>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Liga Mistrzów 2015/2016

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Liga Mistrzów 2015/2016

Początek rozgrywek: 03.11.2015
Oficjalna strona rozgrywek: CEV - Liga Mistrzów mężczyzn

Podział na grupy:
Grupa A
Arkas Izmir
Belogorie Belgorod
Berlin Recycling Volleys
Marek Union-Ivkoni Dupnitsa
Grupa B
Dinamo Moscow
Paris Volley
VfB Friedrichshafen
Ziraat Bankasi Ankara
Grupa C
Noliko Maaseik
PAOK Thessaloniki
Tours VB
Trentino Diatec
Grupa D
Budvanska Rivijera Budva
Halkbank Ankara
Hypo Tirol Innsbruck
Zenit Kazan
Grupa E
Cucine Lube Civitanova
Dukla Liberec
Knack Roeselare
PGE Skra Bełchatów
Grupa F
ACH Volley Ljubljana
DHL Modena
Lotos Trefl Gdańsk
Vojvodina NS Seme Novi Sad
Grupa G
Asseco Resovia Rzeszów
Tomis Constanta
Volley Asse-Lennik
#Dragons Lugano

Zachęcam do dyskusji, pisania analiz i podawania typów!​
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
03-11-2015
Lotos Gdańsk - Vojvodina
Vojvodina +18.5 bet 365 1.72
Typ ryzykowny bo jeśli chodzi o Gdańsk to wiem o nich wiele, problemem jest zespół serbski. Lecz lekcja zaliczona z Vojvodiny mam nadzieje ze na 5 Emotikon wink
Vojvodina wygrała w tamtym sezonie Challenge Cup pokonując w finale Benfice, wcześniej wygrała w dwumeczu z Galatasarayem, Mladostem Brecko i Waldviertelem. Wcześniej występowali w pucharze CEV gdzie w pierwszej rundzie odpadli z późniejszym finalistą Trientino. U siebie przegrali 1-3 w setach i mieli 10 małych punktów do nich. Rewanż był zaciekły chociaż wynik o tym nie świadczy ale wynik poszczególnych setów jak najbardziej (25-23, 31-29, 25-20).
Do Skry Bełchatów odeszli dwaj podstawowi zawodnicy z tamtego sezonu a mianowicie Katic i Stankovic obaj grają na przyjęciu i szczególnie ten drugi przyczynił się do zwycięstwa nad Benficą w pucharze Challenge Cup. Oprócz nich odszedł Luboric atakujący do Piacenzy. Za nich przyszli DOBRZY zawodnicy jak na warunki Vojvodiny, A mianowicie Aleksandar Minic czarnogórski atakujący, który grał sezon w Turcji oraz Milos Vemic przyjmujący pochodzi z Serbii, a grał we Francji. W tym sezonie pokonali Crvene Zvezde w takim jakby Superpucharze Serbii i to dość był jednostronny pojedynek, mimo że Vojvodina pierwszego seta przegrała do 18, to kolejne wygrała do 17, 19 i 13. W lidze rozegrali dwa spotkania jedno wygrali z Partizanem 3-0, dobrze zagrali Simic, Minic i Vemic, oraz przegrali na wyjeździe z Crvena Zvezda 3-0 słabo w tym meczu zagrał Vemic.
Lotos ma za sobą dwa trudne pojedynki, wszystkie zakończone w tie-breakach, czy zawodnicy są wypoczęci? Nie sądze, zwłaszcza, że np. Mika ma za sobą bardzo wymagający okres reprezentacyjny. W Polsce z Będzinem dali radę taki, jak nawet większy handicap osiągnąć 9 stycznia to miało miejsce, a także 7 stycznia z Effectorem Kielce. Jednak ta drużyna zbyt często nie wygrała bez straty seta + początek sezonu w Polsce, może sprawić, że nasz typ wejdzie bez żadnych problemów.
18 punktów to już pogrom, a ja się go nie spodziewam ????
3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam... Ja dziś pograłem taki oto dubel w fortunie
Marek dupnitsa+25,5-Bielgorod typ 1 kurs 1,57⛔
Rzeszów -10,5-Lugano typ 1 kurs 1,45✅
Po odjeciu podatku kurs = 2

W pierwszym meczu jeżeli chodzi o bulgarow myślę że w jednym secie powalczą i przegrają Max 4bądź 5 punktami jeżeli tak to w pozostałych setach może nawet dojść do pogromów i przegrać nawet po 10 pkt w secie a to nam pokryje handi..
Co do drugiego spotkania Rzeszowianie mogą przy dekoncetracji stracić max jednego seta ale różnica klas jest duża więc nawet przy straconym secie handi punktowe spokojnie do pokrycia

Później prześle zrzut kuponu
Pozdrawiam;-)
 
M 0

maziul

Użytkownik
Siema. Ja zagrałem na dziś coś takiego:
Macerata - Roseleare Suma punktów powyżej 132,5 1,75
Bydgoszcz - Radom - 2 1,72
Myślę że Roseleare powalczy, to nie jest anonimowy zespół żeby dostawać baty w 3 setach do 19. Na seta ich na pewno stać z mocnymi włochami. Poczekamy zobaczymy. Co do Radomia to nie mam wątpliwości że powinni wygrać, oglądałem pierwsze mecze obu drużyn i dzieli ich przepaść.
 
P 0

pavlinho

Gość
Siema. Ja zagrałem na dziś coś takiego:
Macerata - Roseleare Suma punktów powyżej 132,5 1,75
Bydgoszcz - Radom - 2 1,72
Myślę że Roseleare powalczy, to nie jest anonimowy zespół żeby dostawać baty w 3 setach do 19. Na seta ich na pewno stać z mocnymi włochami. Poczekamy zobaczymy. Co do Radomia to nie mam wątpliwości że powinni wygrać, oglądałem pierwsze mecze obu drużyn i dzieli ich przepaść.
Pewnie, bez Rousseaux, Tervapportiego i z Orczykiem na przyjęciu to nic tylko złote pociągi pakować w Twój typ!
Człowieku, Roeselare przegrało superpuchar z Lennik 3-0 ani razu nie wychodząc powyżej 17 pkt w setach.
Stracili seta z przedostatnią drużyną tamtego sezonu w Belgii a mogli i przegrać jeszcze jednego.
Dzisiaj strata seta przez Treię to będzie sensacja, jak Roeselare ugra w jakimś secie 20 pkt to się mocno zdziwię.
Treia nawet jak wyjdzie rezerwami z Cebuljem i Pasquale na przyjęciu to ich jebnie 3-0.
Kupon na dzisiaj.
Lekko bo to dopiero pierwsza kolejka.

