, nie jest to value?

Patrząc na składy Korea przyjedzie do Danii głównie z zawodniczkami grającymi na w rodzimej lidze, u Brazylijek około połowa gra w zagranicznych ligach.
Być może kilka zawodniczek z Brazylii jest kontuzjowanych, bądź jeszcze nie w pełni formy, opłaca się grać ten typ ?
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Brazylia - Korea Południowa typ: 1 1,85 Bet365

Od razu na wstępie dodam, że na kobiecej piłce ręcznej nie znam się, jedynie na czym opieram ten typ, to statystyki z poprzednich turniejów.

Brazylia to aktualny mistrz świata, losowane były z 1 koszyka, Koreanki z 4, dodatkowo patrząc na kursy na zwycięstwo w MŚ, na Brazylijki to 13, Koreanki 40.
Kurs 1,85 na wygraną Brazylijek, wydaje się zbyt wysoki, nie jest to value?


Patrząc na składy Korea przyjedzie do Danii głównie z zawodniczkami grającymi na w rodzimej lidze, u Brazylijek około połowa gra w zagranicznych ligach.

Być może kilka zawodniczek z Brazylii jest kontuzjowanych, bądź jeszcze nie w pełni formy, opłaca się grać ten typ ?
Z Koreankami tradycyjnie jest jeden problem. Grają mało sparingów, zaszywają się u siebie i trenują ostro, wspólnie przez dłuższy czas i zawsze są zagadkowe i groźne (raczej żadna inna topowa drużyna nie ma takiego komfortu wspólnego trenowania). Zwłaszcza na początku turnieju bym na nie mocno uważał.
Spadki są już zresztą w kierunku Korei i może warto poczekac z zagraniem. Dość ciężki dylemat szczerze mówiąc. Ja na razie nie ruszam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 51

szewapxa

Użytkownik
Rumunia - Portoryko typ: over 51,5 1,30 Bet365 ✅ 61 bramek
Witam wszystkich, to będzie mój pierwszy typ na tym forum, więc podejdę do niego nieco ostrożniej.
Jest to typowy pojedynek Dawida z Goliatem. Rumunki to typowy europejski średniak, którego celem na każdej większej imprezie jest głównie wyjście z grupy. Portoryko to absolutny kopciuszek tych mistrzostw i główny dostarczyciel punktów. Przedmeczowy handicap - 20 bramek na korzyść Rumunek już sporo nam mówi. Jeśli dodamy do tego ostatni znany mecz naszego doga: 27-40 z Kubą czyli outsaiderem w grupie Polek (porównywalny poziom do Rumunek) i solidną grę Rumunek w sparingach to pachnie tu wysoką wygraną faworyta. Nie chcę zgadywać z wielu czynników (1. mecz, lekceważenie rywala, itd.) iloma bramkami uda im się wygrać dlatego bezpieczniejsza wydaję mi się gra na liczbę bramek. Myślę że zakręci się koło 60 a nawet wyżej. Gram bezpiecznie za dużą stawkę. Typ również bardzo dobry na podbicie.
Luźna propozycja, bez analizy:
Argentyna - DR Kongo typ:1 1,20 Bet365 ✅ 23-15
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Brazylia-Korea 24-24
Brazylia 2.08 Pinnacle
⛔
Kurs sukcesywnie rośnie, bądź właściwie rósł, gdyż nie przewiduję, że podskoczy wyżej. Na start najszybsze buki dały jakieś 1.5 i wydawałoby się to prawidłowym kursem. Teraz jednak jest już ponad 2.00 i po prostu czuję, że muszę z tego skorzystać. Już przy jakimś 1.80 myślałem o tym becie, jednak czekałem na kadrę Mistrzyń Świata na ten turniej. Nie jest źle, jest mocna bramka, fajne, szybkie skrzydła, doświadczona Amorim na rozegraniu i bombowa Ana Paula Rodrigues z CSM Bukareszt. Widzę pewną lukę na prawej połówce i może lekkie braki na ławce, jednak Brazylijki nie grają od razu z jakimś wielkim potentatem, żeby oczekiwać od nich pełnej kadry z dwoma klasowymi zawodniczkami na każdej pozycji. Tutaj w pierwszym spotkaniu trafiają na nieobliczalne Koreanki, o których było już wspomniane wyżej. Ich największym atutem powinno być zgranie oraz nieszablonowe zagrania. To drużyna bardziej z typu egzotycznych, jednak stojąca już bliżej klasycznej piłki ręcznej. Pamiętajmy jednak, że to zespół z Ameryki Południowej ma w swoich szeregach kilka znaczących gwiazd światowego handballa. Tutaj własnie liczę na te indywidualności i jakby nie patrzeć ich zgranie, bo to właśnie one zdobywały dwa lata temu tytuł. Patrząc na kursy na triumf w grupie taki rozkład kursów akurat w tym meczu jest lekko niezrozumiały. Nie zamierzam się jednak martwić i gram na obrończynie tytułu, które tutaj jednak będą miały niesamowicie ciężko, żeby powtórzyć wyczyn z Serbii i powiedzmy sobie szczerze, raczej tego nie dokonają. Skupiam się jednak na ich pierwszym meczu, w którym widzę fajny kurs do zagrania.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Oj majątku to Ty chłopie nie zrobisz na handballu takim graniem (to do użytkownika szewapxa). Powodzenia życzę, choć czytając takie wymysły aż sie odechciewa samemu pisać...
W pierwszym typie równie możliwy scenariusz to jakieś 32-13 jak na przykład 2 lata temu Rumunia z Australią i padniesz.
W drugim Argentynki niby progres, ale do niedawna kopciuszek, lany przez większość i w konfrontacji z zapewne silnymi fizycznie (choć pewnie tragicznymi technicznie) zawodniczkami z czarnej Afryki, może być róznie.

Teraz do rzeczy.

Czarnogóra - Serbia 2 +5.5 1.93 3/10 ✅Parimatch
28-28
Uciekło mi tu pół gola z linii i dlatego 3/10 zamiast planowanych 4/10.
Serbki oczywiście bez Lekić, Damnjanović i Cvijić, które dla Boskovicia już nie zagrają. Szkoda, bo to absolutny światowy top.
Bez nich Serbia z kandydata do medalu oczywiście staje się średniakiem, o klasę niżej notowanym niż Czarnogóra. Tylko takie Bałkanskie derby na dzień dobry mają swoją specyfikę. Tu nawet jak Czarnogóra odjedzie na jakieś +7/8, to Serbia będzie do końca walczyła o każdy metr boiska.
Widzę 2 scenariusze. W pierwszym mecz jest w miarę na styku od początku do końca i handicap wchodzi. W drugim jest własnie jakieś +7/8 i Czarnogóra myśli o kolejnych spotkaniach, wprowadza rezerwy w ostatnich 10 minutach i trafiamy handicap &quot;tylnymi drzwiami&quot; odrabiając w końcówce. Niedawny sparing z Polską pokazał, że Czarnogóra zmienniczki ma mocno przeciętne. Jak na boisku były liderki, to od razu odrabiały stratę do Polek, ale zmienniczki były szybko karcone.
Serbia solidne -1 w sparingu z mistrzyniami świata w Brazylii.
Prawidłowa linia dla mnie -3.5/ max -4.

Węgry - Tunezja 2 +10.5 1.88 3.5/10 betsson ⛔
39-20

2 lata temu w MŚ 26-24 (wtedy Węgierki podobnym faworytem, handicap -9).
Tunezja solidna, we wspomnianych MŚ 2013 tylko z Rumunkami -10, z Czeszkami -4, z Niemkami -6. Podobnie w MŚ 2011 z Rumunią -2, z Francją -8, z Brazylią -1, z Niemkami -8. Jak widać +10.5 broniły zawsze.
Węgierki tutaj na bank zrobią sporą rotację, bo w niedzielę mają mecz z Serbią.
Jedynie słabe sparingi Tunezyjek przed turniejem powodują, że nie inwestuję w to więcej niż 3.5 jednostki.

Szwecja - Angola 2 +8.5 1.87 3/10 betclic ⛔
37-23

Szwedki mocno faworyzowane przez bukmacherów. Za mocno moim zdaniem.
Angola afrykański top. Na ostatnich 3 światowych imprezach (MŚ 2011 i 2013 oraz Olympics Londyn 2012) rozegrała 20 spotkań i tylko 3x przegrała wyżej niż 8 bramkami (z Polską i Hiszpanią po -9 i z Rosją -10).
Szwedki doadatkowo mają niezwykle istotny mecz w niedzielę z Polską. Takie coś musi być w game planie i głowach.
Spodziewałem się linii na poziomie -6.5 i 2 gole extra już oznaczają dla mnie spore value.
Dodam jeszcze nierówne występy Szwedek w sparingach (+3 z Holandią OK, później -8 z Rosją, -1 z Norwegią OK, ale na koniec -3 u siebie z Rumunią). Angola -11 z Danią (tylko -1 do przerwy, może później zmienniczki?), -10 z Hiszpanią, wygrana +5 z groźną Tunezją.

Holandia - Chiny 2 +15.5 1.87 4/10 betclic ⛔
42-21

Bez jaj. Holandia to nie jakaś mega potęga. Ot europejski średniaczek. +15.5 to strasznie dużo. Widząc rozkład meczów napisałem sobie -12.5 max.
Pewnie pójdzie jakieś overowe strzelanko, bo bronić Holenderki nie potrafią, a azjatki grają szybko. Totala jednak buki wystawiły dość wysoko i z tym wolę na live poczekać.
Tu też schedule może powodowac zreszta pewne oszczędzanie sił, bo w niedzielę mecz z nieobliczalną Angolą.
Holandia w poprzednich mistrzostwach potrafiła wygrywać 15+ tylko z żałosnymi Australią i Dominikaną. Z takimi Kazachstanem, czy Kongo wygrywały po +12.
3 gole za wysoki spread jak dla mnie.


Myślałem jeszcze o +13 na Kubę z Polską oraz +9 na Japonię z Dunkami, ale odpuszczam jednak po namyśle. Gospodynie mogą chcieć wejśc mocno w turniej, a Kuba ze swoim chaosem może też wiele nie zdziałać. Tam ewentualnie jakiś handicap live w 2 połowie jeśli fizycznie będą się dobrze trzymały, a Kim da pograć rezerwom.


Na koniec jeszcze trixie.
Fortuna, łącznie 4/10.

Chiny over 19.5 1.85 ✅
Tunezja over 20.5 1.80 ⛔
Angola over 22.5 1.85 ✅
21, 20, 23

Over Chin oparty głównie na tym, że Holandia traciła over 19.5 goli w 17/18 spotkań w imprezach mistrzowskich od 2011 roku. Tylko Australia im tylu nie rzuciła.
W dodatku straciły podczas sparingu ze Szwecją bramkarkę Jasminę Jankovic (na co dzień gra w Metzingen), co też działa jakoś tam na korzyść overa Chinek.
Tunezja 11/14 over 20.5 (17 z Francją w 2011, 19 z Rumunią oraz 20 z Niemkami w 2013, w pozostałych meczach over).
Angola 16/20 over 22.5 (w 2011 z Norweżkami 20, w Londynie każdy mecz to over 22.5, w 2013 po 21 rzucały z Norwegią, Hiszpanią i Niemkami). Z overową Szwecją powinno się to udać.

Powodzenia życzy
HH



Jeszcze zapomniałem podać jednej ciekawej statystyki.
Jak widać skupiam się w tym pierwszym dniu na dodatnich spreadach.
Nie bez przyczyny. Od 2011 w dużych imprezach (2x MŚ, 2x ME + Olimpiada) na 304 spotkania aż 165 razy wchodził dodatni spread, 11 razy notowano zwrot, 128 razy wygrywał ujemny spread (oparte na liniach zamknięcia p i n n a c l e).
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Jeszcze jedno zagranie ode mnie.

Fortuna

Kulwińska under 4.5 1.80 ✅
Niedźwiedź under 4.5 1.80 ✅
Kudłacz under 6.5 1.80 ⛔

Trixie za 4/10 łącznie.

Nie wypominając dziewczynom wieku spodziewam się dziś małej ilości minut ze strony Iwony i Karoliny. Kudłacz co prawda pierwsza do karnych, ale przecież nie będzie ich siedmiu? Zresztą w takim meczu i inne zawodniczki mogą podejść do karnego w ramach testu.
Z kołem aż tak dużo nie jest nigdy grane, żeby jedna zawodniczka narzucała 4 bramki. 2 x w 14 spotkaniach na MŚ i Euro Kulwińska przeszła linie 4.5. Zresztą tu też Kim porotuje dziewczynami na kole.
Fortuna ma w ofercie jeszcze Kobylińską. Ją jednak odpuszczam. Kto ogladał mecz z Czarnogórą ten widział jej 5 minut, w których rzuciła od niechcenia chyba 3-4 gole. Nie ukrywam, że ją uwielbiam i kibicuje jej przeogromnemu talentowi. Na tych MŚ czuję rozbłyśnie.
Jeszcze sprzed 2 lat zapis minut z pierwszego meczu imprezy, z równie słabym Paragwajem. Wtedy Niedźwidź, Kulwińska i Kudłacz łacznie 4 gole i wszystkie na parkiecie po 20 minut. Tego samego się dzis spodziewam.
http://ihf.info/files/CompetitionData/54b062a3-27c5-42cf-b2aa-cc31db665425/pdf/08FTR.PDF

Powodzenia
HH
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Dokładnie Kosmita zgadzam się z Tobą z tym hejtowaniem przez Harry Hole ale jak widać ktoś napisał prawdę i już od razu zostało to usunięte haha dobra do rzeczy...
Pierwsza kolejka spotkań więc spokojnie ze stawkami dopiero po pierwszej lub drugiej kolejce spotkań będziemy mogli coś więcej powiedzieć o wszystkich reprezentacjach na tych Mistrzostwach ????
Holandia - Chiny
over 55,5 bramek 1,6@ 3/10 bet365 ✅
Ten bet chyba najbardziej mi się podoba z dzisiejszych spotkań. W pełni się zgadzam z kolegą to spotkanie powinno być szybkie ze sporą ilością bramek. Holenderki jak każdy wie grają zupełnie bez obrony a Chinki wiadomo grają szybki handball. Zresztą inne buki internetowe od wczoraj podwyższają linię na to spotkanie spodziewając się wysokiego wyniku. Będę bardzo zdziwiony jeśli Holenderki z Chinkami nie pokryją wyżej podanej linii :)
Rumunia - Portoryko
-18,5 Rumunia 1,5@ 3/10 Fortuna ✅
-17,5 bramek Portoryko 1,72@ 2/10 Fortuna ✅
Portoryko to prawdopodobnie jedna z najsłabszych ekip na tych Mistrzostwach. Rumunki świetne wyniki w spotkaniach towarzyskich przed Mistrzostwami. Także jeśli Rumunki nie zlekceważą dużo słabszego rywala powinny spokojnie ok 20 bramkami zwyciężyć. Myślę,że Rumunki są w formie i już w pierwszym swoim występie będą chciały sobie postrzelać tym bardziej,że przeciwnik jest wręcz idealny :)
Węgry - Tunezja
-8,5 Węgry 1,51@ 3/10 bet365 ✅
Węgierki przed Mistrzostwami również świetne wyniki w meczach towarzyskich. Tylko znowu to samo pytanie co w przypadku Rumunek czy nie będzie lekceważenia dużo słabszego rywala i zwycięstwo jak najmniejszym nakładem sił. Mam nadzieję,że nie i Węgierki spokojnie pokryją wyżej wymienioną linię tym bardziej,że nie jest ona jakaś bardzo wysoka :) A różnica klas jest bardzo duża...
Dania - Japonia
over 51,5 1,85@ 3/10 bet365 ⛔
-8,5 Dania 1,76@ 3/10 bet365 ✅
Hm...podejrzanie niska linia jak na to spotkanie przecież obie ekipy potrafią sporo rzucać. Uważam,że gospodynie Mistrzostw będą chciały bardzo mocno wejść w turniej i już w pierwszym spotkaniu będą chciały pokazać,że mogą pokrzyżować szyki nawet najlepszym. Zawsze gospodarz to gospodarz. Liczę na pewne zwycięstwo Dunek przeciwnik raczej słabiutki :)
Kuba - Polska
-11,5 Polska 1,6@ 3/10 bet365 ⛔
-20,5 bramek Kuba 1,75@ 2/10 Fortuna ⛔
Z tego co słychać Polki mierzą bardzo wysoko na tych Mistrzostwach. Jak dla mnie grupa słabiutka i Polki powinny powalczyć ze Szwedkami o 1 miejsce w grupie. Lepszego rywala Polki nie mogły chyba dostać jak na 1 kolejkę spotkań. Kuba to razem z Portoryko jedna z najsłabszych ekip na tych Mistrzostwach. Takiego rywala to Polki powinny wręcz rozgromić linia jak najbardziej do gry. Powinno tu się skończyć minimum 15 bramkami.
Popieram również dwa Typy kolegi Maćko18 na Francuzki oraz Norweżki:)
Też zagrałem takiego dubelka:
Francja 1,4@ 3/10 bet365 ✅
Norwegia 1,66@ 3/10 bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 51

szewapxa

Użytkownik
Chiny - Kuba Typ: Chiny +4,5 2.00 Bet365 teraz spadło na 1,85 ✅ Lajcik :cool:
Dziwi tak duże faworyzowanie Kubanek przez bukmacherów.. Chinki spokojnie stać na wyrównaną walkę a nawet na zwycięstwo. Ich porażka z Holandią wkalkulowana już przed meczem. Holenderki nigdy nie miały mocnej drużyny ale teraz indywidualnie mają bardzo mocne dziewczyny, grające w topowych klubach europy, więc może wreszcie zrodzi się zespół?. Dla mnie to czarny koń tego turnieju, więc wysoka porażka Chinek ani trochę mnie nie dziwi. Kubanki powalczyły z Polską ale nasze nigdy nie grały dobrze w wielkich turniejach jako faworytki, więc tego wyniku nie biorę jako poważny punkt odniesienia. Dla odważnych polecam czystą jedynkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Chiny - Kuba Typ: Chiny +4,5 2.00 Bet365 teraz spadło na 1,85

Dziwi tak duże faworyzowanie Kubanek przez bukmacherów.. Chinki spokojnie stać na wyrównaną walkę a nawet na zwycięstwo. Ich porażka z Holandią wkalkulowana już przed meczem. Holenderki nigdy nie miały mocnej drużyny ale teraz indywidualnie mają bardzo mocne dziewczyny, grające w topowych klubach europy, więc może wreszcie zrodzi się zespół?. Dla mnie to czarny koń tego turnieju, więc wysoka porażka Chinek ani trochę mnie nie dziwi. Kubanki powalczyły z Polską ale nasze nigdy nie grały dobrze w wielkich turniejach jako faworytki, więc tego wyniku nie biorę jako poważny punkt odniesienia. Dla odważnych polecam czystą jedynkę.
Popieram w 100%. Ładnie złapałeś. Wyjściowe 7.50 na wygraną Chin też było z kosmosu. Niestety rynek dość szybko zareagował.
Typowy efekt po 1 dniu imprezy. Gdyby buki wystawiały ten mecz w 1 kolejce, to może nawet faworytem byłyby Chinki?
Zresztą Polki też nie byłyby po 6.00 ze Szwecją, a Tunezja +15 z Danią.
Typy podam za jakiś czas, bo na razie jeszcze trochę muszę przeanalizować wczorajsze wtopy. Jeden gol więcej Tunezji (sam na sam w ostatniej minucie) i nie byłoby dramatu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Serbia - Wegry 1 +5 1.94 3/10 p i n n a c l e⛔
under 55.5 1.88 5/10 p i n n a c l e ⛔
26-32. Chory mecz, po prostu chory. Do przerwy kompletnie bez obrony, zwłaszcza Serbki. W 2 połowie ładnie zaczęło to wszystko wyglądać i na live linia zeszła nawet do 54.5 i nagle jeb 7 goli w ostatnich 5 minutach, a handicap wywalony w 2 ostatnich.
Mikołajkowe prezenty od buków mam nadzieję.
Serbia nadal niedoceniana strasznie. W zasadzie by tu można przekopiować to co pisałem wczoraj przed meczem z Czarnogórą. To będzie kolejna wojna moim zdaniem i +5 to bardzo dużo. Rynek otworzył się tu z bardziej realistycznym +3.5 i nie potrafię racjonalnie wytłumaczyć naporu rynku w stronę Węgierek.
Może jedynie większym zmęczeniem Serbek wczorajszym meczem?
Teraz jeśli chodzi o undera.
Wczoraj Serbki overowo z Czaqrnogórą, ale wystarczy zerknąć na staty i wszystko widać jak na dłoni. 84 rzuty normalnie dają 50-51 goli, a tu padło ich 56, bo bramkarki praktycznie nie broniły (22% Czarnogóra, 10% Serbia!).
Mecz Węgierek myślę pokazał ich potencjał do gry w obronie, gdzie do przerwy było 16-5. Po przerwie obie drużyny wyszły sobie postrzelać. 23-15 druga połowa. 48 goli.
Dziś na mecz walki spodziewałem się linii 52-52.5 max.
Dodam jeszcze, że under 55.5 Serbki w 20 występach na dużych imprezach od 2011 roku notowały 19-to krotnie. Tylko raz w ich meczu padło więcej goli.
Węgierki under/over 55.5 17-5 w tym okresie ostatnich 4 lat.
Ten jedyny over Serbek padł z Węgierkami i może stąd mamy taką linię? Tylko, że było to spotkanie o brąz ME 2012, a mecze o brąz są zwykle mocno overowe. Tam do przerwy było szalone 21-19 i 33-33 na koniec. 2 połowa to 26 bramek i dziś licze na właśnie po około 26 trafień na połowę.

Polska - Szwecja 1 +4 1.877 3/10 p i n n a c l e ✅
ht/ft 1/1 7.25 1/10 otobet ⛔
30-31. Ech gdyby trafiały te karne...
Pół dnia myślę nad Polkami. W 2013 gralismy ze Szwecją eliminacje MŚ i awansowaliśmy odnosząc zwycięstwa i u siebie i na wyjeździe.
http://www.eurohandball.com/wch/women/2013/match/2/013/Sweden+-+Poland
http://www.eurohandball.com/wch/women/2013/match/2/014/Sweden+-+Poland
Takie coś zawsze jest w głowach. Owszem nie ma teraz Aliny Wojtas, ale ogólnie zespół nie wydaje się słabszy.
Wczorajsza żenada z Kubą nie może tu być jakoś specjalnie brana pod uwage. Myślały pewnie, że to się samo wygra i było jak było. Dziś mecz o zupełnie innym charakterze.
Ostatni sparing z Czarnogórą pokazał, że z formą nie jest źle. Szwedki o czym było pisane nie zachwycały specjalnie w sparingach.
Widzę tu value po stronie naszych i spodziewam się bardzo wyrównanego meczu.
Może Szwedki lekkim faworytem są, ale nie na 4 gole handicapu. WYdaje się on o 1.5-2 bramki za wysoki.
Dodatkowo skusiłem się lekko na HT/FT, bo może powtórzy się historia z tych 2 meczów eliminacyjnych i nasze wygraja mecz, prowadząc już do przerwy?
Powodzenia życzy
HH
---------------------------------------------------
Jeszcze szybki bet live w przerwie.
Chiny over 34.5 1.85 2/10 b e t 365 ✅
35 goli juz po 50 minutach
Do przerwy 22-15 i oczywiście tempo raczej spadnie, ale 12.5 gola to niska linia dla szybkich Chinek. Kubanki nic nie bronia, chyba za dużo dały z siebie wczoraj z Polkami.
Chinki 12 po przerwie rzuciły wczoraj Holandii. Chyba linię 14 bym tu wystawił im na 2 połówkę.

--------------------------------------------------------
Tunezja over 18 1.81 2/10 parimatch ✅
Najlżejsze zagranie, a weszło na 7 min przed końcem.
Znów gram overa Tunezyjek, bo linia ekstremalnie niska.
Krótko tutaj:
Tunezja 14/15 over 18 (17 z Francją w 2011 to jedyny wyjatek) na MŚ od 2011 licząc już z wczorajszym meczem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 51

szewapxa

Użytkownik
Rosja - Hiszpania typ: Hiszpania + 1,5 1,76 Bet365 ⛔
znowu widać kierowanie się przez bukmacherów pierwszym dniem rozgrywek.. Czy Rosjanki byłyby faworytkami gdyby nie wygrały z Norwegią? Jasne, że nie. Po takich meczach (po wygraniu z faworytem do medalu) zespoły albo są na fali albo następuje rozluźnienie i być może lekkie lekceważenie następnego rywala.. Szykuje się wyrównane spotkanie, ale bardziej idę w stronę Hiszpanek i coś czuje że się nie zawiodę. Zabezpieczam się w razie remisu lub minimalnej porażki leciutkim handicapem, chociaż kurs 2,90 kusi mnie bardzo, tak jak wczoraj na Chinki..
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Rosja - Hiszpania typ: Hiszpania + 1,5 1,76 Bet365

znowu widać kierowanie się przez bukmacherów pierwszym dniem rozgrywek.. Czy Rosjanki byłyby faworytkami gdyby nie wygrały z Norwegią? Jasne, że nie. Po takich meczach (po wygraniu z faworytem do medalu) zespoły albo są na fali albo następuje rozluźnienie i być może lekkie lekceważenie następnego rywala.. Szykuje się wyrównane spotkanie, ale bardziej idę w stronę Hiszpanek i coś czuje że się nie zawiodę. Zabezpieczam się w razie remisu lub minimalnej porażki leciutkim handicapem, chociaż kurs 2,90 kusi mnie bardzo, tak jak wczoraj na Chinki..
Możesz mieć tu rację. Zespoły o podobnym potencjale.
Choć jednak ten run Rosjanek w ostatnich meczach jest dośc niesamowity.
Wygrana w Mobelringen Cup, po remisie z Norwegią, rozbiciu Szwecji (32-24) i co prawda dość wymęczonej wygranej z Holandią (27-26). Tutaj w MŚ pokonanie Norwegii. Te wyniki budzą respekt. Hiszpanki widziałem w sparingu z Danią, gdzie grały dobrze cały mecz, żeby dość frajersko wypuścić wygraną w koncówce. Osobiście chyba jednak poczekam z tym meczem na live, ale życzę powodzenia.
 
M 218

mhb

Użytkownik
Brazylia - DR Kongo 1 (-12.5) 1.47 Bet365 +++ Brazylia widać, że trochę spięta, ale jak złapią luz grają naprawdę skutecznie i pięknie dla oka.
Podrażnione mistrzynie Świata podejmą słabą drużynę Kongo. Słabą zwłaszcza w ataku. Jeśli rzuca się Argentynie tylko 5 bramek w 2 połowie to nie można mówić o jakiejkolwiek walce. Jeśli Kongo gra tak słabo w ataku to będzie możliwość wyprowadzenia wielu kontrataków i nabijania bramek. Myślę, że dziś Brazylia po pierwszym zremisowanym meczu nie będą miały skrupułów i będą chciały dziś wygrać jak najwyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jony-pistolet 48

jony-pistolet

Użytkownik
Rosja K - Hiszpania K ✅
Typ: Hiszpania K +2,5
Kurs: 1,60
Betclic
Korea Południowa K - Francja K ⛔
Typ: over 46,5
Kurs: 1,60
Betclic
Małe zainteresowanie typowanie tego turnieju, a szkoda bo im więcej analiz tym ciekawsze i pewniejsze wnioski można wyciągnąć.Osobiście odpuściłem pierwsze mecz żeby mniej więcej ocenić grę poszczególnych drużyn i dyspozycję na tym turnieju.
Pierwszy typ leci w stronę Hiszpanek tak jak kolega wyżej napisał ja również spodziewam się wyrównanego meczu oscylującego wokół remisu i takie faworyzowanie Rosjanek przez bukmacherów to lekka przesada, co prawda grają świetnie, ale jak wiadomo każda seria kiedyś się kończy stawiam bardzo bezpiecznie ,bo handi +2.5 na Hiszpanki.
Drugi typ na dziś też wydaje mi się dość bezpieczny.Zastanawiałem się nad czystym winem Francji, ale Koreanki to bardzo solidny zespół i na pewno łatwo nie odpuszczą.Francja po stosunkowo łatwym meczu z Niemkami może się nieco rozluźnić, a to może ich sporo kosztować.Zdecydowałem się na over 46,5 bramek, Francja rzadko schodzi poniżej 27 bramek, a po Koreankach spodziewam się ,że rzucą więcej niż Niemki.
AKO: 2,56 nie powala ,ale jak mówiłem te opcje wydają mi się dość bezpieczne na dziś.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Korea-Francja
Pineau over 4.5 gola 1.86 betsafe
✅✅✅ 5
Drugi dzień z rzędu nie widzę zbytnio wielu ciekawych betów, jednak postanowiłem przyjrzeć się ofercie na liczbę bramek zawodniczek. Jest kilka interesujących linii, ale ja skupiam się na jednej dotyczącej Allison Pineau. Zawodniczka Baia Mare to liderka reprezentacji Francji. Dzisiaj przed Trójkolorowymi bardzo ważny mecz z niewygodnymi Koreankami. Myślę, że ze względu na wagę spotkania Allison powinna dostać sporo czasu na parkiecie, gdyż jest w stanie sporo wnieść do gry swojej ekipy, co pokazywała już nieraz, a potwierdzeniem jest jej postawa w pierwszym meczu przeciwko Niemkom, gdzie zdobyła 8 bramek na 9 prób. Wprawdzie dwie zawdzięcza nieskuteczności Lacraber z siódmego metra, jednak nawet bez rzutów karnych jest w stanie pokryć tę linię. Koreanki nie dysponują najlepszymi warunkami fizycznymi, więc w obronie muszą stawiać na swój spryt i szybkość, a to najłatwiej wykorzystać podwyższając strefę. Czy to będzie pozytywnym czynnikiem dla zdobywania bramek przez Pineau? Jasne, że nie, gdyż przy wysuniętych defensorkach ciężej rzuca się z drugiej linii. Francuzka liderka to jednak nie tylko strzelba zza dziewiątego metra, ale zawodniczka, która także potrafi wejść na zwodzie. Do tego dochodzi umiejętność szybkiej gry w ataku pozycyjnym reprezentantek Francji, co może otworzyć szerokie wrota w obronie Azjatek, a to będzie skutkowało &quot;wjazdami&quot; na czystą pozycję i łatwymi bramkami z szóstego metra. Podejść do siódemek też nie wykluczam, gdyż ostatnio Allison zaliczyła w tym aspekcie 100% wykorzystując obie swoje próby. Podsumowując, nie musi to być łatwy i przyjemny mecz dla Trójkolorowych, możliwe, że będą musiały się trochę napocić, żeby znieść z parkietu cenne dwa punkty, a do tego z pewnością powinna się przyczynić właśnie Pineau. Jak wspomniałem Allison powinna mieć sporo okazji do wpisania się do protokołu, nie jest to zawodniczka jednowymiarowa, więc wachlarz zdobywanych bramek przez nią może być bardzo szeroki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Francja k -1,5 win @1,80 bet365⛔

Ja jakoś się nie jaram tą Koreą, i myślę że, Francuski wygrają tutaj pewnie.
W dość ciekawym meczu Koreanek zremisowały z Brazylijkami, trochę pechowo,
ale po pierwszej połowie przegrywały 2 bramkami !
Ale i tak ten wynik jest dla tej drużyny na +, w końcu nie były faworytkami.
Zespół Korei może się podobać ze względu na zgranie, gdyż większość reprezentacji gra w rodzimej lidze.
Zespół Francji rozbił w mak, Niemki ale po tym co zobaczyłem to raczej nasi sąsiadki z zachodniej granicy zagrały fatalnie niżeli Francuski znakomicie...
Ale to nie zmienia faktu że, pierwsze mecze często kończą się troszkę zaskakująco..
Francuski to od lat ścisła światowa czołówka i przed każda dużą imprezą są jednym z faworytów do medalu.
Nie ma się oszukiwać są bardzo mocne i zajdą tu daleko.
Pokonały w meczu towarzyskim, strasznie niewygodnego rywala tzn. Rumunki.
H2H na korzyść zespołu z Europy.
No ja osobiście widzę pewne zwycięstwo moich faworytek...

Drugi mój typ to: Niemcy vs Argentyna under 48,5 @1,95✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom