>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A to Polska właśnie...

yam 93

yam

Użytkownik
&quot;Coś wam powiem o polityce socjalnej. Z żoną staramy się o adopcję dziecka, złożyliśmy już wymagane papiery, teraz czekamy na szkolenie i maglowanie psychologiczne. Na pierwszym spotkaniu pani z ośrodka adopcyjnego powiedziała nam, co w sumie wiedzieliśmy, że nie to są dzieci &quot;z chur&quot;, że raczej nie trafimy na dziecko lekarza i pianistki. Powiedziała, że w absolutnej większości będą to dzieci z rodzin patologicznych, nierzadko z syndromem FAS - Alkoholowy zespół płodowy* i że obecnie nie mamy co liczyć, że będzie to dziecko maleńkie. Będą to dzieci co najmniej roczne. Dlaczego? Bo od stycznia nasze państwo będzie bezrobotnym matkom dawać 1000 zł przez pierwszy rok od urodzenia dziecka. Do ośrodka adopcyjnego te dzieci trafią dopiero wtedy,gdy nie będą już potrzebne. Będą one zaniedbane, opóźnione w rozwoju itd. Zgadnijcie co będzie, gdy nowy rząd wprowadzi 500 zł na dziecko?&quot;
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
&quot;Coś wam powiem o polityce socjalnej. Z żoną staramy się o adopcję dziecka, złożyliśmy już wymagane papiery, teraz czekamy na szkolenie i maglowanie psychologiczne. Na pierwszym spotkaniu pani z ośrodka adopcyjnego powiedziała nam, co w sumie wiedzieliśmy, że nie to są dzieci &quot;z chur&quot;, że raczej nie trafimy na dziecko lekarza i pianistki. Powiedziała, że w absolutnej większości będą to dzieci z rodzin patologicznych, nierzadko z syndromem FAS - Alkoholowy zespół płodowy* i że obecnie nie mamy co liczyć, że będzie to dziecko maleńkie. Będą to dzieci co najmniej roczne. Dlaczego? Bo od stycznia nasze państwo będzie bezrobotnym matkom dawać 1000 zł przez pierwszy rok od urodzenia dziecka. Do ośrodka adopcyjnego te dzieci trafią dopiero wtedy,gdy nie będą już potrzebne. Będą one zaniedbane, opóźnione w rozwoju itd. Zgadnijcie co będzie, gdy nowy rząd wprowadzi 500 zł na dziecko?&quot;
Trzeba było o tym mówić jak była kampania i wszyscy tutaj psioczyli wyłącznie na PO, a na PiS złego słowa nie można było powiedzieć. Kiedy pisałem, że PiS ma najbardziej socjalistyczny program ze wszystkich to wciąż był argument o Gilowskiej i zniesieniu podatków w 2005-2007, tylko wtedy szli do wyborów pod hasłem walki z układem co zaczęli robić wbrew wszystkim i wszystkiemu, teraz szli z programem absurdalnych postulatów ekonomicznych co też będą robić wbrew wszystkim i wszystkiemu. Rostowski dobrze ostatnio powiedział, że wydać pieniądze to jest zawsze łatwo, najtrudniej jest je gromadzić co się potwierdza także w życiu prywatnym. Będzie owszem przyrost naturalny większy w grupach patologii, które nie &quot;wyprodukują&quot; wartościowych obywateli służących w przyszłości społeczeństwu i pracującym na te emerytury tylko klientów zasiłków pomocy społecznej, o przestępczości i co za tym idzie wzrostowi nakładów na organy ścigania i wymiar sprawiedliwości nie wspominając. No ale jak ktoś ma 18 lat i prawa wyborcze i jedyne co zna to 8 lat rządów poprzedniej partii, do tego mało co w życiu przeżył to głosuje za &quot;zmianą&quot; bo ktoś mu powiedział &quot;damy radę&quot;. Tak przez was tu i w całym internecie uwielbiany Korwin jest zdecydowanym przeciwnikiem demokracji między innymi właśnie z tego powodu bo prawa wyborcze powinny przysługiwać wyłącznie tym co płacą podatki lub mają inny cenzus: wieku, wykształcenia itd. Ja z kolei jestem eksporterem i już teraz w ciągu tygodnia złotówka się osłabiła, a z uwagi na pojawiające się głosy o rozluźnieniu polityki monetarnej, obsadzeniu Rady Polityki Pieniężnej przez ludzi z PiSu i w końcu dodruku pieniądza na te dzieci 500zł, będzie się dalej osłabiała, ale kogo co to obchodzi.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Afera w Bialymstoku haha, nauczyciel podyktowal zadanie o uchodzcach:

Polska to piekny kraj ????
Powiedz to temu Syryjczykowi pobitemu w Poznaniu przez pijanych bandytów przy aplauzie ludzi. Pobili go wyłącznie za kolor skóry, a facet po pierwsze jest CHRZEŚCIJANINEM jak my, po drugie mieszka już 3 lata, a więc długo przed tą obecną emigracją, a po trzecie szedł po prezenty dla swojej żony i małych dzieci. PRZEZ TAKIE IRONICZNE I INNE WRĘCZ NAWOŁUJĄCE do nienawiści wpisy dzieje się krzywda NIEWINNYM LUDZIOM !!! Marks i Engels tylko filozofowali o walce klas - Lenin i Stalin wprowadzili to w życie. KAŻDA OSOBA NA TYM FORUM i w internecie czy spotkaniach znajomych nawet sobie żartując czy teoretycznie mówiąc o emigrantach może spowodować, że jakiś popier.... ny kretyn z 2 komórkami (jedną w kieszeni, drugą w mózgu), szczególnie jak stanie się &quot;odważny&quot; i sobie popije zrobi komuś krzywdę WYŁĄCZNIE ZA KOLOR SKÓRY. To jest forum bukmacherskie, oglądamy LM przecież cały świat piłki walczy z rasizmem więc nie rozumiem skąd u was taki brak tolerancji !
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Adamo miałeś przez rok nie zabierać głosu w tym dziale jak PIS wygra wybory. Bądź mężczyzną z honorem i dotrzymaj słowa. A przy okazji nie będziesz się kompromitował takimi postami jak wyżej ????

Władze Warszawy przygotowane na Marsz Niepodległości
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo miałeś przez rok nie zabierać głosu w tym dziale jak PIS wygra wybory. Bądź mężczyzną z honorem i dotrzymaj słowa. A przy okazji nie będziesz się kompromitował takimi postami jak wyżej ????
Nie wiem na czym miała by polegać ta kompromitacja ? Na tym, że piszę, że nienawiść wyrażana słownie przemienia się w czyny ? Miałem nie pisać o rządzie i PiSie i nie będę pisać, a nie o bandytach, którzy atakują niewinne osoby za KOLOR SKÓRY.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Na forum nic nie ginie, he he

Panowie więcej w tym dziale nie będę się udzielał przez najbliższy rok.
Do zobaczenia za rok w dziale politycznym.
Miej chociaż resztki honoru i dotrzymaj słowa.

Jeśli chodzi o tego twojego pobitego Syryjczyka to takie coś trzeba oczywiście potępić. Z drugiej strony ja nie widziałem, żebyś oburzał się wtedy, gdy agresja jest skierowana w drugą stronę, czyli gdy murzyn lub muzułmanin atakuje białego i chrześcijanina. U nas może nie jest to powszechny problem, ale na Zachodzie to czarni i muzułmanie biją, napadają czy mordują białych, gwałcą europejki. Jest to zjawisko coraz częstsze. Nie widziałem, żeby cię to oburzało, mało tego - jak kiedys tam napisałeś, z otwartymi ramionami witałbyś tych potencjalnych morderców, gwałcicieli i darmozjadów żyjących na koszt państwa. Jak to jest, że na pobicie jakiegoś Syryjczyka wielce się oburzasz, a gdy sytuacja jest odwrotna, czyli gdy imigrant bije lub zabija białego to siedzisz cicho?
 
N 31

nocoty

Użytkownik
Nie pochwalam ani nie usprawiedliwiam takich ataków, ale jakbyś wychylił nos poza Polskę, to byś wiedział, że prawdziwymi rasistami są ludy arabskie/murzyńskie itp. które grupują się na zachodzie i tworzą swoje własne getta (tak, tak jak Kaczyński mówił, wtedy wszyscy się z niego śmiali). Trafił po prostu na kilka osób którym nie podobał się jego kolor skóry, tak samo Ty możesz trafić na takich ludzi na zachodzie gdy będziesz się przechadzał np. po La Goutte d’Or w Paryżu. I wtedy możesz im tłumaczyć co to tolerancja, że chrześcijanin itp. Takie akcje zdarzają się na CAŁYM świecie i nikt nigdy tego nie zmieni, w każdym społeczeństwie będą rasiści, a wraz z postępującą imigracją oraz rosnącą świadomością o fatalnych skutkach multikulturalizmu odsetek rasistów i ataków na tym tle będzie rosła. Chyba nie oczekujesz, że ktoś przed takim atakiem by wylegitymował delikwenta, zapytał o wyznanie, zawód wykonywany i jak długo jest w Polsce?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeśli chodzi o tego twojego pobitego Syryjczyka to takie coś trzeba oczywiście potępić. Z drugiej strony ja nie widziałem, żebyś oburzał się wtedy, gdy agresja jest skierowana w drugą stronę, czyli gdy murzyn lub muzułmanin atakuje białego i chrześcijanina. U nas może nie jest to powszechny problem, ale na Zachodzie to czarni i muzułmanie biją, napadają czy mordują białych, gwałcą europejki. Jest to zjawisko coraz częstsze. Nie widziałem, żeby cię to oburzało, mało tego - jak kiedys tam napisałeś, z otwartymi ramionami witałbyś tych potencjalnych morderców, gwałcicieli i darmozjadów żyjących na koszt państwa. Jak to jest, że na pobicie jakiegoś Syryjczyka wielce się oburzasz, a gdy sytuacja jest odwrotna, czyli gdy imigrant bije lub zabija białego to siedzisz cicho?
Wiesz tak w życiu prywatnym jak i społecznym należy zaczynać od siebie i patrzeć na siebie, bo siebie możemy zmienić, a za rasistów czy terrorystów arabskich czy czarnoskórych możemy się tylko modlić i wysyłać do nich wojsko lub policję. Piszę tu o Polsce o zwykłym człowieku, który został pobity tu i teraz w naszym kraju. Nie mam specjalnego wpływu na to co się dzieje na Zachodzie i tego, że emigranci stworzyli sobie własne getta gdzie czasami boi się wchodzić policja po zmroku np. w Paryżu. Mogę się oburzać i się oburzam, ale na niewiele się to zda, ale ponieważ na tym forum często wchodzą osoby o różnych skrajnych poglądach chcę im uświadomić, że może być tak, że jeden teoretycznie napisze coś złego o Syryjczykach, nawet w sensie społecznym bez złych intencji, ale drugi bezmózgi bandyta sobie popija, zapamięta tylko, że wszyscy emigranci są źle i pobije jakiegoś zwykłego człowieka, dlatego czasami trzeba pomyśleć od odpowiedzialności za słowo co i gdzie się pisze czy mówi. Ponadto wszelkie idee nienawiści czy to z powodu rasy czy z powodu klasy są bardzo niebezpieczne bo w rękach zdemoralizowanych bandytów prowadziły i mogą prowadzić do dramatów. W każdym razie oczywiście to co się dzieje z Chrześcijanami w niektórych krajach afrykańskich i arabskich, gwałcone zakonnice, zabijani księża itd to jest zło wcielone i poziom rasizmu generalnie w tamtych kulturach, mogę się zgodzić, jest bez porównania wyższy niż w Europie czy USA. Wynika to głównie z biedy, analfabetyzmu, zazdrości. Z kolei w Europie wynika oczywiście z braku asymilacji, ale też najczęściej pobudek kryminalnych. Po prostu biali są zamożniejsi, a te społeczności uważają, że im się należy. Jest też kwestia terroryzmu jak w ISIS więc bez na pytanie o to czy to obecnie biali są większym zagrożeniem dla innych ras czy na odwrót odpowiedź jest oczywista. Nic jednak nigdy nie usprawiedliwia bandyckich ataków. Jak ci panowie z Poznania to byli tacy kozacy zamiast pobić tego Syryjczyka w parku powinni sobie popić i jechać do Syrii walczyć z ISIS. Ciekawe również jak by byli odważni w Damaszku i wtedy pokazali swoje poglądy.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Powinno byc obowiazkowe ze jak posel odchodzi z partii to sklada mandat poselski. Jakim prawem taki Wipler harcowal w sejmie kilka lat pod innym szyldem? Wyborcy pokazali co o tym sadza ale mimo wszystko mandatu nie zdobyl od Korwina wiec jakby mial honor to powinien go zlozyc w momencie odejscia z PIS ech
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Rodzina na swoim ????

Kuzyn Jarosława Kaczyńskiego, Konrad Tomaszewski został dyrektorem generalnym Lasów Państwowych:

http://bit.ly/1WYwlat
a ty się wczoraj urodziłeś, że nie łapiesz, że władza wsadza swoich gdzie popadnie? jakoś za czasów po nie było tu twoich lamentów o nepotyzmie. wszyscy tu uważają cię za niezłego głupka, a ty dalej brniesz i się kompromitujesz. skończ z tym.
forum bukmacherskie, a ty zrobiłeś sobie tu jakąś politykę, bo poza tematami politycznymi nie udzielasz się za wiele...
 
Do góry Bottom