Berlin pomimo ubytków kadrowych po sezonie powinien sobie poradzić. Arkas gunwo gra obecnie i ugranie przez nich seta w Berlinie to jest max.
Oglądałem sparing Cuprum-Berlin i ich gra mogła się podobać a byli dopiero w fazie przygotowań.
Pozdro.
Edit: Oba typy na ⛔
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Witam... Ja dziś pograłem taki oto dubel w fortunie
Marek dupnitsa+25,5-Bielgorod typ 1 kurs 1,57
Rzeszów -10,5-Lugano typ 1 kurs 1,45
Po odjeciu podatku kurs = 2
W pierwszym meczu jeżeli chodzi o bulgarow myślę że w jednym secie powalczą i przegrają Max 4bądź 5 punktami jeżeli tak to w pozostałych setach może nawet dojść do pogromów i przegrać nawet po 10 pkt w secie a to nam pokryje handi..
Co do drugiego spotkania Rzeszowianie mogą przy dekoncetracji stracić max jednego seta ale różnica klas jest duża więc nawet przy straconym secie handi punktowe spokojnie do pokrycia
Później prześle zrzut kuponu
Pozdrawiam;-)
co do biełgorodu to jak dla mnie mocno ryzykowny typ, a pamiętaj że masz tylko 1.57 a nie 1.90 na to ;) . Akurat przeciwko takim ekipom to ja bym dodatnich handi nie grał, mają zagrywkę z kosmosu wręcz i takich patałachów poskładają jak na moje 3x do 15 co najmniej, blokiem ich rozbiją zupełnie.
co do reski to pełna zgoda, będzie deklasacja.
polecałbym także granie wszystkie w stronę Maceraty. Mają skład bardzo mocny w tym roku, jest Osmany kończący wszystko + z Roeselare odszedł Tervaporti, więc ich sypa podejrzewam, że będzie na znacznie niższym poziomie. O secie dla gości nie mam mowy raczej
Treia nawet jak wyjdzie rezerwami z Cebuljem i Pasquale na przyjęciu to ich jebnie 3-0.
czemu mieliby wychodzić rezerwami?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Volley Asse-Lennik - Tomis Constanta
Grupa G, w której Resovia Rzeszów jest zdecydowanym faworytem, a reszta drużyn ma podobne szanse na awans. Więc jest o co walczyć.
Constanta całkiem fajnie w poprzednim sezonie wyglądała, ale skład mocno zmieniony i jednak słabszy. Nie ma Simeonova, Zhekova, Janica, Petkova czy Spinu. Teraz o sile zespołu powinni przede wszystkim stanowić Metodi Ananiev i leworęczny atakujący Boyan Yordanov.
Asse-Lennik udanie rozpoczął sezon. W walce o Superpuchar Belgii znokautowali Knack Roeselare wygrywając w trzech setach (do 16, 17 i 17). Skład na kolana nie rzuca, ale jest na rozegraniu Frank Depestele, który potrafi zrobić coś z niczego i zawsze podnosi jakość gry. Przyzwoity atakujący Overbeeke, Adrian Staszewski znany z występów w Effectorze, czy też reprezentant Belgii Seppe Baetens.
Ciężko powiedzieć co obie drużyny mogą zaprezentować. Tomis na pewno będzie grał siatkówkę zdecydowanie bardziej fizyczną. Belgowie to raczej kolektyw, siatkówka poukładana plus błysk Depestele.
Na własnym parkiecie zdecydowanym faworytem jest Asse-Lennik. Ciężko gra się w Belgii i raczej Rumuni nie będą mieli zbyt wielu argumentów, żeby to spotkanie wygrać.
Typ:
Volley Asse-Lennik @ 1.50 MarathonBet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Kupon pograny w totomixie:
Hypo Tirol Innsbruck-Zenit Kazan HP (16,5-0) 2 1.75
Dukla Liberec-Bełchatów HP (14,5-0) 2 1.60
Budvanska Rivijera Budva-Halkbank Ankara HP (13,5- 2 1.70
B. Dortmund-Gabala H (0-1,5) 1 kurs 1.22
Dla porownania linie wystawione przez bet365:
Hypo Tirol Innsbruck-Zenit Kazan HP(21,5-0) 2 kurs 2
Dukla Liberec-Bełchatów HP (18,5-0) 2 kurs 1,9
Budvanska Rivijera Budva-Halkbank Ankara HP (16,5-0) 2 kurs 1,83
Hypo Tirol Innsbruck-Zenit Kazan: Austriacy jak w jakimś secie zdobędą 20pkt to już będzie coś.. Ja stawiam na wynik (0:3) 17:25. 15:25. 18:25
Dukla Liberec-Bełchatów: następny mecz w którym spotykają się zespoły ze sporą różnicą klas.. Mocno się zdziwię jak Czesi zdobędą chociażby seta a handi punktowe wystawione przez toto spokojnie do pokrycia
Budvanska Rivijera Budva-Halkbank Ankara: w tym meczu może być najtrudniej i czarnogorcy mogą powalczyć w dwóch pierwszych setach jak równy z równym zagrałem handi -13,5 dlatego że w innych bukach linie są wystawione o parę punktów wyżej..
z czysto sportowego spojrzenia Kubiak i spółka napewno zrobią dobry wynik...
I mimo że Liga Mistrzów jest słabo opłacana finansowo to nie ma mowy o odpuszczaniu szczególnie w pierwszych meczach gdzie każdy ma szansę na wyjście z grupy...
PS. Kto zbiera punkty w totomixie poprzez kartę może takie kupony grać bez podatku;-) pozdrawiam
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
W drugiej kolejce Ligi Mistrzów będzie mało emocji. Polityka CEV przekłada się na fakt, że w większości grup drużyny, które awansują z grupy są znane już po losowaniu grup. Także ciekawszymi spotkaniami w tej rundzie będą mecze w Biełgorodzie, Łodzi, Friedrichshafen, Masseik i myślę że jeszcze w szwajcarskim Lugano.
Biełgorod po oddaniu Grozera do Korei Południowej zrobił z Dimy Muserskiego &quot;rasowego&quot; atakującego i został im tylko jeden obcokrajowiec - Marko Ivovic, który wypromował się w Resovii Rzeszów, ale na ligę rosyjską czy liderowanie w Biełgorodzie jest już po prostu za krótki. W daleką wycieczkę do Rosji leci ekipa Recykling Volley Berlin, który z racji słabej kadry jego odwiecznego rywala Friedrichshafen powinna w cuglach wygrać Bundesligę. U siebie prowadzą w tabeli z bilansem 4:0 i 12:0 w setach - łykając na wyjeździe siatkarzy znad Jeziora Bodeńskiego. Dali trochę dupy w pierwszym meczu z Arkasem ale ja widzę dla Nich szansę na wyjście z grupy bo takie nazwiska jak Kromm, Le Goff, Lotman czy ciekawy rozgrywający Zhukouski dają argumenty na solidną grę w Europie. Także tutaj skłaniałbym się na zagranie w kierunku Niemców. Biełgorod bieda z kadrą w tym roku, forma od początku nie imponuje - przegrali ostatnio 0:3 z Krasnoyarskiem. Co tu dużo gadać, typy: Berlin, Berlin +1.5 seta naprawdę do spróbowania oraz jakiś niższy over poniżej linii 178 punktów - ale to dopiero jak BetCałoroczny wystawi ofertę.
⛔ Nie była to promocja jak Skra przeciwko LUBE - no ale nie udało się tym razem... ⛔

Wspomniałem o Friedrichshafen - także sytuacja podobna do Biełgorodu. Słaba kadra w tym roku - podobnie jest i z formą. Rozłożyli się przed Dynamem z Moskwy, dostali plecak od Berlina u siebie - nie widzę ich też w spotkaniu z Ziraatem Bankasi, które w pierwszej kolejce rozstrzelało Paryżan w 3 setach do 16, 17 i 16. Nie ma limitów obcokrajowców w LM, więc Jeroen Rauwerdink, Alex Ferreira, Marcus Nillson oraz Oliver Venno są gotowy do gry - przy czym ostatnia dwójka to solidni atakujący - więc gdy jeden będzie miał słabszy moment - to wejdzie za Niego drugi. U Niemców tak jak mówiłem - dyntka. Z zespołu odeszli: Grebennikov (Civitanova), Van Garderen (Romagna), Toniuttu (ZAKSA) a w ich miejsce przyszli Bjorn Andrae (z Kuzzbasu Kemerovo - już na emeryturę) oraz Arslan Eksi - rozgrywający z Fenerbahce Stambuł. Także w tym pojedynku typy w stronę Turków: Ziraat Bankasi oraz Ziraat Bankasi +1.5 seta
✅ Tutaj na miękko 3:1 dla Turków. Friedrichshafen spada do ligi średniaków. ✅

Co do meczu Skry Bełchatów w Łodzi przeciwko Juantorenie może się jeszcze odezwę - może podjadę na mecz - ale raczej dawałbym większe szanse ekipie z Bełchatowa - bo o ile Skra większych dziur (może Conte) nie ma o tyle Juantorenie w Lube nie ma kto pomóc bo Sabbi/Milijkovic czy Parodi nie są w stanie odciążyć Kubańczyka z włoskim paszportem. Ważnym jest - aby męczyć go w przyjęciu - i liczyć na błędy ze strony Włochów lub kontry po naszej stronie. Tyle na dzisiaj.
 
voloshansky 0

voloshansky

Użytkownik
Moje propozycję na dziś to :
Berlin Recycling Volleys +10,5 pkt @ 2,00 Bet365 ⛔
Tomis Constanta +2,5 seta @ 2,10 Bet365
⛔

Odnośnie drużyny niemieckiej wiele napisał Gystlik więc myślę nie warto powtarzać. Mają solidny wyjściowy skład, dobra pierwsza akcja, w lidze nie mają sobie równych a Biełgorod dużo słabszy niż w poprzednim sezonie. Jeśli rosyjski zespół nie będzie wywierał presji na zagrywce myślę, że Berlińczyków śmiało stać na zwycięstwo w tym spotkaniu. Z racji, iż Muser przesunięty na atak powinni korzystać dużo z środka siatki, gdyż tam upatrywał bym ich przewagi. Przy dobrym przyjęciu mają wiele opcji na siatce i są w stanie dziś powalczyć nawet o zwycięstwo.

Rumuński zespół bardzo przebudował skład jednak mają siłę na skrzydłach . Jest Yordanov na ataku, wspiera go w zdobywaniu punktów Ananiev. Wyróżniającą się postacią jest też środkowy Laza , który z Lennikiem miał 13 pkt. Resovia oczywiście personalnie mocniejsza , ale Reska na wyjazdach nigdy nie demoluje rywali, też jest skład, który się dociera jeszcze. Myślę,że gospodarzy jak najbardziej na seta stać i polecam tą opcję do grania - sam z niej skorzystałem.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Co tu dużo gadać, typy: Berlin, Berlin +1.5 seta naprawdę do spróbowania oraz jakiś niższy under poniżej linii 178 punktów -
Można się już śmiać? bo ten typ to chyba jakiś niesmaczny żart. Gdzie Ty tutaj kolo widzisz szanse dla tego śmieciowego Berlina, dostającego po dupie od żałosnych Turasów którzy od kilku kolejek nie mogą odnieść zwycięstwa w swojej mocarnej kebabowej lidze? przecież Berlin to są zupełne zera. Piszesz, że Ivovic to nie jest zawodnik na miarę ciągnięcia drużyny? a kto jest? Lotman którego używasz za jeden z argumentów za Berlinem? przecież to zwykły cieć grzejący ławe w Resce, który tylko czekał aż Ivovic się zmęczy ???? Kto jeszcze ma straszyć ten Biełgorod? drewno Kromm? niech najpierw nauczy się przyjmować, bo go ostro przetrenują dzisiaj, no bo chyba nie Carroll który dostanie kilka czap i tradycyjnie się popłacze i będzie już tylko statystował.
Biełgorod ma przeciętny skład? przecież to śmieszne. Dalej mają jedną z najlepszych pak w Europie, to że są gorsi od Kazania to jasne, ale kto jeszcze może równać się z Muserskim, Tietiuchinem, czy Ivovicem w jednym składnie? no bo na pewno nie Berlin.
Podawanie takich typów to jakaś kpina jak dla mnie, zwłaszcza po tym co Berlin pokazał w pierwszej kolejce, oni dzisiaj zostaną rozjebani po prostu, każdy powinien o tym wiedzieć.
Biełgorod -1.5 (1.60) Pinnacle ✅ rozjebka, brawo Gustlik, jesteś znawcą każdy to wie! ????
Ten typ jest tak przeraźliwie pewny, że bardziej się nie da, nie rozumiem jak ktoś w ogóle może grać w inną stronę. Jeśli ten typ nie wejdzie, nie napisze już więcej nawet posta na tym forum, jest to czysta formalność, granie czegokolwiek w stronę Berlina jest dla mnie kpiną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
bono1987 15

bono1987

Użytkownik
Dawidbarca akurat tutaj nie mozna sie z Toba zgodzic, ze Bielgorod maja jedna z najlepszych pak w Europie. Moim zdaniem nawet nie sa w 5. Oboecnie w lidze rosyjskiej sa moze 3 sila. Muserski na ataku gra roznie, Tietiuchin juz wiekowy a Ivovica latwo ruszyc zagrywka. Jakie sa w tej druzynie inne gwiazdy? Przecietni Rosjanie i tyle.
 
T 11,4K

tadzin

Użytkownik
widze ze mamy tutaj takich znawcow siatki ruskiej ktorzy o 3 w nocy bedac napierdzielonym jak szpadel, potrafia jednym tchem wymienic wszystkie sklady superligi nie wspominajac o wyzszej lidze, wiec nie ma co sie dziwic ze gdy slyszy sie takie nazwiska jak Daniłow Roman, Krasikow Dmitrij czy Chaniłow Rusjan (ktore mi NIC nie mowia) to dla znawcow sa to wlasnie nowoodkryte nieoszlifowane diamenty wylowione przez Bielgorod (tylko cos im to szukanie dlugo zajelo skoro na karku maja odpowiednio 30, 28 i 26 lat). Mowa w tym momencie o dwoch podstawowych graczach Bielgorodu w tym sezonie + kolejnym ktory bedzie bardzo czesto zmieniac Tietiuchina. Dodajac do tego mlodziaka Antipkina na sypie i wspomnianego Iwowicza i Muserskiego zarysowywuje nam sie sklad ktory powinien toczyc wyrownane boje z Gazpromem Surgut/Kuzbassem Kmerowo. Gdzie w tym zestawieniu jest Zenit/Dinamo czy Lokomotiw wiadomo, duuuzo powyzej.

Tak wiec kim jest Daniłow przy Carrolu ? Kim jest Kromm/Lotman przy Iwowiczu/Tietiuchinie/Krasikowie ? Kim jest Antipkin przy Zhoukoskim ?

Patrzac tylko i wylacznie na personalia, ogromna przewage widac od razu na srodku za sprawa Musera i &quot;jakąś&quot; na przyjeciu, choc zapewne znalazby sie ktos by mial odmienne zdanie. Do tego ostatnie popisy Bielgorodu gdzie u siebie wjebali 0-3 z potęgą z KRasnojarsku, gdzie glowne skrzypce graja takie tuzy siatkarskie jak Filip Woronkow (tak tak synalek bylego trenera kadry ruskich, warto dodac ze jest atakujacym przy wzroscie 193 cm, czyli wielu libero aktualnie moze sie pochwalic lepszymi warunkami ???? ), Anton Dubrowin (kto xD?) i Aleksander Moczałow (o tego kojarze gral rok temu w Kmerowie ???? ). Wiadomo istnieja ustawki, istnieja podklady itp itd jednak co jak co ale nazywanie skadu Bielgorodu jedna z najlepszych pak w Europie to nawet nie kpina ani zart czy kabaret. To czyste science fiction ????
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam,
Zagrałem takiego dubla w fortunie na LM na handi punktowe na korzyść drużyn włoskich

Paok-Trentino -13,5 handi 2 kurs 1,45⛔
Ciężko coś powiedzieć o gospodarzach większość grajkow greckich niektórzy występujący w reprezentacji Grecji.. W drużynie Paoku występuje trzech zagranicznych zawodników najwyższy w zespole Bułgar Krasimir Georgiev(20l) i dwóch Kubanczykow Ernesto Jimenez i gwiazda tego zespołu Rolando Cepeda...
Jednak to będzie za mało na drużynę gości bo pewnie gra Greków będzie za bardzo czytelna i większość piłek dogrywana będzie dogrywana właśnie do Cepedy..
Po stronie Trentino przemawia doświadczenie, przewaga wzrostowa i oczywiście indywidualności... Myślę że zdobycie seta przez Greków będzie graniczyło z cudem...
Przewiduje wynik 3:0 i przewagę małych pkt ok 20 dla Trentino
wynik 22:25 ; 25:18 ; 21:25 ; 13:25

Podsumowując tak naprawdę solidnie skupieni na ten mecz wyszli grecy +ambicja no tak naprawdę gdyby nie końcówki z pierwszego i trzeciego seta gdzie to w pierwszym gospodarze wygrywali 17:11 bodajże a i w trzecim też mieli małą przewagę to mogło dojść do sporej niespodzianki... Czwarty set to już popis Włochów i zdecydowanie słabsza gra gosp. zwłaszcza w przyjeciu

Modena-Lotos Gdańsk -11,5 handi 1 kurs 1,7 ✅
Włosi oczywiście faworytem do zdobycia 3pkt..
Gospodarze świetnie zaczęli sezon z kompletem zwycięstw... Świetna dyspozycja Vettoriego dobrze spisują się również Petrić, Nikić... Lucas który doszedł do drużyny nie raz zastopuje naszych atakujących..
Różne informacje dochodzą mnie o N&#39;Gaphet być może jutro zagra?

Co do Lotosu to Troy wyraźnie bez formy i z pewnością zstąpi go Schulz, Mika zaczął dobrze sezon ale ze Skrą już to tak dobrze to nie wyglądało... Porównując do zeszłego sezonu ekipa z Gdańska jest w małym dołku..
Andrea Anastasi wraca na stare śmieci ( jego rezydencja mieści się 40km od Modeny) i napewno będzie chciał zmotywować swoich podopiecznych z tym że z aktualną grą o dobry wynik będzie bardzo ciężko... Fakty są takie ze Gdańszczanie musieliby wspiąć się na siatkarskie wyżyny a obecna gra pozwala na ugranie w tym meczu na ugraniemax jednego seta...
handi -11,5 to dobre rozwiązanie a myślę że linia może delikatnie podskoczyć po tym samym kursie na -12,5
Wynik 25:16 ; 30:28 ; 25:12
Pozdrawiam;-)

Ps.. Nie było czasu żeby napisać coś w czwartek a szkoda bo kupony zaliczone ma duży plus✅✅
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Myślę że zdobycie seta przez Greków będzie graniczyło z cudem...
Przewiduje wynik 3:0 i przewagę małych pkt ok 20 dla Trentino
Ty chyba jesteś niepoważny chłopie. Naprawdę wejście do tego działu i nie przeczytanie kilku bzdetów to prawie jak święto ostatnio ????

Jak dla mnie ten mecz to takie 70 do 30 dla Trento i nie więcej. Paok to mega gorący teren, nie ma czelendżów, będzie masa przedruków w piekiełku greckim. Mają kilku zawodników na mega poziomie, jak chociażby wspomniani przez ciebie Kubańczycy, dla mnie bez szans Trentino na pokrycie takiej linii:

+19.5 (1.72) Matathon

oprócz tego:

Skra (2.150) Marathon

Kurs z kosmosu i piękna promocja za razem. Skra wydaje się być lepsza w każdym elemencie gry. Dopóki nie wróci Kovar to nie widzę Maceraty, bo Parodi, jest komediantem kompletnym. Miljkovic w meczu z Perugią mega słabo, nie kończył piłek nawet na pojedynczych blokach, więc nie wiele pomoże tej druzynie. Jest to zespół jednego Juantoreny który kończy większość tego co musi skończyć, ale na Skre to nie wystarczy. Bełchatów z Gdańskiem pokazał mega formę i dzisiaj będzie podobnie, forma jest, więc Macerata im nie zagrozi, powtórka z ubiegłego roku się zapowiada.

na podbicie:

Modena -1.5 (1.40) Marathon

czysta lokata, po 1.40 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
11.11.2015
Co do Skry to oni jak dla mnie w tym sezonie wybitnie przeciętni. Conte w średniej dyspozycji, Wlazły to już moim zdaniem będzie powolny zjazd do bazy, gościa już nie będzie stać na nic wielkiego jak na moje i widać to w każdym kolejnym meczu, absolutna dziura na pozycji drugiego przyjmującego bo Marechal jest dla mnie leszczem i pokazywał to nie raz, zarówno w reprezentacji, jak i w klubie.
18.11.2015
Bełchatów z Gdańskiem pokazał mega formę i dzisiaj będzie podobnie, forma jest, więc Macerata im nie zagrozi, powtórka z ubiegłego roku się zapowiada.
To jak to jest z nimi w końcu? Są wybitnie przeciętni z leszczem w składzie czy w mega formie?
Opierasz tą mega formę na jednym meczu z Gdańskiem, gdzie dzień konia mieli Milczarek i leszcz Marechal, no i zjeżdżający do bazy Wlazły, jak nie on wręcz, kończył sytuacyjne piłki.
Z kolei Conte zagrał już fatalnie i zmieniał go ściągnięty awaryjnie kilka dni wcześniej Rodriguez. Kłos jest nijaki od początku sezonu.
Jeśli piłki w przyjęciu nie brał Milczarek to zaraz był problem, a akurat Lube zagrywką dysponuje bardzo mocną.
Już z Perugią mieli dostać po dupsku aż miło.
Ja nie gram nic z tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
P 0

pavlinho

Gość
Cucine Lube Treia # 1.85 obecnie, będzie więcej # Pinnacle ✅ promocja
Edit: Można już było łapać po 1.91 ale teraz spadki do 1.77.

Czekam do praktycznie rozpoczęcia meczu i gram na Cucine Lube. Kurs na nich dzisiaj cały czas rośnie i będzie rósł. Bo Winiarski wraca do kadry. Cudów się po nim nie spodziewam, nawet jeżeli zagra.
Dla mnie zwycięstwo Skry nad Lotosem 3-0 nie robi żadnego wrażenia. Lotos jest bez formy, nie miał w meczu przyjęcia, zagrywki, obrony i ataku. Tak się nie da wygrać ze Skrą. Skrę trzeba ruszyć zagrywką. Tak jak zrobiła to Resovia. Bo na sytuacyjnej, wysokiej piłce ten zespół jest gunwo wart. A siatkarze z Lube dysponują taką zagrywką, że odrzucą i to konkretnie Skrę od siatki.
Jestem też pewien, że Milczarek nie powtórzy takiego meczu jak z Lotosem, nie ma opcji.
Plus też taki, że w Atlas Arenie Skra nie dysponuje swoją &quot;normalną&quot; zagrywką jak w w swojej hali i w Łodzi zawsze mają z tym elementem problem.
Oglądałem Lube w meczu z Perugią i wyglądało to tak jak przewidywałem, podoba mi się ich gra. Lube na najmocniejszych przeciwników spina się konkretnie i gra swoją najlepszą siatkówkę. Są lepsi na sytuacyjnej piłce a jeśli przyjęcie będzie dobre to Christenson zrobi wiatraki na siatce ze Skry.
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Ma ktoś kursy na wygranie rozgrywek przed pierwszą kolejką? Zawsze warto wkleić screen z kursami w temacie danych rozgrywek, daje to jakiś odnośnik co do rozkładu sił. Może poda ktoś własny ranking układu sił w obecnej serii Ligi Mistrzów?
 
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Modena -1.5 (1.40) Marathon

czysta lokata, po 1.40 ????
Jeśli ktoś reflektuje i uważa -2,5 za zbyt ryzykowne, to na bet365 jeszcze wisi
Modena wygra pierwszy set i wygra mecz @ 1,4 ✅

...
Postawiłem to 3:0 na Romańczyków, ale Lotos został po chamsku okradziony z drugiego seta, gdy słynny Earvin po ataku sam złowił się w sieć akurat w martwym polu widzenia ????obu sędziów... Dokąd ta biedna siatkówka zmiera pod rządami kretynów z cewki i FIVB...:cry:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom