>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16. kolejka I ligi (06.11 - 08.11.2015)

Status
Zamknięty.
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi


Kursy z Bet365
Hit w Gdyni, gdzie miejscowa Arka zmierzy się z Dolcanem, obie drużyny tracą do lidera tylko 2 pkt. Pomiędzy 1 drużyną w tabeli a 8 tylko 5 pkt różnicy, więc na półmetku zapowiada nam się niezła walka w czołówce.
 
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Arka Gdynia - Dolcan Ząbki
Over 2.5 bramki @ 1.95 Bet365 ✅
Over 2.5 bramki i BTS @ 2.10 Bet365 ✅
już po 1 połowie ;)
Obie drużyny chcą przenocować zimę w czołówce tabeli, dlaczego over w tym spotkaniu? Obie drużyny są nastawione dość ofensywnie, w ostatniej kolejce Dolcan rozniósł u siebie 4:1 dotychczasowego lidera Zagłębie, a Arka na wyjeździe ograła Chojniczankę 2:3. Jak twierdzi trener zespołu z Gdyni:
- Każdy zespół będzie chciał ten mecz wygrać. Znając Darka Dźwigałę myślę, że Dolcan tu przyjdzie i będzie grał otwarty, ofensywny futbol. My tak samo chcemy zagrać ofensywnie. Każdy będzie walczył o 3 punkty - powiedział opiekun Arki.
Choć to tylko zapowiedź trenera to coś w tym jest, patrząc jak oba zespoły grają, to dość często padają overy, tak samo jak BTS, dlatego takie typy a nie inne, myślę, że warto spróbować.
 
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Sandecja Nowy Sącz - Olimpia Grudziądz
Sandecja Nowy Sącz @ 2.50 Bet365 ⛔
Sandecja Nowy Sącz i over 2.5 bramki @ 4.00 Bet365 ⛔
Olimpia zawodzi na całej linii, mieli walczyć o awans, a znajdują się na ostatnim miejscu w tabeli, w 15 spotkaniach uzbierali tylko 9 pkt, na wyjeździe mają bilans 0-2-7, dodatkowo nie zagra Marcin Kaczmarek. Sandecja nad strefą spadkową ma 6 pkt przewagi, jednak po tym meczu mogą uciec jeszcze dalej. Grają przed własną publicznością, gdzie radzą sobie całkiem nieźle, notując bilans 4-2-3, za kartki pauzować będzie Witalij Berezowskyj, a przez kontuzję nie wystąpi Bartłomiej Dudzic. Bardzo możliwe, że w drużynie nowego Sącza zagra Armand Elli, wychowanek Barcelony, który przez pół roku leczył kontuzję, jednak teraz jest już gotowy do gry. Myślę, że Sandecja pogrąży drużynę z Grudziądza jeszcze bardziej i jakichkolwiek zmian w grze drużyny spodziewałbym się już w nowym roku, teraz nic nie wskazuje na to, że mogliby czymś w tym meczu zaskoczyć. Dorzucam jeszcze win Sandecji i over 2.5 bramki, ponieważ w domu trafiają dość sporo bramek i tak samo sporo tracą 16:15, a w poprzednich spotkaniach pomiędzy obiema drużynami, dość często padały bramki.
GKS Bełchatów - Rozwój Katowice
Over 2.5 bramki @ 2.00 Bet365 ⛔
Over 2.5 bramki i BTS @ 2.25 Bet365 ⛔
Pojedynek spadkowicza z Ekstraklasy i zespołu, który awansował z II ligi, pierwsze spotkanie w historii i nie wiadomo czego można się spodziewać, ja idę w bramki. GKS wygrał w ostatniej kolejce na wyjeździe z Olimpią, spotkanie było otwarte i padło w nim 4 bramki, ta wygrana to poniekąd sensacja, choć przy ostatniej grze zespołu z Grudziądza, aż tak tego nazwać nie można. Rozwój w ostatniej kolejce w końcu wygrał, choć do 88 minuty przegrywali 0:1, to dwa udane ataki zakończyły się 2 bramki i ostatecznie zwycięstwem. Jak twierdzą sami piłkarze po takim spotkaniu, aż chce im się grać, biegać na boisku, więc do Bełchatowa będą jechać na pewno by powalczyć o drugie zwycięstwo. W meczach GKS co mecz pada średnio 1.93 bramki, zaś w meczach zespołu z Katowic 2.66 bramki, myślę, że w tym meczu zobaczymy otwartą grę i parę bramek zobaczymy. Faworytem meczu GKS, ale nie jestem jakoś do tego przekonany, grają u siebie, ale bez udziału publiczności, tak jak w ostatnich 2 spotkaniach, kiedy przegrali u siebie z Suwałkami 0:2 i wygrali 1:0 z Sandecją.
E: Raz na wozie, raz pod wozem ;)
 
efbeer 185

efbeer

Użytkownik
Wigry Suwałki - Wisła Płock
Wisła przyjeżdża dzisiaj do outsidera 1. ligi. Ekipa z Suwałk mizerny początek sezonu, miejsce tuż nad strefą spadkową. No nie oszukujmy się, nie da się zbudować zespołu na samym Tomaszu Jarzębowskim. U siebie drużyna z polskiego bieguna zimna tylko raz odniosła zwycięstwo, raz zremisowała i zanotowała aż 5 porażek. Litewski trener nie ma dobrej prasy w Suwałkach. Co ważne, w następnej kolejce Wigry grają w Grudziądzu z niespodziewanie ostatnią Olimpią i sądzę, że tutaj będzie większa koncentracja niż na spotkaniu z liderem.
Wisła w tym roku musi awansować. Po tylu otarciach o Ekstraklasę temu zespołowi się to po prostu należy. A żeby tak się stało takie mecze jak dzisiejszy zespół z Płocka musi wygrywać. Wyjazdowy bilans prezentuje się świetnie: 5-1-2. Miałem okazję być na meczu 3. kolejki w Kluczborku gdzie Wisła przegrywała do połowy 0-1. Druga połowa to już totalna dominacja zespołu z Płocka, siedli na przeciwniku, wysoki pressing, akcja za akcją i wynik końcowy był jaki był (2-1). Zespół wygląda bardzo dobrze kadrowo jak na 1. ligę, jest młody, świeży, z potencjałem. Reca, Stępiński, Kun, Lebedyński - świetni młodzi zawodnicy. Uzupełnieniem jest doświadczenie Rogalskiego czy innych starszych zawodników i tworzy się kolektyw.
Rozumiem, że Suwałki są trudnym, zimnym terenem i że w 1. lidze każdy może wygrać z każdym, ale taki kurs na Wisłę trzeba pobierać.
Wisła Płock @ 2,20 Marathon ✅
Wisła DNB @ 1,53 całoroczny ✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +7
chamberlain 442,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn
Remis @ 3.20 Bet365 ⛔
Mi w tym meczu ładnie pachnie remisem, spotkanie nie będzie łatwe ani dla Pogoni, ani dla Stomilu i moim zdaniem z podzielenia się punktami będą zadowolone obie drużyny. W Pogoni z powodu kontuzji nie zagra Mateusz Żytko, wraca za to pauzujący za kartki Daniel Chyła. Gospodarze w ostatnim meczu przegrali z Drutexem, który przerwał im serię 6 zwycięstw z rzędu, teraz nie spodziewam się kolejnej porażki, ale żeby zwyciężyć ze Stomilem w obecnej sytuacji też będzie piekielnie trudno, moim zdaniem mecz zakręci się koło remisu, stąd taki typ.
E: 6 spotkań z rzędu bez porażki, przepraszam za błąd ????
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn
Typ: over 2,5
Kurs: 2,02
W samo południe na stadionie Znicza Pogon Siedlce podejmować będzie zespół Stomilu Olsztyn. W poprzedniej kolejce podopieczni Marcina Sasala sprowadzeni zostali na ziemie ulegając Bytovii 1-3 która to przerwała passę sześciu spotkań bez porażki. Olsztynianie zaś wygrali skromnie 1-0 z Kluczborkiem. Naprawdę ciężko jest typować tu tradycyjnie na zwycięstwo którejś z ekip lub remis. W ekipie z Siedlec zabraknie podstawowego obrońcy Mateusz Zytki który nabawił sie kontuzji ręki i jest ona na tyle poważna że występ w dzisiejszym meczu jest niemożliwy. Wraca za to po pauzie za kartki Daniel Chyła, co ciekawe ma on już na swoim koncie osiem żółtych kartoników co świadczy o nim że nogi nie odstawia. Goście zagrają bez swego podstawowego gracza z Ukrainy pomocnika Irakli Meschiego i piotra Głowackiego. Obydwaj to gracze środkowej formacji. Czemu decyduje się na overa w tym meczu ? W ubiegłym sezonie dwa pojedynki tych ekip to wyniki 3-2 i 2-1 na korzyść Olsztynian. Pamietam mecz w Siedlcach kiedy to jeszcze za kadencji Purzyckiego ulegliśmy 1-2 a honorowe trafienie było dziełem Krystiana Wójcika który z ponad 25 metrów z rzutu wolnego po błędzie bramkarza wcisnął piłkę do siatki. Pogoń miała wówczas mnóstwo sytuacji, choć by Demianiuk, Lewandowski ale mecz skończył się porażką. Wiem że to zupełnie odmieniony zespół ale liczę na kilka bramek i dobre widowisko. Mozna by nawet zaryzykować na zwycięstwo gospodarzy. I liga jest wyrównana i każdy wynik jest możliwy a Olsztynianie od końca sierpnia wygrali tylko jedno spotkanie wyjazdowe.
spotkanie bez remisu
typ: Pogoń Siedlce
kurs: 1,76
Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn
Remis @ 3.20 Bet365
......
Gospodarze w ostatnim meczu przegrali z Drutexem, który przerwał im serię 6 zwycięstw z rzędu, teraz nie spodziewam się kolejnej porażki, ......
Jakie sześć zwycięstw z rzędu, coś tu kolega się ostro pomylił. Dobre by to było, ja bym był zadowolony ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom