>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

doxxbet - Bonus 100% do 8000 PLN !!!

C 8

crackp

Użytkownik
Nie wiem czy to prima aprilis czy kłopoty finansowe bukmachera czy rzeczywiście mają tak rozmach.

www.DOXXbet.com
Regulamin:
Bonus od pierwszej wpłaty do wysokości 2 000 € dotyczy tylko nowych Klientów (zarejestrowanych od 25.11.2015) z następujących państw: Armenia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Cypr, Czechy (54000 CZK), Finlandia, Holandia, Chorwacja, Irlandia, Kazachstan, Luksemburg, Niemcy, Polska (8 000 PLN), Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Bułgaria, Estonia, Rosja, Ukraina, Brazylia.
Maksymalna wysokość bonusu to 2 000 € , 54 000 CZK i 8 000 PLN.
100% Bonus od pierwsyej wpłaty obowiązuje od 25.11.2015 aż do 31.12.2016. Dla Klientów zarejestrowanych przed 25.11.2015 obowiązuje wczeniejszy, pierwotny regulamin bonusu powitalnego (50% Bonus od pierwszej wpłaty).
W celu spełnienia warunków i uzyskania prawa do bonusu należy sumę wpłaty postawić od 10x do 16x w zależności od przynależnej kategorii pierwszej wpłaty, na różnych kuponach z różnymi zdarzeniami i kursem równym lub wyższym niż 2,0.
Odpowiednie wartości znajdują się w tabelce.
Każdy zakład o wartości wyższej niż wartość wpłaty związanej z wysokością bonusu dodaje do obrotu jedynie wartość tej wpłaty. Przykład: Przy wpłacie równej 300euro, maksymalna wysokośś bonusu równa jest 300 euro, przynależna wysokość wpłaty wynosi 300 euro. Zatem maksymalna stawka, która będzie się liczyć do obrotu to 300 euro, nawet jeżeli stawka na kuponie będzie wyższa (np. 500 euro).
Do obrotu wliczane są tylko zamknięte i rozliczone kuponny.
Jeżeli dwa lub więcej kuponów będzie zawierać identyczne zakłady dotyczące tego samego zdarzenia lub zakłady będą postawione na różne rezultaty tego samego zdarzenia, to do obrotu nie będzie się liczyć żaden z takich kuponów. Ograniczenie to obowiązuje także przy kuponach kombinowanych (zawierających więcej niż jeden zakład).
Aby uzyskać bonus należy spełnić przedstawione warunki i skorzystać z opcji dopisania bonusu do 90 dni od dnia wykonania pierwszej wpłaty. Jeżeli warunki te nie zostaną spełnione w podanym terminie, prawo do bonusu zanika.
Aby wziąć udział w konkursie bonusowym i uzyskać bonus powitalny należy pierwszej wpłaty dokonać w terminie do 14 dni od daty rejestracji na naszej stronie internetowej.
Bonus znajdziecie na koncie gracza w sekcji &quot;Moje konto -&gt; Manage bonuses -&gt; Bonus Powitalny&quot;,gdze po spełnienu wszystkich warunków system umożliwi samodzielne dopisanie bonusu do konta. W tej sekcji można na bieżąco kontrolować, które warunki zostały już spełnione, a które jeszcze należy sełnić, aby móc poprosić o bonus.
DOXXbet zastrzega sobie prawo do wymagania zasłania dokumentu tożsamości w celu weryfikacji przed wypłacenien bonusu.
Bonus od pierwszej wpłaty obowiązuje tylko na zakłady sportowe.
Bonus od pierwszej wpłaty dostępny jest tylko na jedno konto, jeden adres IP i jedno domostwo.
Jeżeli wystąpi podejrzenie o nadużycia przez wielokrotne rejestracje, DOXXbet.com zastrzega sobie prawo do anulowania otrzymanego bonusu, anulowania wygranych za pomocą którego zostały uzyskane, odmowy wypłaty i zamknięcia kont.
Zakłady grupowe i kombinowane są wyłączone z warunków na uzyskanie bonusu powitalnego.
Bonus od pierwszej wpłaty nie kumuluje się z żadnym innym bonusem.
Kupony, które były postawione jako wolny zakład nie wliczają się do obrotu.
DOXXbet zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania promocji oraz do indywidualnej oceny przy przyznawaniu bonusu, jeżeli uzna to za konieczne.
Oprócz powyższego regulaminu ta oferta bonusowa podlega generalnym Warunkom Handlowym dostępnym na stronie.
Angielska wersja językowa jest oficjalną i obowiązującą wersją regulaminu i warunków Bonusu Powitalnego.
Wszystkie inna wersje językowe są uważane jedynie za pomocnicze tłumaczenia obowiązującej wersji regulaminu.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem [email protected] .

www.DOXXbet.com
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No taki mega bonus to widzę pierwszy raz. Jednak ta firma nie jest chyba zbyt pewna. W sumie obawiał bym się wpłacać tam nawet 1000zł. Słyszałem że szybko limitują, więc wpłać tam 8000zł dostaniesz nagle limit na kilka pln. I obróć wtedy 80000-160000 (nie czytałem regulaminu). Kasa może być bezpowrotnie stracona. Lepiej uważać...
 
C 8

crackp

Użytkownik
Wstawiłem info, ale osobiście też nie polecam korzystać z tego bonusu. Nie chce robić czarnego pr`u, ale wydaje mi sie, ze bukmacher ma problemy finansowe i takim zagraniem chce przytulic troche pieniedzy i pozniej w dziwnych okolicznosciach zawinac sie z rynku.
 
L 5

lampardd

Użytkownik
Pytanie czy wpłacając można wypłacać w trakcie. Bonus dopisują dopiero po zakończeniu obrotu. Jak pytałem suportu czy mogę robić wpłaty / wypłaty w trakcie , to mi wysłali link do regulaminu.
 
Do góry Bottom