>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP World Tour Finals - London, 15.11.2014-22.11.2014

Status
Zamknięty.
F 263

fidelio

Użytkownik
Jedno pytanie - po dzisiejszym zwycięstwie Rogera nad Novakiem nadal na zwycięstwo Rogera w turnieju jest kurs dość wysoki 3.40 a na Serba tylko 1.50 - gdzie tkwi haczyk, coś przeoczyłem?
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Haczyk jest taki że Djoko odpuścił dzisiaj mecz .. jakby finał był własnie dzisiaj pomiedzy Rogerem a Djoko to wynik byłby dokładnie odwrotny;) dla mnie Djoko troche sie podłożył .. nie wiem dlaczego? moze dostaje od buków pare milionów ekstra za to ze przegra- to taka moja osobista teoria spiskowa;) bo czemu nie...a z grupy i tak wyjdzie i tak;) w finale zas pyknie rogera w 2 setach jesli do takiego dojdzie. buki o tym wiedzą najlepiej i stawiaja takie własnie kursy bo nic sie nie zmienia
 
puchal 399

puchal

Użytkownik
Jedno pytanie - po dzisiejszym zwycięstwie Rogera nad Novakiem nadal na zwycięstwo Rogera w turnieju jest kurs dość wysoki 3.40 a na Serba tylko 1.50 - gdzie tkwi haczyk, coś przeoczyłem?
Mimo tego że Novak miał dziś słabszy mecz to ostatnie prestiżowe finały z Rogerem wygrywał (Wimbledon i USO). Takim finałem niewątpliwie jest Londyn Także w następnym meczu Serb przejedzie się po Berdychu i awansuje do półfinału. Tam nie jest mu w stanie zagrozić ani Andy, ani Stachu tym bardziej Nadal w obecnej formie. I finał powinien wygrać jak dla mnie w cuglach z Rogerem bo będzie podwójnie zmotywowany za dzisiejszą porażkę.
 
P 44

patryk912

Użytkownik
hej dzisiaj drugi mecz Wawrinki w tym turnieju i zastanawiam się czy ten zawodnik jest wstanie zmobilizować się po porażce z Nadalem. Ja uważam iż Ferrer jest najsłabszym zawodnikiem tej grupy i Wawrinka powinien ograć go 2:0 tak aby mieć jeszcze szanse na wyjście z grupy a co wy myślicie o tym meczu ?
 
W 66

warchlak

Użytkownik
hej dzisiaj drugi mecz Wawrinki w tym turnieju i zastanawiam się czy ten zawodnik jest wstanie zmobilizować się po porażce z Nadalem. Ja uważam iż Ferrer jest najsłabszym zawodnikiem tej grupy i Wawrinka powinien ograć go 2:0 tak aby mieć jeszcze szanse na wyjście z grupy a co wy myślicie o tym meczu ?
Może i powinien, ale niestety nie jest to takie proste. W sensie, to że jakiś zawodnik jest wyżej w rankingu, bądź gra ostatnio trochę lepiej i potrzebuje wygranej to wcale nie znaczy, że wygra. W meczach Ferrer - Wawrinka zazwyczaj jest tak, że jeśli Szwajcar ma dzień i trafia to wygrywa, jeśli nie to David go wyklepuje. Teraz będzie podobnie. Ciężko przewidzieć, czy Wawrinka zagra dobry mecz, czy kiepski. Po meczu jak Stan popełni masę błędów i przegra to będzie można wypisywać, że trzeba było grać na regularnego Hiszpana. Jeśli Stan będzie trafiał i wygra to odwrotnie. Tak na dobrą sprawę to przed meczem co by nie pisać to szanse są wyrównane i może paść praktycznie każdy wynik, od szybkiego 2-0, po jakąś konkretniejszą batalie.
kursy jasno wskazują na kogo ewentualnie można grać
Ferrer -2,5 3.25 unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Wawrinka S. - Ferrer D.
Ferrer D. ::: 2,30 ::: Pinnacle ::: 1/3 ⛔
Ferrer D. +1,5 seta ::: 1,49 ::: Pinnacle ::: 2/3 ⛔

H2H 6:7 z lat 2004-2014. Grali ze sobą mnóstwo razy, bilans meczów bezpośrednich jest bardzo zacięty. Wydaje mi się, że to jest klasyczny przykład meczu 50% na 50% szans. Dlatego też z tego powodu gram po prostu na wyższy kurs. Po Ferrerze wiem czego się spodziewać, to jest do tego mecz praktycznie o życie w tym turnieju, o być, albo nie być. Hiszpan w ostatnich tygodniach grał całkiem niezły tenis, jest bardzo zawzięty i ambitny. Przegrał co prawda z Murrayem 2:0, ale scenariusz meczu był podobny do tego z Mastersa w Paryżu. Kilka przełamań, a w David po raz kolejny w II secie był już na prowadzeniu.
Wawrinka to jest zawodnik który musi się rozkręcić podczas turnieju i nigdy nie wiadomo jak zagra w meczu. Ostatnio pokonał Nadala, ale tam miał właśnie ten tak zwany &quot;swój dzień&quot;. Na tym turnieju już tak kolorowo nie było i przegrał z &quot;Rafą&quot; bez walki. Czekam na ten mecz z cierpliwością.
Wynik: 7:5 6:2
???? Murray A. - Nadal R.
Murray A. ::: 1,55 ::: Pinnacle ::: 3/3 ⛔
H2H 6:15 z lat 2007-2015. Czekam na mecz Murraya z Nadalem podczas Australian Open gdzie obaj by byli w genialnej formie. Teraz sytuacja jest trochę inna bo Nadal jak dobrze wiemy ma jeden z najgorszych sezonów w karierze, ale pomimo to walczy i gra całkiem przyzwoicie lecz nie genialnie. Murray za to jest w tym roku światową 2, świetny sezon, już raz w tym roku pokonał Nadala w stolicy Hiszpanii. Zmasakrował &quot;Rafę&quot; oddając mu tylko 5 gemów. Teraz gramy w Londynie gdzie hala premiuje zdecydowanie Szkota. Kursy na początku tego meczu były nawet po 1,70-1,80 więc kto zagrał wcześniej ten może się cieszyć. Ja się wcale nie dziwię, że Murray jest tutaj zdecydowanym faworytem i poleciały kursy tak ostro w dół. 5 zwycięstw Andiego na hardzie nie wzięło się znikąd. Bilans ze wcześniejszych lat jest w tym przypadku kompletnie złudny przynajmniej w mojej opinii.
Wynik: 4:6 1:6
 
A 63

adachno

Użytkownik
Po tym co zobaczyłem w poniedziałkowy meczu pomiędzy Dodig I. / Melo M. - Herbert P.H. / Mahut N. 2:1 stwierdziłem, że wypocę moje przewidywania na resztę turnieju deblowego.
Dodig I. / Melo M. według mnie osiągną finał i zapewne go zwyciężą. (obie opcje pograne przed startem turnieju w Londynie). To, że mecz z Francuzami wygrali dzięki szczęściu i kontuzji mózgu Herbert&#39;a nie ulega wątpliwości ale to co zaczęli grać po przełamaniu młodego francuza napawa mnie optymizmem co do ich formy. Szczęście sprzyja lepszym więc może i w tym wypadku to zadziałało? Większość osób zapewne po meczu poniedziałkowym myśli odwrotnie i skreśla Dodig I. / Melo M. co według mnie jest błędem oraz sporym ukłonem w stronę buków. Ich dzisiejszy mecz może nawet skończyć się przegraną 1:2 z Rojer J-J. / Tecau H. (0:2 sobie nie wyobrażam) i dalej to nie zmieni moich przewidywań.
Co do drugiej pary z poniedziałkowego meczu - Herbert P.H. / Mahut N. tu miałem mały zgryz jak sytuacja z pierwszego meczu wpłynie na Francuzów, a w szczególności na młodego P.H. lecz po przespaniu się z tym stwierdzam, że mobilizująco.
Dziś według mnie wygrywają 2:0 z Matkowski M. / Zimonjic N. (jak zresztą zapewne i Dodig I. / Melo M.). Mam bardzo mocne przeczucie, że zameldują się w finale wraz z Dodig I. / Melo M. i będziemy mieć powtórke z rozrywki, a jeśli nie oni to Rojer J-J. / Tecau H. bo wiadomo w piątkowym bezpośrednim meczu mogą zaważyć detale, jedna piłka czy jedna sekunda.
Druga grupa to awans Bopanna R./Mergea F. oraz wydaje mi się, że raczej Murray J. / Peers J. o ile Australijczyk nie będzie miał pełnych gaci, Szkot wydaje się jednak mocniejszy psychicznie.
Podsumowanie:
Herbert P.H. / Mahut N.-Matkowski M. / Zimonjic N.
[email protected]
2:[email protected]

Rojer J-J. / Tecau H.-Dodig I. / Melo M.
[email protected]
Bryan B. / Bryan M.-Murray J. / Peers J.
[email protected]
To win outright Herbert P.H. / Mahut N. @13.00
Dodig I. / Melo M. nie podaje bo obecnie @4.00, a mam ich wygraną pre @6.00 oraz [email protected]
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
adachno bez obrazy, ale nie wiem co Ty bierzesz, ze widzisz pare Herbert P.H. / Mahut N w finale...
Dodig/Melo zwyciezcami Mastersa? Daje im polfinal maks i to z dobrym wiatrem. I nie, nie oceniam ich po ostatnim meczu ????
Dla mnie faworytami sa Rojer J-J. / Tecau H. a jesli mialbym celowac w jakas niespodzianke, to niestety nie ma z czego wybierac ;) Tak naprawde dzisiejszy mecz Rojerow z Dodig sporo nam powie o turnieju i mimo wszystko nie skreslal bym jeszcze Bryanow.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
A.Murray vs R.Nadal
Typ: Powyżej 21.5 @ 1.63 ⛔ 4-6 1-6 Murray wyglądał jak nie przymierzając Coric, czy inny szczyl..
Typ: Ponad 113.5 Minut @ 1.87 junibet ⛔
Sety — zakłady z handicapem: Nadal, Rafael (+1.5) @ 1.59 ✅

Murray wyrósł ostatnio na etatowego vice-Djokovicia, tylko problem w tym, że od Serba dzieli go dokładnie taka przepaść sama jak Federera, Wawrinkę czy Nadala. To jego wice liderowanie to umówmy się tylko nazewnictwo, bo blisko 7,000 punktów między liderem a wiceliderem to największa różnica w historii rankingu ATP. Na przestrzeni roku Szkot był słusznie drugim najlepszym tenisistą świata, ale czy tak musi być również w Finałach ATP? Nie sądzę. Po pierwsze rywale podnieśli swój poziom, co chyba najbardziej widać właśnie po Nadalu, który biedował cały sezon, ale już jesień była jego wykonaniu bardzo dobra, a momentami widać było nawet tryb turbo Rafy (finały w Pekinie i Bazylei, półfinał w Szanghaju), przegrywał tylko z najlepszymi (Djokovic, Federer, Tsonga, Wawrinka). Wprawdzie w tym roku Murray 2 gładkie zwycięstwa nad Hiszpanem, ale było to na początku roku, kiedy jego forma była kiepska, teraz to już inny zawodnik i wydaje się, że całkiem prawdopodobny będzie scenariusz zaciętego meczu na dwóch mistrzów defensywy. Już w Londynie obaj bez straty seta, Murray planowa wygrana z Ferrerem (6-4 6-4), za to Nadal zaskakująco łatwo zlał Wawrinkę (6-2 6-3). Jeśli Nadal zagra swój najlepszy tenis z ostatnich tygodni, to stać go nawet na wygraną, a na pewno na przysporzenie faworytowi sporych kłopotów, moim zdaniem całkiem możliwe, że podzielą się setami, a wtedy kurs na doga będzie miał już zdecydowanie większą wartość. Over minutowy również całkiem rozsądnie wygląda biorąc pod uwagę styl gry obu graczy i fakt, że te gładkie wygrane Murraya z Nada lem z tego roku (6-2 6-0 i 6-3 6-2) trwały po 90 minut, dzisiaj gładko być w żadnym razie nie powinno i ta linia do przekroczenia nawet w 2 zaciętych przedłużonych setach, nie mówiąc już o pełnym dystansie meczu.

Kursy z Marathonu
 
R 59

rojeqq

Użytkownik
Czasami nie potrzeba analiz, bo wczoraj kazdy gral na djoko, ja pogralem na rogera za 5 zł na 2:0 po kursie 6... badz tu madry. Uwazam ze Nadal jest mocniejszy, wraca do formy, publicznosc mimo tego ze Andy gra u siebie bedzie po równo rozdawala oklaski obu graczom, a deprymowac moze to tylko Murraya w takim wypadku. Co wiecej, to jest najwazniejszy aspekt spotkania poniewaz jak widzielismy wczoraj wieksze brawa Roger dostawal po bledach Djoko niz swoich dobrych zagraniach, a nie ma nic bardziej denerwujacego niz to ze nikt nie chce twojej wygranej. Nadal gra jeszcze o klase nizej niz roger ale na tym samym pułapie co Andy, dlatego czemu mam grac po kursie 1.5 jak moge zarobic troche wiecej a wynik tego spotkania to loteria zagrań, szczęscia i pomocy publicznosci ???? ?

Na górze usuneli moj typ tasiemkowy bo nie napisalem litanii ???? w kazdym razie była tasiemka w ktorej rowniez był mecz Nadala po kursie 2.5✅
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Murray-Nadal 2:0 2,45 Unibet
Ja może poleciałem troszke ryzykownie ale sa ku temu powody.Murray gra u siebie,po drugie bedzie chcial sobie zapewnic Polfinal tak jak Nadal ale goruje nad Nadalem jesli chozi o serwis i backhand a moze nawet i forehand bo tez nie jest jakis ekstra.Uważam ze kluczem będzie głowa również zawodników a zwlaszcza Andego jesli bedzie jej uzywal i sie nie zagotuje to mozemy byc pewni ze Nadal moze nie miec czego szukac.
Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
professional. 622

professional.

Użytkownik
Murray vs Nadal
Murray 2:0 = 2,55 = Ónibet ⛔ gwałt


Szybciutko bo zaraz meczyk. Kurs na brytyjczyka na prawdę solidny, a na dokładny wynik wręcz świetny na singielka. Grali w tym roku dwa razy i dwa razy górą był Andy w obu przypadkach wygrywając po 2:0. W Madrycie ograł Nadala na jego nawierzchni gładziuteńko do 2 i do 3, w Abu Zabi znów go zniszczył wygrywając do 2 i do zera! Jak dla mnie w tym momencie dzieli ich dość sporo. Owszem Nadal wygrał gładko ze Stanem, ale Wawrinka zagrał bardzo słabe spotkanie, oczywiście nie można nie podkreślić że Rafa na prawdę świetnie, ale nie dziś. Jak dla mnie Murray dziś znów gładko 2:0. Wątpię bardzo że Rafa urwie nawet seta. POLECAM!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 59

rojeqq

Użytkownik
Ależ kolego, zmierzałem do tego ze Nadal rowniez jest uwielbiany bo to taki drugi Fedex ktory powrocil z dalekiej podrozy po wielu latach nieobecnosci ???? . No coz przekonamy sie juz za godzinke, moze dwie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Murray - Nadal
Dla mnie nie ma argumentu o powracającej formie Nadala. To że wygrał z Wawrinką wcale nie świadczy, że wraca do szczytowej formy, raczej o nieprzewidywalności Stana, przypominam, że rzucał rakietami jak jakiś przedszkolak. Murray powinien pewnie wygrać
Murray -1.5 gema @ 1.72 całoroczny ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Jeśli chodzi o spotkanie Stasia z Davidem, to w moim odczuciu wszystko zależy od Szwajcara gdyż Ferrer może odbijać piłkę do jutra, Stan natomiast jeśli poważnie myśli o wygranej musi zagrać mocno, płasko i gdy ilość winnerów będzie zdecydowanie wyższa od popełnionych błędów nie widzę innego rozwiązania jak zwycięstwo Wawrinki z całym uznaniem dla Hiszpana. Wierze, że dziś Stan popełni dużo mniej błędów własnych niż to miało miejsce z Nadalem i zagra na wysokim procencie co będzie skutkować zwycięstwem w tej rywalizacji. Przypomnę, że ostatnie 3 spotkania wygrał Szwajcar i to on stał się lepszym tenisistą w ostatnim czasie, David natomiast nie zrobił jakiegoś znaczącego progresu...



Wawrinka - Ferrer =&gt; Wawrinka -2 gemy =&gt; 1,90 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
master. 1K

master.

Użytkownik
Huges z całym szacunkiem, ale co Ty bierzesz skoro uważasz, że Rojer/Tecau są pierwsi do wygrania Mastersa...
W półfinale pewnie zagrają siłą rzeczy bo trafili grupe najlepiej jak mogli, ale to byłoby raczej na tyle co do ich występów w Londynie.
Co do moich faworytów to przypomnę wpis z piątku.
Moje typy długoterminowe:
Wygra:
Dodig/Melo @ 4.00
Bopanna/Mergea @ 18.00
Tutaj z racji zdecydowanie przesadzonego kursu, lekko można jaknajbardziej
A co do dzisiejszego pojedynku to typ czysto statystyczny. Ostatnie 5 meczów kończyło się wymiarze 3 setów i wszystkie na korzyść pary Dodig/Melo.
Rojer/Tecau vs Dodig/Melo
Dodig/Melo 2-1 @ 4.33
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Wawrinka Stan - Ferrer David 2, Pinnacle Sports 2.31

7:5, 6:2⛔⛔⛔

Co ten Ferrer....5:2, później 5:4 (setowa) i przegrywa seta 7:5. Łącznie 7 gemów z rzędu i zapaść :?

VS.


Faworytem w tym meczu według bukmacherów jest Wawrinka, meczów jak wiadomo w tym turnieju dużo nie ma a niespodzianek tych większych już było kilka. Już nie będę pisał jaki zawodnik co ugrał w sezonie bo teraz mnie najmniej interesuje, patrzę na formę turniejową która może się zmienić z dnia na dzień (patrz Djokovic wczoraj). Szwajcar grał z Nadalem gdzie przegrał 6:3, 6:2 i Stan zagrał na beznadziejnym poziomie patrząc na jego umiejętności. Hiszpan natomiast przegrał z Paniczem 6:4, 6:4 i na pewno był to mecz walki patrząc pod kontem poprzedniego meczu Wawsona. Ja ten mecz widzę tak....Wawrinka musi zagrać o 30-40% lepiej niż w meczu z Nadalem bo jeśli to się nie stanie to dostanie kolejny łomot.

Lecz tak jak wspomniałem każdy dzień może a nie musi być inny...Szwajcar słynie mocnego serwisu i ofensywnej gry, jak te elemeny będą pasować to powinien pokonać Ferrera. Bo wiadomo jak jest z Davidem, facet może przebijać piłki godzinami na drugą stronę mimo, że do najmłodszych się nie zalicza. Lecz oczywiście, Hiszpan to nie tylko ściana do przebijania ale fenomenalna kontra i reguralność czyli to czego często brakuje Stanowi . Moim zdaniem dzisiaj wygra Ferrer ponieważ lepiej zaprezentował się we wcześniejszym meczu, czuję w kościach iż Wawrinka ponownie spali się psychicznie jeśli źle zacznie. Tyle ode mnie, powodzenia!
 
machiavelli 1,5K

machiavelli

Użytkownik
Po tym jak wygrał Nadal, Wawrinka nie powinien mieć problemów z ograniem Hiszpana.
Zgodziłym się z twoimi słowami, ale Stasio jest chyba pod formą do tego wariacje głowy. On musi odpocząć i trochę poukładać sobie w głowie. Bo miał ciezki sezon w sumie wygrany WS, ale mi wszystko on mógłby być top 1 rankingu no, ale głowa zawodzi. Brakuje regularności. I właśnie ze słabszymi przeciwnikami ma większe problemy niż z tymi lepszymi. Jak dla mnie ta grupa zakończy się tak, że każdy będzie miał po 1 winie po za Nadalem. Mam dziwnę przeczucie, że stasio dziś przegra, ale na Murraya już się zepnie. Jest to końcowy turniej i tak patrząc to granie po kursach jak na razie daje zarobić. ????
Ferrer @ 2.3 pinnacle ⛔⛔ Już z góry można powiedzieć, że Ferrer przegrał bo on tak zawsze sie sypie. Powtórka z meczów z Murrayem. Na czarną liste.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom