>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

M 38

miguel22

Użytkownik
Proszę o usunięcie pierwszego postu z typami dzisiejszymi na ligę Europy. Coś mi się skleiły dane z typami więc podałem je drugi raz! Z góry dzięki :)
Zrobione. /jasper
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
1/8 Ligi Europejskiej podliczona, jakby były jakieś błędy to pisać na PW to zmienię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 30

jakub87

Użytkownik
Czemu mam źle porozliczane wczorajsze mecze w 1/8 LM? W pierwszym się pomyliłem bo zamiast wpisać Fiorentinę dałem Napoli, ale kolejne 2 typy są w porządku więc nie wiem czemu jest minus.. Może mi to ktoś wyjaśnić?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Czemu mam źle porozliczane wczorajsze mecze w 1/8 LM? W pierwszym się pomyliłem bo zamiast wpisać Fiorentinę dałem Napoli, ale kolejne 2 typy są w porządku więc nie wiem czemu jest minus.. Może mi to ktoś wyjaśnić?
Coś mi się pomyliło ale już poprawione.

LM podliczona, sprawdźcie czy wszystko dobrze.
 
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Podałem zły kurs w moim typie nr 3:
3. Racing Santander v Burgos CF 1 @ 2,00 ma być 1,57
Jeśli to możliwe proszę o poprawę i przepraszam za pomyłkę. Mecz się jeszcze nie rozpoczął. Dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 30

jakub87

Użytkownik
Podaję dodatkowy mecz, bowiem ten co podałem Bastia - GFC Ajaccio został przełożony na jutro z powodu pogody!
5. Deportivo - Celta Vigo 2 - 2.15
Proszę o zamianę!
Zrobione./jasper
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
LM podliczona. Gratulacje dla zwycięzców i wielkie podziękowania dla podliczających. Jest to duży konkurs i bez tych kilku osób nie byłoby możliwości go przeprowadzić. Szczególne podziękowania dla niezawodnego jaspera, który ma wszystko podliczone minutę po zakończeniu ostatnich spotkań ????

Osobom które wygrały przypominam o przesyłaniu danych (na PW). Część z Was już to zrobiła ale nie wszyscy. Im dłużej będziecie czekać, tym później dostaniecie nagrody.

Wzór podawania danych:

login w Sportingbecie:
ID:
Grupa/zajęte miejsce:
Wygrana:
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
J 1,3K

jasper

Użytkownik
johnnygangsta, wysłałem dane dalej na PW do sumada90
Usunąłem posta na wszelki wypadek bo dałeś login i ID ze Sportingbet ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
ci ludzi co nie podali jeszcze loginów zaglądają w ogóle na forum?prośba o dane już padła miesiąc temu po pierwszej grupowej rozgrywce więc może jakiś termin na ich podanie.
W tym przypadku nie było wygranej za rozgrywki grupowe, tylko za fazę pucharową co się skończyła w niedziele./jasper
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
W tym przypadku nie było wygranej za rozgrywki grupowe, tylko za fazę pucharową co się skończyła w niedziele./jasper
ROZGRYWKI LIGOWE : (jest 8 lig więc 8 zwycięzców, 2msc i 3msc)
zwycięzcy każdej ligi : 150zł
2msc w lidze : 80zł
3msc w lidze : 45zł
Ale byly rozgrywki ligowe za które były nagrody i już dawno się skończyły.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Skompletowałem listę zwycięzców, która jest już w rękach odpowiednich ludzi. Teraz pozostaje cierpliwie czekać na nagrody.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Wiadomo coś kiedy możemy się spodziewać dopisania nagród?
Dopisywanie nagród w Sportingbet trwa, w ostatnim konkursie było to ok. 2 tygodnie, więc miejmy nadzieję, że w następnym tygodniu nagrody będą na kontach ;)
 
Do góry Bottom